Bir Logo Nasıl Yapılır: En İyi Dört Logo Yapıcı Çevrimiçi

en iyi logo yapımcısı - bir logo nasıl yapılırNike isimli ev sahibinden’Twitter’da ikonik işaret’cıvıl cıvıl mavi kuş, dünya markaları dünya standartlarında logolar ile geliyor.


Ancak çevrimiçi küçük bir işletme veya marka işletiyorsanız, nasıl harika bir logo elde edersiniz??

Uzmanlığınız olmayabilir. Ya da iyi bir tasarımcı bulmak veya kendinizi öğrenmek için boş zaman. Ve biz’tahmin ediyorsun don’Nike kadar derin ceplere sahip.

Buraya’iyi haber: logo üreticileri birkaç dakika içinde profesyonel görünümlü logolar oluşturmanıza olanak tanıyan araçlardır.’t Herhangi bir grafik tasarım becerisine sahip olmak. En iyi çevrimiçi logo üreticileri, bankayı kırmadan şık bir logo alabileceğiniz anlamına gelir. Bir logoyu nasıl yapacağınızı bilmek istiyorsanız,’doğru yerdesiniz.

Giderek daha fazla insan çevrimiçi marka oluştururken, en iyi web sitesi oluşturucuları ve e-ticaret platformları satıcıların büyümesine yardımcı olmak için logo yapma ürünleri başlattı.

Buraya’en iyi logo üreticileri çevrimiçi sıralamasının bir anlık görüntü:

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında en iyi yaptığımız şey, deneyimsiz teknisyenlerin harika web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için akıllı kesmek bulmaktır – hepsi bir tasarımcı veya geliştirici kiralamak zorunda kalmadan!

Neden? Çünkü bir zamanlar ayakkabılarındaydık, başlamak için mücadele ediyoruz. Bu yüzden düşündük – “um…grafik tasarımcı tutmadan harika bir logo yapmanın daha hızlı, daha ucuz ve daha kolay bir yolu olmalı!”

o’neden bu rehberde biz’Size en iyi dört logo üreticisini göstereceğim. Biz’Onları kendimiz kullandık. Bu tasarımların oluşturulması beş dakikadan az sürdü:

en iyi logo yapımcısı örnekleri - bir logo nasıl yapılır

Bu arada, başlangıçta bahsettiğimiz iki logo? Nike ve Twitter’ın her biri sırasıyla 15 ve 35 dolar. Kanıtladığın yok’İkonik bir logo almak için büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.

Logo Nasıl Yapılır: İpuçları & En iyi pratik

Önce bir logoyu nasıl yapacağımıza dikkat etmeden önce’s bazı temelleri yoldan almak. Bir logo marka büyükelçiniz gibidir – basit bir göz alıcı görüntü ile işletmenizin neyle ilgili olduğunu temsil eder ve yakalar.

Biz’tekrar söyleyeceğim: yapma’Harika bir logo elde etmek için sıcak bir marka olmanız gerekmiyor. Ancak en iyi logo üreticilerini kullanmaya başlamadan önce tasarımınızı düşünmek yararlı olacaktır.

Bir logo yapmayı öğrenirken profesyonel tasarım ekibimizden bazı akılda tutulması gereken kuralları istedik. Buraya’bize söyledikleri:

 • Sadelik çok etkili olabilir – McDonalds altın kemerlerinden Apple’a’s… elma, bir logo basit tutmak çok güçlü olabilir. Logolar yalnızca metin veya resim veya her ikisinin bir kombinasyonu olabilir. Bir sembol seçerseniz, markanızı yansıttığından emin olun’s değerleri. Sınırlı renk şemaları renk imzası geliştirmeyi kolaylaştırır.
 • Tanınması kolay basit grafikler kullanın – yapma’t Çok ayrıntılı bir logo tasarımı kullanmayın. 8 yaşında bir çocuk logonuzu çizebilirse,.
 • Logonuzun çok yönlü olduğundan emin olun – çevrimiçi olarak küçük bir işletme veya marka işletiyorsanız,’Logonuzu farklı şekillerde kullanmanız gerekir. Örneğin, sosyal medyada. Çevrimiçi en iyi logo üreticileri hakkında harika şeylerden biri, tasarımınızın ürünler ve kartvizitler gibi şeylerde nasıl göründüğünü göstermeleridir. Logo tasarımınızı yaparken kendinize şu soruları sorun:
  • Logo yatay ve dikey formatlarda çalışacak mı??
  • Tek bir renkte olursa iyi görünecek mi? Veya siyah beyaz?
  • Hala tanınabilir mi?’bir kartvizit gibi küçültülmüş?
 • Uygun bir simge seçin – bu çok açık görünüyor, ancak markanızı yansıtan bir resim seçin. Bir dondurma işi yürütüyorsanız,’t Bir pizza dilimi seçin. Açıkçası, don’t Markanızla soyut veya karmaşık bir bağlantısı olan bir resim seçmeyin.

Çok fazla renk veya modası geçmiş simgeleri olmayan tasarımlar’t Farklı formatlarda çalışma’etkili.

Sizi en iyi logo üreteçleriyle tanıştırmadan önce bir adım geriye gidip şu soruları sorun: müşterileriniz kimler? Ne tür bir marka iletişim kurmak istiyorsunuz? Markanızı tanımlayan sıfatları yazın. İstediğiniz logo türünü kağıda çizmeyi deneyin.

Son olarak, bazı rakip araştırmaları yapın. Hayran olduğunuz markaların logolarıyla neler yaptığına bakın.

Tüm bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç logo tasarımına sahip olduğunuzda karar vermenize yardımcı olacaktır. Bunu yapmadan bir logo seçmek, önce konuya bakmadan bir portre çizmeye çalışmak gibi olurdu.

En İyi Dört Logo Yapıcı Çevrimiçi

Şimdi o’S, en iyi dört çevrimiçi logo üreticisini tanıtmanın zamanı:

 1. Wix Logo Oluşturucu
 2. Terzi Markaları
 3. Squarespace
 4. Shopify Hatchful

Ama önce, çevrimiçi logo üreticileri aslında nasıl çalışır??

Çevrimiçi logo üreticilerini robotik kişisel tasarım asistanı olarak düşünün. Beğendiğiniz stilleri, simgeleri ve renkleri seçersiniz. Artı, markanıza giriyorsunuz’s adı ve sloganınız. Otomatik bir araç daha sonra seçimlerinize ve yanıtlarınıza göre bir dizi logo seçeneği üretir. Beğendiğiniz birini seçin ve ardından özelleştirin. Tümü belirli bir fiyat için.

O’bu kadar basit!

Tabii ki’gerçek bir tasarımcı ile aynı yaratıcılık düzeyi değil. Ancak logo üreticileri, profesyonel bir logoya ihtiyacınız varsa mükemmel bir çözümdür, ancak:

 • Don’Deneyimli bir tasarımcı kiralamak için paraya sahip değilseniz (bütçelerin sıkı’küçük bir işletme çalıştırıyorsanız)
 • Yapabilmek’Logoyu kendin tasarla’Adobe gibi bir araç öğrenmek için teknik becerilere sahip olmak)
 • Don’Bir tasarımcı işe almak ve süreci yönetmek için zamana sahip olmak

Çoğu logo üreticisi ücretsizdir. Bir logo tasarlamanıza ve ödeme yapmadan düşük çözünürlüklü bir sürümü indirmenize izin veriyorlar. Ancak, yüksek çözünürlüklü bir sürüm ve ticari haklar istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekecektir. Ancak, genellikle, maliyetler 10 $ kadar az.

Biz’bu logo yapımcılarını kendimiz denedik ve test ettik. Her bölüme dahil olan resimler logoların örnekleridir’her bir aracı kullanarak oluşturduk.

Wix Logo Oluşturucu

Sürükle ve bırak supremo Wix, logo üreticisine aynı kullanım kolaylığı prensiplerini uyguladı.

Aracın kullanımı çok basittir ve teknik yeni başlayanların profesyonel görünümlü bir logo almasına yardımcı olabilir. Wix’i yapan şey sadeliktir’s aracı piyasadaki en iyi logo üreticileri.

Wix ile Shopify ve Squarespace arasındaki bir fark, Wix’in logo üreticisini kullanmak için bir hesabınızın olmasını gerektirmesidir. Squarespace gibi, Wix de logo oluşturma sürecinde Yardım Merkezi’ne bir soru işareti bağlantısı ekler. Mevcut destek çok kapsamlı.

İşlem diğer en iyi logo üreticileriyle aynı şekilde çalışır. Wix ile adınızı ve sloganınızı logo seçim aşamasında değiştirebilirsiniz (yalnızca Shopify ile özelleştirme aşamasında kullanılabilir). Ve orada’s aşağıdakileri içeren mükemmel kişiselleştirme fırsatları: mektup aralığı; hizalama; yazı Boyutu; dönüşü; eğrisi; şekil ve simge stili.

Bir kere sen’Wix logonuzu tasarladıysanız, ücretsiz bir örnek indirebilir veya üç ücretli seçenek arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Profesyonel Logo & Web sitesi – 11 $ / ay, 16 $ / ay veya 24 $ / ay (tümü yıllık olarak ödenir)
 • Profesyonel Logo – 50 $ bir kerelik ödeme
 • Temel Logo – 20 $ bir kerelik ödeme

Eğer sen’Bir birey veya markanızı büyüten küçük bir işletme iseniz, Temel plan iyi olacaktır. Tüm planlar tam ticari kullanım hakları ve yüksek çözünürlüklü bir logo indirme ile gelir.

Daha pahalı bir plana yükseltme, vektör dosyalarının (şeffaf arka planlarda yüksek kaliteli görüntüler, logonuzu yazdırmanız gerekiyorsa iyi), sosyal medya desteğinin ve marka kılavuzunun kilidini açar. Üstteki plan aynı zamanda size ücretsiz bir alan adı ve markalı bir web sitesi sunar. Eğer sahipsen’Henüz bir web sitesi oluşturmadı, bu plan dikkate alınmaya değer.

Oyna

Terzi Markaları

Terzi Markaları en iyi logo üreticilerinden biridir çünkü aslında sizin için logo tasarlarlar.

İstediğiniz birini bulmak için yüzlerce simgeyi kaydırmak yerine Terzi Markaları’ algoritması sorularına nasıl cevap verdiğinize bağlı olarak seçenekler üretecektir.

Buraya’s nasıl çalışır:

 • Bir logo adı (genellikle markanızın adı) artı bir kısa açıklama (isteğe bağlı) girersiniz.
 • Endüstrinizi ekleyin – örneğin, moda – ve bir cümleyle ne yaptığınızı açıklayın.
 • Bir logo türü seçin – simge arasından seçim yapın (soyut, yani Terzi Markaları sizin için bir şekil oluşturacak veya kendiniz bir simge arayabilirsiniz), ad veya başlangıç ​​tabanlı tasarımlar.
 • Hangi yazı tiplerini beğendiğinizi seçin.
 • Terzi Markaları logonuzu tasarlayacak.
 • Logonuzu Terzi Markaları düzenleyicisinde özelleştirin.

Geri döndüğünüzde ileri geri gidebilir ve tasarımınızın yönlerini değiştirdiğinizde değiştirebilirsiniz (bu, formu yeniden başlatmak zorunda kalmadan çok zaman kazandırır). Süreç gerçekten eğlenceli ve beş dakikadan az sürüyor.

Bir kere sen’Logo tasarımınızı seçtik, stili, yazı tipini ve metni kesebilir ve değiştirebilirsiniz. Kalıcı ayarlamalar yapmak için bir Terzi Markaları planına kaydolmanız gerekir.

Peki Terzi Markaları ne kadar’ maliyet planları?

Terzi Markaları, temel Dinamik Logo planı için yıllık olarak ödeme yaparsanız ayda 2,99 $ faturalandırır. Bu, ticari kullanımla birlikte logonuzun yüksek tanımlı bir sürümünü sağlar. Ama bir ay boyunca ödeme yapabilirsiniz’s abonelik 9,99 $, logonuzu indirin ve sonra iptal edin. Terzi Markaları ile ücretsiz bir seçenek yoktur.

Daha gelişmiş Premium planın yıllık faturalandırılması aylık 10,99 ABD dolarıdır. Sosyal medya görüntü araçları ve markalı bir sunum gibi özelliklerin kilidini açar. Premium plan daha kapsamlı bir tekliftir. Sadece bir logo istiyorsanız, Dinamik planla başlayın ve ekstra ürünlerin faydalı olacağını düşünüyorsanız yeni sürüme geçin.

O’eğer yaparsan harika bir araç’Nereden başlayacağınızı bilmemek ve fikir edinmek için hızlı ve kolay bir yol istemek. Ayrıca, sevdiğiniz bir simgeyi bulmak için görüntü kitaplıklarında zaman tasarrufu sağlayacaktır. Öte yandan, aklınızda belirli bir logo tasarımınız varsa, Terzi Markaları yeterli olmayabilir.

en iyi logo üreticileri - terzi markaları örnek logoTerzi Markaları, beş dakikadan kısa bir sürede şık bir logo oluşturmanıza olanak tanır!

Squarespace

Şık site oluşturucu Squarespace logo yapımına dalmış ve sonuç şaşırtıcı derecede çarpıcı.

Logo tasarımları çok temiz ve cilalıdır. Buraya’kendi birini almak nasıl:

 • Şirketinizin adını girin
 • Squarespace’te logoyu özelleştirin’editör
 • Ücretsiz veya ücretli bir sürümü indirin

Yaratılış süreci Terzi Markalarından veya Shopify’dan daha karmaşıktır. Marka adınızı girdikten sonra, doğrudan editöre başlıyorsunuz. Squarespace’e çok benzer’s site oluşturucu, o’araçlar en sezgisel değil. Örneğin, düzenleme seçeneklerini getirmek için özelleştirmek istediğiniz öğeyi tıklamanız gerekir. Bunu kaçırmak kolaydır, özellikle de’Squarespace’e aşina değilseniz.

Yine de, başınızı editör etrafında gezdirdiğinizde, kişiselleştirme kapsamı mükemmeldir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yazı tipleri gerçekten benzersiz ve göz alıcı. Tıklayıp sürükleyerek marka adını ve simgesini yeniden konumlandırabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Eğer sen’sıkışıp kalırsanız, bir Squarespace rehberini getirmek için soru işaretinin üzerine gelebilirsiniz. Herhangi bir destek kabul edilirken, Squarespace kullanıcıların düzenleyicide gezinmesine yardımcı olmak için daha fazlasını yapabilir.

Tamam, Squarespace ne kadar’s logo yapımcısı maliyeti?

Eğer sen’zaten bir Squarespace web sitesine sahipseniz, yüksek çözünürlüklü bir sürümü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aksi takdirde, logoların maliyeti 10 ABD dolarıdır. Düşük çözünürlüklü ücretsiz bir sürümünü indirebilirsiniz, ancak bir filigran ile birlikte gelir ve sadece ticari olmayan kullanım içindir. Bu iyi bir seçenek değil’güvenilir bir marka oluşturmaya çalışıyoruz.

Süre Kareler’s logosu üreticisi sağlam bir seçenek, o’s, grafik seçimi ve kişiselleştirme düzeyi için Wix ile eşit değildir. Diğer otomatik logo üreticilerimiz gibi, Squarespace’s aracı değil’t yetenekli tasarımcıların yerini alacak. Ama o’sıkı bir bütçeyle çalışan işletmeler ve bireyler için mükemmel bir seçenek.

en iyi logo yapımcısı - kare logo yapımcısı örneğiSquarespace’i markanız için şık bir logo oluşturmak amacıyla kullanabilirsiniz

Shopify Hatchful

En iyi çevrimiçi mağaza üreticisi Shopify Hatchful adında bir logo üreticisi başlattı…ve o’çok güzel lanet olsun!

O’140.000 işletme sahibi tarafından zaten kullanılıyor – kötü bir öneri değil!

Süreç Terzi Markalarına benzer. Sen:

 • Sektörünüzü seçin
 • Shopify’dan görsel stilinizi seçin’s aralığı – ‘sakin’, veya ‘klasik’, Örneğin
 • İşletme adınızı ve sloganınızı girin
 • Logonuzun nerede kullanılacağını seçin – fiziksel mağazalar, yalnızca çevrimiçi vb.
 • Shopify’dan ücretsiz veya ücretli bir logo şablonu seçin’s sonuçları
 • Shopify düzenleyicisinde seçtiğiniz logoyu özelleştirin

Terzi Markalarının aksine,’Logonuzu düzenlemek için ücretli üye olmanız gerekmez. Tüm Shopify logo paketleri yüksek çözünürlüklü bir resim ve sosyal medya hesapları için sürümler içerir.

Logo şablonları Shopify için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, diğer platformlarda garanti edilmeyen bir benzersizlik düzeyidir. Örneğin, The Noun Project adlı bir şirket çeşitli logo üreticilerine simgeler sağlar. Shopify’ın genişliği’s renk paletleri, simgeler, yazı tipleri ve şablonlar etkileyici.

Shopify’ın ücretsiz sürümleri var, ancak yok’t 9,99 $ maliyet ücretli tasarımlar kadar iyi görünüyorsun. Bazı şablonların’t Destek sloganları. Markanızın bir sloganı varsa, bu sinir bozucu olabilir. Bir logoya girmelisin’editör’ü seçin ve sonra sloganları destekleyip desteklemediğini öğrenmek için tekrar dışarı çıkın.

Shopify’ın bir dezavantajı,’t tasarımınızı farklı biçimlerde önizleyin. Yapabilirsin’logonuzun nasıl görüneceğini görmüyorsunuz, örneğin, kartvizitler.

Bir favicon’un herhangi bir logo paketine dahil edilmesi temiz bir dokunuş. Favicons, URL çubuğunda web sitenizi temsil eden küçük resimlerdir. Eğer sen’çevrimiçi bir işletme, özelleştirilmiş bir favicon sahip olmak sizi kalabalığın arasından sıyrılabilir.

Shopify’s Markanız sosyal medya kullanıyorsa, Hatchful aracı da iyi bir seçenektir. Her paket, tüm büyük sosyal medya platformları için özel logo tasarımları içerir. Bu platformların hepsinin farklı görüntü özellikleri vardır, bu nedenle her biri için özel yapım bir görüntüye sahip olmak markanızın çok profesyonel görünmesini sağlayacaktır..

en iyi logo üreticileri - ücretsiz ve ücretli örnekler alınShopify’dan Hatchful, mevcut en iyi logo üreticilerinden biridir

Logo Nasıl Yapılır: Sonuç

Bir logoya sahip olmak, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak başarılı bir markanın büyümesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Yeni akıllı araçlar sayesinde, harika bir logo tasarlamak’t Çok fazla zaman veya çanta dolusu para almayın.

Özetlemek gerekirse, piyasadaki en iyi logo üreticileri:

 1. Wix Logo Oluşturucu
 2. Terzi Markaları
 3. Squarespace
 4. Shopify Hatchful

Yeni bir web sitesi veya işletme kurduğunuzda, profesyonel bir tasarımcı kiralamak için bütçeniz olmayabilir. En azından web sitenizin trafik ve nakit akışı üretebileceğini kanıtlayana kadar.

Bir logo jeneratörü ile, çok fazla (ya da herhangi bir şey) harcama baskısı olmadan hemen yere koşabilirsiniz..

Tüm en iyi logo üreticileri denemekte özgürdür ve bazıları ücretlidir. Onlarla oynayın ve hangi logo tasarımlarını oluşturup sevdiğinizi görün!

Wix harika bir araç çünkü’s çok basit ve kullanımı kolay ve gerçekten harika bir logo kişiselleştirme seviyesi sağlar. Biraz yaratıcı bir yeteneğiniz yoksa, Terzi Markaları logonuzu sizin için tasarladığı için mükemmel bir seçenektir.

Otomatik logo oluşturucuları çok sınırlı bulursanız, UpWork veya 99Designs gibi araçlarda serbest tasarımcıları arayabilirsiniz. Teknik açıdan daha yetenekli kullanıcılar için Adobe Illustrator gibi araçlar işletmeniz için gerçekten benzersiz bir logo oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Logonuzu aldıktan sonra, ödevlerinizi patentler ve ticari markalama üzerine yapın. Çevrimiçi olarak en iyi logo üreticileri de telif hakkı koruması veremez. Eğer sen’Amerikan merkezli bir şirketiz, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nden geçin. Daha sonra doğru formları doldurabilir ve tasarımınız için koruma başvurusunda bulunabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me