Terzi Markaları İnceleme: Sizin İçin En İyi Logo Üreticisi mi?


Terzi Markaları İncelemesi

Terzi Markaları incelemesi


Değerlendirme

5 üzerinden 5 yıldız

Terzi Markalarına Bakın

 • Birkaç dakika içinde bir logo tasarlamanızı sağlayan kullanımı kolay markalama platformu
 • Piyasadaki en uygun fiyatlı logo üreticilerinden biri
 • Premium planda mevcut olan gelişmiş marka bilinci oluşturma araçlarının tamamı

Fred Isaac tarafından gözden geçirildi

Son Güncelleme: 10 Haziran 2019

Terzi Markaları sıradan halk çevrimiçi olağanüstü markalar oluşturmak için bir görevde.

Markanızı ne kadar iyi gösterirseniz o kadar iyi’performans gösterecek.

Profesyonel görünümlü bir markanız varsa, kullanıcıların hizmetlerinizi kullanma, ürünlerinizi satın alma veya yalnızca web sitenizi ziyaret etme olasılığı daha yüksektir. Sen yapma’McDonald gibi çok uluslu bir dev olmak zorunda’harika bir logoya sahip olmak için s veya Nike.

Peki, çok fazla zaman ve para harcamadan siteniz için nasıl şık bir logo oluşturabilirsiniz??

Markaları Öne Çıkarın.

Tailor Brands, girişimcilerin ve web sitesi sahiplerinin güçlü bir marka tasarlamalarına yardımcı olan bir makine öğrenme aracıdır. Sen yapma’Büyük bir tasarım bütçesine ihtiyacınız yok ve’Terzi Markaları ile logo almak için herhangi bir teknik beceriye ihtiyaç duymaz.

O’en iyi logo üreticilerinden biridir ve üç milyondan fazla müşteriye yardımcı olmuştur.

Şirkete göre, her saniye yeni bir logo tasarlanıyor. Bu yüzden doğru bir şey yapıyor olmalı!

Bu Terzi Markaları incelemesinde’Şuna bakacağım:

 • Fiyatlandırma
 • Müşteri desteği
 • Tasarım kalitesi
 • Diğer Tailor Brands ürünleri…
 • Ve daha fazlası!

Logonuzu oluşturmak için Terzi Markalarının doğru araç olup olmadığına karar verebilirsiniz. En iyi şey: Terzi Markaları üzerinde bir logo tasarlamak ücretsizdir. Satın almaya karar vermeden önce neye benzediğini görebilirsiniz..

1

Terzi Markaları İncelemesi: Artıları & Eksileri

Artılar ve eksiler

En İyi Üç Terzi Markası Artıları1.

2.

3.

Kullanım kolaylığı
Bu, bir Terzi Markaları incelemesinde ilk vurgulanan şeydir. Platform çok basittir ve bir logo tasarımı elde etmek etkileyici bir şekilde ağrısızdır. Bitmiş ürününüzün sunumu da en üst kalitede.
Ek ürünler
Tailor Brands kartvizitlerinden e-posta imzalarına ve sosyal medya yardımına kadar tüm ürün yelpazesi logoların ötesine geçer. Tailor Brands, logo üreticinizden çok daha fazlası olmak istiyor; marka ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm olmak istiyor.
Fiyat / fayda oranı
Ek ürün ve hizmetlerin geniş bir yelpazesi, Terzi Markalarının para için iyi bir değer olduğu anlamına gelir. Fiyatlandırma (daha sonra daha fazla) web sitesinde açıkça belirtilmiştir ve her plan standart olarak sağlam özellikler sunar. Ne’daha fazla, ücretsiz tasarlanmış bir dizi logo alabilirsiniz – ne’para için bundan daha iyi bir değer?
En İyi İki Terzi Markası Eksileri1.

2.

Telefon desteği yok
Bir web sitesi oluşturan herhangi birinin bileceği gibi, telefonda biriyle konuşabilmek çok yardımcı olabilir. Yani’Terzi Markalarının yapmadığı bir dezavantaj’t Telefon desteği sunma. Bununla birlikte, e-posta desteği hızlı ve yararlıdır ve site derinlemesine rehberlerle doludur..
Sınırlı özelleştirme
Tailor Brands, benzersiz kişiselleştirilmiş bir logo sunmak için bir tasarımcıya bire bir danışmanlık sağlamaz. Ama o’Hatırlamak önemlidir Terzi Markaları logoları önceden yapılmış değildir ve yazı tipi ve renk şemaları gibi ince ayarlar yapabilirsiniz. Logolar şirkete verdiğiniz bilgilere dayanarak yerinde oluşturulur.

2

Terzi Markalarını Nasıl Kullanıyorsunuz & Ne Olsun

“Terzi Markalarının bana tam bir kurumsal kimlik vermesi 10 dakikadan az sürdü.”

Terzi Markaları incelememiz için bu teklifi şirkete koymaya karar verdik’s test ana sayfası.

Terzi Markaları hakkında bir logo almak için şirketiniz ve marka tercihleriniz hakkında kısa bir ankete cevap vermelisiniz. Bu, beğendiğiniz yazı tiplerini ve şirketinizin ne olduğunu içerir’adı.

Kukla koşumuz için eski model bir araba şirketi kurduk…

Terzi Markaları Logo Oluşturma Adım 1Terzi Markalarına markanız hakkında bilgi verin ve size şık bir logo tasarlayacak.

Bir çubuk, işlemin ne kadarını tamamlamak için kaldığınızı gösterir.

Terzi Markaları Logo Oluşturma Adım 4Terzi Markaları, logonuzu tercih ettiğiniz söylediğiniz stile dayandıracaktır.

Bir simgeye mi, ada mı yoksa baş harfine dayalı bir logo isteyip istemediğinizi seçebilir ve farklı yazı tipi stillerini deneyebilir.

Üst uç: Terzi Markalarından en iyi şekilde yararlanmak için, başlamadan önce işinizi düşünün. Resmi ya da eğlenceli mi? Bir ürün veya hizmet? Yerel mi ulusal mi? İşletmenizi geliştirmek’s kimliği ilk Terzi Markalar sizin için doğru logo oluşturmak yardımcı olacaktır.

Bir kere sen’ve bitmiş, Terzi Markaları’ algoritması, yanıtlarınıza göre bir dizi logo seçeneği oluşturur. Kartvizit, çanta ve tişört gibi şeylerin her birinin nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Buraya’Bir web sitesi ana sayfasında seçilen logomuz, örneğin:

Terzi Markaları Tamamlandı LogoTailor Brands ile markalaşma hayallerinizin gözünüzün önünde bir gerçeklik olduğunu görebilirsiniz.

Genel olarak, Terzi Markalarını bulduk’ sistemi pürüzsüz, dinamik ve hatta eğlenceli! Bir önceki sayfaya geri dönebileceğiniz gerçeğini beğendik’tekrar başlamadan bir hata yaptım.

Terzi Markalarının kulağa çok robotik gelmesinden endişe ediyor?

Don’olmak. Elbette, Terzi Markaları otomatiktir, ancak’t Sadece logoları rastgele çalkalayın. Sonuçlar son derece kişiselleştirildi çünkü’sağladığınız bilgilere dayanarak. O’Bu bireysellik seviyesini uygun bir logo üreticisinde görmek oldukça nadir.

O’bir tasarımcı ile çalışmak gibi, sonunda wince teşvik faturası olmadan! Tabii ki kazandın’Tam zamanlı bir tasarımcıyla çalışmakla aynı yaratıcılığı elde etmek. Ama eğer sen’bir bütçe için çalışıyoruz’nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da yapma’Binlerce grafiği taramak istemiyorsanız, Terzi Markaları mükemmel bir seçenektir.

3

Terzi Markalarının kullanımı kolay mı?

Sadelik Terzi Markalarıdır’ benzersiz satış noktası. O’sevdiğimiz türden bir araç çünkü web tasarımını demokratikleştiriyor – aniden herkes markaları için harika bir logo alabilir!

İzin Vermek’biraz daha derine kaz.

Geleneksel olarak, şık bir logo almak için’profesyonel bir tasarımcı ile çalışmak zorunda. Bu, ön maliyetleri ve ileri geri tartışmaları içerir. Komisyonun sonunda, beğendiğiniz bir logo bile olmayabilir!

Ancak Terzi Markaları üzerinde harika bir logo oluşturmak için tek yapmanız gereken:

 • Nokta
 • Tıklayın
 • tip

O’gerçekten bu kadar açık.

Buraya’Terzi Markaları sürecinden bir örnek:

Terzi Markaları Logo Oluşturma Adım 2Terzi Markaları, logonuzu oluşturmak için işletmeniz hakkında söylediğiniz bilgileri kullanır

Aletle kavramak çok kolay olduğu için’Sizin için en iyi logoyu bulana kadar birçok kez denemek mümkün.

Bir kere sen’tasarımınızı buldunuz, yeni yazı tipleri veya renklerle özelleştirmek çok sezgisel. İstediğiniz logo hakkında çok net bir fikriniz varsa bu özelleştirme biraz sınırlı hissedebilir. Ancak çoğu insan için tasarımlar fazlasıyla yeterli olacak. Orada’Ayrıca logonuzu almanızı ve Adobe gibi bir aracı daha da canlandırmak için sizi durduracak hiçbir şey yok.

Terzi Markaları, logonuzun satın almaya karar vermeden önce nasıl görüneceğini önizlemeyi de kolaylaştırır.

Logonuzu çevrimiçi kullanım için yüksek çözünürlüklü PNG veya JPEG olarak veya yazdırılabilir bir Vektör EPS dosyası olarak indirebilirsiniz (yalnızca premium planda – daha sonra planlarda daha fazlası).

Tailor Brands’ın ne kadar kolay kullanıldığını öğrenmek için, aşağıdaki düğmeye bir göz atın…

4

Tasarım: Terzi Markalarının Logoları Ne Kadar İyi?

Markaları Özelleştirin’ logolar yapmak kolaydır, ancak herhangi bir iyi?

Söylenmesi gereken önemli bir şey, Terzi Markalarının çok şeffaf olmasıdır. Logonun iyi, kötü veya çirkin olduğunu düşünün,’s gizli sürpriz yok. Ekranda gördüğünüz şey logonuzun nasıl görüneceğidir.

Terzi Markaları logolarının kalitesi yüksektir çünkü kullandığı logolar ve yazı tipleri çok parlaktır.

Tailor Brands, rakiplerine kıyasla en eşsiz tasarımları yaratıyor. Görüntülerini, görüntüden tüm lisanslarla ilgilenen Noun Project adlı üçüncü taraf bir satıcıdan alır.’s yaratıcısı.

İsim Projesi’s simgeler kütüphanesi geniş ve spec çok yüksek. Bu nedenle Tailor Brands, piyasadaki düşük çaba gerektiren, düşük maliyetli logo jeneratörleri arasında öne çıkıyor.

Kesin olarak, orada’s hiçbir garanti tasarım benzersiz olacaktır. o’tabii ki herhangi bir tasarımcı veya ajans ile çalışmak için de geçerlidir! Ancak Tailor Brands, her sipariş için bir milyondan fazla farklı logo seçeneği yaratıyor, bu yüzden’Logonuzun kazanma olasılığı düşüktür’senin için kişisel olma.

Terzi Markaları, basitlik ve uygun fiyat ve tasarım kalitesi arasındaki çizgiyi ele alıyor. O’s neden’eğer çok iyi bir seçenek’serbest çalışan, küçük işletme sahibi veya girişimci, ilk kez çevrimiçi bir marka oluşturmak isteyen biri veya’bir bütçe için çalışıyoruz ama don’Kaliteden tamamen ödün vermek istemiyorum.

Sadece yapmadığın için’McDonald kadar derin ceplere sahip’s yapmaz’kalitesiz bir logo tasarımına razı olmalısınız, değil mi?

Terzi Markaları logomu markalayabilir miyim?

Bu müşterilerden gelen yaygın bir soru, bu yüzden Terzi Markalarına koyduk.

Şirket, logonuzu ticari olmayan veya ticari yollarla kullanmakta özgürken, ticari marka oluşturmak istiyorsanız’bir avukatla konuşmalıyım.

Çünkü ticari marka yasaları bir yerden bir yere değişmektedir. Terzi Markaları: “yasal tavsiye verememe” (ve biz de değiliz).

5

Terzi Markaları Müşteri Desteği

Dünyanın en kolay araçlarıyla bile,’Eğer sıkışırsanız yardım bilmek cesaret mevcuttur. Peki şimdi’Müşteri Desteği hakkında konuşmak için Terzi Markaları incelememizin zamanı.

Eğer varsa’Terzi Markaları için bir dezavantajı’öyle değil mi’t telefon desteği sunma.

Web sitelerini oluşturduktan sonra telefon desteğine dokunmanın çok değerli bir kaynak olduğunu biliyoruz. Orada’Sorununuzu bir insana açıklamak gibi bir şey değil.

Bunu söyledikten sonra, Terzi Markaları’ web sitesinde, en acil sorularınızı cevaplamak için ayrıntılı kılavuzlarla dolu sağlam bir SSS bölümü vardır.

Müşteri desteği çevrimiçi bir form veya e-posta yoluyla edinilebilir. İlk elden deneyimimizde, yanıtlar hızlı, düşünceli ve yararlıdır. Tailor Brands, 24-48 saat içinde yanıt vermeyi amaçladığını söylüyor. Bu pencerede sorgumuza rahatça bir cevap aldık.

Elbette sunulan desteğin bir parçası, Terzi Markalarının kullanımı ne kadar kolay. Logo oluşturma sürecini mümkün olduğunca kolay hale getirmek için çok çaba harcandı..

Biz’Terzi Markalarını kullanarak tonlarca test logoları tasarladık ve hiç yardıma ihtiyaç duymadım.

6

Terzi Markaları Fiyatlandırması: Terzi Markalarının Maliyeti?

Peki bunların fiyatı ne kadar? Hiçbir Terzi Markası incelemesi fiyatlandırmaya bakmadan tamamlanamaz.

İki Terzi Markası abonelik planı vardır:

 • Dinamik Logo – Bir yıl boyunca öderseniz 9,99 ABD doları / ay veya 2,99 ABD doları / ay
 • Ödül – Yıl için ödeme yapıyorsanız 49,99 ABD doları / ay veya 10,99 ABD doları / ay

Orada’s abonelik iki yıllık bir abonelik için güdük eğer.

Ve unutma,’Araçla oynamak ve bir logo oluşturmak için ÜCRETSİZ.

Her iki plan da size şunları sağlar:

 • Yüksek Çözünürlüklü logo
 • Şeffaf PNG dosyası
 • Ticari kullanım lisansı
 • Marka analizi ve özel sezonluk logoları içeren avantajlar (planınızın süresi boyunca).

O’istediğiniz zaman iptal edebileceğinizi ve’Hala logonuzu ve ticari haklarınızı alacaksınız. Sen’Sadece bir Terzi Markaları müşterisi olmanın devam eden avantajlarını kaybedeceğiz.

Yani sadece logonuzu almak ve yapmak istiyorsanız’Sürekli bir maliyet istemiyorsanız, Dinamik Logo planında bir ay boyunca ödeme yapmanızı öneririz. Ama eğer sen’markanıza daha uzun vadeli bir yatırım yaptıktan sonra ve makul bir bütçe oluşturduktan sonra, yıllık bir Premium plana bakmaya değer.

Bunun nedeni, iki plan arasındaki en büyük farkın Premium seçeneğinin tam teşekküllü bir markalaşma çözümü olmasıdır. Terzi Markaları, Premium plana dahil edilen ek özellikler nedeniyle oldukça fiyatlandırılır.

Maliyet kabaca piyasa rakipleriyle eşit.

Terzi Markaları bir logo üreticisinden çok daha fazlası olma yolunda ilerliyor. O’Birçok marka bilinci oluşturma ihtiyacınız için tek adres. Logonuzda değişiklik yapmak için’Premium planda olması gerekecek.

Bu bizi…

7

Terzi Markaları: Ek Hizmetler & Ürün:% s

Tailor Brands ile Premium plana kaydolun ve siz’etkileyici bir ürün ve hizmet yelpazesine erişebileceksiniz.

Bu içerir:

 • Logo yeniden boyutlandırma aracı
 • Marka stratejisi önerileri
 • Kartvizit tasarım aracı
 • Sosyal medya desteği (Facebook yayınları ve reklamları ve sosyal kapak tasarım araçları dahil)
 • Çevrimiçi marka yönergeleri
 • Markalı sunumlar
 • Markalı iş güvertesi
 • Markalı filigran aracı (eğer mükemmel’çevrimiçi resim satan bir sanatçı ol)

Biz kazandık’t Burada hepsini geçmeyin (bu bir Terzi Markaları incelemesi, satış konuşması değil), ama biz’Sindirilebilir bir analiz yapar. Tam liste için Terzi Markalarını ziyaret edin.

Terzi Markaları’ sosyal medya markanızın büyük bir parçasıysa ek hizmetler özellikle iyidir’s çevrimiçi varlığı. Twitter, Facebook ve Instagram için yayınlar oluşturmanıza ve bu platformların her biri için mükemmel boyutlu logolar ve resimler oluşturmanıza yardımcı olacaktır..

Logonuzu bir e-posta imzasına ekleme konusunda da destek alabilirsiniz. Bunlar, zamanınızı yiyebilecek türden görevleri, özellikle de’tasarım konusunda deneyimli değilsiniz. Ama aynı zamanda eğer’Markanızın amatörce görünmesini sağlayabilirsiniz.

Orada’şüphesiz ekstra araçlar güçlü bir çevrimiçi marka oluşturmanıza yardımcı olacaktır. İyi gelişmiş bir marka daha fazla gelire dönüşür, bu nedenle aylık gideriniz uzun vadede ödenir.

Ancak, eğer’şeyleri basit tutmaya çalışıyorsanız o zaman sadece gereksiz bir komplikasyon olabilir (maliyetten bahsetmiyorum!)

Terzi Markaları Kartvizit ÖrneğiTerzi Markaları ile logonuzu kartvizit gibi gerçek yaşam koşullarında görebilirsiniz! 8

Terzi Markaları İncelemesi: Sonuç

Terzi Markaları,’logo oluşturmanın hızlı ve uygun maliyetli bir yolunu arıyor.

Eğer yapmazsan’Profesyonelce tasarlanmış bir logoya yatırım yapmak için zamanınız veya paranız yoksa veya’teknik becerileriniz endişeleniyor’t sıfırdan, Terzi Markaları sadece cevap olabilir.

Küçük işletme sahiplerine ve tek kişilik grup çevrimiçi satıcılarına marka arenasında ağırlıklarının üstünde yumruk atma ve büyük çocuklarla rekabet etme şansı verir..

Bazılarınız markalaşma yolculuğunuza yeni başlıyor olabilirsiniz. Ne istediğinizden veya ne istediğinizden emin olamayabilirsiniz.’kullanılabilir. Terzi Markaları, markanızı oluşturmanıza yardımcı olabilecek logo tasarımlarını keşfetmek için iyi bir ilk duraktır’görüntü.

Daha deneyimli kullanıcılar özelleştirme seçeneklerini biraz sınırlı bulabilir veya önceden tasarlanmış simgeler tarafından ertelenebilir.

Ancak Premium planındaki özellikler sayesinde Tailor Brands daha uzun vadeli bir hizmet de sunabilir. Otomatik marka danışmanlığınız olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me