Bluehost Cenu pārskats 2020. gadā

Contents

Vai ir Bluehost’s Cenu plāni ir jūsu naudas vērts?

bluehost cenu noteikšanas attēlsBluehost ir populārs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs’ir slavens ar savu WordPress mitināšanu – un nav brīnums, ka, ņemot vērā to’s numur viens ieteicamais hostings nodrošina pats WordPress!


Bet ko darīt Bluehost’s cenas izskatās? Vai ir jūsu grūti nopelnītās naudas vērts? Un vai tam ir dārgas atjaunošanas izmaksas??

Mēs’re šeit, lai atklātu visu par Bluehost’hostinga plānus, lai jūs varētu pieņemt labāko lēmumu par savu budžetu.

Bluehost piedāvā sešus dažādus hostinga veidus ar vairākiem plāniem un cenām katram. Tas diezgan ātri var kļūt diezgan mulsinošs, tāpēc mēs’katru hostinga veidu sadalīsit pa vienam, lai jūs varētu labi apskatīt piedāvātos plānus, cenas un funkcijas.

Vispirms tomēr ļaujiet’Īsi apskatiet vispārējās cenas, kuras varat sagaidīt no Bluehost.

Bluehost cenu noteikšana: ātrs izskats

Lētākais Bluehost plāns ir dalīta mitināšana, kas sākas ar 2,95 USD mēnesī un pēc tam atjaunojas ar parasto likmi 7,99 USD mēnesī. Dārgākā iespēja ir speciāla mitināšana, kas mēnesī sākas ar 79,99 USD. Visos Bluehost plānos ir 30 dienu naudas atdošanas garantija un atlaides jaunajiem klientiem. Patiesībā jūs varat ietaupiet līdz 64% mēnesī ar Bluehost’s reklāmas cenas!

Zemāk jūs varat redzēt sākumcenas katram hostinga tipam, sākot no lētākā līdz dārgākajam:

 • Dalīta mitināšana: USD 2,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī
 • Dalīta WordPress mitināšana: USD 2,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī
 • WooCommerce mitināšana: 6,95 USD mēnesī, atjaunojas ar USD 13,99 mēnesī
 • VPS hostings: USD 18,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana: USD 19,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī
 • Dedicated hostings: USD 79,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 119,99 mēnesī

Mēs’es būšu pilnīgi gatavs: Bluehost’s cenas aren’t lētākais tirgū. Tomēr, tas patiešām piedāvā lielisku cenas / kvalitātes attiecību. Tas’tāpēc mēs šajā laukumā guvām 4,6 / 5. Bluehost savos pamatplānos piedāvā daudz vairāk nekā daudzi konkurenti, tāpēc izlasiet tālāk, lai uzzinātu, vai tas tā ir’s ir īstais pakalpojumu sniedzējs jums.

Uzmanies: reklāmas cenas

Tāpat kā vairums citu hostinga pakalpojumu sniedzēju, arī Bluehost jaunajiem klientiem piedāvā atlaides. Šī pazeminātā cena ilgst jūsu pirmo termiņu, pēc tam atjaunojas par parasto cenu, tiklīdz šis periods ir beidzies.

Cenas, kuras redzat vietnē Bluehost’vietne, un cenas, kas apskatītas zemāk, ir ikmēneša cenas 36 mēnešu līgumam.

Mēs’Mēs vienmēr darīsim visu iespējamo, lai precīzi pateiktu, cik daudz jūs varat sagaidīt maksāt katrā mitināšanas posmā.

Tas’s tāpēc mēs uzskaitām Bluehost’s atlaižu cenas jauniem klientiem, kā arī atjaunošanas izmaksu parādīšana pēc šī atlaižu perioda beigām. Vēlāk mēs’Apspriedīsim visas papildu maksas, kuras jāpievērš uzmanība, un to, ko Bluehost iekļauj bez maksas.

Papildu informācija

 • Lasiet visu mūsu Pārskats par Bluehost lai detalizēti apskatītu tā funkcijas, uzticamību un daudz ko citu, ieskaitot to, kā tas tika veikts mūsu pētījumā!
 • Salīdzināt labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji mūsu visaptverošajā pārskatā
 • Vai meklējat daudz? Salīdzinot vairāk nekā 50 plānus, mēs pārskatām Lētākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

1

Bluehost cenu noteikšana: Cik maksā Bluehost mēnesī??

Bluehost piedāvā sešus hostinga veidus: koplietots, VPS, veltīts, koplietots WordPress, pārvaldīts WordPress un WooCommerce mitināšana. Katram no tiem ir savi cenu plāni un funkcijas – jo modernāks ir mitināšana, jo vairāk funkciju jūs iegūstat un jo vairāk tā maksā, kā redzams zemāk redzamajā grafikā.

bluehost cenu sadalījums infographicBluehost piedāvā sešus hostinga veidus – šeit jūs varat redzēt diskontētās sākuma cenas katram no tiem.

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai iegūtu priekšstatu par to, cik maksā katrs mitināšanas tips:

Cenu plāns Lētākais plāns: Lētākais plāns ar atlaidēm: Regulāri cenu atlaide mēnesī Dalīts Koplietots WordPress WooCommerce VPS Pārvaldīts WordPress (Pro) Veltīts
2,95 USD 7,99 USD 63%
2,95 USD 7,99 USD 63%
6,95 USD 13,99 USD 50%
18,99 USD 29,99 USD 36%
19,95 USD 29,99 USD 33%
79,99 USD 119,99 USD 33%

Jūs’Jūs pamanīsit, ka katram Bluehost plānam ir gan atlaide, gan regulāra cena. Ietaupījums ir atkarīgs no jūsu izvēlētā plāna un abonēšanas ilguma. Piemēram, tiek piegādāts lētākais dalīta hostinga plāns 63% no mēneša cenas kad jūs pierakstāties uz trim gadiem – tas’Tas ir apmēram USD 180 ietaupījums!

Bluehost’Kopīgās hostinga izmaksas mēnesī sākas no 2,95 līdz 13,95 USD un svārstās no 7,99 līdz 23,99 USD mēnesī pēc atjaunošanas. Tas pats attiecas uz Bluehost’s kopīgotie WordPress mitināšanas plāni. Dalītais hostings ir visvienkāršākais mitināšanas veids, tāpēc tas tiek darīts’s lētākais.

Mēroga otrajā galā jūs’Jūs esat ieguvis īpašu mitināšanu, kas ir ļoti attīstīta un paredzēta vietņu atbalstīšanai ar lielu trafiku. Pat ar atlaidi cenas sākas no 79,99 USD mēnesī – bez atlaides parastās cenas sākas no 119,99 USD mēnesī. Tas ir hostings lielām vietnēm ar lielu budžetu!

Izmantojot tik daudz dažādu iespēju, jums jāizvēlas Bluehost plāns, kas ne tikai atbilst jūsu budžetam, bet arī nodrošina funkcijas, kas noderēs arī jūsu vietnei.

Mēs’Es izpētīšu katru no Bluehost’hostinga plānus, sākot ar visvienkāršāko mitināšanu un strādājot līdz sarežģītākiem un specializētākiem plāniem – sākot ar kopīgotajiem hostinga plāniem. Bet vispirms ļaujiet’noskaidrojiet, kurš mitināšanas tips jums ir piemērots!

2

Kurš Bluehost plāns ir piemērots jums?

Pats par sevi saprotams, ka tikai jūs varat zināt, ko’Vispiemērotākās jūsu vietnei – tās īpašās vajadzības, cik daudz trafika tas iegūst, cik daudz krātuves jums ir nepieciešams, vai jūs’pārplānot lielu izaugsmi vai saglabāt lietas mazas.

Tomēr mēs varam palīdzēt norādīt jums pareizajā virzienā. Mēs’Zemāk esošajā tabulā uzskaitīti dažādi mitināšanas veidi ar padomiem par to, kurš no tiem ir vislabākais… un kas viņi’re nav par.

Mēs’Veidojiet hostinga veidus cenu secībā, sākot ar lētāko, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko budžeta variantu.

Vislabāk ne lētākajai cenai mēnesī Dalīts Koplietots WordPress WooCommerce VPS Pārvaldīts WordPress (Pro) Veltīts
– Jaunu vietņu izveidošana
– Mazi, statiski emuāri vai brošūru vietnes
– Vietnes ar ļoti mazu trafiku
– Ikviens, kam ir ierobežots budžets
– Vietnes ar pieaugošu trafika līmeni
– E-komercijas vietnes
– Interaktīvas vai sarežģītas vietnes
– Vietnes ar lieliem multivides failiem
2,95 USD
– Neliela mēroga WordPress vietnes
– WordPress lietotāji sāk darbu tiešsaistē vai ar ierobežotu budžetu
– Vietnes, kas nav WordPress
– Lielas, sarežģītas WordPress vietnes
– Satiksmes intensīvas vietnes WordPress
2,95 USD
– Interneta veikali
– WordPress lietotāju veidošana, izmantojot WooCommerce
– Iesācējiem un profesionāliem pārdevējiem
– Ne-e-komercijas vietnes
– Mega lieluma tiešsaistes veikali
– Ikviens, kas neveido ar WooCommerce
6,95 USD
– Lielākā daļa “regulāri” lieluma vietnes
– Labāka drošība, veiktspēja un funkcijas nekā dalīta mitināšana
– Pieaugošas un / vai profesionālas vietnes
– Ikviens, kam ir WordPress īpašas vajadzības
– Lietotāji ar ļoti mazu budžetu
– Kopējais tehnoloģiju iesācējs
18,99 USD
– Profesionālās WordPress vietnes
– WordPress lietotāji ar lieliem mērķiem savai vietnei
– Tie, kas vēlas uzlabot veiktspēju, ērtības un funkcijas, izmantojot kopīgo WordPress mitināšanu
– Vietnes, kas nav WordPress
– Iesācēju WordPress lietotāji vēlas saglabāt lietas mazāku
19,95 USD
– Liela satiksme, pazemīgas vietnes
– Lieli tiešsaistes veikali ar milzīgiem ieņēmumiem
– Lietotāji, kuriem ir nepieciešama pilnīga savas vietnes kontrole, drošība un veiktspēja
– Vietnes ar mazu un mazu trafiku
– Ikviens, kurš cenšas saglabāt zemas izmaksas
– Tehniskie iesācēji vai iesācēju uzņemšana
79,99 USD

Cerams, ka jums tagad ir laba ideja par to, kurš hostinga veids vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Pārliecinieties, ka atrodat līdzsvaru starp abiem’Pārmērīgi tērējat funkcijas, kuras jums nav nepieciešams’t nepieciešams, bet arī don’t ierobežot jūsu vietni’resursus, lai ietaupītu dažus dolārus!

3

Bluehost plāni: koplietošanas hostinga izmaksas

Saņemiet dalītu mitināšanu par USD 2,95 mēnesī (parasti par USD 7,99)

Īss ieskats: Dalītais hostings ir lētākais mitināšanas veids, ko varat atrast. Tā’Tas ir ļoti vienkāršs, padarot to par labāko brošūru vietnēs ar ļoti mazu trafiku. Izmantojot Bluehost, dalītā mitināšana sākas ar 2,95 ASV dolāriem mēnesī, pēc atlaižu perioda beigām atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī – šī atlaide ietaupa 63% mēnesī! Kopumā ir četri dalīta hostinga plāni.

Ja jūs’Ja jums ir ierobežots budžets un nepieciešama pamata mitināšana vienā vietnē, tad dalīta mitināšana ir lieliska izvēle. Tā’s ir ļoti ierobežots mitināšanas veids, taču tas to arī padara ļoti pieņemamām cenām – tā’Tas ir ideāli piemērots, lai saglabātu zemas izmaksas un jūsu vietne būtu pārvaldāmā lielumā.

Bluehost ir četri dalīti mitināšanas plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, un katrs nodrošina atšķirīgu veiktspējas līmeni un funkcijas. Jo vairāk jūs maksājat, jo progresīvāks plāns, taču atcerieties: dalītā mitināšana lielākoties ir paredzēta personīgo, hobiju un brošūru vietņu atbalstam.

bluehost cenas dalīta hostinga plāniBluehost’Koplietojamo hostinga plānu cena svārstās no USD 2,95 līdz USD 13,95 mēnesī, no kuriem četriem plāniem izvēlēties.

Bluehost dalīta hostinga plāni

 • Pamata: USD 2,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī
 • Plus: USD 5,45 mēnesī, atjaunojas ar USD 10,99 mēnesī
 • Choice Plus: USD 5,45 mēnesī, atjaunojas ar USD 14,99 mēnesī
 • Pro: USD 13,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 23,99 mēnesī

Ja jums ir nepieciešama mitināšana tikai vienai vietnei, tad pamatplānam mēnesī 2,95 USD vajadzētu būt piemērotam jūsu bāzes līmeņa vajadzībām. Šī plāna funkcijas ietver 50 GB lielu krātuvi, neizmērojamu joslas platumu un bezmaksas SSL sertifikātu. Mēs don’t pārāk ieteiktu Pro plānu – ja jums ir progresīvas vajadzības, tā vietā jums vajadzētu apskatīt VPS mitināšanu.

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai salīdzinātu katru plānu’Galvenās iezīmes:

Iespējas Basic Plus Choice Plus Pro Sākuma cena mēnesī Normāla cena mēnesī Uzkrājums mēnesī Vietņu skaits SSD krātuve Joslas platums Bezmaksas SSL Performance Domēni Domēna privātums Codeguard vietnes dublējums Īpaša IP adrese
2,95 USD USD 5,45 USD 5,45 13,95 USD
7,99 USD 10,99 USD 14,99 USD 23,99 USD
63% 50% 64% 42%
1 Neierobežots Neierobežots Neierobežots
50 GB Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Nemērīts Nemērīts Nemērīts Nemērīts
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
Standarta Standarta Standarta Augsts
1 Neierobežots Neierobežots Neierobežots
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Kā redzat, tur’Tas ir liels lēciens starp Basic un Plus plāniem, ņemot vērā iegūtās funkcijas, bet ne milzīgu cenu lēcienu. Tas Plus plānu var padarīt par saprātīgu izvēli, ja jums nepieciešama vairāk nekā 50 GB krātuve vai vairāki domēni.

Progresīvākajiem Choice Plus un Pro plāniem ir nopietnākas funkcijas. Domēna privātums slēpj jūsu kontaktinformāciju no publiskā domēna reģistra, savukārt ikdienas dublējumi dod jums drošības segu, ja kaut kas noiet greizi.

Tā’Ir vērts zināt, ka Bluehost dublē jūsu vietni vislētākajā pamatplānā, taču tas ir tā’Tas paredzēts tikai Choice Plus plānā un virs tā, ka bez maksas jūs iekļaujat CodeGuard, kas ir sarežģītāks un pielāgots rezerves pakalpojums. Ja vēlaties kontrolēt savu vietni’s dublējumi, tad Choice Plus ir labāks risinājums.

Mēs don’Mēs bieži iesakām Pro plānu – ja jūsu vajadzības kļūst arvien progresīvākas, jūs’Tā vietā iegūsit labāku cenas un vērtības attiecību, jauninot uz VPS mitināšanas plānu. Dienas beigās nav koplietojama mitināšanas plāna’t ir vērts gandrīz 25 USD mēnesī!

Bluehost’Koplietojamais hostings: vai tas jums ir piemērots?

Vai jūs tikko sākat darbu tiešsaistē ar ļoti mazu un vienkāršu vietni?
Vai vēlaties, lai izmaksas būtu zemas un pieņemamas??
Vai jūsu vietne saņems ļoti mazu trafika daudzumu??

Ja atbilde uz visiem šiem jautājumiem ir “Jā”, tad mēs iesakām sākt izmantot pamata vai Pro plānus atkarībā no jūsu vajadzībām.

Ja jums ir nepieciešams pārdot tiešsaistē, ja sagaidāt mērenu trafika līmeni, ja augšupielādēšanai ir nepieciešams daudz multivides vai ir interaktīva vietne (piemēram, nevis statiskas brošūras vietne), tad dalītā mitināšana nav’t jums. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par VPS mitināšanu, kas varētu būt piemērotāka.

Papildu informācija

 • Mēs apkopojam visus labākos piedāvājumus, pārskatot 6 labākie lētā hostinga pakalpojumu sniedzēji
 • Ja jūs’ja meklējat speciāli dalītu mitināšanu, jums vajadzētu apskatīt mūsu pārskatu par Labākie hostinga pakalpojumi

4

Bluehost plāni: VPS mitināšanas izmaksas

Saņemiet VPS mitināšanu par USD 18,99 mēnesī (parasti USD 29,99)

Īss ieskats: VPS apzīmē virtuālo privāto serveri, un tā ir progresīvāka dalīta hostinga versija – jūs iegūstat labāku drošību, vairāk resursu un ātrāku ielādēšanas ātrumu. Bluehost ir trīs VPS mitināšanas plāni, no kuriem lētākais plāns sākas ar USD 18,99 mēnesī un atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī – tas ir’s ietaupījums ar atlaidi 36% mēnesī! Lielākā daļa normāla izmēra vietņu izmanto VPS mitināšanu.

VPS mitināšana ir nākamais solis uz priekšu no dalītā mitināšanas gan funkcijās, gan cenā – tas maksā vairāk, taču tas ir aprīkots ar labāku drošību, ātrumu un veiktspēju. Tur’Nav riska, ka citas vietnes izmanto jūsu resursus, padarot to pieejamu daudz uzticamāka izvēle.

Ja jums ir regulāra vietne, tas parasti ir labākais hostinga veids, kuru izvēlēties, apvienojot saprātīgas cenas ar pamatīgām funkcijām.

Bluehost ir trīs VPS hostinga plāni ar sākuma cenām, sākot no Mēnesī no 18,99 līdz 59,99 USD. Jūs don’Lai izvēlētos VPS mitināšanu, nav nepieciešama liela vietne – jūs varat izvēlēties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu budžetam un vietnei’s vajadzībām.

bluehost cenu noteikšanas vps plāniIr trīs VPS Bluehost hostinga plāni, sākot no USD 18,99 mēnesī.

Bluehost VPS mitināšanas plāni

 • Standarta: USD 18,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī
 • Uzlabots: USD 29,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 59,99 mēnesī
 • Galīgais: USD 59,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 119,99 mēnesī

Ja jums ir maza vietne, bet vēlaties VPS mitināšanas uzticamību, nevis dalītu mitināšanu, Mēnesī 18,99 USD standarta plāns ir labākais. Tam ir 30 GB krātuve un 1 TB joslas platums – šis joslas platums ir daudz lielāks nekā jums’d iesaistieties kopīgā plānā, un tas nozīmē, ka jūs to nedarāt’nav jāuztraucas par vietnes sabrukšanu satiksmes intensitātes dēļ.

Bluehost iesaka vidējo, uzlaboto plānu, par USD 29,99 mēnesī – tas nodrošina 60 GB krātuvi un 2 TB joslas platumu, padarot to ideālu, ja’re jūsu vietnes palielināšana.

Lai izlemtu, kurš no Bluehost’s VPS plāni jums ir vislabākie, apskatiet to galvenās iezīmes zemāk:

Funkcijas Standarta uzlabots Ultimate Sākuma cena mēnesī Normāla cena mēnesī Uzkrājums mēnesī Kodolu skaits SSD krātuve Joslas platums Bezmaksas SSL Operatīvā atmiņa Bezmaksas domēns Ciešāks vadības panelis Bezmaksas dublējumi IP adrešu skaits
18,99 USD 29,99 USD 59,99 USD
29,99 USD 59,99 USD 119,99 USD
36% 50% 50%
2 2 4
30 GB 60 GB 120 GB
1 TB 2 TB 3 TB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2 GB 4 GB 8 GB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1 2 2

Tūlīt varat redzēt, ka šīs funkcijas ir modernākas un izklausās daudz tehniskākas nekā tās, kuras iegūstat ar kopīgu mitināšanu. VPS hostings ir arī daudz pielāgojamāki – ar katru jaunināšanu jūs iegūsit dubultā RAM (atmiņas) un krātuves apjoma, dodot jums daudz vietas vietnes paplašināšanai.

Ja jūsu vietnei ir nepieciešams ātruma un jaudas palielinājums, tad skaitļošanas funkcijās, kas tiek piegādātas kopā ar VPS mitināšanu (piemēram, centrālā procesora pamatvienības un operatīvā atmiņa), jūsu vietne palielinās līdz jaunam veiktspējas līmenim..

Pat ja jūs don’Jums nav vajadzīgas šīs īpašās funkcijas’Es uzzināšu, vai VPS mitināšana jums ir piemērota, ņemot vērā vietnes saņemto trafika daudzumu. Mērens un liels apmeklētāju skaits ir par daudz, lai ar to varētu rīkoties dalīta mitināšana, taču tas nav nepieciešams’t neprasa neko tik dārgu kā speciāla mitināšana. VPS hostings ir jūsu laimīgais vidusceļš!

Jo vairāk trafika saņem jūsu vietne, jo vairāk joslas platuma tai ir nepieciešama – vienmēr ņemiet vērā maksimālo prasību un izvēlieties plānu, pamatojoties uz to.

Piemēram, jums var būt nepieciešams 2 TB joslas platums, taču to var izmantot tikai 30 GB krātuvei. Šajā gadījumā jums joprojām vajadzētu izvēlēties augstāku plānu, nevis ierobežot savu vietni’resursi.

Uzlabotais plāns nodrošina ērtu joslas platumu, krātuvi un atmiņu – ja jums budžets mēnesī ir 29,99 USD, tad tas’s laba izvēle. Ja jūs’mēģinot saglabāt zemas izmaksas, pēc tam – Bluehost’Lētākajam VPS plānam vajadzētu dot vairāk nekā pietiekami daudz iespēju, lai palielinātu savu vietni, par mazāk nekā 20 USD mēnesī.

Bluehost’s VPS hostings: vai tas jums ir piemērots?

Lielākajai daļai vietņu ir nepieciešama VPS mitināšana, nevis dalīta vai speciāla mitināšana. Ja jūs don’t ir ierobežoti budžeta ierobežojumi vai īpašas vajadzības jūsu vietnei, tad VPS hostings, iespējams, būs piemērots.

Tomēr, ja jūsu vietne ir ārkārtīgi liela un tai ir jāapstrādā milzīgs trafika daudzums vai jāsniedz jums pilnīga kontrole pār jūsu serveri, tad labāka ir speciāla mitināšana..

Papildu informācija

 • Mēs sagatavojām padziļinātu pārskatu par Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji lai jūs varētu atrast savu ideālo pakalpojumu sniedzēju

5

Bluehost plāni: Dedicated Hosting izmaksas

Saņemiet speciālu mitināšanu par 79,99 USD (parasti par 119,99 USD)

Īss ieskats: Specializētā mitināšana ir vismodernākā (un dārgākā) mitināšanas iespēja, ļaujot jums piekļūt vienam serverim, visu sev! Tas ir ideāli piemērots milzīgām vietnēm, kurās ir ļoti daudz apmeklētāju un kurām ir nepieciešams pilns tehnisko pakalpojumu klāsts, lai turpinātu darbību. Bluehost cenu noteikšana sākas ar 79,99 USD mēnesī par īpašu hostingu, kas atjaunojas ar USD 119,99 mēnesī. Tas nozīmē jūs ietaupāt 33% mēnesī uz jūsu pirmā termiņa plānu – nav slikti! Pirms tuvināties šiem plāniem, jums jāzina ceļš ap serveri vai pilnībā jāpārzina VPS mitināšana.

Dedicated hosting ir liels mitināšanas hostinga pasaulē. Tā’s ir paredzēts vietnēm, kurām nepieciešams vissvarīgākais – veiktspēja, drošība, vadība, ātrums un tehniskās iespējas.

Tur ir trīs Bluehost veltīti hostinga plāni, cena svārstās no USD 79,99 līdz USD 119,99 mēnesī (piezīme: šīs joprojām ir sākuma cenas ar atlaidi).

bluehost cenu noteikšanu plāniJa jums nepieciešama speciāla mitināšana, ir trīs Bluehost plāni, no kuriem izvēlēties, sākot no USD 79,99 mēnesī.

Dizainētie Bluehost hostinga plāni

 • Standarta: USD 79,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 119,99 mēnesī
 • Uzlabots: USD 99,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 159,99 mēnesī
 • Piemaksa: Mēnesī – 119,99 USD, atjaunojas ar USD 209,99 mēnesī

Ja jūs’Ja meklējat pilnīgu savas vietnes kontroli, lētākais standarta plāns veiks darbu labi. Ja jums ir nepieciešams plāns, kā rīkoties ar milzu cunami trafiku – piemēram, ja jūsu tiešsaistes veikalā notiek izpārdošana vai jūs’ja veicat rezervāciju pasākumam – tad jūs’Vislabāk varat izmantot uzlaboto plānu vai pat visdārgāko Premium plānu.

Uzlabotais plāns ir tas, ko ieteica Bluehost, un tas nodrošina jūs ar dāsnām funkcijām bez Premium plāna debesu cenām. Tā’tā ir arī laba izvēle, ja jūs’piemēram, atkārtoti piegādājot daudz video vai palaižot spēli, jo tam ir jauda, ​​krātuve un augstas veiktspējas aparatūra smago multivides apstrādei.

Lai palīdzētu jums izlemt, kurš plāns jums ir vispiemērotākais, apskatiet zemāk esošo tabulu, kurā sniegts Bluehost sadalījums’plāni un galvenās iezīmes, kas nāk ar katru no tām:

Piedāvā standarta uzlaboto piemaksu Sākuma cena mēnesī Normāla cena mēnesī Uzkrājums mēnesī Kodolu skaits Uzglabāšana Joslas platums Bezmaksas SSL Operatīvā atmiņa Bezmaksas domēns Saknes pieeja Bezmaksas dublējumi IP adrešu skaits
79,99 USD USD 99,99 119,99 USD
119,99 USD 159,99 USD 209,99 USD
33% 38% 43%
4 4 4
500 GB (atspoguļots) 1 TB (spoguļattēls) 1 TB (spoguļattēls)
5 TB 10 TB 15 TB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
4 GB 8 GB 16 GB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
3 4 5

Jums varētu rasties jautājums spoguļattēls ir – tas vienkārši nozīmē, ka jūsu krājums ir dublēts, tāpēc jūsu saturs ir drošs, ja kaut kas noiet greizi.

Piekļuve saknei ir iekļauta visos plānos – tas jums nodrošina pilnīgu piekļuvi serverim un nodrošina pilnīgu vietnes un tās iestatījumu kontroli. Varat instalēt un atinstalēt programmas un veikt citus pielāgojumus, lai pārliecinātos, ka viss darbojas tieši tā, kā vēlaties.

Tāpat kā visi Bluehost’hostinga plānos, šie īpaši plāni tiek nodrošināti ar diennakts atbalstu. Pat ja tā’Ir vērts teikt, ka jūs’Jums būs nepieciešams noteikts līmenis tehniskā pārliecība gūt labumu no veltīta mitināšanas.

Bluehost’s Dedicated Hosting: vai tas jums ir piemērots?

Dedicated hostings ir vismodernākais piedāvātā hostinga veids. Bluehost’Cenu plāni patiesībā ir vieni no vispieejamākajiem, salīdzinot ar tā labākajiem konkurentiem, taču tā ir’s joprojām nav ideāli piemērots mazākam budžetam. Pirms reģistrēšanās pajautājiet sev:

 • Vai jūsu vietne rada milzīgu trafika līmeni??
 • Vai jūs izmantojat lielu e-komercijas vietni?
 • Vai jums ir īpašas vai sarežģītas vajadzības? (piemēram, pielāgoti iestatījumi, lieli multivides faili vai programmas, augstas drošības prasības)

Ja tā, tad veltīta mitināšana izklausās kā labs zvans. Katra vietne ir atšķirīga, tāpēc jums jāizvēlas plāns, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Vai jūs izmantojat savu vietni WordPress? Uzņēmumam Bluehost ir īpaši pielāgoti hostinga plāni WordPress lietotājiem… kuru mēs’Es izpētīšu nākamo!

6

Bluehost plāni: Kopīgas WordPress mitināšanas izmaksas

Iegūstiet kopīgu WordPress mitināšanu par USD 2,95 mēnesī (parasti par 7,99 USD)

Īss ieskats: Ir trīs Bluehost mitināšanas plāni, kas ir īpaši izstrādāti WordPress lietotājiem – koplietoti, pārvaldīti un WooCommerce mitināšana. Dalītā WordPress mitināšana maksā tieši tāpat kā “normāli” dalīta mitināšana vietnē Mēnesī 2,95 USD, bet ietver tādas funkcijas kā automātiska WordPress instalēšana un atjauninājumi, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Jūs ietaupāt 63% no lētākā plāna, izmantojot Bluehost’s dāsnas atlaides, tāpēc tā’arī budžetam draudzīgi. Šis plāns ir vislabākais ļoti mazām WordPress vietnēm!

WordPress ir ieteikusi Bluehost saviem lietotājiem kopš 2005. gada, aprakstot to kā “augstākā WordPress platforma” – un tā’Ir viegli saprast, kāpēc. Tas savos plānos iesaiņo neticami daudz funkciju, lai palīdzētu jums izveidot un paplašināt savu WordPress vietni.

bluehost WordPress ieteikumsWordPress oficiāli iesaka Bluehost kā labāko WordPress vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju’atkal mačs, kas veikts debesīs!

Bluehost’Kopīgotie WordPress mitināšanas plāni maksā tieši tikpat, cik parasti, sākot no tikai USD 2,95 mēnesī (cena ar atlaidi). Šie plāni faktiski nodrošina labāku cenas un vērtības attiecību nekā parastais dalītais hostings – tajos ietilpst tādas funkcijas kā bezmaksas domēns vienu gadu, kā arī automātiska WordPress instalēšana un atjauninājumi.

Tur ir trīs dalīti WordPress plāni, sākot no USD 2,95 līdz USD 5,45 mēnesī (reklāmas cenas).

bluehost cenu noteikšana dalīja WordPress plānusBluehost’Cenas par koplietotajiem WordPress plāniem svārstās no 2,95 līdz 5,45 USD mēnesī, un tajā ir iekļautas WordPress lietotājiem pielāgotas papildu funkcijas.

Bluehost kopīgotie WordPress mitināšanas plāni

 • Pamata: USD 2,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī
 • Plus: USD 5,45 mēnesī, atjaunojas ar USD 10,99 mēnesī
 • Choice Plus: USD 5,45 mēnesī, atjaunojas ar USD 14,99 mēnesī

Visos kopīgotajos WordPress plānos ietilpst:

 • Automātiska WordPress instalēšana
 • Automātiski WordPress atjauninājumi
 • Bezmaksas domēns uz vienu gadu
 • WordPress inscenēšanas vide
 • Droša pieteikšanās informācijas konfigurēšana
 • Mārketinga kredīts 200 ASV dolāru apmērā (ja iztērējat 25 ASV dolārus jaunam Microsoft reklamēšanas un Google Ads kontam)

Tagad jūs zināt galvenās funkcijas, apskatiet zemāk esošo tabulu, lai salīdzinātu katru plānu blakus un izlemtu, kuri resursi vislabāk atbilst jūsu vietnei:

Iespējas Basic Plus Choice Plus Sākuma cena mēnesī Normāla cena mēnesī Uzkrājums mēnesī Vietņu skaits SSD krātuve Joslas platums Bezmaksas domēns Apakšdomēni Bezmaksas SSL Automātiska WordPress instalēšana Automātiski WordPress atjauninājumi Codeguard vietnes dublējums Office 365 pastkaste
2,95 USD USD 5,45 USD 5,45
7,99 USD 10,99 USD 14,99 USD
63% 50% 64%
1 Neierobežots Neierobežots
50 GB Nemērīts Nemērīts
Nemērīts Nemērīts Nemērīts
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
25 Neierobežots Neierobežots
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Mazajām WordPress vietnēm, kuras tikko sāk darbību, pamatplāns 2,95 USD mēnesī ir jāapmierina jūsu vajadzībām – varat mitināt vienu vietni, vienu gadu baudīt bezmaksas domēnu un izmantot 50 GB krātuvi. Šajā plānā ir iekļauta arī bezmaksas SSL drošība un WordPress īpašās funkcijas.

Ja jūs’Plānojot vietnes palielināšanu, labāks ir Pro plāns. Jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu, atbloķēt neizmēģinātu krātuvi un 30 dienas bez maksas piekļūt Office 365 pastkastei.

Tas teica, dalītie WordPress mitināšanas plāni jūs aizvedīs tikai līdz šim – lai iegūtu profesionālus instrumentus un nopietnu izaugsmi, jums vajadzētu apskatīt Bluehost’tā vietā pārvaldīja WordPress mitināšanu.

Bluehost’s Shared WordPress hostings: vai tas jums ir piemērots?

Vai jums ir kāda spīdoša jauna WordPress vietne?’re tikai nokāpt no zemes? Vai mēģināt ietaupīt naudu, izvēloties lētu mitināšanu, bet vai ir vajadzīgas arī dažas kvalitātes funkcijas? Bluehost’Dalītā WordPress mitināšana ir lieliska izvēle.

Sākot ar tikai 2,95 USD mēnesī, tas sniedz jums pamatus, vienlaikus nodrošinot arī dažas WordPress īpašās funkcijas, lai padarītu jūsu dzīvi vieglu un vietni drošu un veiksmīgu.

Tomēr tāpat kā ar visiem dalītajiem mitināšanas gadījumiem, ja jums ir lieli plāni savai vietnei, arī jūs’Vajadzēs arī lielāku un labāku mitināšanu… sveicieties pārvaldītajā WordPress mitināšanas vietā!

Papildu informācija

 • Varbūt labākais ir Bluehost, bet kā salīdzināt tā cenas? Uzziniet mūsu pārskatā par Labākais lēts WordPress hostings
 • Atklājiet Labākie WordPress 2019. gada saimnieki (spoileris: pirmais ir Bluehost)!
 • Vai jūs tikko sākat darbu? Izlasiet mūsu ceļvedi Kā instalēt WordPress ar par palīdzīgu roku

7

Bluehost plāni: Pārvaldītās WordPress mitināšanas izmaksas

Saņemiet pārvaldītu WordPress mitināšanu par USD 19,95 mēnesī (parasti par USD 29,99)

Īss ieskats: Pārvaldītā WordPress mitināšana ir daudz attīstītāka nekā dalītie WordPress plāni, dodot jums rīkus, lai apstrādātu lielāku trafiku un palielinātu jūsu vietnes lielumu. Jo tas’Pārvaldītā platforma ļauj jums sēdēt, atpūsties un veltīt visu enerģiju savai vietnei, nevis uztraukties par mitināšanu. Par pārējo rūpējas Bluehost!

Pārvaldīto WordPress plānu sākums ir USD 19,95 mēnesī, atjaunošana par parasto cenu USD 29,99 mēnesī – tas nozīmē Bluehost’Atlaide mēnesī ļauj ietaupīt 33%!

Ja vēlaties izveidot patiesi profesionālu WordPress vietni, apskatiet WordPress Pro, Bluehost’pārvaldītais WordPress mitināšanas risinājums. Šis mitināšanas veids ir saistīts ar rīku sniegšanu vietnes uzlabošanai un visu tehnisko lietu apstrādi, lai jūs varētu koncentrēties uz savas vietnes izveidi..

Jūs don’Lai izmantotu WordPress Pro, nav jābūt lielai vietnei. Tā’s pilnīgi jauniem lietotājiem, kā arī WordPress vecajiem taimeriem – ikviens, kurš vēlas izmantot profesionālo vietni.

Bluehost ir trīs pārvaldīti WordPress plāni, sākot no No 19,95 līdz 49,95 USD mēnesī ar diskontētām sākuma cenām. Šie plāni ir vislabākie WordPress lietotājiem, kuri vēlas izmantot profesionāļus!

bluehost cenu noteikšana pārvalda WordPress plānusBluehost’Pārvaldītie WordPress plāni sākas ar USD 19,95 mēnesī, nodrošinot lietotājiem bagātīgus resursus un profesionālās iespējas.

Bluehost pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni

 • Būvēt: USD 19,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī
 • Pieaug: USD 29,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 39,99 mēnesī
 • Mērogs: USD 49,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 59,99 mēnesī

Mēnesī 19,95 USD būvēšanas plāns ir ideāls, ja jūs’jūs tikko sākat darbu, taču par WordPress vietni ir lieli sapņi. Ja jūs’Tā kā mērķis ir profesionālis jau no pirmās dienas, tam ir visi rīki, lai jūs gūtu panākumus. Viss Bluehost’Pārvaldītajos WordPress plānos ietilpst neierobežotas trafika piemaksas, neierobežota tīmekļa krātuve, neierobežoti domēni un vietnes un iebūvēts mārketinga centrs.

Tā’Ir viegli atbrīvoties no visām piedāvātajām funkcijām, tāpēc neaizmirstiet pārdomāt, kas nepieciešams jūsu vietnei un cik daudz jūs varat atļauties katru mēnesi. Tur’Tas ir liels katra plāna funkciju pieaugums, tāpēc apskatiet tabulu, lai redzētu, kurš plāns vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Funkcijas Build Grow Scale Sākuma cena mēnesī Normāla cena mēnesī Uzkrājums mēnesī SSD krātuve Joslas platums Domēnu skaits Servera atjauninājumi Bezmaksas SSL Automātiska WordPress instalēšana Automātiski WordPress atjauninājumi Ikdienas dublējumi Office 365 pastkaste Domēna privātums Ļaunprātīgas programmatūras noteikšana & Noņemšana Biznesa pārskata rīki Bluehost SEO rīki PayPal integrācija
19,95 USD USD 29,95 49,95 USD
29,99 USD 39,99 USD 59,99 USD
33% 25% 17%
Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Neierobežots Neierobežots Neierobežots
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Veidošanas plāns ir vairāk nekā pietiekams, lai veiksmīgi darbotos WordPress vietne. Tas ietver Jetpack Site Analytics un Bluehost pamata versiju’All-in-one mārketinga centrs, kur jūs varat viegli uzraudzīt satiksmi no viena paneļa.

Grow plāns sniedz jums visu, sākot no Build plāna, un vēl par tonnu vairāk, ieskaitot Bluehost’iebūvētais SEO rīks, Jetpack reklāmu integrācija un Bluehost’s “Zilas debesis” atbalsts biļetēm, kas sniedz praktisku palīdzību visās iespējamās problēmās.

Mēroga plāns sniedz jums visu, sākot no Grow plāna, kā arī vēl modernākus rīkus. Neierobežotas dublējumkopijas un atjaunošana, PayPal integrācija, neierobežota video saspiešana un tērzēšana ar zilām debesīm atbalsta jūsu vietnes jaunu pakalpojumu un veiktspējas līmeni..

Lielākajai daļai lietotāju mēs iesakām Build plānu, bet ja tu’esat jau iestatījis un vēlaties palielināt savu auditoriju, Bluehost’Ieteicamākais Grow plāns ir lieliska izvēle.

Bluehost’Pārvaldītā WordPress mitināšana: vai tas jums ir piemērots?

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir labākais risinājums jebkuram nopietnam WordPress lietotājam. Tā’tas nav paredzēts entuziastiem, taču to var izmantot jebkura lieluma WordPress vietne, kurai ir vajadzīgas profesionālas funkcijas un vienmērīga, neierobežota izaugsme.

Ja vēlaties noņemt ierobežojumus, kas jūsu vietnē noteikti ar dalītu mitināšanu, tā ir jūsu problēmas atbilde!

Būvēšanas plāns ir lētākais – USD 19,95 mēnesī (sākotnējā cena ar atlaidi), bet tas nenotiek’t to nozīmē’Jūs ierobežosiet savu izaugsmi. Faktiski tā’Ļoti dāsns – iesakām sākt strādāt pie šī plāna un pēc iespējas ātrāk nokļūt līdz augstākam līmenim’esi gatavs.

Ko darīt, ja es’m pārdodu tiešsaistē? Ja jūs’izveidojot īpašu e-komercijas vietni, ir vērts pārbaudīt galīgo Bluehost hostinga plānu…

Papildu informācija

 • Iepazīstieties ar pilnu sarakstu ar 8 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un redziet, kā Bluehost salīdzina ar konkurentiem

8

Bluehost plāni: WooCommerce mitināšanas izmaksas

Saņemiet WooCommerce mitināšanu par USD 6,95 mēnesī (parasti par USD 13,99)

Īss ieskats: Šī mitināšanas opcija ir paredzēta ikvienam, kurš darbojas tiešsaistes veikalā, izmantojot WordPress. Vienkārši!

Bluehost sadarbojas ar WooCommerce, trešās puses uzņēmumu, kas specializējas tiešsaistes veikalu izveidē, izmantojot WordPress. Bluehost ir trīs plāni, sākot no tieši Mēnesī 6,95 USD (atjaunošana mēnesī – USD 13,99) – tas nozīmē, ka ar Bluehost jūs ietaupīsit 50% mēnesī’s atlaide.

Veidojat tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress? Iespējams, ka jūs’atkārtoti izmantojat WooCommerce, lai izveidotu un vadītu savu biznesu. Ja tā, tad Bluehost’s WooCommerce hostinga plāni varētu būt atbilde uz visām jūsu hostinga cerībām un sapņiem. Tā’hostings, kas paredzēts tieši jums!

Tas ir labākais risinājums, ja jūs’atkārtoti pārdodot preces tiešsaistē, un labā ziņa ir tā, ka jūs esat uzvarējis’t arī nav jātiek galā ar savu grūti nopelnīto naudu. Bluehost ir trīs WooCommerce hostinga plāni, kuru cena svārstās no Mēnesī no 6,95 līdz 11,95 USD (sākotnējās atlaides cenas).

bluehost cenu noteikšana woocommerce hostinga plānosPar mazāk nekā 10 ASV dolāriem mēnesī varat iestatīt sava tiešsaistes veikala mitināšanu, plānā iekļaujot 100 GB krātuves un domēna privātumu.

Bluehost WooCommerce mitināšanas plāni

 • Starteris: USD 6,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 13,99 mēnesī
 • Plus: USD 7,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 17,99 mēnesī
 • Pro: USD 11,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 31,99 mēnesī

Sākuma plāns ir 6,95 ASV dolāri mēnesī, un tas dod rīkus viena neliela tiešsaistes veikala vadīšanai. Plus plāns ir daudz noapaļots, sniedzot dāsnākas iespējas, tomēr par mazāk nekā 10 USD mēnesī ar sākuma atlaidi. Dārgākā Pro plāna galvenais ieguvums ir tas, ka tas nāk ar Bluehost SEO Tools funkciju.

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai iegūtu pilnu ieskatu katra plāna galvenajās iezīmēs:

Funkcijas Starter Plus Pro Sākuma cena mēnesī Normāla cena mēnesī Uzkrājums mēnesī Tiešsaistes veikalu skaits SSD krātuve Joslas platums Bezmaksas SSL Bezmaksas domēns Instalēta veikala tēma Domēna privātums Bezmaksas iestatīšanas zvans WooCommerce automātiskā instalēšana Īpaša IP adrese Office 365 pastkaste CodeGuard Backup Basic Bluehost SEO rīki
6,95 USD 7,95 USD 11,95 USD
13,99 USD 17,99 USD 31,99 USD
50% 56% 63%
1 Neierobežots Neierobežots
100 GB Nemērīts Nemērīts
Nemērīts Nemērīts Nemērīts
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Šie plāni ir vislabākie maziem un vidējiem veikaliem – tiešām lieliem uzņēmumiem būtu labāk izpētīt speciālu mitināšanu, taču lielākajai daļai e-komercijas vietņu šiem plāniem vajadzētu dot daudz iespēju izaugsmei.

Drošība tiek nodrošināta pat vislētākajā plānā – bezmaksas SSL ir būtiska, lai uzturētu klientus’ droša informācija, un domēna privātums ir svarīgs, lai tiešsaistē aizsargātu savu informāciju.

Ja jūs’Kad esat tikko uzsācis darbu, Bluehost atvieglo celtniecības sākšanu – jūs pat iegūstat bezmaksas divu stundu iestatīšanas zvans kopā ar WooCommerce ekspertu, lai palīdzētu jums sākt darbu. Turklāt jūsu veikala stila tēma un WooCommerce ir instalēti jums, lai jūs varētu ķerties pie biznesa vēl ātrāk.

Tāpat kā visos Bluehost mitināšanas plānos, arī WooCommerce hostingam tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

Bluehost’s WooCommerce hostings: vai tas jums ir piemērots?

Ja jūs’pārdodot tiešsaistē, izmantojot WordPress un WooCommerce, tas’s bez prāta – Bluehost’s WooCommere mitināšanas plāni ir ideāli piemēroti. Un tā’Tā ir lēta spēle, kurā diviem no trim plāniem būs mazāks par 10 USD sākotnējā sākuma periodā!

Vai jums’tur esat pirmo reizi neliels pārdevējs vai augošs bizness’Šeit jums ir plāns. Tā’s tikai tad, ja jūs’Pārvaldot milzīgu tiešsaistes veikalu, jums vajadzētu apsvērt jaudīgāku mitināšanu, piemēram, īpašu plānu.

Papildu informācija

 • Vai vēlaties sākt savu tiešsaistes veikalu? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Kā izveidot WordPress e-komercijas vietni lai sāktu

9

Bluehost cenu noteikšana salīdzinājumā ar konkurentu cenu noteikšanu

Bluehost ir ārkārtīgi populārs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču tas’s nav vienīgais blokā. Mēs pārbaudījām labākos hostinga pakalpojumu sniedzējus tirgū, novērtējot tos ar funkcijām, atbalstu, darbības laiku un citu – Bluehost ieguva otro vietu pēc cenas / vērtības, vērtējot pēriena 4,6 zvaigznes no 5!

Trīs galvenie pakalpojumu sniedzēji kopumā bija Bluehost, HostGator un InMotion – bet kā viņi var salīdzināt cenu tikai? Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai uzzinātu viņu sākuma atlaides (mēnesī) katram hostinga veidam.

Sniedzēja koplietojamais hostings VPS Hostings Dedicated Hosting WordPress Hostings Bluehost HostGator Kustībā
2,95 USD 18,99 USD 79,99 USD 2,95 USD
2,75 USD USD 29,95 119 USD 5,95 USD
6,39 USD 29,19 USD 105,69 USD 6,99 USD

Var redzēt, ka Bluehost no šī salīdzinājuma iznāk diezgan labi. Tā’nav lētākais pakalpojumu sniedzējs tirgū – tas’Cenas ir lielākas nekā pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, 1&Piemēram, IONOS un iPage, taču tas savos plānos iekļauj ļoti daudz funkciju, kas nozīmē jūs’re garantēts liels sprādziens jūsu buks.

Papildu informācija

 • Darīja HostGator’Vai cenu plāni pievelk jūsu uzmanību? Izlasiet mūsu HostGator cenu pārskats lai iegūtu padziļinātu ieskatu tās plānos, funkcijās un citur
 • Vai arī plašāk apskatiet HostGator un uzziniet, kā tā darbojās mūsu pētījumos – mēs atklājam visu savējo HostGator pārskats
 • Apskatiet mūsu InMotion mitināšanas pārskats lai pilnībā apskatītu sniegtos pakalpojumus

10

6 slēptās izmaksas, par kurām jums vajadzētu zināt pirms reģistrēšanās

Var būt grūti aprēķināt mitināšanas izmaksas – sākot ar atlaidēm iesācējiem līdz izvēles papildinājumiem un ekstras, kas parādās uz kasēm,’Jūsu acu priekšā ir viegli redzēt cenu kāpumu. Tā’Vislabāk ir būt pēc iespējas gatavam, lai jūs precīzi zināt, ko jūs darāt, un to nevajag’t – jāmaksā par.

Bluehost nodrošina daudz dažādu papildinājumu, ieskaitot domēna vārdus, SSL sertifikātus un rezerves pakalpojumus. Daži no tiem ir vienkārši izvēles iespējas, lai jūs varētu pievienot sevi, bet citi ir iekļauti jūsu plānā.

Mēs’Jūs esat izveidojis sešu visbiežāk izmantoto papildinājumu sarakstu’Jūs sastapsities, lai precīzi zināt, ko sagaidīt pie kases.

bluehost slēpto izmaksu grafikaLūk "Īsumā" to papildu izmaksu kopsavilkums, kuras varētu rasties, reģistrējoties Bluehost.

1. Checkout Extras

Pirmās lietas: izvēloties plānu, tu’Jūs nonāksit norēķinu lapā. Šeit jūs varat izvēlēties līguma ilgumu, ievadīt maksājuma informāciju un izveidot kontu. Šī ir arī lapa, kurā jūs pārskata informāciju par savu paketi un izvēlaties savas pakotnes ekstras.

Mūsu galvenais padoms ir pārdomāt šo lapu. Bluehost ir nedaudz sneaky, kad runa ir par paketes ekstras, un automātiski pārbauda dažas rūtiņas jums. Ja jūs steidzaties cauri šai lapai, jums varētu pietrūkt šo ekstras un galu galā ar lielāku rēķinu, nekā jūs gaidījāt.

Piemēram, mēs izvēlējāmies lētāko dalītā hostinga plānu – pamatplānu par USD 2,95 mēnesī.

Sākumā pārskatiet “Informācija par iepakojumu” sadaļa. Jūs’Jūs pamanīsit, ka Bluehost automātiski nosaka jūsu līgumu uz 36 mēnešiem – tas dod jums lētāko cenu, bet, ja jūs to nevēlaties’Jūs nevēlaties tik ilgi noslēgtu līgumu’Tas būs jāmaina, izmantojot nolaižamo sarakstu.

bluehost cenas dalīta mitināšanas kaseBluehost automātiski piešķir jums garāko 36 mēnešu abonementu, jo tas nodrošina lētāko cenu. Vienkārši izmantojiet nolaižamo sarakstu, lai izvēlētos cita ilguma līgumu.

Īsākais abonēšanas ilgums ir 12 mēneši – šajā gadījumā cena palielinās līdz USD 4,95 mēnesī. Jūsu līgums tiek rēķināts sākumā, nevis katru mēnesi, kas ir vēl viena joma, kas dažreiz pārsteidz cilvēkus.

Zem šīs sadaļas ir jūsu “Pakas papildinājumi.” Ja vēlaties pievienot funkcijas, kuras nav izstrādātas’Ja tie ir iekļauti jūsu plānā, šeit jūs tos varat atlasīt un pievienot savam kontam. Visām ekstras, kas iekļautas jūsu plānā, būs vārds “Bezmaksas” blakus viņiem, nevis izvēles rūtiņu.

Šajā piemērā Bluehost jau ir pārbaudījis trīs no piecām šīm ekstras:

bluehost cenu paketes ekstrasPlānam varat pievienot papildu funkcijas, kas ir lieliski piemērots mitināšanas pielāgošanai jūsu vajadzībām. Tomēr tas var arī ātri palielināt rēķina cenu, tāpēc esiet uzmanīgs, izvēloties!

Pārliecinieties, ka esat noņēmis atzīmi no visām savām funkcijām’t negrib maksāt par – šīs ekstras nav iekļautas jūsu plānā, tāpēc tās tiek pievienotas jūsu rēķinam papildus jūsu mitināšanas plāna izmaksām. Padomājiet par to, kā pasūtīt ēdienu restorānā – jūs pasūtāt savu galveno, un tad jūs maksājat papildus par visām pusēm, kuras jūs varētu vēlēties.

Šīs ekstras sadaļas priekšrocība ir tā, ka jūs varat pielāgot savu hostinga plānu atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām. Piemēram, jūs varat izvēlēties lētāko koplietojamo mitināšanas plānu, bet pēc tam augšpusē pievienot domēna privātumu, ja jums tas ir nepieciešams.

Bluehost palīdz jums, aprēķinot izmaksas jums un parādot to zem, ar marķējumu “Kopā” – šī summa mainīsies atkarībā no jūsu izvēlētajām iespējām. Šis ir jūsu mitināšanas plāna un visu jūsu ekstras papildinājums – sekojiet tam līdzi, lai pārliecinātos’paliek budžetā.

Visbeidzot, pirms maksājuma apstiprināšanas, izlasiet atrunu un visus noteikumus un nosacījumus. Viena no galvenajām lietām, kas jāņem vērā, ir tā jūsu mitināšanas abonements tiks automātiski atjaunots, ja vien jūs to neatcelsit – šī atjaunošana notiks tikpat ilgi kā jūsu sākotnējais līgums, bet tā ir’Atjaunosimies parastā likme nevis diskontētā cena.

bluehost noteikumi un nosacījumiVienmēr pārliecinieties, ka veltījāt laiku, lai izlasītu noteikumus un nosacījumus – Bluehost tos padara viegli atrodamus, tāpēc pirms maksājuma turpināšanas mēģiniet tos rūpīgi pārdomāt..

Šeit’s jums ierasto ekstras saraksts’Jūs atradīsit kasēs un cik tās maksās:

 • Domēna privātums & aizsardzība: USD 0,99 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts gadā USD 11,88 gadā)
 • SiteLock drošība – atrodiet: USD 1,99 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts gadā USD 23,88 gadā)
 • CodeGuard Basic: Mēnesī 2,99 USD (jāmaksā par hostinga termiņa beigām; USD 35,88 gadā)
 • Bluehost SEO rīku sākums: USD 1,99 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts gadā USD 23,88 gadā)
 • 1 Office 365 pastkaste: 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

2. SSL sertifikāti

Visiem Bluehost mitināšanas plāniem ir bezmaksas SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāts. Tas šifrē informāciju, kas tiek pārvietota starp jūsu vietni un visiem apmeklētājiem, un ir būtiska jebkurai vietnei – ja jūs to nevēlaties’t nav SSL drošības, apmeklētāji saņem brīdinājumu, ka viņi’atkārtoti nonākot nedrošā vietā!

Jūs don’par SSL sertifikātu nav jāmaksā ne centa – tas tiešām ir bez maksas, un tas ir iekļauts jūsu mitināšanas plānā. Jūs’To redzēsit jūsu plāna sadalījumā kā “Ļaujiet’s Šifrēt SSL,” kas ir visvienkāršākā SSL drošības versija.

Tomēr, ja vēlaties augstāks drošības līmenis, tad jūs varat iegādāties premium SSL sertifikātu.

Jūs to darāt, izmantojot savu Bluehost vadības paneli, un tas vismaz jums maksās Gadā 49,99 USD. Tā’Ir vērts jūs zināt’Jums arī vajadzēs īpaša IP adrese lai iegādātos kādu no šiem piemaksu sertifikātiem.

3. Domēna vārda izmaksas

Jūsu domēns ir jūsu vietnes nosaukums un darbojas kā tā unikālā identitāte tīmeklī – piemēram, mūsu vietne ir vietnebuilderexpert.com!

Atkarībā no tā, kuru hostinga plānu jūs izvēlaties, Bluehost var jums piedāvāt: bezmaksas domēns uz vienu gadu. (Pārbaudiet sava plāna informāciju, lai uzzinātu, vai tas attiecas uz jums). Kad šis pirmais gads būs beidzies, jūsu domēns tiks atjaunots pēc parastās likmes.

“Kāda ir domēna vārda regulārā likme?”, jums varētu būt jautājums. Diemžēl tur’s nav taisnas atbildes, jo tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētā augstākā līmeņa domēna. Augstākā līmeņa domēns jeb TLD ir tikai vietnes adreses .com vai .net daļa.

Jūs varat iegādāties savu domēnu tieši no Bluehost. Šeit’Visizplatītāko TLD un to cenu saraksts:

 • .com – 11,99 USD gadā
 • .org – USD 8,99 gadā
 • .neto – 12,99 USD gadā
 • .tech – 4,99 USD gadā
 • .co – USD 9,99 gadā
 • .vietne – 11,99 USD gadā

Jūs varat meklēt savu ideālo domēnu un salīdzināt dažādu iespēju cenas, tāpat kā zemāk redzamajā piemērā:

bluehost cenu noteikšana ekstras domēna meklēšanāBluehost ļauj ērti iegādāties savu domēna vārdu, jo vairumam cenu gadā ir no USD 5 līdz USD 12.

Jūs’Jūs pamanīsit, ka Bluehost automātiski iemet domēna privātums Gadā 11,88 USD – šo opciju var noņemt, noņemot atzīmi no izvēles rūtiņas.

Bet kas ir domēna privātums? Vai man tas tiešām ir vajadzīgs? Domēna privātums un aizsardzība slēpj jūsu personiskās informācijas parādīšanos publiskajā reģistrā – bez tā jūsu vārds, numurs un e-pasta adrese ir pieejama WHOIS domēnu reģistrā..

Tātad, kamēr domēna privātums nav’Nepieciešamība aizsargā jūsu datus. Tas arī palīdz samazināt surogātpastu saņemšanas iespēju un ļauj jūsu vietnei skenēt ļaunprātīgu programmatūru un drošības brīdinājumus.

4. Dublējumi: CodeGuard Basic

CodeGuard ir drošības un rezerves programmatūra, kas katru dienu palaiž jūsu vietnes dublējumus. Tas uzrauga visas izmaiņas, piedāvā atjaunināšanas iespēju ar vienu klikšķi un saglabā jūsu dublējumu kopijas vairākās drošās vietās.

Īsāk sakot, tā’s tehniska un labi bruņota drošības sega jūsu vietnei.

Dažos plānos CodeGuard ir iekļauts bez maksas. Šajā gadījumā jūs varat sēdēt un baudīt, zinot, ka jūsu vietne ir droša un droša. Ja jūsu plāns to nedara’Neizmantojiet šo funkciju bez maksas, taču jūs joprojām vēlaties šo drošības sajūtu’Jums papildus būs jāiegādājas CodeGuard.

Pārbaudes procesa laikā varat izvēlēties savam plānam pievienot CodeGuard Basic. CodeGuard pamatizmaksas Mēnesī 2,99 USD, un tiek pievienots kā vienreizējs maksājums jūsu plānam. Piemēram, ja jūs’esat izvēlējies 12 mēnešu abonementu, pēc tam maksājot 35,88 USD tiks pievienots jūsu mitināšanas rēķinam.

5. Office 365 – bezmaksas vai nav?

Bluehost hostinga plānos bieži ietilpst: Office 365 30 dienu bezmaksas izmēģinājums. Bet kas notiek pēc 30 dienu brīvas svētlaimes perioda? Atbilde nav’t uzreiz skaidrs.

Tomēr pēc nedaudz izraktiem atradām, ka ir trīs Office 365 plāni, kuru jūs varat maksāt katru mēnesi vai katru gadu.

Noteikumi E-pasts Essentials Business Plus Business Pro 1 mēnesis 12 mēneši
Mēnesī 4,99 USD
(59,88 USD gadā)
USD 9,99 mēnesī
(USD 119,88 gadā)
USD 14,99 mēnesī
(USD 179,99 gadā)
Mēnesī 2,99 USD
(USD 35,88 gadā)
USD 5,99 mēnesī
(USD 71,88 gadā)
USD 9,99 mēnesī
(USD 119,88 gadā)

Tā’Ir svarīgi to zināt par visiem pagarinājumiem tiek piemērota mēneša likme, kas ir dārgākas nekā gada abonementi – kaut kas jāpatur prātā, kad atjaunošanās laiks rit!

6. Papildu iespējas: Atmaksas politika

Visiem Bluehost plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir lieliski piemērots, lai bez riska izmēģinātu savus hostinga plānus. Ja jūs’ja neesat 100% apmierināts, jūs saņemat savu naudu atpakaļ – vienkārši!

Tas nozīmē, ka jums tas jāzina šī garantija to nedara’t neattiecas uz jūsu domēna vārdu. Tātad, ja jūsu plānā ir iekļauts bezmaksas domēna vārds un ja jūs to atceļat 30 dienu laikā, jūs’Jūs joprojām saņemsit savu naudu atpakaļ, bet Bluehost atskaitīs domēna maksu 15,99 USD apmērā.

Šī maksa kalpo diviem galvenajiem mērķiem: pirmkārt, tā sedz Bluehost’izmaksas, bet tas arī nozīmē tu uzvarēji’t nepazaudēt savu domēna vārdu (jūs’varat to pārsūtīt citur).

30 dienu naudas atdošanas garantija to nedara’t attiecas arī uz lielāko daļu papildinājumu, jo tie neietilpst galvenajā mitināšanas plānā. Tomēr kopumā, ja jūs atceļat 30 dienu laikā, jums to nevajadzētu darīt’t radušās problēmas.

Bluehost cenu noteikšana: secinājums

Bluehost ir mūsu visaugstāk novērtētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un piedāvā virkni cenu plānu un daudz iespēju, kas nozīmē, ka tiešām katram ir kaut kas. Tās WordPress īpašie plāni ir tie, kur Bluehost patiešām spīd, nodrošinot WordPress lietotājiem super mērogojamas iespējas.

Sākot no dalīta līdz īpašai mitināšanai, Bluehost ir daudz ko piedāvāt. Ļaujiet’s ātri pārskata savus plānus un cenas.

Bluehost cenu plāni: Atgādiniet

 • Dalīta mitināšana: USD 2,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī
 • Kopīgota WordPress mitināšana: USD 2,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 7,99 mēnesī
 • WooCommerce mitināšana: 6,95 USD mēnesī, atjaunojas ar USD 13,99 mēnesī
 • VPS hostings: USD 18,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana: USD 19,95 mēnesī, atjaunojas ar USD 29,99 mēnesī
 • Dedicated hostings: USD 79,99 mēnesī, atjaunojas ar USD 119,99 mēnesī

Katram mitināšanas veidam ir vismaz trīs plāni, un tajā ietilpst virkne izvēles ekstras, no kuriem jūs varat izvēlēties. Kad esat, sekojiet līdzi norēķinu cenai’atkārtoti izvēloties šīs papildu funkcijas, jo to kopsumma var ātri tikt pievienota!

Katrā Bluehost plānā ir iekļauta atlaide jaunajiem klientiem, un mēs ļoti iesakām izmantot visas šīs reklāmas cenas. Jūs varat ietaupīt līdz 64% mēnesī ja izvēlaties trīs gadu plānu, atkarībā no tā, kuru hostinga paketi izvēlaties – lētākā dalīta hostinga plāna gadījumā jūs kopumā varētu ietaupīt aptuveni 180 USD.

Tomēr paturiet prātā, ka pārdošanas cenas nav vajadzīgas’t mūžīgi – vienmēr pārbaudiet arī regulārās cenas, lai atjaunošanas laikā izvairītos no pārsteigumiem.

Pirms izlemjat par savu plānu, to’Ir svarīgi saprast, kādas ir jūsu vajadzības budžeta, failu glabāšanas un joslas platuma ziņā. Izstrādājiet nepieciešamās nevajadzīgās vajadzības un dodieties prom no turienes, kad vien būsit’Ja esat mitinājis hostingu, jūs uzvarējāt’t atskatīties!

BUJ

Cik maksā Bluehost gadā?

Tas viss ir atkarīgs no tā, kāds hostinga plāns ir nepieciešams jūsu vietnei! Tā’Ir vērts zināt, ka cenas, kuras redzat vietnē Bluehost’Vietne ir ikmēneša cenas 36 mēnešu līgumiem. Mēs zinām, ka tas ir diezgan nekaunīgs, bet tomēr’ir izplatīta vietņu mitināšanas taktika!

Par viena dalīta hostinga gadu cenas faktiski sākas no USD 4,95 mēnesī, par katru gadu izrakstot rēķinu – tā ir 59,40 USD par visu gadu. Ja jūs’Ja nezināt, ar kuru plānu doties, izvēlieties pamata koplietojamo mitināšanas plānu un pārbaudiet, vai tas atbilst jūsu vajadzībām, lai sāktu.

Vai Bluehost iekasē maksu mēnesī vai gadā?

Bluehost visiem saviem plāniem katru mēnesi izdod cenu, taču, lai iegūtu zemāku cenu, sākotnējām cenām parasti ir vajadzīgas vismaz viena gada saistības.

Vai jūs jebkurā laikā varat atcelt savu Bluehost kontu??

Jā, bet cik jūs’Atgriešanās būs atkarīga no tā, cik ilgi jūs’esat bijis klients. Lielākajai daļai plānu ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir labs laiks, lai noskaidrotu, vai Bluehost nav pakalpojums jums. Ja tomēr jūs nolemjat atcelt Bluehost pēc tam, jūs’Jūs saņemsit proporcionālu atmaksu par atlikušajām jūsu apņemšanās sniegt pakalpojumu.

Vai WordPress ir bezmaksas?

Tikai WordPress instalēšana kādā no tā mitināšanas plāniem ir absolūti bezmaksas. Tur’s pat viena klikšķa iestatīšanas funkcija, kas ļauj pārvietoties ar WordPress tikai dažās minūtēs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map