2020 6 En İyi Tasarlanmış Web Siteleri – Kesin Liste!

en iyi tasarlanmış web siteleriEn iyi web sitesi tasarımları sizi gerçekten düşündürüyor. Sen’gün boyunca tıklayıp ilerledikten sonra durursunuz. Ustaca bir etkileşim, olağanüstü bir fotoğraf ya da basitçe’daha önce hiç görmedim. Her neyse, sen’bağladım.


Nasıl? O’en son kullanıcı deneyimi (UX) trendlerine kadar. Başka bir deyişle, müşteri yolculuğu. Ve yolculuğu geliştirmek iyi bir web sitesini harika bir web sitesine dönüştürecektir. Ve moda olan her şey gibi, UX de sürekli değişiyor.

Öyleyse neden UX ile uğraşasınız? Eğer sen’bir iş, en iyi tasarlanmış web siteleri kapmak, meşgul ve satmak. Temelde, kullanıcı talep edecek’dikkatini çekmek, onları sayfada tutmak ve umarım bir dönüşüme yol açmak.

Blogcular ve portföyler için onları okumaya ve paylaşmaya devam edecektir. O’insanların% 75’inin bir web sitesini yargıladığını hatırlamaya değer’nasıl göründüğü konusunda güvenilirliği. Yani,’Her web sitesi sahibinin kullanıcıya odaklanması çok önemlidir.

Yani, aşağıda, biz’En son UX trendlerini vurguladık ve 2019’un en sevdiğimiz web sitesi tasarımlarından altısını bir araya getirdik.’ne düşündüğünü görüyorum…

UX Trendleri

Ne olmuş yani’2019 yılında sıcak mı? İzin Vermek’s temel bilgilerle başlar: başlık. Şık animasyonlarla eşleştirilen cesur yazı biçimleri daha popüler hale geldikçe, bu yıl daha büyüktür. Kullanıcılar bu günlerde web sitelerinde daha az zaman harcıyor ve sayfaların yaklaşık% 46’sı ‘mesaj eksik’.

Burası büyük bir manşetin ve renkli bir manşetin de yardımcı olduğu yerdir. Bir çalışmada, renklerin web sitesi tanımayı% 80 oranında artırdığı bulundu. Temiz ve renkli bir zemine karşı Sans Serif’te büyük bir altyazı öneriyoruz.

Bu nedenle, kitlenizle gerçekten etkileşime geçmek için, onları unutulmaz içeriğe sahip hikayeler anlatan bir yolculuğa çıkarmalısınız (eğlenceli bir tane!). Kaydırma tetikli animasyonlar mükemmel hikaye anlatıcılarıdır, ancak’t düzeni aşırı karmaşıklaştırma.

Bu sadece bir örnek, ama bütün bunları yapın ve biz’emin ol’ödülleri toplayacağım.

Ciddi Şekersiz

Az ama öz. Bir klişe, evet, ama’Bu köpüklü su markası ciddi derecede minimalist, ancak düşündürücü bir site üretti..

Oluşturma tarihi Squarespace, aşağıda kolayca taranabilir bir görsel akışla, şeffaf şişelerin arkasında (her lezzet için bir tane) koyu renkler gösterir. Ayrıca, önemli marka bilinirliğini destekleyen X şekilli logoya sahiptir.

ciddi şekersiz web sitesi ana sayfasıBu ciddi derecede basit, renkli ana sayfa gerçekten dikkat çekiyor.

WBE olarak, içsel minimalinizi serbest bırakın. Tasarımcıların söylediklerini kaldırarak ‘bilişsel çaba’ yani karmaşık kullanıcı tasarımları, kitleniz için hayatı kolaylaştırır. Sayfa daha hızlı yüklenir, bu da hemen çıkma oranını azaltır (ilk sayfadan ayrılan ziyaretçiler) ve markanıza odaklanır’amacı.

Ve nasıl? Basit ancak kontrastlı renk düzenleriyle beyaz boşluk kullanın, logo varyasyonları gibi küçük ayrıntılara odaklanın ve her sayfayı açıkça tanımlayan başlıklar kullanın.

Kare Teklif KoduTeklif Kodunu Kullan "WBE" % 10 İndirim için Google Checkout’ta

Herhangi Bir Kare Planında% 10 İndirim Kazanın

Squarespace’i denemeye hazır mısınız? Okuyucularımız için özel bir teklif kodumuz var. % 10 tasarruf et herhangi bir Squarespace planının maliyeti! Bu indirimi kullanmak için şunu girin:
Teklif Kodu: “WBE”
kasada.

limonata

Sigorta şirketleri size limon verdiğinde, limonata yapın. Bu oyun değiştiren bir web sitesidir. CUI (Günlük Kullanıcı Arayüzü) entegrasyonunu kullanarak, yalnızca beş dakika içinde sigorta fiyatları sunar.

Limonata ayrıca ilgi çekici, tek sayfalık bir web sitesine mükemmel bir örnektir. İyi yerleştirilmiş eylem düğmeleriyle dağılmış ör. ‘Fiyat Al Ve Geçiş Yap’, o’gezinmek son derece kolaydır. Chatbot Maya ile biten.

Maya sizinle insan düzeyinde etkileşime girer. Bir yüzü bile var! Bu tür web tasarımı, kullanıcı etkileşimi nedeniyle çok etkilidir ve güvenilirliğini arttırır. Geçişler de açıkça etiketlenmiş cevap formlarıyla pürüzsüz.

Fikir gibi mi? Kullanışlı bir ipucu, chatbot komut dosyanızı küçük bölümlere yazarak olası her kullanıcı yanıtını tahmin etmektir. Ve en yaygın kullanıcı yazım hatalarını öğretin!

Limonata seviyoruz’s UX odaklı tasarım, cesur başlık ‘Sigorta Hakkında Bildiğiniz Her Şeyi Unutun’ pembe düğmelere. Sohbet botları hiçbir şekilde yeni bir fikir olmasa da,’geleceğin arayüzü yeniden, bu yüzden gemiye almak.

lemonade.com web sitesi chatbotMayalardan biri’s basit, samimi soruları sohbet botunuzu nasıl daha insan gibi görünecek şekilde tasarlayabileceğinizi gösterir.

Kripton Ticareti

Biri teknoloji severler için. Crypton Trading, eğilimleri ve optimum satın alma dönemlerini tahmin etmek için yapay zeka kullanan kripto para birimleri için bir merkezdir. Kripto hayranı değil misiniz? Çarpıcı, kaydırma tetikli animasyonların sizi okumaya devam edeceğini düşünüyoruz.

Her kaydırmada, yavaş bir şekilde cümleler oluşturan bir mektup ortaya çıkar. Kademeli, çarpışma seyrinde bir kripto yolculuğuna çıkıyorsunuz. Ama yapma’t endişe, ayrıntılı, konuşma kullanıcı arayüzü (UI) yepyeni bir dil öğrenmek gibi teknik şeyleri sindirmeyi kolaylaştırır.

JavaScript biliyor musunuz? Ardından sayfanızı kaydırmalarla kolayca canlandırabilirsiniz. Değilse, don’Endişelenme. Çoğu web sitesi üreticisinin aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda animasyon özelliği vardır!

Ancak, kısa bir not. UX pazar araştırmacıları NNG tarafından yapılan yeni bir araştırma, çoğu kullanıcının aşırı kaydırma animasyonları nedeniyle yavaş sayfa hızları yaşadığını ve genel kavramın abartıldığında sinir bozucu olduğunu buldu. Bu nedenle, tetikleyicileri rahatlatın veya ziyaretçilerinizin boşaltma riskini artırın.

crypton trading'in web sitesi ana sayfasıCrypton’s etkileşimli karşılama mesajı ciddi şekilde etkilidir.

elma

Ev yapımı bir pasta gibi, parlak web sitelerinin bir listesi’Apple olmadan gitmeyin. Ve yenilikçi devler bu yıl büyüdü.

MVF Global’de kıdemli bir UX mimarı olan Ganesh ile konuştuk. “ürünlerini tanıtmak için ilginç açılardan çekilen hiper gerçekçi, sansasyonel görüntüler”. Ayrıca dedi “o’s iPhone’ları web sitelerinde gerçekten öne çıkaran benzersiz aydınlatma.”

apple iphone web sitesi sayfasıelma’görsel olarak çarpıcı iPhone Xs ürün fotoğrafı gerçekten öne çıkıyor.

Tamam, herkes bununla rekabet edemez. Biz hallederiz. Ancak temel ilke aynı kalır: yüksek kaliteli ürün resimleri satmak. Fotoğraflarınıza zaman (ve elbette para) yatırın ve kimin satın aldığını düşünün.

Kullanım önerilerinden ilham almak ister misiniz? Ya da sadece temiz bir yakın çekim ile bilgilendirin? Sonuçta, bir resim bin kelimeye bedeldir. Ve (potansiyel olarak) bin dönüşüm.

Leandro Pedretti

Kişisel çevrimiçi varlığınızı oluşturmak mı istiyorsunuz? Portföyler’Leandro Pedretti’den daha iyi olamaz’görsel olarak uyarıcı web sitesi Wix. Başlıkta şirketi gösteren tam bir video yer alıyor’s tasarım becerileri. Tek bir tıklama ve sen’hemen etkilendim.

Videolar nasıl etkilidir? Duygu uyandırırlar. Resimlerden çok daha fazlası. Bu nedenle, yapabildiğiniz kadar artan internet hızlarından yararlanmanızı öneririz. Ancak otomatik sessiz özelliği açıkken içeriği kısa ve tatlı tutun. Orada’izlenemeyen web sitesi gürültüsünden daha kötü bir şey değil mi? O’odanda sinek bulmaya çalışmak gibi.

leandro pedretti web sitesi başlığıLeandro Pedretti bir video başlığıyla ziyaretçi çekiyor.

Harry’nin

Erkekler’ustura şirketi Harry’Temiz traşlı görünümü ile mobil performansı en üst düzeye çıkarır. Akılcı bir hareket, yakın tarihli bir anket göz önüne alındığında, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin% 83’ünün yakın gelecekte mobil alışveriş yapmayı planladığını tespit etti.

Eğer sen’Bir e-ticaret mağazası oluştururken, öncelikle en yeni mobil duyarlı temalara yatırım yaptığınızdan emin olun. Ardından kullanıcılarınızı sunun’ en yaygın görevleri açıkça (ör. ‘Deneme sürümünü başlat’), promosyonları kolayca reddedilebilir yapın ve menüleri kısa tutun!

E-ticaret web sitenizde profesyonel ürün fotoğrafları da bulunmalıdır. Bu marka güvenini artırır ve stokunuzu tuğla ve harç deposu olmadan sergiler. Harry hakkında sevdiğimiz şey bu’kullanılarak inşa edilen s Shopify

harrys mobil web sitesi ana sayfasıHarry’s iyi yapılmış temiz ve basit bir mobil temanın en iyi örneğidir.

En İyi Tasarlanmış Web Siteleri: Sonuç

Ve işte burada. 2019’un en iyi tasarlanmış web sitelerinden altısı.’Bu sayfalarda sevdiğimiz şeyi özetlemek gerekirse:

 1. Ciddi Şekersiz – Muhteşem minimalizm.
 2. limonata – Yenilikçi etkileşim ile kullanıcı odaklı.
 3. Crypton ticari – Mükemmel kaydırma animasyonları.
 4. elma – Güçlü ürün fotoğrafları.
 5. Leandro Pedretti – Video başlığı.
 6. Harry’s – Cep telefonları için üretildi.

Biraz düşünerek sizinkinin de bu kadar güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. birinci olarak, kitlenizi tanıyın. Onlar için çalışan bir site oluşturun ve estetiği düşünün. Teknoloji seven takipçileriniz animasyonlardan keyif alacak mı? Yoksa cesur ürününüzün görsel yardıma ihtiyacı yok mu.

Web siteniz ne olursa olsun, kimin okuyacağını, tıklayacağını ve kaydırılacağını asla unutmayın. Tasarım trendlerini takip edin ve insanları da düşündüren bir web siteniz olabilir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map