Her Site İçin En İyi Web Sitesi Oluşturucu Şablonları

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları


Biz’Orada en çarpıcı ücretsiz şablonların bir listesini derledik, böylece en iyinin en iyisini seçebilirsiniz!

Mevcut binlerce seçenek arasından bir web sitesi oluşturucu şablonu seçmeye çalışmak, bir büfeye götürülmek gibidir, daha sonra yemek için sadece bir öğe seçebileceğiniz söylenir. Hiçbir büfe dışında, çoğu web sitesi üreticisinin yaptığı çok sayıda seçenekle övünemez – Wix tek başına 500’ün üzerinde teklif sunar.

O’Belirli hedefleriniz için hangi şablonun en iyi olduğunu bulmak zor. Eğer sen’yaratıcısın sen’Görsel çalışmaları güzelce vurgulayan bir şablon isteyeceğim. Eğer sen’online satış yapmak istiyorsun, sen’Gezinmesi kolay bir dijital mağazaya sahip bir düzen isteyeceksiniz. Eğer sen’yerel bir işletmedin, sen’Potansiyel müşterileri şahsen ziyaret etmeye teşvik eden bir kullanıcı deneyimi oluşturmak isteyeceksiniz… liste devam ediyor. Ve sen yapmıyorsun’Kullanıcıların yaklaşık% 40’ı bir web sitesi düşünürlerse ilgilenmeyi bırakacağı için hafifçe seçmek istemiyorum’s düzeni perişan.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanımız ekibimiz, tüm farklı ilgi alanlarımıza hitap eden siteler oluşturarak en iyi web sitesi oluşturucu şablonlarını kapsamlı bir şekilde test etti ve araştırdı. Yani şimdi, sen yapmıyorsun’t sert kısmı terlemek zorunda – biz’ve endüstri tarafından düzenlenen en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucu şablonlarının en üst sıralarını derledik.

En iyisi: Görsel sanatçılar

1. Utica Squarespace tarafından

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 1

Squarespace’teki Utica teması, fotoğraf, sanat eseri ve benzerlerini göstermek isteyen reklam öğeleri için mükemmeldir. Basit siyah beyaz çerçevesi ve temiz yazı tipleri, çalışmanızın merkez sahne almasına izin verir ve projenin geri kalanına bağlantı olarak hizmet etmek için tekil görüntüler seçebilirsiniz. Bu organizasyon için puan anlamına gelir ve stil!

Utica’s temiz düzeni de büyük bir ödünç verir “Bizim takım” paha biçilmez bir sayfadır – ziyaretçilerin% 52’si bir şirkette görmek istedikleri ilk şeyi söyledi’web sitesi onların “Hakkımızda” sayfa. Tema, altında kişisel bios içeren büyük kafa vuruşlarını vurgular, böylece her ekip üyesi kişisel bir dokunuş ekleyebilir.

2. Site123 tarafından Christian Adams

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 2

Site123’s Christian Adams şablonu herhangi bir yaratıcı ilham verecektir. Açılış sayfanız için bir arka plan resmi özelleştirmenize olanak tanır. Bu, ziyaretinizi en başından itibaren işinizle etkileyebileceğiniz anlamına gelir. Sonra, kaçınılmaz olarak ilerlemeye devam ettiklerinde,’Tek bir tıklama ile büyütülen küçük resim olarak düzenlenmiş portföyünüzün bir önizlemesini bulacaksınız. Tüm bu etkileşimler açılış sayfasından ayrılmadan gerçekleşebilir, bu nedenle işinizin mümkün olduğunca çok sayıda ziyaretçi tarafından görülme olasılığı daha yüksektir.

3. Kevin Matsuya Squarespace tarafından

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 3

Squarespace’ten Kevin Matsuya şablonu, görüntülerin cesur sunumunda benzersizdir. Açılış sayfası, farklı boyutlardaki fotoğrafların çarpıcı bir düzenlemesine sahiptir – genel düzenlemeyi daha heyecan verici hale getiren görsel bir bozulma. Resimli yayınlar üretildiğinden % 650 tüm metin yayınlarından daha yüksek katılım, bu sizin yaptığınız işe dikkat çekmek için mükemmel bir şablon’en gurur duyduğun şey.

En iyisi: Yerel işletmeler ve topluluk kar amacı gütmeyen kuruluşlar

4. Edinme – Kaygan Weebly tarafından

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 4

Sen ne zaman’profesyonel bir vibe ile bir site için gidiyor, o’insanlarla imge meşgul etmek hala önemlidir. Weebly’nin Acquire – Slick şablonu, bu görüntülerin sitenizdeki sayısı ve yerleşimi üzerinde tonlarca kontrol sağlar. O’insanların şahsen gelmesini sağlamak için harika,’lezzetli menü öğelerini veya aksiyon dolu para toplama faaliyetlerini sergilemek.

5. Barbosa Squarespace tarafından

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 5

Squarespace’s Barbosa şablonu basit stille dikkat çekiyor – daha küçük, yerel organizasyonlar için ideal. Kullanıcılar açılış sayfasında ilerlerken şunları kullanabilirsiniz: “Daha fazla bilgi edin” sitenizin diğer bölümlerine bağlantı sağlayan düğmeler – temel olarak kullanıcılara içeriğinizin geri kalanının önizlemesini yapma.

Ayrıca sitedeki sosyal medya sayfalarına da bağlantı verebilirsiniz’s navigasyon menüsü, yani şirketinizi kontrol etmek’s Instagram hesabı dahili bir sayfayı ziyaret etmek kadar kolay.

6. Temiz Hatlar Weebly tarafından

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 6

Weebly’nin Temiz Hatlar şablonu, sitenizi ezici olmadan ideal miktarda kişilik ile doldurur. Bu denge kuruluşunuzun hem benzersiz hem de benzersiz ve profesyonel – kesinlikle kazanan bir kombo. Site başlığının hemen altındaki varsayılan ortalanmış gezinme çubuğu, düzgünlük ve kullanım kolaylığı için de puan toplar.

“Haberler” bu şablonun temelde bir blog gibi çalışan bölümünde, “Yazar Profili” ve “Arşiv” Bölüm. Meraklı okuyucular, hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahip olacak!

En iyi: Müzisyenler

7. Kitui by Squarespace

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 7

Herhangi bir sanatsal web sitesinin en önemli kısmı sanatın kendisidir. Squarespace’s Kitui şablonu gürültünün üzerine çıkmak ve müzik hakkında konuşmak için mükemmeldir. En son projenizi açılış sayfasında gururla sergilemeyi seçebilirsiniz, böylece’Ziyaretçilerin gördüğü ilk şey.

Squarespace’s imzası vurgusu Kitui ile de tüm hızıyla devam ediyor. Bu şablondaki minimal metin, çalışmanızın kendisi için konuşmasını sağlar.

8. Wix’ten Kit’e basın

En iyi web sitesi oluşturucuları şablon 8

Wix’s Basın Kiti şablonu, bir promosyon web sitesinde isteyebileceğiniz hemen her işlevi sunar. Düzenli düzen, diskografinizi, biyografinizi, tur tarihlerinizi ve performans videolarınızı şık bir şekilde gösterir.

Basın kiti’Görsellere şık bir vurgu özellikle müzisyenler için idealdir, çünkü albüm resminiz isterseniz gerçekten parlayabilir. Orada’Ayrıca, daha uzun, etli CV’nize bağlanan bir düğme ile kısa, parlak görünümlü bir biyo yazma seçeneği – böylece en sadık hayranlarınız devam edebilir!

9. Site123 tarafından DJ Beat

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 9

DJ Beat Sitede123’s havalı müzik şablonu. Yeni yazı tipi seçenekleri ve basit resim yerleşimleri basit bir oluşturmak için bir araya gelir ve çekici kullanıcı deneyimi.

“Sonraki Konser” sayfa benzersizdir, çünkü yaklaşan tüm şovlarınızı yumuşak bir şekilde listelemek yerine her bir etkinliği vurgular. Ziyaretçiler, her performans için özel açıklamaları okuma şansını takdir edecek ve siz’Spot ışığını bir sonraki görünüşünüze koyabileceksiniz.

Şunun için en iyi: Wordsmiths

10. Bedford Squarespace tarafından

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 10

Biz’imgelerle nişan arasındaki yadsınamaz bağlantıyı zaten ele aldım. Kelimeler sizin tercih ettiğiniz ortamsa, bunun sizi zor bir noktada bıraktığını düşünebilirsiniz – ancak görüntüleri ustaca kullanan birçok şablon vardır. Vurgula sizin gücünüzü değil, yazınızı. Squarespace’teki Bedford şablonu bunlardan biri.

Bedford, her sayfanın üstünde, altında bulunan içeriklere dikkat çekmek için seçtiğiniz bir görüntüyü yükleyebileceğiniz isteğe bağlı bir banner alanına sahiptir. Bu banner alanını farklı amaçlara uyarlayabilirsiniz – örneğin, sayfanın üst kısmındaki bir banner alanı “Blog” sayfası, öne çıkan blog yayınlarından oluşan bir slayt gösterisi içerebilir.

11. Wix’ten Kişisel Blog

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 11

Don’t adını bırak “Kişisel blog” seni aptal – Wix’in bu şablonu oldukça özel. En sevdiğimiz bölüm, sitenize bitişik bir blog yayınları feed’i oluşturma seçeneğidir “Benim hakkımda” bölümünde kullanıcıların hemen tüm harika içeriklerle yüzleşebilmeleri için’görüyoruz. Bunun üstünde, okuyucu çizmek için sayfanın üstünde öne çıkan bir yazı görüntüleyebilirsiniz’ en son şaheserinize dikkat.

12. Siteye Göre Gezgin123

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 12

Herhangi bir yazar, farklı hikayeleri düzgün görünen bir yerde düzenlemenin ne kadar zor olduğunu bilir. Site123’s Traveler şablonu bu sorunu güzelce çözer. Her biri özellikli bir görüntüye sahip, okunması kolay kutular her blog girişinin başlığını, özetini ve yayınlanma tarihini görüntüler. Her kutunun altında bir “Daha fazla oku” tam giriş bağlantısı.

Bir kere sen’ve düşüncelerinizle göz kamaştırıcı okuyucular,’Gezgin ayrıca gerçekten şık bir özellik olduğunu bilmek güzel “Abone ol” bölümünde, kullanıcıların tek bir düğmeyi tıklayarak e-postalarını girip sizden güncelleme alabilecekleri bölüm.

En iyisi: Etkinlikler

13. Kareye Göre Karmin

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 13

Squarespace’s Carmine şablonu, büyük bir metinle sağlam bir arka plan rengini sallar ve yaklaşan bir etkinliğin reklamı için idealdir. Tarihler ve kazanılan konum gibi önemli bilgiler’t hiç kimsede kaybolmaz ve kaydırdığınızda görünen görüntüler mizanpajın oyuk olmasını engeller.

Basit bağlantılar ve gezinme, insanların etkinliğinize kolayca kaydolabileceği anlamına gelir ve bu temanın minimalizmi iddialı ve ferah hisseder – yaratıcı bir sergi veya entelektüel ekran için mükemmel.

14. Site123 tarafından teknik buluşma

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 14

Site123’s Tech Meetup şablonu, potansiyel katılımcıların etkinliğiniz hakkında bilmesi gereken tüm bilgileri iletmek için mükemmeldir. Büyük sayfa başlığının altında, etkinliğin tarihini, saatini ve yerini dahil etmek için yer vardır, böylece ziyaretçiler açılış sayfanızı bulduktan hemen sonra gerekli bilgileri öğrenir.

Tech Meetup ile, şu adla bir sayfa da ekleyebilirsiniz: “Ne zaman & Nerede?” etkinlik haritanızla’s konumu. Basit bir şekilde bile ekleyebilirsiniz “Ödeme” üzerinden bilet satın almaları için bir kutu.

15. Wix’ten İş Konferansı

en iyi web sitesi oluşturucu şablonları 15

Wix’in Business Conference şablonu profesyonel bir etkinlik düzenlemek için mükemmeldir. Açılış sayfanızı basit tutarak sayfanın üstündeki önemli bir işlemi vurgulayabilirsiniz; bu, “BİLET SATIN AL” demoda düğmesi sunuluyor.

İş Konferansı’nın en sevdiğimiz özelliği, fareyi gezdirdiğinizde her biri bir biyografiyi ortaya çıkaran bir hoparlör kafaları galerisi ekleme seçeneğidir. Bunun gibi etkileşimli dokunuşlar daha fazla bilgi aramayı eğlenceli hale getirir!

En İyi Web Sitesi Oluşturucu Şablonları: Özet

İnternet etrafında asılı binlerce web sitesi oluşturucu şablonları arasında bir yer siteniz için mükemmel bir düzendir. Biz’On beş favorimizin bu listesini oluşturmak için olabildiğince çok şablon üzerinden elendi, böylece aramaya başlamak için daha seçici bir yeriniz var. Özetlemek gerekirse, bunlar en sevdiğimiz web sitesi oluşturucu şablonlarımızdır:

 1. Görsel sanatçılar: Utica, Christian Adams, Kevin Matsuya
 2. Yerel işletmeler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar: Edinme – Slick, Barbosa, Clean Lines
 3. Müzisyenler: Kitui, Basın Kiti, DJ Beat
 4. Sözcüler: Bedford, Kişisel Blog, Gezgin
 5. Etkinlikler: Carmine, Teknik Buluşma, İş Konferansı

Her şeyden önce, en iyi web sitesi oluşturucu şablonları sitenize getirdiğiniz içeriği vurgulayacaktır – çünkü sizin site! Hızlı bir ipucu: En iyi tasarım için araştırmamızda Squarespace zirveye çıktı, bu yüzden hala’mükemmel eşleşmenizi bulamadı’başlamak için iyi bir yer!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map