Vietnes zemes cenu pārskats 2020. gadā

Vietne ir labi pazīstama ar savu uzticamību un laimīgajiem klientiem. Patiesībā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var lepoties ar: 99,7% laimes reitings no tiem, kas izmanto tā pakalpojumu.


Bet kā ir ar SiteGround’s cenas? Vai tā plāni ir izdevīgi? Un vai tas piedāvā kādas īpašas atlaides? Zemāk mēs’Atbildēšu uz visu to un vēl vairāk.

Vietņu veidotāju eksperts darbojas pēc pārliecības, ka ikvienam, kam nepieciešama vietne, vajadzētu tiešsaistē nokļūt visefektīvākajā iespējamajā veidā.

Vietnes zemes pārskats

Lai palīdzētu jums atklāt, kādā veidā tas ir, mēs’ve veica pētījumu stundas, lai atrastu labākās iespējas un piedāvājumus. Tiem, kas steidzas, šeit’Pirmais apskats par to, cik labi SiteGround veikusi mūsu pētījumu dažās galvenajās mitināšanas zonās, ieskaitot visu svarīgo ‘Vērtība’ rezultāts:

Kā redzat, SiteGround’Sistēmas naudas attiecība izskatās diezgan vidēja. Kas’Tomēr ir svarīgi spēt izsvītrot savus pārāk dārgos plānus un atklāt patiesās vērtības plānus – kurus mēs’Es to izcelšu visā.

Ja vēlaties vispārīgāk apskatīt vietnes Ground būtību, izlasiet mūsu veltīto vietnes Ground pārskatu.

Papildu informācija

Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi – Atklājiet, kuri ir 11 visaugstāk novērtētie pakalpojumu sniedzēji

Tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas tabula – Apskatiet piedāvātās iespējas blakus

1

Dalīta hostinga cenas

Dalītais hostings ir visvienkāršākais un visumā lētākais mitināšanas veids. Ja jūs’Ja vēlaties, lai jūsu vietne pēc iespējas mazāk būtu tiešsaistē, koplietotā mitināšana ir labākā likme.

Vietne’Cenu struktūra dalītam mitināšanai var nedaudz mulsināt, tāpēc ņemiet vērā.

VietneiGround ir trīs dalītas mitināšanas plāni, kas svārstās no USD 3,95 mēnesī līdz USD 11,95 mēnesī. Šī cena ir piemērojama tikai jūsu pirmajam vārdam, taču ar to saprotot to vienreiz’Vai esat beidzies (jūs varat apņemties uz vienu, divu vai trīs gadu termiņu), jūs’Par jums tiks iekasēta pilna cena.

Regulāras cenas sākas ar USD 11,95 mēnesī. ‘īpašas cenas’, kā tos sauc SiteGround, būtībā ir lojalitātes atlaides. Ja jūs apņematies samaksāt par mitināšanu nākamajos trīs gados jau iepriekš, lieliski! Jūs’ll ietaupiet no 66% līdz 70% katru mēnesi.

Vietnes vietņu hostinga cenasVietne’Koplietojamo hostinga cenu noteikšana, salīdzinot ar citiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, ir diezgan vidusceļš.

Jautājums ir ne visi’Es esmu tik pārliecināts, ka apņēmos to sniegt tik ilgi. Ja vēlaties maksāt tikai par gadu un redzēt, kā tas notiek, tad jūs’Jums būs tikai 12 mēneši ‘īpaša cena’.

Vietne’Arī dalītā hostinga cenas ir diezgan vidusceļa. Jūs varat saņemt lētākas atlaides (un labāku produktu) no tādām kā HostGator vai Bluehost, savukārt 1&1 IONOS pirmo gadu pat piedāvā dalītu mitināšanu par dolāru mēnesī!

Vietnes koplietošanas hostinga iespējas

Zemāk ir dažas galvenās funkcijas, kuras varat sagaidīt no vietnes SiteGround, un kā tās plāni atšķiras.

Iezīme StartUp GrowBig GoGeek SSL drošība

Ikdienas dublējumi

cPanel informācijas panelis

SuperCacher

Prioritārs atbalsts

&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
X &# 10004; &# 10004;
X X &# 10004;

Mēs novērtējam, ka šie termini var būt nepazīstami, tāpēc šeit’Īss pārskats par to, ko katrs nozīmē:

SSL drošība – Sertifikāts, kas aizsargā jūsu apmeklētāju’datus, kad viņi pārlūko un mijiedarbojas ar jūsu vietni. Ja mazā piekaramās atslēgas simbols atrodas blakus URL, varat uzzināt, vai vietnei ir SSL.

Ikdienas rezerves kopijas – Vietnes vietne ļauj atjaunot vietni iepriekšējā stāvoklī, ja rodas grūtības. Šīs dublēšanas notiek katru dienu, tā, ka’s pēdējais punkts jums’Varēšu atjaunot no plkst.

cPanel informācijas panelis – Domājiet par to kā par savu vadības centru. CPanel, ko izmanto gandrīz visi lielie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, ir informācijas panelis, kurā varat veikt izmaiņas savā vietnē un tās mitināšanā..

SuperCacher – Kad kāds ir apmeklējis jūsu vietni, vietnē SiteGround’s SuperCacher saglabās apmeklētās lapas kopiju. Tas nozīmē, ka, ja viņi atgriežas lapā vēlāk, tā’Viņiem tos ielādēsim ātrāk.

Prioritārais atbalsts – SiteGround visiem klientiem piedāvā atbalstu visu diennakti, izmantojot biļetes, tiešraides tērzēšanu un tālruni. Ja jūs’Ņemot vērā GoGeek plānu, jūsu palīdzības pieprasījumiem tiks noteikta prioritāte, salīdzinot ar citiem klientiem.

8 labākie hostinga pakalpojumi – Atrodiet savu perfekto pakalpojumu sniedzēju

6 lēti hostinga pakalpojumu sniedzēji – Pēc kaulēšanās? Skatiet labākās budžeta iespējas

2

Mākoņu hostinga cenas

Mākonis ar mitināšanu nodrošina perfektu enerģijas un pieejamības līdzsvaru. Tā vietā, lai sasaistītu jūs ar vienu serveri, tas iegūst resursus no daudzām dažādām vietām, izveidojot ‘virtuāls’ tā vietā serveris.

SiteGround piedāvā četrus mākoņu mitināšanas plānus, kā arī iespēju izveidot savu pielāgoto plānu. Iestatīto plānu cenas svārstās no USD 80 / mēnesī līdz USD 240 / mēnesī, savukārt top spec plāns, kas izgatavots pēc pasūtījuma, varētu likt jums atgriezties pērkamajā USD 2100 mēnesī.

Vietnes zemes mākoņa mitināšanas cenasVietne’Mākonis mitināšana ir ļoti elastīga, un tā ļauj jums izvēlēties savu resursu ierobežojumus.

Šie plāni ir neticami dārgi, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Piemēram, A2 mitināšana nodrošina mākoņa mitināšanu no USD 5. Vietne’Pakalpojums var būt jaudīgāks, bet, mūsuprāt, tas tā nav’t garantē uzmundrinošu ikmēneša maksu.

6 labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – uzziniet, kā ar šiem saimniekiem nokļūt uz mākoņa deviņiem 3

Dedicētās hostinga cenas

Specializēta mitināšana paredzēta lieliem uzņēmumiem, kuru vietnes mēnesī piesaista tūkstošiem apmeklētāju. Tā’tiek plaši uzskatīts par visspēcīgāko mitināšanas veidu.

Ir trīs vietnei veltīti mitināšanas plāni, tie visi ir biedējoši dārgi. Iebraukšanas plāns atmaksās jums USD 269 mēnesī, un jaunināt jūs’Es apskatīšu vai nu Enerģijas plāns (USD 349 mēnesī) vai Super Power plāns ($ 729 mēnesī).

Vietnes īpašas hostinga cenasVietnei Ground ir trīs speciālas hostinga paketes, kas ir ļoti jaudīgas, taču ļoti dārgas.

No mūsu pētījumiem mēs noskaidrojām, ka HostGator ir vislabākais speciālas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Ne tikai tas, HostGator’Dārgākais plāns maksā tikai par 20 USD vairāk nekā vietne Ground’s Iebraukšanas plāns. Ārprāts!

Lai arī SiteGround ir dažas ļoti jaudīgas funkcijas. Pakalpojums jums tiek pilnībā pārvaldīts’s 24 stundu diennakts VIP atbalsts, un pakalpojums vienmērīgi tiek integrēts ar vietnēm, kas izveidotas uz visām galvenajām satura pārvaldības sistēmām, ieskaitot WordPress, Joomla un Magento.

Varat arī izvēlēties, kur vēlaties novietot savu serveri – ASV, Eiropā vai Āzijā. Ieteikums ir panākt, lai jūsu serveris atrastos vistuvāk vietai, kur atrodas lielākā daļa jūsu vietnes’Apmeklētāji ir bāzēti – jo mazāks attālums ir jānobrauc datiem, jo ​​ātrāk tiks ielādēta jūsu vietne.

Tomēr mēs joprojām atradām vietni SiteGround’s plāno būt pārāk dārgi. 1&1 IONOS izcēlās ar vislabāko punktu skaitu mūsu pētījumos par veltītu hostinga vērtību.

Vietnes īpašas hostinga iespējas

Specializētā mitināšana ir saistīta ar jaudu – cik daudz vietas iegūstat, kādi ir joslas platuma ierobežojumi un vietnes ātrums.’izrāde. Zemāk jūs varat precīzi redzēt, cik spēcīga varētu būt jūsu vietne ar katru plānu.

Funkcijas ieejas jauda Super jauda SSD krātuve

Operatīvā atmiņa

Joslas platums

CPU serdeņi

480 GB 960 GB 2 x 960 GB
16 GB 32 GB 64 GB
10 TB 10 TB 10 TB
4 4 2 x 6

SSD krātuve – Cietvielu diski palīdz uzglabāt jūsu vietni’s informācija. Tie ir modernāki nekā tradicionālie cietie diski un palīdz jūsu vietnei ielādēt ātrāk.

Operatīvā atmiņa – Brīvpiekļuves atmiņa atšķiras no SSD ar to, ka tā īslaicīgi glabā datus. Tas palīdzēs palaist jūsu vietni pēc pieprasījuma, pirms pieprasījuma izdzēšanas pēc tam, kad tas būs pabeigts. Tas ir paredzēts, lai informāciju varētu uzglabāt bezgalīgi.

Joslas platums – Joslas platums ir jūsu vietnes nodošana’datus no tā servera uz datoru, kad kāds nonāk jūsu vietnē. Jo lielāks joslas platums, jo vairāk cilvēku vienlaicīgi var piekļūt jūsu vietnei.

CPU serdeņi – Centrālās procesora vienības var uzskatīt par datora smadzenēm. Viņi palīdz izpildīt uzdevumus un visu, kas paliek ķeksīša laikā. Jo vairāk jums ir, jo vairāk ‘inteliģents’ jūsu vietne ir, kas nozīmē, ka tā var ātrāk veikt uzdevumus.

9 labākie specializēto hostinga pakalpojumu sniedzēji – PVO’s labākais no labākajiem?

HostGator pārskats Uzziniet, kā HostGator veic konkurenci

4

WordPress mitināšanas cenas

WordPress mitināšana ir paredzēta īpaši vietnēm, kas veidotas uz WordPress. Tas nāk ar virkni lielisku funkciju, kas WordPress vietnes mitināšanu padara īpaši vieglu.

Vietnē SiteGround ir trīs WordPress mitināšanas plāni. Visiem nolūkiem un mērķiem tie ir vieni un tie paši plāni, ko SiteGround izmanto koplietojamai mitināšanai, sākot no USD 3,95 mēnesī līdz USD 11,95 mēnesī.

Līdzīgi kā dalītajā mitināšanā, šīs cenas ir pieejamas tikai jūsu sākotnējam reģistrēšanās periodam, kurš var būt no viena līdz trim gadiem. Pēc tam cenas atgriežas pie ierastās maksas USD 11,95 mēnesī – USD 34,95 mēnesī.

Vietnes zemes WordPress hostinga cenasVietne’s WordPress mitināšana darbojas pēc tiem pašiem plāniem kā tā dalītā mitināšana.

SiteGround ir personīgi ieteicis WordPress, un piedāvā lielisku cenas / kvalitātes attiecību. Kontekstam – WordPress’ citi ieteiktie pakalpojumu sniedzēji – Bluehost un DreamHost – sāk plānot attiecīgi USD 29,99 mēnesī un USD 19,95 mēnesī.

Ja WordPress vadāt e-komercijas veikalu, jūs pat varat iegūt arī īpašu WooCommerce mitināšanu. Īsumā, Vietne’s WordPress mitināšana ir viens no labākajiem pakalpojumiem.

Vietnes WordPress mitināšanas iespējas

Tā kā SiteGround izmanto tos pašus WordPress mitināšanas plānus kā koplietošanas mitināšanai, funkcijas ir vienādas. Jūs tomēr iegūsit dažas pievienotās WordPress ekstras, kas ir pieejamas visos trīs plānos. Tie ietver:

Instalēšana ar vienu klikšķi – Vietnei Ground ir iebūvēta funkcija, kas ļauj ar vienu vienkāršu klikšķi integrēt WordPress vietni ar tās cPanel informācijas paneli..

Automatizētie atjauninājumi – SiteGround nodrošina automatizētus visu WordPress programmatūras atjauninājumus. Nelieli atjauninājumi notiek ik pēc divām nedēļām, bet lielākie – ik pēc pāris mēnešiem. Tas ir kaut kas tāds’s parūpējies par tevi.

8 labākie WordPress mitinātāji – Vārds uz ielas ir šie astoņi saimnieki jums

Pārskats par Bluehost – izpētiet WordPress’ Ieteicamākais pakalpojumu sniedzējs

DreamHost apskats – Mierīgi gulēt, iepazīstoties ar visiem DreamHost piedāvātajiem

5

Reseller hostinga cenas

Tālākpārdevēja mitināšana ir vieta, kur jūs pērkat gadā’vērts mitināt, pēc tam pārdodiet to kādam citam. Tā’parasti izmanto tīmekļa dizaina aģentūras un izstrādātāji, kuri vēlas piedāvāt klientiem vairāk nekā tikai vietņu izveidi, vai arī tie, kas vēlas izveidot savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Tālākpārdevēju mitināšana darbojas pavisam citā veidā nekā citi tīmekļa mitināšanas veidi. Jūs iegādājaties ‘kredītus’, kas ir viena gada ekvivalents’vērts dalītu mitināšanu. Pēc tam tos var pārdot citiem par ikmēneša maksu.

Būtībā jūs kļūstat par starpnieku starp mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un personu, kura’s faktiski izmanto mitināšanas pakalpojumu. SiteGround piedāvā trīs dažādus cenu līmeņus, kuru pamatā ir tas, cik daudz kredītu jūs pērkat.

Viens līdz četri kredīti jums maksās 49 USD. Pieci līdz desmit maksā 45 USD, bet 11+ ir 42 USD. Lai sāktu, jums jāiegādājas vismaz pieci kredīti, un tos varat pārdot jebkuram jebkurā laikā.

Vietnes zemes pārdevēju mitināšanas cenasVietne’Reseller hostings darbojas uz kredītpunktu sistēmas. Katrs kredīts ir viens gads’vērts dalītu mitināšanu.

Padomājiet par tālākpārdevēju mitināšanu, piemēram, lūdzot kādam izveidot jums WordPress vietni. Viņi don’Tiem nepieder WordPress, bet viņi’esat ļoti zinoši un gatavojaties jums palīdzēt. Ja jūs pārdodat hostingu, jums jāzina, kā tas darbojas, un ir jāatbalsta tie, kuriem jūs to pārdodat.

5 labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – Atrodiet pakalpojumu sniedzēju, kas darbojas jūsu labā 6

Uzņēmējdarbības hostinga cenas

Uzņēmējdarbības mitināšana ir jūsu izstrādāts plāns. Jūs izlemjat, kādi resursi jums nepieciešami, un kā jūsu vietne tiks mitināta. Pakalpojumu sniedzējs visu pārvaldīs jūsu vietā, bet tas, ko viņi pārvalda, ir pilnībā atkarīgs no jums.

Vietne’Uzņēmuma mitināšana ir jūsu pasūtījums. Tāpēc nav noteiktas cenu noteikšanas, un plāni darbojas, balstoties uz katru cenu.

Jūsu labākais solis ir tieši sazināties ar vietni SiteGround, lai pārrunātu precīzas mitināšanas prasības.

Gadījuma izpēte: GREENPEACE

Piemērs tam, kur SiteGround ir nodrošinājis uzņēmuma paketi, ir GreenPeace. Vides labdarībai bija ļoti specifiskas vajadzības, jo, vadot a., Tā paredzēja milzīgus satiksmes pieaugumus ‘Glābiet Amazon’ kampaņa.

Vietne’Risinājums bija izveidot hostinga plānu divos datu centros – vienam ASV bāzētam, otram Eiropā – un izveidot privātu mākoņa infrastruktūru lielai dublēšanai bez signāla punkta kļūmes..

Pateicoties vietnei SiteGround, GreenPeace veiksmīgi tika galā ar visiem trafika pieaugumiem, kas bija saistīti ar plašo plašsaziņas līdzekļu atspoguļojumu, un tagad tuvojas savam līdzekļu vākšanas mērķim..

Papildu vietnes zemes izmaksas

Viena lieta, ka’Ļoti svarīgi, lai jūsu vietne tiešsaistē būtu domēna vārda iegāde.

Vietne SiteGround aptver daudzas lietas, par kurām jums, iespējams, būs jāmaksā papildus par citiem pakalpojumu sniedzējiem – drošību, dublēšanu, vietņu veidotāju utt. -, taču viena lieta, kas jums būs jāpārņem, ir domēna vārds.

Jūsu domēna vārds ir tas, kas parādās aiz www. – piemēram: ‘vietnebuilderexpert.com’

Domēna izmaksas mainās atkarībā no vēlamā domēna veida – .com ir visizplatītākais, un par šiem domēniem SiteGround iekasē USD 15,95 gadā.

Vietnes zemes domēna cenasDomēnu, izmantojot vietni SiteGround, varat iegādāties tajā pašā laikā, kad reģistrējaties tā mitināšanas plānos.

Ātru cenu sadalījumu par populārākajiem domēnu galiem skatiet mūsu tabulā zemāk:

Domēna vietneZemes cena .com

.tīkls

.org

.info

.co.uk

USD 15,95 gadā
USD 17,95 gadā
USD 17,95 gadā
USD 17,95 gadā
19,95 USD / gadā

Kas ir domēna vārds? – Mūsu ceļvedis iesācējiem

Vietnes zemes cenas: kopsavilkums

Un… elpot. Tas’Visi vietņu SiteGround mitināšanas veidi – visi tā individuālie cenu plāni zem viena jumta.

Tagad jums vajadzētu zināt, kādas funkcijas jūsu vietnei ir vajadzīgas, kāda veida mitināšana jums nepieciešama un kurš plāns šīm vajadzībām ir vispiemērotākais.

Lai atgādinātu, visus vietņu vietnes cenu noteikšanas diapazonus varat redzēt šeit:

Vietnes zemes hostinga cenas

  • Dalīts hostings: 3,95 USD / mēnesī – 34,95 USD / mēnesī
  • Mākonis Hostings: 80 USD mēnesī – 240 USD mēnesī
  • Dedicated Hosting: 269 USD / mēnesī – 729 USD / mēnesī
  • WordPress mitināšana: 3,95 USD / mēnesī – 34,95 USD / mēnesī
  • Tālākpārdevēju mitināšana: 42 USD / kredīts – 49 USD / kredīts
  • Uzņēmējdarbības mitināšana: Citāts

Visiem SiteGround plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka varat izmēģināt jebkuru hostinga plānu mēnesim, un, ja jūs to nevēlaties’jums tas patīk, jūs varat atcelt naudas atmaksu pilnā apmērā. Tur’s burtiski nav saistīts ar risku!

Ja jūs’Jūs joprojām neesat pārliecināts, kāpēc gan neizskatīt vienu no otrajiem visaugstāk novērtētajiem pakalpojumu sniedzējiem’esat pārbaudījis? Varat izlasīt mūsu pārskatu par labākajiem tīmekļa mitinātājiem vai salīdzināt tos blakus mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas tabulā.

BUJ

Cik uzticama ir vietne SiteGround?

Vietne ir ļoti uzticama. Tā darbības laiks ir 99,98%, kas nozīmē, ka vietņu, kurās tas mitinās, darbība ir pārtraukta tikai vidēji vienu minūti nedēļā. Tā’Hostinga pakalpojumu sniedzējam nav iespējams garantēt 100% uptime, bet SiteGround’s 99,98% ir diezgan darn tuvu.

Kur SiteGround ierindojas pakalpojumu sniedzējos, kurus mēs esam’esat pārbaudījis?

Diezgan labi, patiesībā. Tas tikko izlaida vietu piecu labāko vietu skaitā, iegūstot kopējo novērtējumu ar 4 zvaigznēm no 5. HostGator ir labākais pakalpojumu sniedzējs, kuru mēs’pārbaudīts, novērtējot 4,6 zvaigznes. Tomēr patiesībā tas ir jums nepieciešamais hostinga veids.

Kāds hostings vislabāk ir paredzēts vietnei SiteGround?

WordPress mitināšana. Tā’Tiek ieteikts kā viens no trim galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem pats WordPress, un tas piedāvā ļoti izdevīgu cenu. Tam ir arī īpaša WooCommerce mitināšana, tāpēc tā atbalsta arī e-komerciju. Mēs negribētu’tomēr neiesakām tam paredzēto mitināšanu, taču – to’s briesmīgi pārlieku dārgi.

Kāds ir labākais hostinga veids mazajiem uzņēmumiem?

Atkal lielākā daļa no tā izriet no jūsu biznesa’ personiskās vajadzības – bet, lai sniegtu vispārēju pakalpojumu, jums vajadzētu apskatīt HostGator, InMotion vai Bluehost. Lai labāk izjustu šos trīs un citus pakalpojumu sniedzējus, izlasiet mūsu ceļvedi par labāko web hostingu maziem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me