HostPapa apskats: neatkarība par cenu


Vislabāk

Dārgas atjaunošanas cenas


Kopējais reitings

3 no 5 zvaigznēm

HostPapa ir neatkarīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas savos mitināšanas plānos piedāvā dažas pievilcīgas funkcijas un pārsvarā vēršas pie maziem uzņēmumiem. Tā zemās sākuma izmaksas nozīmē, ka vairums cilvēku var atļauties lētākos plānus, lai gan tā atjaunošanas izmaksas var būt diezgan dārgas. Tā mazais izmērs dažiem patīk, bet tā ierobežojumi citus var atcelt.

Kādi ir HostPapa plusi un mīnusi??

Plusi

  • Pamata plāns atbalsta ne vairāk kā divas vietnes, nevis vienu
  • Bezmaksas domēns bez slēptām izmaksām

Mīnusi

  • Papildinājumi par augstu cenu kasēs
  • Nav bezmaksas dublējumu

HostPapa Īsumā

Vietnes mitinātāja izvēle nekad nav vienkārša, it īpaši, ja jūs’re tikai sāk. Ir tik daudz uzņēmumu, no kuriem izvēlēties! Vai jums vajadzētu doties ar tādu pazīstamu vārdu kā Ej tēti vai HostGator, vai ar mazāk pazīstamu uzņēmumu kā šodien’s priekšmets, HostPapa?

Atrodoties Kanādā, HostPapa rēķins ir par mazo uzņēmumu tīmekļa mitinātāju. Realitāte tomēr ir tāda, ka tās dalītās mitināšanas cenas ir pietiekami zemas, ka tās ir atvērtas ikvienam, kam jāveido vietne.

Lielais jautājums tomēr ir, vai HostPapa ir pareizā izvēle jums. Lai palīdzētu izlemt, mēs’mēs to novērtējām pēc tā īpašībām, cenas / vērtības un veiktspējas.

Brīdinājums par spoileri īsā laikā – HostPapa nekādā gadījumā nav slikts risinājums, taču tas visnotaļ ir mūsu rangā. Ar kopējo rezultātu 65% tas tā nav’t diezgan sacenšas ar lielajiem ieročiem. Ja vēlaties izvēlēties labāko, izlasiet mūsu pārskatu par labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Divu domēnu pamatplāns ir īsts acu skatītājs. Šai ļoti īpašajai vajadzībai HostPapa ir lieliska vērtība. Pretējā gadījumā tas cīnās, lai panāktu atbilstību. HostPapa ir viens no nedaudzajiem neatkarīgajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas palicis biznesā, taču šī neatkarība nozīmē, ka viņi vienkārši nevēlas’t ir konkurentu resursi.

HostPapa oficiāli sāka dzīvi 2006. gadā, un kopš tā laika ir kļuvusi par mitinātāju vairāk nekā 500 000 vietņu, lai gan vietne, kas izveidota ar vietņu skaitu, norāda, ka vietņu skaits ir tuvāk 200 000.

HostPapa ir pilna servisa uzņēmums, kas piedāvā domēna pirkšanu, vietņu veidošanu un tīmekļa mitināšanu. Interesanti, ka tā nav’nepiedāvā īpašu serveru mitināšanu, kur klienti var kontrolēt savu aparatūru. Tā vietā uzņēmums piedāvā plašāku koplietojamo un virtuālo privāto serveru mitināšanu, kā arī piedāvā tālākpārdevēja pakalpojumus.

Papildu informācija:

Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – mūsu salīdzinošais pārskats par HostGator, Bluehost un GoDaddy Hosting

Uzticamība & Performance

HostPapa’s uptime ir diezgan standarta – 99,97 procenti. Tas’s labs numurs. Tā’Nav iespējams sagaidīt, ka uzņēmumam būs 100% darbspējas, jo rodas problēmas (kā arī uzturēšana), jo īpaši internetā.

Neskatoties uz to, jūs vēlaties, lai uzņēmums, kas piedāvā uptime pēc iespējas tuvāk perfektam. 99,97 procenti darbspējas ir mazāk nekā trīs stundas dīkstāves gadā. Tas’Tas ir liels skaits un piedāvā augstu uzticamības līmeni neatkarīgi no tā, vai jūs’plānojat izveidot emuāru vai veikalu.

HostPapa funkcijas

HostPapa’s pamata tīmekļa mitināšanas plāns, Starteris, izmanto standarta funkciju kopumu’Jūs atradīsit jebkur, kā arī dažus pārsteigumus. Pirmkārt, tā zemākā līmeņa cena ļauj jums savā kontā mitināt ne vairāk kā divas vietnes. Tas ir neparasti, jo vairums tīmekļa mitinātāju pieļauj tikai vienu vietni, izmantojot visvienkāršāko plānu.

Starteris paketē ir arī tas, ko uzņēmums aicina “Būtiskās funkcijas”, kas ietver bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, Cloudflare CDN, apmācību viens pret vienu, bezmaksas SSL caur Let’s Šifrēt, cPanel vadības panelis, Starter Website Builder, diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

HostPapa piedāvā arī bezmaksas domēnu, kad jūs maksājat par pilnu tīmekļa mitināšanas gadu. Šī funkcija bieži tiek ietekmēta vai nokavēta. Daži tīmekļa mitinātāji to piedāvā, bet citi don’t. Kas’Galvenais ir tas, ka HostPapa to dara, un tur don’Šķiet, ka par šo bezmaksas domēnu nav nekādu slēptu maksu, kā tas ir ar citiem saimniekiem.

Starter pakotne ļauj jūsu vietnēm nodrošināt 100 GB diska vietas, kas ir pietiekams krātuves apjoms. Tā’s nav neierobežotas summas, kas Kustībā piedāvā, bet tas’Ir tikpat labs vai labāks nekā daži lielāki hostinga uzņēmumi.

HostPapa piedāvā arī neierobežotu joslas platumu, lai arī jūs varat tikt sodīts par pārmērīgu izmantošanu, kas arī nav nekas neparasts. Kā to raksturo HostPapa, uzņēmums’Šīs politikas mērķis ir piegādāt visus aparatūras resursus, kas nepieciešami tipiskai vietnei, pat ja ir palielināta trafika intensitāte, par to nemaksājot papildus. Šķiet saprātīgi.

Ja jūsu vietne kļūst ārkārtīgi liela, HostPapa galu galā ierobežo jūsu vietnes veiktspēju, lai neietekmētu citus klientus. Vēljoprojām tu’d pirms tam par to jāuztraucas.

Vai HostPapa ir ērti lietojams?

HostPapa nepiedāvā norēķinus mēnesī, un uzņēmums atteicās mums sniegt izmēģinājuma kontu, lai pārbaudītu tā saskarni. Mēs varam ātri runāt par pakalpojumu’Pamata norēķinu process, kas ir diezgan vienkāršs.

Sākuma plānam jūs vispirms izvēlaties savu plānu un laika saistības, kas skaidri parāda izmaksas’Maksāšu. Tomēr zem tā ir divi augstas cenas papildinājumi, kas marķēti kā “vietne būtiska”, abiem cena ir USD 20 gadā. Pirmais ir SiteLock drošības zīmogs, kas ir tikai vēl viens veids, kā pateikt SiteLock aizsardzību, kā arī jauku jūsu vietnes ikonu. Otrais ir automatizēta dublēšana.

Abi ir neobligāti, bet HostPapa to nedara’Nedariet to acīmredzamu, jo nav izvēles rūtiņu. Tā vietā tiek izmantotas kontrolzīmju ikonas, kuras pārvēršas sarkanā krāsā “X” ikonas, novietojot peles kursoru virs tām. Tur’labajā pusē ir arī sānjosla, kas parāda pasūtījumu kopsummu, kurā varat arī atcelt šos papildinājumus.

Pēc tam jūs nokļūstat domēna vārda pierakstīšanās sadaļā, kur varat maksāt par domēna privātumu, kas aizsargā jūsu personisko informāciju no WHOIS domēna datu bāzēm.

Pēc tam jums ir jāsniedz mūsu personīgā un maksājuma informācija. Kopumā samērā viegls process, taču tas varētu būt nedaudz acīmredzamāk par to, kā jūs atceļat sākotnējos augstās cenas papildinājumus.

Klientu atbalsts

HostPapa’Atbalsts sākas ar tās zināšanu bāzi, kas ir atbalsta rakstu sērija, kas sakārtota pa tēmām. Šī ir labākā vieta, kur sākt, ja jums ir daži pamatjautājumi par to, kā sākt darbu ar jaunu produktu vai papildinājumu’esat iegādājies.

Ja meklējat HostPapa forumus, jūs’Jūs atradīsit lapu, kurā paredzēts rīkot kopienas forumu, kur citi klienti atbild viens otram’ jautājumi. Tomēr foruma lapā pašlaik ir maz vai vispār nav satura.

HostPapa pārskata zināšanu bāziHostPapa nav tālruņa atbalsta vai tehnoloģiju biļešu 24 stundas diennaktī, taču tas ir plašs zināšanu centrs

Kad jums nepieciešama papildu palīdzība, HostPapa piedāvā tiešraides tērzēšanu un diennakts atbalstu pa tālruni. Ja jūs’re tikai jautājums, ja tur’tomēr ir problēma ar jūsu serveri, HostPapa ir tīkla statusa lapa izcelt visas problēmas. Šajā lapā ir uzskaitīti arī visi plānotie tehniskās apkopes darbi’s nāk klajā.

Cenu noteikšana & Cenas / vērtības attiecība

HostPapa’Cenas par koplietojamu tīmekļa mitināšanu svārstās no USD 3,95 mēnesī ar trīs gadu saistībām līdz USD 20 mēnesī par Pro plānu bez īpaša piedāvājuma cenas.

Ja izvēlaties īpašu WordPress mitināšanas plānu, kas piedāvā labāku veiktspēju un specializētu atbalstu WordPress emuāriem, jūs varat maksāt to pašu 3,95 USD mēnesī ar 3 gadu apņemšanos līdz 22 USD mēnesī Pro līmenim..

Ja jūs’Ja jūs interesē VPS mitināšana, pastāv 5 dažādi cenu līmeņi, sākot no USD 50 līdz USD 300 mēnesī.

Papildu informācija:

WordPress apskats – kur mēs ar WordPress apspriežam vietnes izveidošanas iezīmes un trūkumus

HostPapa vieta mitināšanas universā

HostPapa’Cenas ir labas, bet, lai tās iegūtu, jums ir jāapņemas uz tikpat ilgu laiku kā vecās skolas kameras līgumam. Ja paskatās apkārt, jūs varat atrast citas hostinga kompānijas, kurām ir vajadzīgas 2 vai dažreiz pat viena gada saistības.

Tas teica, ja jūs’vēlētos uzņemties pilnu apņemšanos, tad HostPapa’s Sākuma pakete ir ļoti izdevīga tiem, kas vēlas izveidot divas vietnes.

Secinājums: vai HostPapa ir piemērots jums?

HostPapa piedāvā diezgan labas paketes un tās cenas vērtību, īpaši to apakšējos galos. Trūkums ir tāds, ka, lai iegūtu vislabāko cenu, jums ir jāapņemas trīs gadi, lai gan tas nav nekas neparasts hostinga pasaulē.

Tā nav’t arī nav visaptverošākās paketes. Ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā HostGator un BlueHost, jums ir vairāk izvēles un vairāk iespēju. Tomēr, ja vēlaties atbalstīt vienu no vienīgajiem neatkarīgajiem hostinga uzņēmumiem, kas atrodas tur, HostPapa varētu būt vērts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me