En İyi Online İş Araçları

Bilmeniz gereken küçük işletme araçları

Bir iş yürütmek, işlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaya çalışırken, sürekli maliyete göz atmak anlamına gelir. Ve biraz araştırma, hayatınızı kolaylaştırmayı vaat eden tonlarca ucuz aracı ortaya çıkarırken, değerli olanları kitlelerden ayırmak zor olabilir. o’bu yüzden biz’senin için yaptım.


Bu kılavuzda,’bankayı kırmadan üretkenliği ve yaratıcılığı artırmanıza yardımcı olacak küçük işletme araçlarından oluşan bir koleksiyon bulacaksınız. Bu araçların çoğunu günlük olarak kullanıyoruz ve bulgularımızı aşağıdaki kategorilere göre düzenledik:

 1. Web Sitesi Oluşturma Araçları
 2. Pazarlama araçları
 3. Ödeme İşleme Araçları
 4. Marka Araçları
 5. Organizasyon ve İletişim Araçları

İsterseniz, istediğiniz kategoriye geçebilirsiniz’en çok ilgilendiğimiz – ancak aşağıdaki tüm araçların sunabileceği harika bir şey olduğunu düşünüyoruz!

1

Web Sitesi Oluşturma Araçları

Wix e-Ticaret

wix e-ticaret ana sayfa

Ne olduğunu: Wix eCommerce, bir çevrimiçi mağaza oluşturmanın en hızlı ve en kolay yolunu sunan birçok e-ticaret web sitesi üreticisinden biridir. E-ticaret web sitesi üreticileri, ürün sayfalarından alışveriş sepeti kasalarına kadar bir çevrimiçi mağazanın tüm tuzaklarını sunar. Biz’Wix e-ticaretini, paranın değeri ve kullanım kolaylığı nedeniyle küçük işletmeler için harika bir web sitesi üreticisi olarak seçti. Wix, sürükle ve bırak düzenleyicide özelleştirebileceğiniz e-ticaret web sitesi şablonu tasarımları sunar, böylece’t Kurulum için herhangi bir kodlama bilgisine veya teknik beceriye ihtiyaç duymaz. Ayrıca, ürün resimlerine yakınlaştırma ve bir e-tablodan toplu olarak içe aktarılan ürün varyantları gibi Wix eCommerce’a zaten bir dizi satış aracı dahil edilmiştir.

Ücreti: Planlar aylık $ 23’dan başlıyor.

Neden ihtiyacın var: Kısacası sen’Çevrimiçi satmak istiyorsanız, bir e-ticaret web sitesi oluşturucusuna ihtiyacınız olacak! Bir e-ticaret web sitesi oluşturmak, bir sürü hareketli parça ile büyük bir görev olması gerektiği gibi görünüyor, ancak’olmak zorunda – hiç. Wix eCommerce gibi inşaatçılar bu görevi sadece yapılabilir değil aynı zamanda eğlenceli hale getiriyor. Konuştuğumuz kullanıcılardan biri, Wix ile bir web sitesini biçimlendirmenin kolaylığını açıkladı: “Ana sayfaya birkaç düğme ekledikten sonra bile gerçekten profesyonel görünüyor. Sadece çok temiz ve bir şey yayınlandıktan sonra nerede olduğunu ve nasıl görüneceğini kolayca tanımlayabilirsiniz.”

Daha fazla bilmek istiyorum?

 • Büyük oyuncuların kim olduğunu görmek için En İyi E-ticaret Platformları sıralamamıza göz atın
 • En iyi üç platforma daha iyi bir görünüm için Shopify, Wix eCommerce ve BigCommerce incelemelerini okuyun.

Domain.com

Ne olduğunu: Domain.com bir alan adı kayıt şirketi veya alan adlarının rezervasyonunu yöneten bir şirkettir. Beğendiğiniz bir adı aramak için Domain.com’u kullanabilirsiniz.’kullanılabilir ve ardından alan adınızı (daha önce hiç kullanılmamışsa) kaydedin veya alan adınızı mevcut sahibinden satın alın.

Ücreti: O’Domain.com’da kullanılabilir alan adlarını aramakta serbestsiniz. Beğendiğiniz bir alan adı bulduğunuzda, 10-20 ABD Doları / yıl karşılığında satın alabilirsiniz..

Neden onlara ihtiyacınız var: Unutulmaz, net bir alan adı önemlidir, çünkü’Potansiyel müşterilerin web sitenize ulaşmak için arama çubuklarına ne yazacakları s. Bunu şirketiniz olarak düşünebilirsiniz’s “adres” internet arazisinde (alan adımız WebsiteBuilderExpert.com). -.Com veya -.net gibi iyi bilinen bir uzantıyla biten bir alan adı satın almak markanıza olan güveni artırmak için de önemlidir.

Daha fazla bilgi

 • Başlangıç ​​seviyemize göz atın’Tam bir döküm için Alan Adları Kılavuzu
 • Alan Adı Fiyatlandırma Kılavuzumuzla bütçenizi artırın

2

Pazarlama araçları

Sürekli İletişim

sürekli iletişim ana sayfa

Ne olduğunu: Constant Contact, işletmelerin özelleştirilebilir, mobil cihazlar için optimize edilmiş şablonlarda sınırsız e-posta düzenlemesine ve göndermesine olanak tanıyan bir e-posta pazarlama yazılımıdır. Farklı kaynaklardan (Facebook veya web siteniz gibi) e-posta adreslerini kolayca toplayabilir ve aboneleri farklı listelere ayırabilirsiniz. Ayrıca sonuçlarınızı takip ederek gelecekteki gönderimlerin daha iyi hedeflenmesini sağlayabilirsiniz.

Ücreti: 60 günlük ücretsiz deneme, aylık 20 ABD Doları’ndan başlayan ücretli planlar.

Neden ihtiyacın var: E-posta pazarlaması, müşterilerle iletişimde kalmanın önemli bir yoludur. Daha da önemlisi, her e-posta gönderisine ekleyebileceğiniz kişiselleştirme, böylece her müşterinin’yeniden değerlendi.

HootSuite

Ne olduğunu: HootSuite bir sosyal medya yönetim platformudur. Temel olarak tüm şirketinizi kontrol edebileceğiniz bir gösterge paneli işlevi görür’sosyal medya hesapları tek bir yerde.

Ücreti: 30 günlük ücretsiz deneme sürümü, aylık ücretli ödemeler $ 29 / ay.

Neden ihtiyacın var: Küçük işletme araçları söz konusu olduğunda, Hootsuite bir pazarlama mücevheridir çünkü insanların markanız hakkında çevrimiçi olarak neler söylediğini izlemenizi sağlar. Daha sonra herhangi bir kanala anında yanıt verebilirsiniz, bu da katılımı artırmak için mükemmeldir. Ayrıca, rakip araştırması yapabilir ve insanların markanızdan gerçekten ne istediğini öğrenebilirsiniz.

BuzzSumo

Ne olduğunu: BuzzSumo, konuya göre en popüler içeriği izlemenizi ve yükselen trendleri takip etmenizi sağlayan bir araştırma platformudur. Örneğin, “içerik pazarlama” o anahtar kelime için mevcut en çok paylaşılan üç içerik parçasını ortaya çıkardı:

buzzsumo arama örneği

Koyu mavi daire Facebook’taki paylaşımları temsil eder, açık mavi Twitter’da vb. Farklı nişlerde etkili sosyal medya profillerine sahip kişileri de tanımlayabilirsiniz.

Ücreti: 7 günlük ücretsiz deneme sürümü, ücretli planlar $ 79 / ay’dan başlıyor.

Neden ihtiyacın var: Yapabilirsin’t Eğer topikal içerik üretmezseniz’ne olduğunu bilmiyorum’topikal. BuzzSumo ile’Hangi içerik trendlerinin en çok beğeni topladığını ve paylaşım aldığını öğrenir ve bu başarıyı çoğaltabilirsiniz. O’s ayrıca rakiplerinizi takip etmek için harika bir araç’ içerik performansı.

Daha fazla bilgi

 • Bir Ürün Nasıl Pazarlanır? – Sıkı çalıştığınızdan emin olun’farkedilmez
 • SEO için 5 En İyi Web Sitesi Oluşturucu – Pazarlama zor bir iştir, ancak doğru web sitesi oluşturucu omuzlarınızı yükleyebilir

3

Ödeme İşleme Araçları

Şerit

şerit ana sayfası

Ne olduğunu: Stripe, işletmelerin internet üzerinden müşterilerden ödeme almalarını sağlar. E-ticaret web sitelerine ne kadar iyi entegre olduğu için ödeme işlemcilerinin doymuş pazarından öne çıkıyor. Müşteriler kazandı’t ödeme yaptıkları zaman bir üçüncü taraf sitesine yönlendirilmemelidir; bunun yerine, onlar’Sitenizde kalmanın rahatlığını yaşayacağım. Ve Stripe tüccarlar için de uygundur: tek bir entegrasyon ile 135’ten fazla para birimini kabul edebilirsiniz.

Ücreti: Stripe işlem başına fiyatlandırılır, yani kazandığınız anlamına gelir’t Kurulum ücretlerine tabi değildir. Senin yerine’başarılı kart ücreti başına% 2.9 + 30 sent ödeyecek. Uluslararası kartlarda para birimi dönüştürme için% 1 ek ücret gereklidir.

Neden ihtiyacın var: Stripe, e-ticaret web siteleriyle entegre olacak şekilde oluşturulmuştur,’Daha iyi bir yerinde alışveriş deneyimi sunmanıza yardımcı olacağım. E-ticaretteki büyük oyunculardan, Wix’ten BigCommerce’a tonlarca destek var, böylece kazandınız’Zor kurulumlar veya destek eksikliği konusunda endişelenmek zorunda değilsiniz.

Shopify Ödemeleri

Ne olduğunu: Stripe, Shopify dahil olmak üzere bir dizi e-ticaret web sitesi oluşturucusuyla bütünleşirken, Shopify Payments münhasırdır, bunu tahmin ettiniz, Shopify. Eğer sen’Shopify’ı e-ticaret oluşturucunuz olarak kullanıyorsanız,’Şirket içi ödeme işlemcisini çok sevecek.

Ücreti: O’tüm Shopify ile ücretsiz’ayda 29 $ ‘dan başlayan planları. Artı, kazandın’t işlem ücreti alınmaz.

Neden ihtiyacın var: Shopify Payments, ödemeleri satıcı olarak kabul etmeye başlamanın en kolay yoludur. Kazandın’bir üçüncü taraf sağlayıcı ile bir hesap oluşturmanız gerekmiyorsa’Shopify’a erişebilecekler’Bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 destek ekibi.

Daha fazla bilgi edin

 • Tam yazımızı okuyun Shopify Payments incelemesi bu araca daha yakından bakmak için
 • Online Ödemeleri Kabul Etme – e-ticaret ödeme başarısı için kılavuzumuz

4

Marka Araçları

Wix Logo Oluşturucu

wix logo yapımcısı ev

Ne olduğunu: Wix Logo Maker bir iş logosu oluşturmak için gerekli araçları sağlar ve’Zor bir tasarım çalışması yapmak zorunda değilsiniz. Senin yerine’İşletmenizin türü ve kişisel tasarım tercihleriniz hakkında birkaç soruyu yanıtlayacağız ve Wix sizin için bir logo oluşturacak. Daha sonra yazı tipini / renk düzenini / boyutunu her zaman özelleştirebilirsiniz, böylece’Sonuçtan hoşlanacağınız garanti.

Ücreti: Logo yapımcısı kullanımı ücretsizdir ve sonuçtan ücretsiz bir örnek indirebilirsiniz. Eğer sen’logonuzu satın almak isterseniz, Temel Logo paketi $ 12.99’dur ve yüksek çözünürlüklü dosyalar ile ticari kullanım haklarının tamamını içerir. Yüksek çözünürlüklü dosyalar, tam ticari kullanım hakları, vektör dosyaları, sosyal medya kiti, marka kılavuzu ve baskıya hazır dosyalar içeren 49,99 $ karşılığında Profesyonel Logo paketini de seçebilirsiniz..

Neden ihtiyacın var: Küçük işletmelerin% 65’i yeni bir logo için 500 dolara kadar ödemeye hazır, ancak siz’mecbur değil. Wix Logo Maker, profesyonel tasarım araçlarından ve öngörülerden faydalanmanın maliyet tasarrufu sağlayan bir yoludur. Logonuzu özelleştirme seçeneği,’Sonuçtan memnun kalacaksınız ve oluşturduğunuz herhangi bir logonun tam ticari kullanım haklarını elde edeceksiniz.

Canva

Ne olduğunu: Canva, çubuk grafiklerden sosyal medya dostu Infographics’e kadar her amaca hizmet etmek için profesyonel grafikler oluşturmanızı sağlayan bir tasarım platformudur. Canva’nın ücretsiz sürümü 100’den fazla amaca uygun 8.000’den fazla tasarım şablonu sunuyor – “Sosyal medya” ve “Flyers” aşağıdaki bölümler, ücretsiz planda göz atabileceğiniz kategorilerden yalnızca birkaçıdır:

canva şablonları

Ücretli bir plana geçmeyi seçerseniz,’eski tasarımlar için marka kitleri ve sınırsız depolama gibi daha fazla özelliğin tadını çıkaracaksınız.

Ücreti: Pro planında (9,95 $ / ay) ve Enterprise planında (30 $ / ay) daha fazla özellik ile ücretsiz.

Neden ihtiyacın var: Canva ile ücretsiz olarak tasarım yapmaya başlayabilirsiniz, böylece finansal risk almadan yaratıcı riskler alabilirsiniz! Ve ücretsiz sürüm birçok tomurcuklanan tasarımcıyı çektiğinden,’Fikirlere göz atmanıza yardımcı olacak ilham verici forumlar yok.

Infogram

Ne olduğunu: Canva’daha bilimsel ikiz. Infogram, stilize raporlar, grafikler ve Infographics’i kolayca oluşturmanızı sağlayan bir veri görselleştirme platformudur. İstatistikler, grafikler ve çizgiler hiç bu kadar güzel görünmemişti!

Ücreti: Aylık 19 $ ‘dan başlayan isteğe bağlı prim planları ile ücretsiz.

Neden ihtiyacın var: Doğru veri görselleştirme, büyük fikirleri müşterilerinizle paylaşmak için mükemmeldir. Bilginin görsel bir özeti, kalabalık bir elektronik tablodan daha kolay sindirilir ve anlaşılır, bu nedenle Infogram gibi bir araç, brüt kar veya müşteri memnuniyeti oranları gibi şeyleri göstermenin mükemmel bir yoludur.

Daha fazla bilgi

 • Çevrimiçi Marka Oluşturma – Web varlığınızı oluşturmak için ayrıntılı bir kılavuz
 • Web Sitesi Renkleri Nasıl Seçilir – Siteniz için mükemmel renk düzenini seçin

5

Organizasyon ve İletişim Araçları

Trello

Ne olduğunu: Trello aslında şirketinizdeki herkesin kendi bilgisayarından kullanabileceği ortak bir Yapılacaklar listesidir. Hesabı olan herkes “kart” bir görev veya proje için ve kartları listeler halinde düzenleyin. Devam etmekte olan bir projenin farklı aşamalarını yansıtmak için bir kartı farklı listelere taşıyabilirsiniz.

trello tahtası

Bu örnek Trello panosunda, görev için bir kart oluşturabilirsiniz “Uçuş rezervasyonu yapın,” ve listelerde hareket ettirin “Yapılacak şeyler,” “iş,” ve “Bitti.”

Ücreti: Önerdiğimiz ücretsiz plan üzerinde sınırsız pano, kart ve liste (temel olarak, küçük bir işletmenin organize olması gereken her şey) alırsınız. Ancak aylık 9,99 ABD dolarından başlayan prim planına da geçebilirsiniz.

Neden ihtiyacın var: Trello basitleştirir “işleri yoluna koymak” süreci. Geleneksel bir Yapılacaklar listesi gibi, öncelikleri izlemenize ve düzenli kalmanıza yardımcı olur. Ancak Trello geleneksel bir Yapılacaklar listesinden daha iyidir, çünkü kuruluşunuzdaki herkes bunu projelerde işbirliği yapmak ve takım olarak son teslim tarihlerini karşılamak için kullanabilir.

Gevşek

Ne olduğunu: Slack, bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz bir işgücü iletişim platformudur. WhatsApp’ı düşünün, ancak daha profesyonel. Slack, özel iş arkadaşlarınıza mesaj göndermenizi ve ekip grubu sohbetleri başlatmanızı sağlar, ancak “kanallar” özelliği en iyi parçasıdır. Herkes, şirketinizde olan her şey için arşivlenmiş bir grup sohbeti görevi gören bir Slack kanalı oluşturabilir. Örneğin, bir ürün lansmanı planlamak için bir kanal ve bir meslektaşınızı planlamak için farklı bir kanal ayarlayabilirsiniz’s doğum günü partisi.

Ücreti: Sınırlı bir ücretsiz plan (10.000 mesaj), aylık 6,67 $ ‘dan başlayan prim planları.

Neden ihtiyacın var: Kurumsal iletişim için tonlarca platform var. Ancak hiçbiri, iletişim ve organizasyonu Slack kanalları kadar etkili bir şekilde harmanlamaz.

Son Geçiş

Ne olduğunu: LastPass şifreli şifreleri çevrimiçi olarak saklar. Başka bir deyişle,’farklı cihazlardaki tüm şifrelerinizi hatırlayan bir şifre yöneticisidir. Sen’İşiniz bir ton farklı uygulama ve yazılım programı kullanıyorsa (çoğu gibi) unutulmuş şifreleri yeniden kimlik doğrulaması veya değiştirme zahmetinden geçmek zorunda kalmayacaksınız..

Ücreti: Ayda 3 ABD dolarından başlayan isteğe bağlı prim planları ile ücretsiz.

Neden ihtiyacın var: Bu, kazandığınız gibi büyük bir zaman tasarrufu ve üretkenlik artırıcı’t İşinizi yaparken ilk çocukluk hayvanınızın adını hatırlamaya çalışırken başınızı kaşıma!

En İyi Online İş Araçları: The Wrap-Up

Bu günlerde öyle görünmeyebilir, ancak internet hayatımızı kolaylaştırmak için yaratıldı. Burada derlenen web tabanlı küçük işletme araçları, ister BuzzSumo’nun trendde kalmanıza yardımcı olsun, ister verilerinizi görselleştirmenizi sağlayan Infogram olsun. Özetlemek gerekirse, bunlar kategoriye göre en yararlı iş araçlarıdır:

 1. Web Sitesi Oluşturma Araçları: Wix e-Ticaret ve Domain.com.
 2. Pazarlama araçları: Sürekli İletişim, Hootsuite ve BuzzSumo.
 3. Ödeme İşleme Araçları: Stripe ve Shopify Ödemeleri.
 4. Marka Araçları: Wix Logo Maker, Canva ve Infogram.
 5. Organizasyon ve İletişim Araçları: Trello, Slack ve LastPass.

Tabii ki, daha birçok dijital araç var, ama biz’onu en iyi şekilde daralttım. İşletmeniz için favori bir aracınız varsa bize bildirin – biz’senden duymayı seviyorum!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map