Sapņu cenu noteikšana 2020. gadā

Kurš DreamHost plāns ir piemērots jums?

Vai jums’Ja meklējat savu pirmo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vai vēlaties pāriet uz jaunu, lēmumu pieņemšanas process var būt milzīgs. Izvēloties no visiem plāniem un cenām tur, sāk justies kā skatīties uz izvēlni ar pārāk daudz iespējām – galu galā jūs vienkārši vēlaties atteikties un kliegt “pārsteidz mani!” pie viesmīļa.


Labākais veids, kā izvairīties no šāda impulsīva, kaut arī metaforiska uzliesmojuma, ir izlasīt katru hostinga iespēju. Tādā veidā jūs varat atpūsties, zinot, ka jūs’atkārtoti pieņemot apzinātu lēmumu.

Viena no jūsu iespējām ir DreamHost, kuru mēs’ve jau pilnībā pārskatīts. Šajā rakstā tiks apskatīta informācija par DreamHost’dažādas cenu noteikšanas iespējas. Vispirms mēs’Mēs runāsim par vispārējiem izdevumiem, un tad mēs’Es to ņemšu pēc plāna. Ja jūs’Pārdomājot izvēlēties DreamHost par savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, šis raksts palīdzēs jums izlemt, kurš cenu plāns jums ir vispiemērotākais.

Lai papildinātu savas zināšanas, varat izlasīt mūsu tīmekļa mitināšanas rokasgrāmatu. 1

Cik maksā DreamHost plāni?

Hostinga plāns Pamats / mēnesī Labāk / mēnesī Labākais mēnesī Galīgais mēnesī
Dalīts Mēnesī 4,95 USD 10,95 USD Nav Nav
Katru gadu 3,95 USD 6,95 USD * Nav Nav
3 gads 2,59 USD 5,95 USD * Nav Nav
DreamPress Mēnesī 19,95 USD USD 29,95 USD 79,95 Nav
Katru gadu 16,95 USD 24,95 USD 71,95 USD Nav
VPS Mēnesī 15,00 USD 30,00 USD 60,00 USD USD 120.00
Katru gadu 13,75 USD 27,50 USD 55,00 USD 110,00 USD
3 gadi 10,00 USD 20,00 USD 40,00 USD USD 80,00
Veltīts Mēnesī 169–249 USD 299-399 USD Nav Nav
Katru gadu 149–229 USD USD 279-379 Nav Nav

*Pēc pirmā gada šī cena atjaunojas par USD 7,95 mēnesī

*Pēc pirmā gada šī cena atjaunojas par USD 9,95 mēnesī

Kā redzat, DreamHost piedāvā plašu cenu plānu klāstu, kas ietilpst dažāda veida tīmekļa mitināšanā. Zemāk mēs’Paskaidrošu, kāds ir katra veida hostings ir, un sīki aprakstiet atšķirības starp katru tipu’dažādi cenu plāni. Mēs’Es arī izskaidrošu, kāpēc DreamHost’s Īpašie plāni nedaudz atšķiras no pārējiem.

2

Kā darbojas DreamHost cenu noteikšana

DreamHost ļauj katram mēneša hostinga plānam izvēlēties starp mēneša un gada maksājuma iespējām. Kopīgajiem un VPS mitināšanas plāniem ir arī maksājuma iespēja uz trim gadiem. Visiem DreamHost mitināšanas plāniem, ja jūs apņematies izvēlēties gada vai trīs gadu maksājuma iespēju, jūs’Ietaupīsit no 8% līdz 48%, salīdzinot ar atbilstošo mēneša iespēju.

Piemēram, jūs varētu saņemt Shared Starter plānu par USD 4,95 mēnesī mēnesī, mēnesī par USD 3,95 mēnesī, avansu maksājot par gadu vai USD 2,59 mēnesī, avansu maksājot trīs gadus. Šajā gadījumā jūs ietaupīsit 20%, pārejot no mēneša cenas uz gada cenu, un 48%, pārejot no mēneša cenas uz trīs gadu cenu.

Tagad, kad mēs’Es saņēmu īsu pārskatu, ar kuru strādāt, ļaujiet’tuvāk apskatiet katru DreamHost cenu plānu.

3

DreamHost koplietošanas hostinga izmaksas

Dalīts mitināšana nozīmē, ka viens tīmekļa serveris mitina vairākas vietnes. Kad jūs reģistrējaties koplietojamam mitināšanas plānam, jūs koplietojat serveri’resursus ar citām vietnēm. Vienkārši sakot, tā’patīk, ja jums ir sava istaba (lasīt: vietne) koplietošanas mājā – jums, iespējams, nāksies uzņemt dažas aukstas dušas, bet jums arī jāļauj saimniekam risināt visas apkopes problēmas (lasīt: sarežģīti tehniski materiāli).

Tā kā dalītā hostinga plāni parasti ir lētākā mitināšanas iespēja un tā kā pakalpojumu sniedzējs rūpējas par visu tehnisko apkopi, dalītā mitināšana parasti ir labākā izvēle tiem, kas tikai sāk darbu tiešsaistē. Tā’Tas ir lieliski piemērots arī jaunākām vietnēm un uzņēmumiem ar mazāku budžetu.

Ziniet savas iespējas! Izlasiet mūsu pārskatu par labākajiem koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tīmeklī.

Ja jūs’Ja vēlaties ietaupīt visvairāk naudas, apskatiet labākos lētā hostinga pakalpojumu sniedzējus.

Vietņu ielādes ātrums ir lēnāks nekā cita veida serveros, it īpaši, ja jūsu vietnes trafiks sāk palielināties. Bet, neskatoties uz to, koplietošanas plānā paredzētais krātuves un resursu daudzums, visticamāk, būs pietiekams, kad jūs’atsākšanu – un jūs vienmēr varat uzlabot savu plānu, ja / kad to pāraugsit.

DreamHost piedāvā divus dažādus dalītas hostinga plānus:

 • Dalītais iesācējs (USD 2,59–4,95 mēnesī)
 • Kopīgots neierobežots (USD 5,95-10,95 mēnesī)

Kā mēs iepriekš norādījām, cena svārstās tik daudz, jo par katru plānu var samaksāt katru mēnesi, gadu vai trīs gadus. Līdzīgi kā mēs, funkcijas atšķiras gan Starter, gan Unlimited plānos’Ve ir aprakstīts zemāk:

IezīmeMēneša koplietošanas iesācējs (USD 4,95)Kopīgots neierobežots mēnesī (10,95 USD)Domēna reģistrācija

Vietnes

E-pasts

SSD krātuve

SSL sertifikāti

Papildu maksa 8,99 USDPapildu maksa 8,99 USD
1Neierobežots
Papildu maksa USD 1,67 mēnesīIekļauts
IekļautsIekļauts
IekļautsIekļauts

Mēs’es jau runāju par domēna reģistrāciju, SSL sertifikātiem un e-pastu. Bet jums varētu rasties jautājums, kas ir SSD (cietvielu disks) krātuve. Tā’Tas būtībā ir tikai modernāks glabāšanas veids salīdzinājumā ar cietā diska diskdzini, un tas nodrošina datu ieguvi’Nevar pazust, izslēdzot datoru. “Vietnes” šeit nozīmē tikai to vietņu skaitu, kuras vienlaicīgi varat izmantot savā DreamHost plānā.

Šajā tabulā ir aprakstītas funkcijas, kas iekļautas, kad maksājat pa mēnešiem. Ja jūs nolemjat maksāt vienas vai trīs gadu summas, kopējās izmaksas samazināsies, un ka domēna vārds USD 8,99 vērtībā tiks iekļauts bez maksas, bet tikai pirmo gadu, pēc kura jūs’Jums būs jāmaksā par tā atjaunošanu.

Tas’s ir vienīgā galvenā atšķirība starp mēneša un gada plāniem, bet šeit’Pilnīga trīs gadu maksājuma opcijas atcelšana dalīta hostinga plāniem:

dreamhost dalījās ar 3 gadu plāniem

Īsāk sakot, koplietojamais hostinga plāns DreamHost jums ir vislabākais, ja jūsu vietne ir jauna vai ja jūs’veicat mazāku operāciju un cenšaties saglabāt lietas ekonomiskumu. Attiecībā uz izvēli starp Starter un Unlimited, lielākais Unlimited ieguvums ir neierobežots e-pasts @ jūsu domēns. Ja jūs’ja jūs meklējat, lai jūsu vietnei tiktu piešķirta leģitimitāte, neierobežots ir dažu papildu dolāru vērts.

4

DreamHost DreamPress mitināšanas izmaksas

DreamPress mitināšana ir DreamHost’pārvaldītā WordPress mitināšanas opcija. Tas nozīmē, ka, izvēloties šo plānu, DreamHost optimizēs jūsu vietni īpaši WordPress un rūpēsies par visiem servera resursiem, kas raksturīgi jūsu WordPress instalēšanai, piemēram, platformas atjaunināšanai un dublējumu darbināšanai.

DreamPress plāniem ir daudz lielāka mērogojamība nekā dalītajiem mitināšanas plāniem, kas nozīmē, ka jūsu vietne var tikt galā ar pieaugošu trafiku. Tomēr viens DreamPress plāns ir konfigurēts tikai vienam domēnam. Ja vēlaties vairākus domēnus, katram no tiem jāaktivizē atsevišķs DreamPress mitināšanas plāns.

Dreampress ir arī īpaši pielāgots WordPress vietnēm, kas ir lieliski – ja jums tāds ir (vai vēlaties)! WordPress ir jaudīga un plaši izmantota platforma, taču tā’Ir vērts ievietot pētījumu pirms lēmuma pieņemšanas par DreamPress, lai pārliecinātos, ka tas’s tieši jums.

Varat izlasīt mūsu WordPress pārskatu, lai redzētu, vai tas tā nav’s ir jums piemērotākais vietņu veidotājs.

…Un ja tā’s nē, neuztraucieties – mēs’es jau izpētīju labākās WordPress alternatīvas.

DreamHost piedāvā trīs dažādus DreamPress plānus:

 • DreamPress Basic (USD 16,95–19,95 / mēnesī)
 • DreamPress Plus (USD 24,95–29,95 / mēnesī)
 • DreamPress Pro (USD 71.95-79,95 mēnesī)

Ļaujiet’Apskatiet katras funkcijas, pamatojoties uz viņu ikmēneša maksājumu plānu:

IezīmeDreamPress Basic mēnesī (19,95 USD)Mēneša DreamPress Plus (USD 29,95)DreamPress Pro mēnesī (79,95 USD)Mēneša apmeklētāji

SSD krātuve

SSL sertifikāti

Joslas platums

~ 100k~ 300k~ 1m+
30 GB60 GB120 GB
Iepriekš instalētsIepriekš instalētsIepriekš instalēts
NemērītsNemērītsNemērīts

Joslas platums galvenokārt attiecas uz trafika daudzumu, ko jūsu vietne var atbalstīt, un “neizmēra joslas platums” nozīmē, ka DreamHost uzvarēja’t par noteiktu summas pārsniegšanu neiekasē pārsnieguma maksas.

Visos trīs DreamPress plānos ir arī automātiskas ikdienas dublējumkopijas, lai nodrošinātu, ka jūsu vietnes visjaunākā versija vienmēr ir droša, un jebkurā laikā ar vienu klikšķi varat atjaunot vietni saglabātā dublējuma failā. Varat arī izveidot “inscenējums” vietni ar vienu klikšķi, kas būtībā ir nepubliskots jūsu aktīvās vietnes klons, kas ļauj jums redzēt, kā viss izskatās pirms publicēšanas. Arī DreamPress vietnēs ir daudzu jaudīgu WordPress spraudņu perk.

Šeit’s tuvāk aplūkot katra DreamPress plāna iespējas trīs gadu grafikā:

dreamhost dreampress 3 gadu plāni

DreamPress plāns ir paredzēts jums, ja jūsu galvenā prioritāte ir izaugsme, un jūs zināt, ka vēlaties WordPress vietni, lai palīdzētu jums to sasniegt. Ja jūs’Ja jūs nepārdodat WordPress, jums labāk derēs cita veida hostinga plāns.

Izvēle starp DreamPress Basic, Plus un Pro plāniem ir atkarīga no tāda veida veiktspējas, kāda jums nepieciešama jūsu vietnē. Lielu personisko vietni vislabāk var izmantot Basic, savukārt maziem uzņēmumiem un emuāriem vajadzētu parādīties Plus. Ja jūsu vietne vairāk attiecas uz liela mēroga biznesu, tad jūsu labākais solis ir DreamPress Pro.

5

DreamPress VPS mitināšanas izmaksas

VPS (virtuālā privātā servera) mitināšana notiek, ja koplietojat serveri ar citām vietnēm un ar kādu no serveriem’resursi ir izolēti tikai jūsu lietošanai. Tas atšķiras no dalītā mitināšanas, jo, lai gan VPS tehniski ir dalīts serveris, jūs to nedrīkstat darīt’t nav jādalās resursos starp citām servera vietnēm. VPS vietnes ir dārgākas un daudz ātrākas nekā kopīgotās vietnes.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu 8 labāko VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Vai…

Nezināt, kāds mitināšanas veids ir piemērots jūsu vietnei?

Iepazīstieties ar mūsu kopīgoto vs VPS mitināšanas salīdzinājumu.

DreamHost ir četri dažādi VPS mitināšanas plāni:

 • VPS Basic (USD 10-15 mēnesī)
 • VPS bizness (USD 20–30 mēnesī)
 • VPS Professional (40–60 USD mēnesī)
 • VPS Enterprise (USD 80–120 mēnesī)

Šeit’s katra plāna sadalījums’ikmēneša maksājuma iespējas:

IezīmeVPS Basic mēnesī (USD 15 mēnesī)VPS biznesa mēnesis (USD 30 mēnesī)VPS Professional mēnesī (60 USD mēnesī)VPS Enterprise mēnesī (USD 120 mēnesī)SSD krātuve

Vietnes

SSL sertifikāti

E-pasts

Satiksme

Operatīvā atmiņa

30 GB60 GB120 GB240 GB
NeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
BezmaksasBezmaksasBezmaksasBezmaksas
NeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
NeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
1 GB2 GB4 GB8 GB

Neierobežots trafiks nozīmē, ka jūsu vietne var apstrādāt jebkuru apmeklētāju skaitu (lieliski piemērota lieliem mērķu izvirzītājiem!), Savukārt RAM ir atmiņa, kurā tiek saglabāti dati, kas nepieciešami vietnes darbināšanai..

Šeit’s DreamHost’VPS plāna iezīmju sadalījums trīs gadu maksājumu grafikā:

dreamhost vps 3 gadu plāni

DreamHost’s VPS mitināšana ir labākais plāns kādam, kurš vēlas paplašināties no ierobežota koplietota servera resursiem. Tā’tas ir daudz dārgāk, bet, ja jūs’ja darbojas, piemēram, tiešsaistes veikals ar lielu krājumu un augošu klientu bāzi, VPS ir jums piemērota iespēja.

Tāpat kā VPS palīdz jums mērogot, jūs plānojat arī VPS’Jums tas būs vienkārši atkarīgs no jūsu vietnes lieluma un no tā iegūtās trafika daudzuma (vai arī no jūsu trafika daudzuma’vēlētos, lai to iegūtu). Iespējas Bizness, Profesionāls un Uzņēmējdarbība diezgan lielā mērā aptver spektru tā, kā jūs’Vajadzēs no plkst “mazs bizness” uz “milzīga vienība”.

6

Dedicated Hosting izmaksas DreamPress

Mēs’mēs runājām par to, kā nozīmē dalīta mitināšana “dzīvo” serverī kopā ar citām vietnēm un koplietojot serveri’s resursi atbilstoši. Dedicated hostings ir diezgan pretējs – jūsu vietne pilnībā eksistē uz sava servera un visa šī servera’Jūsu resursi ir jūsu rīcībā. Tas nozīmē, ka jūsu vietne var darboties ātrāk un piesaistīt daudz vairāk trafika.

Jo viņi’Tāpat kā jaunināšana no dzīvokļa uz milzīgu māju, īpaši hostinga plāni ir daudz dārgāki nekā dalīti vai VPS hostinga plāni. Īpašus plānus vislabāk atstāt lieliem uzņēmumiem, kuriem ir liela loma viņu klātbūtnē tīklā.

Iepazīstieties ar mūsu top 8 labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju klasifikāciju.

Vai vēlaties ietaupīt? Mēs’Ve arī ierindoja 6 lētākos īpašos hostinga plānus.

DreamHost piedāvā divus dažādus veltītus mitināšanas plānus: Dedicated Standard un Dedicated Enhanced. Abiem šiem plāniem ir dažādas iespējas atkarībā no tā, cik daudz jums ir atmiņas un atmiņas’Vajadzēs.

Veltīts standarts plāns ir ar šādām iespējām:

RAM | UzglabāšanaMēneša cena, ko maksā mēnesisMēneša cena, ko maksā gads4 GB | 1 TB cietais disks

8 GB | 1 TB cietais disks

16 GB | 1 TB cietais disks

169 USD149 USD
209 USD189 USD
249 USD229 USD

Dedicated Enhanced plāns ir ar šādām iespējām:

RAM | UzglabāšanaMēneša cena, ko maksā mēnesisMēneša cena, ko maksā gads16 GB | 2 TB HDD

32 GB | 2 TB HDD

64 GB | 2 TB HDD

16 GB | 240 GB SSD

32 GB | 240 GB SSD

64 GB | 240 GB SSD

299 USD279 USD
349 USD329 USD
399 USD379 USD
299 USD279 USD
349 USD329 USD
399 USD379 USD

DreamHost’Īpašie plāni nāk arī ar visu, ko jūs’d sagaida no vismodernākā pakalpojuma, ieskaitot diennakts tehnoloģisko atbalstu un servera uzraudzību. Bet atkal, īpaši plāni ir izmaksu vērts tikai tad, ja jums ir milzīga vietne, kas kalpo lielam biznesam.

7

Papildu izmaksas, par kurām jādomā

Tā’s, kad sākat skatīties uz DreamHost’Dažādi papildinājumi, ka cenu noteikšanas informācija var kļūt nedaudz sarežģīta. Mēs’Esam veikuši rakšanu un konsolidējuši zemāk esošo nepatīkamo informāciju, bet, pirmkārt, mēs’Paskaidrošu, kāda ir katra īpašība dara.

 • Domēna reģistrācija ir vārda, kas kalpos kā jūsu vietne, rezervēšana’adrese – piemēram, vietnebuilderexpert.com. Parasti domēna vārdu var iegādāties uz vienu gadu un pēc tam to automātiski atjaunot.
 • SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāti ir līdzeklis, lai nodrošinātu savienojumu starp vietni un pārlūku un apzīmē apmeklētājus, ka viņu dati ir droši. Ja vietnei ir SSL sertifikāts, tās URL sāksies ar https, un tu’Adreses joslā pirms URL redzēsit piekaramās atslēgas simbolu.
 • E-pasta mitināšana dod jums iespēju darboties e-pasta serverī ‘@ jūsu domēns’. Piemēram, jūs’d spētu iestatīt e-pasta adresi, piemēram, tā vietā, lai izmantotu liela e-pasta pakalpojumu sniedzēja domēnu. Ja jums ir savs e-pasta pakalpojums, jūsu vietnei var būt daudz leģitimitātes!

Un tagad pie cenu noteikšanas…

Domēna reģistrācija ir…

 • Iekļauts bez maksas uz vienu gadu, reģistrējoties jebkuram viena vai trīs gadu kopējam plānam (iesācējs vai neierobežots)
 • Iekļauts bez maksas uz vienu gadu, reģistrējoties jebkuram DreamPress plānam (parasts, Plus vai Pro) (piezīme: nav trīs gadu DreamPress plāna)
 • Nav iekļauts ikmēneša kopīgajos plānos, bet to var pievienot par USD 8,99
 • Nav iekļauts ikmēneša DreamPress plānos
 • Iekļauts visos VPS plānos (pamata, biznesa, profesionālie un uzņēmējdarbības plāni)

Domēna reģistrācija parasti maksā apmēram 10–12 USD.

SSL sertifikāti ir…

 • Iekļauts bez maksas ar katrs DreamHost plāns visās kategorijās (Shared, DreamPress un VPS)
 • Iepriekš instalēts ar jebkuru DreamPress plānu (Regular, Plus vai Pro)

Dažādi hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvā SSL sertifikātus par dažādām cenām. GoDaddy iekasē maksu par USD 79,99 gadā, lai aizsargātu vienu vietni ar SSL, savukārt HostGator’Lētākais SSL plāns ir USD 39,99 gadā.

E-pasta mitināšana ir…

 • Nav iekļauts Starter Shared plānā, bet to var pievienot tikai par 1,67 USD mēnesī
 • Iekļauts visos citos DreamHost plānos, sākot no Starter Unlimited un beidzot ar katru DreamPress un VPS plānu

Pamata e-pasta mitināšanas pakalpojumu cena ir no 2 līdz 10 USD mēnesī.

5 labākie SEO pakalpojumu sniedzēji – uzziniet, kuri pakalpojumu sniedzēji palīdzēs jūsu vietnei pakāpties augstāk

10 labākie hostinga pakalpojumu sniedzēji studentiem – mēs’esam pārskatījuši studentiem pieejamākās iespējas

8

DreamHost hostinga plāni vs konkurentu hostinga plāni

DreamHost izcēlās ar visaugstāko līmeni mūsu pētījumos par diska vietu (t.i., glabāšanu), un tas arī ieguva 5/5 no piedāvātā hostinga plānu klāsta un tā mitināšanas funkcijām..

To sakot, mēs piešķīrām DreamHost 3/5 par naudas vērtību. Tā’Tā ir lieliska platforma, taču daži no tās vienaudžiem ir labāki pēc izmaksām. Kopumā visi DreamHost mitināšanas plāni svārstās no USD 4,95-120 mēnesī. Šeit’Kā tas sasaucas ar labāko konkurentu cenu diapazoniem:

 • Bluehost (USD 2,95-119,99 mēnesī)
 • HostGator (USD 2,75-289,00 mēnesī)
 • InMotion (USD 6,39–603,49 mēnesī)
 • A2 mitināšana (USD 2,96–142,95 mēnesī)

Hostinga izmaksu salīdzināšanas tabula (mēnesī) *

SniedzējsDalīts hostingsWordPress mitināšanaVPS hostingsDedicated HostingDreamHost

Bluehost

HostGator

Kustībā

A2 mitināšana

2,59-10,95 USD16,95-79,95 USD10-120 USD149-399 USD
USD 2,95-13,952,95-49,95 USD18,99–59,99 USDUSD 79,99-119,99
USD 2,75–16,95USD 5,95-91,95USD 29,95-159,95118,99–289,00 USD
6,39–18,99 USD6,99–19,99 USD29,19-95,24 USD105,69–603,49 USD
2,96-9,25 USD2,34–7,31 USD25–58,00 USD141,09-315,39 USD

* Ņemiet vērā, ka gandrīz katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs’Vietne maldinošu uzsvaru liek uz pirmā gada reklāmas cenām. Cenas, kas uzskaitītas tabulā, darbojas pilnā mērogā, sākot no tikai pirmā gada reklāmas kopīgu cenu izcenojumiem līdz pat cenu atjaunošanai īpašiem plāniem.

Cenas dažādiem pakalpojumu sniedzējiem atšķiras, bet jūs pats’Jūs pamanīsit, ka katram hostinga plāna veidam cena ir tajā pašā ballparkā. Cenu starpība starp pakalpojumu sniedzēju’Kopīgi plāni un īpaši plāni nenotiek’t ir gandrīz tikpat liela, cik cenu starpība starp visiem pakalpojumu sniedzējiem’s kopīgi plāni. Aplūkojot izmaksas, tas’Vislabāk ir pievērst uzmanību sīkajām detaļām, kas atšķiras starp līdzīgiem plāniem – tur’Nav jēgas ietaupīt naudu par lētāku plānu, ja tā nav jūsu prioritārā funkcija’t nav iekļauts.

Kur DreamHost tiešām No konkurentiem izceļas ar naudas atmaksas politiku. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju, piemēram, InMotion un A2 Hostings, piedāvā nosacītus naudas atdošanas periodus, kas parasti ilgst tikai apmēram 30 dienas. Tomēr, ja jūs iegādājaties DreamHost dalīta mitināšanas plānu ar kredītkarti, tad jūs’re garantēja pilnu kompensāciju par 97 dienas! Šī politika attiecas tikai uz kopīgiem plāniem, bet kopš tā laika’Tas ir loģiskais plāns lielākajai daļai iesācēju’visticamāk, noderēs vairākiem lietotājiem.

Vēlaties ietaupīt, kamēr esat tiešsaistē? Mēs’ve novērtēja labākos lēto hostinga plānus tirgū. 9

DreamHost cenas: Atgādiniet

Īsāk sakot, DreamHost piedāvā četri dažādi hostinga plānu veidi:

 • Dalīta mitināšana: Mēnesī no 2,59 līdz 10,95 USD
 • DreamPress mitināšana: No 16,95 līdz 79,95 USD mēnesī
 • VPS hostings: Mēnesī no 10 līdz 120 USD
 • Dedicated hostings: Mēnesī no 149 līdz 399 USD

Katram plānam ir dažādas cenu iespējas, no kurām katrai ir atšķirīgas iespējas. DreamHost piedāvā arī domēna reģistrāciju kā pakalpojumu, lai jūs varētu saglabāt visas savas vietnes vajadzības iekšēji un ērti.

Mēs rekomendējam DreamHost iesācējiem un starpniekiem, kuri meklē kvalitatīvu mitināšanas pieredzi. Kaut arī tā’s nē lētākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tas ir diezgan lēts par sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Ja jūs izmantojat koplietojamo mitināšanas plānu, tad DreamHost’s 97 dienu naudas atgriešanas garantija nozīmē jūs’jums nav ko zaudēt. Tad kāpēc gan to neizmēģināt?

10

BUJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me