GoDaddy Hostinga pārskats: Solid All-in-One Web Hostings

godaddy logo


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

GoDaddy ir vispusīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā četrus dažādus hostinga veidus (dalītu, VPS, Dedicated un WordPress) un izcilu funkciju klāstu. Tās cenu plāni nav lēti, taču visas ekstras padara GoDaddy mazliet īpašu. Līdztekus mitināšanai tai ir arī vietņu veidotājs un pasaulē lielākais domēnu reģistrators.

Jau vairākus gadu desmitus, Ej tēti ir palikusi augšā kā viens no lielākajiem vārdiem tīmekļa mitināšanā, domēnu reģistrācijā un tiešsaistes mārketingā. GoDaddy piedāvā ļoti daudz pakalpojumu, un tā mērķis ir būt vienas pieturas aģentūrai visām jūsu interneta vajadzībām.

Tīmekļa mitināšana un domēna vārda reģistrācija to nedara’Izklausās pēc aizraujoša biznesa, patiesībā tas izklausās tieši pievilcīgi. Pat tad GoDaddy ir izdevies palikt sabiedrības acīs ar savām draņķīgajām Super Bowl reklāmām un tās dibinātāja atpūtas ieradumiem.

Bet kas par tā mitināšanu? GoDaddy ieņēma 6. vietu mūsu tīmekļa mitināšanas pētījumos ar novērtējumu 77%. Kamēr GoDaddy nav’t, lētākais uzņēmums, jūs noteikti saņemat daudz naudas par saviem pakalpojumiem.

Iesācējiem var būt zināmas priekšrocības, izvēloties GoDaddy, jo jūs varat viegli pārvaldīt savu domēnu, izmantojot īpašu domēna reģistrētāju, kā arī panākt, lai jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzības tiktu izpildītas, izmantojot atbilstošu pakalpojumu..

Augstākas cenas don’t vienmēr nozīmē jūs’atkal tiek izlaupīts, un GoDaddy ir lielisks piemērs. Tās hostinga pakalpojumi ir tikpat labi kā ikvienam’s, un to bezmaksas papildinājumi ir vieni no labākajiem biznesā. Tā’s ir jautājums par plāna atrašanu, kas precīzi atbilst jūsu vajadzībām. Ērtībai un sirdsmieram ir arī sava vērtība’s, kur spīd GoDaddy.

GoDaddy mitināšanas cenas

Ej tēti’Cenu noteikšana sākas ar tikai 2,99 USD mēnesī par tās koplietojamo mitināšanu. WordPress mitināšana maksā 4,99 USD mēnesī, un VPS hostings sākas ar 19,99 USD mēnesī. Dārgākais GoDaddy plāns ir paredzēts speciālai mitināšanai, kas mēnesī maksā vismaz 89,99 USD.

Papildu informācija:

Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – mūsu salīdzinošais pārskats par labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū, ieskaitot GoDaddy.

GoDaddy plusi un mīnusi

Plusi

 • Lielisks veidņu bāzes vietņu veidotājs
 • Bezmaksas Office 365 e-pasts ar koplietojamu mitināšanu

Mīnusi

 • Cenas ir augstākas nekā citām lielākajām vietņu mitināšanas kompānijām
 • Ej tēti’Neierobežotajiem piedāvājumiem ir nepieciešams precīzi izlasīt smalko druku

GoDaddy Hostings Īsumā

GoDaddy, kas 1997. gadā tika dibināts kā Jomax Technologies, ir lielākais domēnu reģistrators pasaulē. Tā’Nav skaidrs, cik daudz vietņu tas mitina, bet uzņēmums pārvalda vairāk nekā 76 miljonus domēnu. Tai ir 14 iespējas visā pasaulē, un vairāk nekā 17,5 miljoni klientu visā pasaulē.

Pirms lielākā daļa cilvēku visā pasaulē pat saprata, kas ir domēna vārds vai kāpēc jūs’Ja vēlaties, GoDaddy kļuva par mājsaimniecības vārdu. Tas lielā mērā bija saistīts ar Super Bowl reklāmām, kas sākās 2005. gadā. Pēdējos gados GoDaddy ir atteicies no Super Bowl reklāmām..

Papildus atmiņā paliekošajām reklāmām GoDaddy turpināja augt un piedāvāt arvien vairāk pakalpojumu, līdz kļuva par pilna servisa interneta veikalu, kāds tas ir šodien. Tās cenas nav tik konkurētspējīgas kā dažām citām tīmekļa mitinātājām; tomēr jūs saņemat dažas jaukas priekšrocības, piemēram, Office 365 e-pastu, vietņu veidotāju un spēcīgu klientu atbalstu.

Ja viss, kas jums nepieciešams, ir WordPress vietne iesācējiem, mēs’d ieteikt, ka cenu noteikšanai vajadzētu būt galvenajām bažām. Nevajadzētu par to pārāk izlikties, bet WordPress lietotāja pieredze ir gandrīz vienāda ar jums’re emuāru platformā’satura pārvaldības sistēma (CMS).

Papildu informācija:

WordPress pārskats – mūsu pilns WordPress.org sadalījums un kā no tā gūt maksimālu labumu.

Uzticamība & Performance

GoDaddy saka, ka tas sola 99,99 procentus uptime, kas nozīmē mazāk nekā dīkstāves dienu gadā. Tagad jautājums ir par to, vai GoDaddy patiešām darbojas šajā līmenī. Nesen veiktā tīmekļa vietnes Down.com testā, kurā tiek apskatīti tīmekļa mitinātāju uptime testi, teikts, ka GoDaddy vidējais darbspējas laiks ir 99,97 procenti. Tas ir nedaudz mazāk kā trīs dienu dīkstāves gadā, kas joprojām ir lieliski.

100% uptime vienkārši nav’tas ir iespējams neizbēgamu tehnisku problēmu dēļ, kas var rasties. Bet gandrīz 100 procenti, kā piedāvā GoDaddy, ir tas, kas jums reāli jāgaida.

GoDaddy funkcijas

GoDaddy ir visas nepieciešamās Web resursdatora funkcijas. Tās pamatplāns piedāvā bezmaksas domēnu, reģistrējoties gadu vai ilgāk. GoDaddy ierobežo savu bezmaksas piedāvājumu īpašiem augstākā līmeņa domēniem, ieskaitot .CLUB, .COM, .NET, .XYZ, .ORG, .CO un .CN.

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka jums ir jāmaksā arī ICANN maksa 18 centi par domēnu gadā par saistību ilgumu.

Izmantojot pamata koplietojamo mitināšanas plānu, GoDaddy piedāvā bezmaksas gadu’Microsoft Office 365 biznesa e-pasta abonēšana, parasti par 60 USD gadā. GoDaddy hostings piedāvā arī neierobežotu joslas platumu, kas ietver neierobežotu krātuves un vietnes joslas platumu. Kaut arī neierobežots joslas platums ir raksturīgs pamata tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, neierobežota krātuve ir retāk sastopama.

Tomēr GoDaddy neierobežotajiem plāniem ir daži īpaši ierobežojumi. Ja jūs’Ja izmantojat savu Linux mitināšanu, jums ir ierobežots līdz 250 000 inodu – failiem, direktorijiem utt. – vienā kontā. Uz Windows balstītas mitināšanas ierobežojums ir 500 000 failu un mapju vienā kontā.

Ja tas jums izklausās sarežģīti, tad jūs’re, visticamāk, tas netiks ietekmēts. GoDaddy piedāvā daudz krātuves, lai vairumam vietņu aizpildīšana prasīs laiku.

Papildus ekonomikas pamatplānam ir arī vairākas augstākās cenas. Deluxe ir visi ekonomikas pamati, taču tas dod jums neierobežotu skaitu vietņu un apakšdomēnu. Galīgais plāns palielina servera apstrādes jaudu, kā arī jūs saņemat bezmaksas HTTPS uz vienu gadu, un pēc šī laika biznesa dalītais hostings palielina skaitļošanas resursus.

Vai GoDaddy Hostings ir ērti lietojams?

Izmantojot GoDaddy, hostinga plāna izvēle ir ļoti vienkārša. Jūs izvēlaties vēlamo plānu, un tad ir labi marķēti piedāvājumi vairākiem izvēles papildinājumiem. Vienīgais pēc noklusējuma izvēlētais papildinājums ir vietnes dublējums. Citos iespējamajos papildinājumos ietilpst vietnes drošība un HTLPS SSL sertifikāts.

Pēc paketes iestatīšanas jūs ieradīsities vienkāršotā saskarnē. Šeit jūs varat iestatīt savu e-pastu, izveidot vietni un piekļūt savai vietnei’s cPanel vadības panelis. Viss šajā vietnes sadaļā ir ļoti tīrs un vienkāršs – ideāli piemērots jauniem lietotājiem.

Kad esat nokļuvis cPanel sadaļā, lietas var nedaudz sajaukt, taču dizains joprojām ir ļoti skaidrs. Kreisajā pusē redzat savas vietnes statistiku, piemēram, failu izmantošanu, glabāšanu un tā tālāk. Tas var būt noderīgi, ja vēlaties redzēt prasības, kuras vietne izvirza serverim, un to, vai jūs’atkārtoti palielinot savas piemaksas.

Loga galveno daļu aizņēma dažādas cPanel kategorijas, piemēram, Datnes, Preferences, Datu bāzes, Web lietojumprogrammas, Domēni, E-pasts, Metrika, Drošība, Programmatūra, un Advanced.

GoDaddy informācijas panelisGoDaddy informācijas panelis ir tīrs un ērti lietojams. Tas ir ideāli piemērots nepieredzējušiem lietotājiem

Ja jūs’atkārtoti palaižot WordPress vietni vai citu īpašu satura pārvaldības sistēmu, tad cPanel uzvarēja’t nav milzīgas bažas. Bet ja tu’Ja jūs gatavojaties pavadīt daudz laika cPanel, tad jūs varētu salīdzināt GoDaddy ar Bluehost, lai redzētu, kurš vienkāršotais dizains jums patīk.

GoDaddy ir savs vietņu veidotājs. Sākumā tiek lūgts izvēlēties savas vietnes kategoriju un nosaukumu. Tad tas automātiski atlasa pamata veidni, lai jūs sāktu. Pēc tam vietnes veidotājs sniedz norādījumus par izveides procesu, ieskaitot iespēju mainīt automātiski izvēlēto motīvu.

Papildu informācija:

GoDaddy vietņu veidotāju pārskats – mūsu pārskats par GoDaddy’mājas lapas veidotājs un tā funkcijas, kas jāzina.

Tā’Tas ir lielisks rīks iesācējiem, kuri vēlas izveidot savu vietni, bet nedarbojas’t pārliecinieties, kur sākt. Mūsu izmēģinājumā ar rīku tas ļāva mums izvēlēties no astoņām pamata veidnēm un pēc tam deva mums brīvību pielāgot krāsas un fontus. Pēc tam mēs visu varējām pielāgot, un jebkura elementa mainīšana bija tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz tā un pēc tam labojumu veikšana labo sānjoslu.

Kamēr tas vēl nav’t bez pamata plāna, tas’s lielisks variants, ja jūs’jūs vēlaties ātri un ērti izveidot vietni.

Klientu atbalsts

Ja rodas kādas problēmas ar jūsu GoDaddy vietni, jums ir pieejamas vairākas oficiālas un neoficiālas iespējas, kā atrast labojumu..

Ej tēti’Zināšanu centram vajadzētu būt jūsu pirmajai pieturai. Tā’iespējams, ka jūsu problēma nav tik unikāla un ka ir pieejams kopīgs labojums. Pārsteidzoši, ka tas bieži ietaupa vairāk laika nekā atbalsta pārstāvja gaidīšana.

Ej tēti’Palīdzības vietne ir labi organizēta, un visbiežāk sastopamās jautājumu kategorijas attēlo lielas ikonas; tie ietver jautājumus par domēniem, cPanel, Windows hostingu, SSL sertifikātiem, Office 365 e-pastu un konta pārvaldību. Noklikšķinot uz Vairāk produktu saite atklāj citas iespējamās problēmu kategorijas tikai teksta sarakstā.

Pēc problēmas izvēles GoDaddy palīdz jums veikt izpēti, līdz atrodat rakstu’ir specifiski jūsu problēmai. Lielākā daļa risinājumu tomēr ir atrodami forumu ziņās, kur klienti palīdz viens otram.

GoDaddy mitināšanas pārskatu zināšanu bāzeGoDaddy zināšanu centrs ir labi organizēts, taču, lai iegūtu padziļinātas atbildes, iespējams, labāk meklēt forumos

Katras konkrētas izlaišanas lapas augšdaļā ir daži pamata padomi, taču GoDaddy parasti to nedara’t nav garu atbalsta rakstu, ko daži tīmekļa mitinātāji izveido paši. Tas’Tā nebūt nav slikta lieta, jo foruma ziņojumos parasti tiek saglabāti aktuālie jautājumu risinājumi, taču tas tā ir’s ne visiem, jo ​​parasti tas prasa nedaudz vairāk pētījumu.

Ja zināšanu bāzes ceļš neizdodas, paturiet prātā, ka arī parastā vecā Google meklēšana varētu palīdzēt. GoDaddy ir tik liels un populārs, ka daudzas vietnes un YouTube kanāli raksta rakstus ar problēmu novēršanu, kas raksturīgi GoDaddy.

Kad šāda veida pētījumi vēl nav veikti’t kartēs, GoDaddy piedāvā arī tiešraides tērzēšanu, diennakts atbalstu pa tālruni un atbildes uz atbalsta jautājumiem sociālajos medijos..

Cenu noteikšana & Cenas / vērtības attiecība

GoDaddy rīkojas bieži, un cenas par dalītu mitināšanu ar Economy plānu sākas tik zemā līmenī kā Mēnesī 2,99 ASV dolāri, reģistrējoties uz 3 gadiem. Pēc šī sākotnējā perioda cena palielinās līdz USD 7,99 mēnesī. Deluxe plāna ievada cena ir 4,99 USD mēnesī, bet Ultimate – 5,99 USD.

Tas’Tas ir diezgan dārgāks nekā Bluehost vai HostGator, kur cenas sākas ar 3 USD. Šīs papildu izmaksas tomēr varētu būt tā vērtas ikvienam, kurš vēlas izmantot GoDaddy’Lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs.

Ej tēti’Specializētās WordPress mitināšanas emuāriem ar lielāku trafiku ievada cena ir 4,99 USD mēnesī (9,99 USD pēc sākotnējā perioda), kā arī Deluxe un Ultimate plāni ar sākuma cenām attiecīgi 7,99 un 9,99 USD. Tur’s ir arī galīgais plāns divām vietnēm, sākot no 9,99 USD mēnesī, un Pro 5+ plāns 5 līdz 50 vietnēm, kas sākas tikai ar USD 24,99 mēnesī.

Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana sākas no USD 19,99 mēnesī par VPS ar 1 GB atmiņu, 40 GB krātuvi, neizmērojamu joslas platumu, 3 veltītiem IP un bezmaksas SSL sertifikātu uz gadu. Atjaunošanas cena pārsniedz sākotnējo periodu līdz USD 30 mēnesī. Ir vēl trīs citi VPS plāni, kuru cenas svārstās no USD 24,99 mēnesī līdz USD 74,99 mēnesī par ievada kursu.

Dedicated hostings, kurā jūs pamatā iznomājat serveri no GoDaddy, sākas ar 89,99 USD mēnesī un sasniedz 179,99 USD. Tomēr tās ir ievada cenas. Pēc šī sākotnējā perioda cenas pieaug, sākot no USD 169,99 līdz USD 349,99 mēnesī. Tas’s nopietnu naudu, un tā vērts tikai maziem uzņēmumiem un emuāriem ar trafiku un uzņēmējdarbību, lai to atbalstītu.

Secinājums: vai GoDaddy hostings ir piemērots jums?

GoDaddy ir lieliska izvēle vietņu mitināšanai, lai arī jūs’Jums būs jāmaksā nedaudz vairāk, nekā jūs maksātu citiem lielākajiem hostinga uzņēmumiem. Tas varētu būt tā vērts, lai iegūtu dažus no šiem bezmaksas piedāvājumiem, piemēram, GoDaddy, piemēram, bezmaksas Microsoft Office 365 e-pastu, bezmaksas SSL sertifikātu lielākiem plāniem un galvenokārt bezmaksas domēnu.

GoDaddy uzvarēja’Tiem nevajadzētu būt visiem, piemēram, tiem, kuru budžets ir jutīgs pret cenām. Tomēr ar vairākiem datu centra reģioniem, no kuriem izvēlēties, ļoti ērti lietojamu interfeisu un visu veidu atbalsta iespējas, GoDaddy ir vērts meklēt jauniem lietotājiem un pieredzējušiem vietņu īpašniekiem. Kad GoDaddy plāns der, tas tiešām der.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map