Hibu İnceleme 2020

Web Sitenizi Tasarlamak için Hibu Kullanmalısınız?

Hibu, yayında birçok ipi olan bir şirkettir. Bu derlemede, biz’web tasarım hizmeti üzerinde honlama olacak, böylece karar verebilirsiniz’senin için doğru.


Hibu, ana odak noktası çevrimiçi başarınız olan bir dijital pazarlama ajansıdır. Her konuda yardım sunar; sosyal medya pazarlama ve SEO’dan reklamları ve dijital listeleri görüntülemeye kadar. Bu derlemede, biz’Özellikle Hibu’ya odaklanacaksınız’s web tasarım hizmeti.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında, gerçekten olağanüstü yorumlar ve bilgilendirici makaleler sunarak, yukarıda ve öteye gitmeyi seviyoruz.. Orada diğer Hibu değerlendirmeleri ton var, ama hiçbiri gerçekten web sitesi tasarımını keşfetmek. Biz’bunu değiştirmek için buradayım.

Hibu’nun sizin için neler yapabileceğini iyi anlamak için hizmeti ilk elden deneyimlemek istedik. o’Bu yüzden bir gizem dükkanı işlettik – Hibu’nun gerçekten ne kadar iyi olduğunu bulmak için gizli..

Bir gizemli dükkanın ne olduğunu bilmeyenler için’s bir şirkete söylediğinde’yakın gelecekte bir müşteri gibi davranacaksınız, ancak tam olarak kim olduğunu bilmeden’olacak ya da ne zaman. Bu, Hibu’yu deneyimlememiz gerektiği anlamına geliyordu’hizmet ilk elden ve şimdi size her şeyi anlatabilir.

Yani burada’Hibu’nun nasıl istiflendiğine hızlı bir bakış:

Aşağıda, biz’Ne bulduğumuz hakkında ayrıntılı olarak gideceğim: Hibu kullanmanın artıları ve eksileri, hizmetin nasıl çalıştığı, eğer iyiyse, aldığımız web sitesi beklendiği gibi ise ve tüm maliyeti. Yani, daha fazla uzatmadan, izin ver’kazmak.

1

Hibu Artıları ve Eksileri

Hibu Artıları

TOP 3 HIBU PROS1.2.3.
Sizin için minimum zaman ve çaba.

Hibu yaptıkları işte uzmandır. Ortalama olarak, şirket 7-10 gün içinde web sitelerini dolaşıyor. Yani, bir kere sen’İstediğiniz web sitesi türü üzerinde anlaştıysanız,’geri çekilme ve rahatlama zamanı. 2 haftadan kısa sürede’kendi siten olacak.

Mükemmel iletişim ve sizi rahatlatan genel hizmet.

Hibu ile ilk temas kurduğunuz andan itibaren,’emin ellerde. Bilgili personeli ve müşteri dostu yaklaşımı, web sitemizin oluşturulması sırasında ve sonrasında sürekli destek ile bizi rahatlattı

En yeni trendlere uygun modern web sitesi özellikleri.

Hibu, tüm web sitelerini tasarlamak için uzman, endüstri standardı yazılımlar kullanır ve modern, güncel özelliklerle birlikte gelir.

Hibu Eksileri

EN İYİ 3 HIBU İNŞAAT1.2.3.
Çevrimiçi mağazalar için uygun değil.

Hibu, e-ticaret web siteleri tasarlasa da,’t 10’dan fazla ürün satıyorlar. Hibu ayrıca’t ‘açmak’ e-ticaret işlevleriniz sayesinde’Bitmiş web sitesini aldıktan sonra arka uçtaki alışveriş sepeti gibi şeyleri kendiniz ayarlamanız gerekecek.

Daha yüksek ön ödeme (web sitesi oluşturucularına kıyasla).

Biraz zamanınız ve temel bilgisayar bilginiz varsa, bir web sitesi oluşturucu kullanmak çok daha uygun maliyetlidir. Elbette, web sitesini kendiniz tasarlamanız ve sürdürmeniz gerekiyor, ancak kurulum maliyetlerinden de kaçınıyorsunuz ve daha ucuz aylık ücretlerden yararlanıyorsunuz.

Temel tasarım düzenleri ve sınırlı özelleştirme.

Eğer sen’tamamen benzersiz ve hayranlık uyandıran bir tasarım bekliyorsanız, Hibu sizin için olmayabilir. Tüm içerik ve marka bilinci size ait olsa da, düzen Hibu’nun tasarladığı diğer sitelere benzeyebilir.

2

Hibu Kim İçin Doğru??

İlk önce,’bir web tasarım hizmetinin ne olduğunu anlamak önemlidir. Bir DIY web sitesi oluşturucu kullanmanın aksine, Hibu’ya ne istediğinizi söylersiniz ve şirket tasarımınızı canlandırır. Siz sadece spesifikasyonlarınızı Hibu’ya teslim edersiniz ve hey presto, web siteniz sizin için oluşturulur.

İyi bir web sitesi, daha önce ulaşamadığınız bir çevrimiçi pazara erişmenizi sağlar. İşletmenizi daha güvenilir hale getirmenin yanı sıra,’ayrıca yeni ve mevcut müşterilerle etkileşim kurmanın bir yolu.

Hibu’yu kendi çevrimiçi varlıklarını isteyen küçük işletme sahipleri için mükemmel bulduk.

Hibu yapmaz’Çevrimiçi satmak isteyen kişiler için e-ticaret web siteleri oluşturma konusunda uzmanlaşmak, ancak sitenin hemen hemen her türünden yararlanabilir. Özellikle basit bir siteye ihtiyaç duyanlar için’t Kendini inşa etme zahmetini istemiyor.

Çevrimiçi olmanın önündeki engeller üzerine kendi araştırmamızı yaptıktan sonra, neredeyse her beş kişiden biri’kendi web sitelerini oluşturmak için zamanınız yok.

Dolayısıyla, hizmete dayalı bir sektörde (Hibu’nun oluşturmada uzmanlaşmış web sitesi türü) çalışıyorsanız veya gerçekten kişisel bir siteye ihtiyacınız varsa ve yatırım yapmak için paraya sahipseniz, Hibu sizin çözüm olabilir’hep arıyordum.

Dikkat edilmesi gereken bir şey web siteniz’s bakım. Bir kere sen’son tasarımı inceledik ve imzaladınız,’bakımını yapmakla yükümlü olacaklar (çoğunlukla). Yine de bu hiç de kötü bir şey değil.

Hibu, ihtiyacınız olan değişiklikleri yapabilir ve yapar’d tercih – yalnızca planınızda ayda kaç değişiklik olduğunu kontrol edin. Kendi değişikliklerinizi yapmak istiyorsanız, gösterge tablosu / düzenleyici süper kullanıcı dostudur ve web sitenizi bir kez yönetmenizi kolaylaştırır’geçti.

Kısacası Hibu, profesyonel bir web sitesi oluşturmak için bütçeye sahip olan ancak kendileri için bir tane oluşturmak için gerekli beceri veya zamana sahip olmayanlara uygundur..

3

Hibu Nasıl Çalışır?

Nasıl Hibu açıklamak için en iyi yolu’s web tasarım hizmeti çalışmaları adım adım sizinle süreç boyunca yürümektir. Toplamda yedi adım vardır:

 1. Hibu ile telefon görüşmesi’s satış ekibi
 2. Fiyat teklifi alın ve sözlü anlaşma yapın
 3. İhtiyacınız olanı bir tasarım açısından detaylandırın
 4. Hibu web sitenizi oluşturun
 5. Yedi günlük inceleme süresi
 6. Web sitesi teslimi
 7. Gelecekteki destek ve bakım

Aşağıda, biz’her adımı ayrıntılı olarak ve her aşamada neler olacağını tartışacağız:

Hibu ile telefon görüşmesi’s satış ekibi

Bu, telefonla yapılan Hibu ile ilk temas noktanızdır. Sen’satış ekibiyle konuşacağım ve istediğiniz web sitesi, ihtiyacınız olan özellikler ve siteniz hakkında biraz açıklama yapın’amaçlanan amacı.

Satış ekibi, Hibu’nun size neler sunabileceği konusunda iyi bir fikre sahip olacak. Onlar’yararlanabileceğiniz hizmetlerin bir listesini inceleyeceğiz: örneğin, Hibu tarafından bize’d ayrıca bir Facebook işletme sayfası veya site trafiğini artırmaya yardımcı olacak banner reklamlar gibi. Bu daha az satış-y ve daha samimi tavsiye gibi hissetti, bu yüzden hoş bir dokunuş.

Bir teklif alın

Ondan sonra’Hibu’dan ne istediğini temizle, sen’iki ayrı tırnak verilecektir. Birincisi, ilk web sitesi tasarımı için tek seferlik bir maliyetle ilgilidir, diğeri ise bakım, barındırma ve güvenlik gibi şeyler için aylık bir ücrettir..

İhtiyacınız olanı bir tasarım açısından detaylandırın

Maliyetler netleştikten sonra,’Hibu’dan birine’s dijital satış danışmanları. Bu adamlar sitenizin özelliklerinden sorumludur.

Onlar’tasarım tercihlerinizi, ihtiyacınız olan içerik türünü (kendi kopyanızı, resimlerinizi ve videolarınızı sağlayabilir veya Hibu sizin için yazabilir) ve siteye ihtiyacınız olan şeyleri bilmek isteyeceksiniz.

Hibu web sitenizi oluşturur

Bu adım oldukça açıklayıcı – Hibu web sitenizi oluşturuyor! Ortalama bir web sitesinin oluşturulması 7 ila 10 gün sürer, hangi zamanda ayaklarınızı kaldırabilirsiniz. Uzmanlar iş başında, bu nedenle kendi profesyonel sitenizin yolda olduğunu bilerek güvende kalabilirsiniz.

Yedi günlük inceleme dönemi

O’senin olduğun an’bekliyordum: büyük ifşa! Bir kez hazır, sen’web sitenizi daha önce incelemek için yedi gün alacaksınız’size teslim edildi ve çevrimiçi olarak yayınlandı. Bu, Hibu ile iletişim kurma ve değişiklik önerme veya kendiniz bazı değişiklikler yapma şansı verir..

Hibu yapmazsa’senden duymuyorum’seni varsaydı’siteden memnun olduğunuz için’çevrimiçi canlı yayınlanacak. Unutmayın, ilk toplantılarda ne kadar net olursanız, o kadar az sizsiniz’bu hafta boyunca ileri geri gitmeliyim.

Web sitesi teslimi

Ayrıntılar kesinleşti, sorgular tamamlandı ve işte orada: kendi web siteniz. Sen’dizginleri alacak ve sitenize tanıtılacak’s ‘Arka uç’. Bu, yalnızca görebileceğiniz ve web sitenizi yönettiğiniz gösterge tablosu.

Hibu, web sitesi oluşturucularına benzer yazılımlar kullanır, bu nedenle arka uç inanılmaz derecede kullanıcı dostudur. Küçük ayarlamalar yapmak kolaydır – çoğu içerik basitçe editörde sürüklenebilir ve yeniden konumlandırılabilir – ve takip sorularınız varsa Hibu her zaman hazırdır.

Gelecekteki destek ve bakım

Son aşama ailenizden ilk kez yaşamak gibidir; sen’sorumlu, ama tamamen yalnız değil. Hibu, herhangi bir sorunla ilgili sizi desteklemek ve değişiklik yapmak için hala orada. Değişikliklerin miktarı’Her ay yapacağınız fiyat planına bağlıdır’yeniden.

Hibu ‘Yardım’ düzenlemeler yapabileceğiniz ve destek alabileceğiniz, iki yılda bir site yenilemesi alabileceğiniz ve sitenize ek ücret ödemeden dört adede kadar yeni sayfa ekleyebileceğiniz go-to-service.

4

Aldığımız Müşteri Hizmetleri Ne Kadar İyiydi?

Kendimize sormamız gereken ilk soru şuydu: ‘Müşteri hizmetlerini gerçekten nasıl değerlendiriyorsunuz??’ Kurum içi araştırma ekibimize sorduk… ve cevap buldular.

Farklı bir grup insanı bir araya getirdik ve onlara ne düzeyde hizmet verdiklerini sorduk’d bir web tasarım ajansından bekliyoruz. Daha sonra Hibu ile satış görüşmemize katılmalarını sağladık ve bunu takiben, duydukları hizmetin ilk beklentilerini karşılayıp karşılamadığını sorduk.

Genel olarak, sonuçlar gösterdi Hibu beklentilerimizi aştı. Biz’d geçmişte bazı karışık yorumlar duydum ve okudum, ama Hibu yaşadıktan sonra’s müşteri hizmetleri ilk elden, kalitesinden şüphe içinde kalmıştık.

Grup özellikle Hibu’nun’personel yardımcı ekstralar tartışırken yukarıda ve öteye gitti.

Buraya’Hibu’dan bir teklif örneği, burada bir işletme Facebook sayfası oluşturmamızı tavsiye ettiler:

“Açıkçası bir sitenin dışında olan birkaç öneri, yalnızca bölgenizde marka bilinirliği oluşturmaya yardımcı olmak için bir iş Facebook sayfası almak olacaktır. Facebook sayfası, özellikle bir e-ticaret web sitesi istiyorsanız, daha da yerel trafik almanıza yardımcı olacak.”

Tabii ki, Hibu’nun sosyal medya pazarlaması sunduğunu dikkate almalısınız, bu yüzden’size bir iş Facebook sayfası oluşturmak için çıkar. Bununla birlikte, hizmetine kaydolmamız için herhangi bir baskı yoktu – sadece samimi, sevecen bir tavsiye olarak ortaya çıktı.

Bundan sonra bulduğumuz tek sorun, web sitemizin nasıl geldiğini görmek için Hibu’yu kovalamak zorunda kaldı. Bu güvence verdiğimizden emin olduk’t normalde olur, ama’arada bir onlarla check-in yapmanız durumunda akılda tutmaya değer.

5

Aldığımız Web Sitesi Ne Kadar İyi?

Çünkü orada’Bir web sitesini analiz ederken dikkate alınması gereken çok şey var’Her biri için Hibu ile olan memnuniyetimizi derecelendirerek dört ana bölüme ayırdık.

Bağlam için hayali bir spor perakende şirketi NC Sports’u icat ettik. Hibu, tüm siteyi tasarlamanın ve oluşturmanın yanı sıra, bize bir logo tasarladı ve sitemiz için içerik oluşturdu. Ama beklentilerimizi karşıladı mı? İzin Vermek’görüyorum…

Biz ne istediğini teslim – A

Yapabilirsin’t Burada Hibu hatası. İstediğimiz her şey son döneme kadar web sitesine konuldu. Web sitesinin her sayfasında ne istediğimizi belirledik ve Hibu tam olarak.

Bizim tek şikayet sitesi üzerinden satış yapmak için, alışveriş sepeti kendimiz eklemek zorunda kaldı.

Görünüm – C

Bu web sitesinin en az favori yönü oldu. Çirkin olmaktan uzak olsa da, son tasarımın biraz özgünlük ve yaratıcı yetenekten yoksun olduğunu hissettik. O’ya da sadece sitemiz değil – Hibu’nun bir araya getirdiği diğer tasarımları inceledikten sonra, hepsinin benzer, temel bir hissi var.

Oyna

Eğer sen’Zamanınız geldiğinde, Squarespace gibi bir web sitesi oluşturucu, çarpıcı şablonlarından herhangi biri aracılığıyla kendi sitenizi tasarlamanızı sağlar. Sizin için biraz çaba gerektiriyor, ancak tasarımlar kendileri için konuşuyor.

Squarespace’e bakmak için bir marka uzmanımız bile var’s şablonları ve burada’ne söylediler:

“Squarespace’i çok seviyorum, çünkü şablonları tasarımın en iyi uygulamalarını takip ediyor. Orada’çok fazla boşluk var, onlar’temiz ve taze, ve onlar’yeniden kullanımı kolay. Sanırım Squarespace şablonlarını doğru yapmak için çok zaman harcıyor.”

Özellikler – B

Özellikler Hibu’ana güçleri. İstediğimiz her özellik hatasız bir şekilde gömüldü ve sitemiz için hepsinin kullanımı kolaydı’ziyaretçileri. Hibu, sadece e-ticaret sınırlamaları nedeniyle A’yı kaçırdı.

İşlevsellik – A

Hibu’nun çivilediği başka bir alan işlevsellikti. Bu iki temel faktöre bağlıydı: SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve mobil yanıt verme.

Eğer yapmazsan’t Kendi içeriğiniz varsa, Hibu sizin markanıza göre sizin için oluşturur ve anahtar kelimelerle optimize eder. Resimler ayrıca alt etiketlere sahiptir (arama motorlarına neyi tasvir ettiklerini söyler) ve tüm meta başlıklar / açıklamalar (arama sonuçlarında görünen metin) sizin için halledilir.

Oyna

Web sitesi – yukarıda gördüğünüz gibi – tamamen mobil ve tablete duyarlı. Bununla birlikte, otomatik olarak ayarlamak yerine, masaüstü ve mobil cihazlar için ayrı bir tasarımdır, yani yaptığınız tüm düzenlemelerin sitenizin her iki sürümünde de yapılması gerekecektir..

6

Hibu Web Tasarımı İçin Ne Kadar Ücretli??

Hibu web tasarımına bakarken, bilmeniz gereken ilk şey iki ayrı ödeme olmasıdır: bir kerelik peşin maliyet ve devam eden aylık fatura.

Tek seferlik, ön ödeme maliyeti, sitenizin profesyonel oluşturması içindir ve 99 ila 449 dolar arasında değişen bireysel bir teklif biçimindedir.. Bu fiyat web sitenizi oluşturmak içindir ve aşağıdakilere göre değişecektir:

 • İstediğiniz web sayfası miktarı
 • İhtiyacınız olan özellik miktarı (örn. Rezervasyon sistemleri, iletişim formları vb.)
 • Çevrimiçi satış yapmak isteyip istemediğiniz
 • Hibu’dan herhangi birine kaydolduysanız’s ek hizmetleri

Bu son noktada, ne kadar çok hizmete kaydolursanız, bir kerelik, ön maliyetiniz o kadar az olur.

Hibu, aylık ücretinizin bir parçası olarak ödeyebileceğiniz sosyal medya pazarlaması ve görüntülü reklamlar gibi web sitenizi tamamlayan ek hizmetler sunar. Bir çeşit sadakat ödülü olarak, Hibu daha sonra fiyatını düşürüyor.

Aylık ücret 99 $ / ay ile 159 $ / ay arasında değişiyor. Sen’web sitenizi karşılamak için bunu ödeyeceğim’güvenlik ve barındırma, Hibu’ya erişim’s destek personeli ve bakım talepleri gönderebilme.

O’bunu anlamak önemlidir Hibu’ya kaydolmasına rağmen’s ekstra hizmetleri size kısa vadede para kazandıracak, uzun vadede daha pahalı çalışabilir.

Bazı kullanıcılar Hibu’yu iptal etmeyi deneyebilir’s ek hizmetler, ancak uyarılmalıdır – bu çok kolay değil. İlk 12 ayı sözlü olarak kabul ettiğinizde,’yıl geçtikten sonra bir aylık sözleşmeye geçebilirsiniz, ancak yalnızca’tamamen eminim.

Size daha iyi bir fiyatlandırma fikri vermek için, 449 $ ‘lık tek seferlik, peşin maliyet ve 129 $’ lık aylık ücret aktarıldı. İlk tasarımımız için azami tutarı ödemek zorunda kaldık,’t Herhangi bir ek hizmet almak. Ve bir e-ticaret web sitesi istediğimiz için aylık ücret 99 $ minimumun biraz üzerindeydi.

E-ticaret sitesi olmayan çoğu web sitesi ayda 99 ABD doları ücret almaktadır. Sensiz’Hibu’da yeniden satılıyor’s diğer teklifler, biz’d hit almak ve ön maliyet için bir prim ödeme öneririz – sonuçta,’s bir yıl boyunca daha ucuz seçenek. O’s diğer web tasarım ajanslarına göre çok rekabetçi bir fiyat.

7

Hibu Diğer Hizmetler Ne Sunuyor?

Hibu bir web tasarım ajansından çok daha fazlası. Biz’ve tüm çevrimiçi varlığınızla başa çıkabileceğini söyledi. Zaten bir web siteniz varsa ve Hibu’nun size nasıl yardımcı olabileceğini bilmek istiyorsanız – veya’Çevrimiçi varlığınızı iyileştirmenin diğer yollarını düşünmediniz – burada’s diğer hizmetlerinden bazılarına hızlı bir bakış:

 • Sosyal medya pazarlamacılığı – Hibu sizi bir Facebook işletme sayfasıyla kurar ve sitenizi korumak için hedefli reklamlar hazırlar’Ziyaretçilerin daha fazlası için geri dönmesi.
 • Müşteri yorumları yönetimi – Hibu, müşteri yorumlarını toplamanızı ve başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırır, onları derecelendirme ve ayrıntılı geri bildirim bırakmaya teşvik eder.
 • Giriş yönetimi – Hibu, çevrimiçi işletme girişlerinizi arama motorlarında güncel tutar, böylece masaüstlerini, cep telefonlarını ve hatta sesli aramayı kullanırken insanların sizi bulmasını kolaylaştırır.
 • Görüntülü ve video reklamlar – Hibu, şirketiniz için reklamlar oluşturacak ve bunları işletmenize olan ilgiyi artırmak için çeşitli büyük adlı sitelerde gösterecektir..

8

Hibu’yu Öneririz?

Eğer sen’web sitesi olmayan bir işletme sahibi olun – hatta bir web siteniz varsa ve çevrimiçi pazarlamanızla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa – Hibu mükemmel bir seçenek olabilir.

O’Hizmete dayalı tüm web siteleri için özellikle iyidir – bir esnaftan kişisel bir eğitmene, makyaj sanatçısına veya pazarlama danışmanına kadar herkes fayda sağlayabilir.

Baştan sona tüm hizmet çok profesyonel ve Hibu’ya şahsen kefil olabiliriz’s samimi ve bilgili personel. Orada’o gerçeğinden kaçmak yok’DIY web sitesi üreticilerine kıyasla pahalı, ancak web geliştiricileri genellikle yaklaşık 7.000 dolar ücret aldığında, Hibu aslında gerçekten makul görünüyor.

Hibu, bir DIY web sitesi oluşturucu ve tam gelişmiş bir web geliştiricisi arasındaki orta zeminde oturuyor. Müşteri hizmetleri harika – beklentilerimizi fazlasıyla aşan – ve aldığınız şey iyi işleyen, kullanıma hazır bir web sitesidir.

Web sitesi kendisi biraz tarihli görünüyor ve biz hissediyorum’Squarespace veya Wix gibi bir platformda daha azına benzer bir şey (daha iyi değilse) tasarlamak mümkündür. Bu web sitesi oluşturucuları, kişisel bir siteye ihtiyacınız varsa veya sizin için daha uygundur.’Bütçede bir işletme olmak.

Eğer sen’Bir web sitesi oluşturucu kullanmakla ilgileniyorsanız, en iyi platformları yan yana karşılaştırabileceğiniz web sitesi oluşturucu karşılaştırma tablosumuza göz atmanızı öneririz. Alternatif olarak, bugün piyasadaki en iyi seçeneklerin tam bir dökümü için en iyi web sitesi oluşturucular sayfamıza gidin..

Dikkatimizi Hibu’ya geri çevirdiğimiz şikayetlerin birçoğu’çevrimiçi merkezin görmediği gerçeğini gördüm’Senin için herşeyi yapma. O’Hibu’nun web sitenizi oluşturacağını ve optimize edeceğini anlamak önemlidir, ancak sonuçta’ondan sonra sorumlu.

Diğer şikayetler Hibu’dan çıkamamaya odaklanıyor’Sözlü sözleşme (şartlar ve koşulları okuduktan sonra sesli izin kullanırlar). Tekrar söylüyorum, sadece’% 100 emin. Bize göre Hibu maliyete değer, eğer’tamamen kararlıyız. Seni hatırladım’Hibu kadar gelecekteki başarınızın bir parçası olmak.

9

Hibu SSS

Hibu’nun fiyatı ne kadar?

Hibu iki ayrı ücret alır: bir kerelik peşin maliyet ve aylık haddeleme ücreti. Ön maliyet, web sitenizin gerçek tasarımını kapsar ve 99 ila 449 dolar arasında teklif edilir. Aylık ücret 99 $ / ay ile 159 $ / ay arasında değişiyor.

Hibu paraya değer mi?

Hibu açısından’s web tasarım hizmeti, biz’söyle’eğer paraya değersin’çevrimiçi bir mevcudiyete ihtiyaç duyan küçük işletme sahipleridir. Hibu en iyi servis tabanlı endüstriler için çalışıyor, bu yüzden’eğer değmezsen’bir çevrimiçi e-ticaret mağazasından sonra.

Hibu ile sözleşme imzalamak zorunda mısınız??

Hibu için telefonla yapılan 12 aylık sözlü bir anlaşmanız var’s web tasarım hizmeti, ilk yıldan sonra bir aylık haddeleme sözleşmesi ile. Sözleşmeyi ilk 12 aydan sonra istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak’ondan önce yapmak zor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map