Site123 İncelemesi 2020 – Bilmeniz Gereken Önemli Şeyler


Site123 İncelemesi

Site123 incelemesi


Değerlendirme

4 5 üzerinden

Ücretsiz

 • Ücretsiz plan mevcut
 • Aylık 10.80 – $ 28.80
 • Şaşırtıcı canlı sohbet desteği

İnceleme Charlie Carmichael

Son Güncelleme: 14 Ocak 2020

Site123, ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip ısmarlama bir şablon oluşturmadan önce size istediğiniz web sitesi türü ve sitenin adı gibi birkaç soru sorar. Düzgün, doğru?

O’o zaman öğrenmek için sürpriz değil Site123, en az yaygara ile hızlı bir şekilde bir web sitesine ihtiyaç duyan bireyler ve işletmeler için tasarlanmıştır.

Gerçekten karmaşık veya güçlü web siteleri için en iyisi olmayabilir, ancak hız ve verimlilik için (yol boyunca büyük yardımlarla!),’daha iyi bir web sitesi oluşturucu bulmak için mücadele edeceğim.

Artılar ve eksiler

TOP 3 SITE123 PROS1.2.3.
Özellikle canlı sohbet özelliğinden mükemmel destek
Şablonlar tamamen mobil ve tabletlere duyarlı
Harika ve kullanımı kolay uygulama pazarı
EN İYİ 3 SİTE123 İNŞAAT1.2.3.
Bazı özellikler derinlik ve gerçek kaliteden yoksundur
Yapabilirsin’t Siteniz yayına girdikten sonra şablonları değiştirme
Çok fazla yaratıcı özgürlük ve esneklik yok

1

Giriş

Web siteleri oluşturma yöntemlerimiz sürekli gelişmektedir. Birkaç yıl önce, tüm web sitenizi sıfırdan kodlamanız gerekiyordu.

Ardından, sürükle ve bırak araçlarını kullanarak web sitesi oluşturmaya günlük halk erişimi sağlayan web sitesi oluşturucularının doğuşu geldi.

Şimdi, bu web sitesi oluşturucuları tekrar evrim geçirdi, sizin için hazır web siteleri ürettiler.’beğendim!

Site123 yerleşikSize bir başlangıç ​​şablonu oluşturmadan önce Site123’e sitenizin amacını söyleyebileceğiniz gerçekten net bir giriş

Site123, inovasyonun ön saflarında yer alan bir web sitesi oluşturucusudur ve bir web sitesi oluşturmayı her zamankinden daha kolay ve hızlı hale getirir.

Şablonları iyi tasarlanmış, entegrasyonu kolay uygulamalar ve size web siteniz üzerinden ürün satma olanağı sunuyor.

Eğer bu olmasaydı’t Yeterli, yardım ve destek özellikleri en iyilerden bazılarıdır ve takılmanızı önler herhangi bir şey başından beri.

Ama sizin için yapıcı mı? Biz’kullandık ve biz’senin gibi insanları da kullanman lazım. İzin Vermek’kendi hızlarına koyduğumuzda nasıl geçtiğini görüyorum…

2

Site123 Kullanımı Ne Kadar Kolay??

Kullanım kolaylığı

Tek kelimeyle: çok.

Site123 önce size birkaç soru sorarak, daha sonra verdiğiniz bilgilere dayanarak alakalı özelliklere sahip bir şablon oluşturarak çalışır.

Bize yeterince basit göründü, ancak burada Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’nda, siz, kullanıcılarımız da ne düşündüğünüzü bilmek istiyoruz.

Bu yüzden, site123’ü test edip bize nasıl bulduğunu bize bildirmeden önce bir web sitesi oluşturmak için sıradan insanlara sahibiz.

Buraya’cevaplarından sadece birkaçı:

“tüm Gerçekten anlaşılır buldum. Sezgisellik açısından gerçekten kolaydı.”

“Gerçekten, kullanımı gerçekten çok basit buldum. Yapmadım’Çok fazla yaratıcı özgürlüğe sahip olmamak sakıncalı çünkü bir siteyi bu kadar kolay bir şekilde kurabilirim.”

Ayrıca, insanların farklı şeyler yapmanın ne kadar kolay (veya zor) olduğunu derecelendirmelerini sağladık ve istatistikler sözlerini destekliyor.

Katılımcıların% 100’ü metin düzenleme, kendi görüntülerini ekleme ve bir iletişim formu gömme gibi temel görevleri tamamlamayı kolay buldu.

Katılımcıların% 75’i siteyi özelleştirmek gibi biraz daha karmaşık görevleri yerine getirmeyi bile kolay buldu’s gezinme çubuğu, sosyal medya hesaplarını entegre etme ve konumlarını harita üzerinde görünür yapma.

Müşteri memnuniyeti

O’Site123’ün kullanımı kolay, ancak bu iyi değil’t her zaman insanların web sitelerinin yolundan memnun olduğu anlamına gelir’çıktı.

Katılımcılara sorduktan sonra% 72’si’d Sit123’ü bir arkadaşınıza tavsiye etmekten mutluluk duyarız’çevrimiçi olmak istiyor.

% 72 hiçbir şekilde kötü bir rakam olmasa da,’t bile daha yüksek insanların web sitelerine ne ihtiyaç duyacağı gibi görünüyordu.

Birçoğu, çok sayıda özel gereksinimi olan karmaşık bir web sitesi isterse, Site123’ün’t işin ürünü olmak.

3

Site123 Kim En İyi?

Blog

Site123, bir blog oluşturmanıza yardımcı olacak gerçekten harika ve önemli özelliklere sahiptir. Analitik, sosyal yer imi, bir arama özelliği ve bir RSS yayını, yayınlarınızın evi olmayı sağlam bir seçim haline getirir.

Öyle değil’Yine de her şeye sahip değil. Görüntüleme kategorileri, arşivleme ve bir yorum bölümü ekleme blogunuz için önemliyse, Site123 kazandı’sana yardım edemem.

Bir web sitesinin sadece blog yazmasını istiyorsanız, cevabınız WordPress – bu’bu ne’için tasarlanmış.

Blog yazmak bir şeyse’Web sitenizin yapabilmesini ve Site123’ün’t İhtiyacınız olan özelliklere sahipseniz, en iyi seçeneğiniz Weebly veya Squarespace’i kontrol etmektir..

iş & E-ticaret

Site123’ün iş ve / veya e-ticaret için ne kadar iyi olduğu gerçekten ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

O’Şirketinizin neyle ilgili olduğunu gösteren basit, temiz görünümlü bir işletme sitesi oluşturmak kolaydır. Bunun ötesinde, sen’daha önemli bir şey yaratmak için mücadele edeceğim.

CTA’ları (Harekete Geçirici Mesaj) kullanabilirsiniz ve Site123’te e-posta pazarlama özellikleri vardır, ancak’olduğu kadarıyla ilgili.

Ayrıca tüm premium planlarda e-ticaret işlevselliği ile birlikte gelir ve ‘Profesyonel’ ve ‘Altın’ planları.

Bu gelişmiş özellikler dijital ürünler satmanıza ve kupon eklemenize olanak tanır.

Yine de, otomatik faturalandırma ve ödeme izleme gibi gerçek finansal e-ticaret araçlarından yoksundur, ürünleri büyük ölçekte satmayı zorlaştırır.

Site123, temel iş siteleri ve hatta birkaç ürün satmak isteyenler için iyi bir seçenektir. Daha önemli bir şey istiyorsanız,’Shopify veya Bigcommerce gibi daha güçlü bir çözüm isteyeceksiniz.

Kişiye özel

Site123 burada kendi haline geliyor. O’para için iyi bir değer, kullanımı kolay ve büyük desteği var (ama biz’bir sonraki bölümde daha fazlasını anlatacağım).

Eğer sahipsen’t Kendi teknik yeteneğinize çok güveniyor ve bir yardım eline ihtiyacınız var, Site123 bugün piyasada tartışmasız en iyi seçimdir.

Web siteniz fotoğraf, yeni grup veya sadece çevrimiçi bir CV için olsun, Site123 tüm temelleri içerir.

Şablonları modern ve web sitenize ne dayalı kullanışlı özellikleri ile birlikte geliyor’için.

Ölçeklenebilirlik

Site123’te blog oluşturma ve e-ticaret özellikleri, mobil duyarlı şablonlar ve büyümenize yardımcı olacak mükemmel yardım ve destek özellikleri bulunur.

Bununla birlikte, özelliklerinin çoğunun sınırlı yetenekleri vardır, yani’gerçekten seçmek için web sitesi oluşturucu değil’oyunda büyük bir oyuncu olmayı hedefleyen bir iş.

Kişisel siteler – harika. Küçük işletme – harika. Ölçeklendirilecek güçlü bir web sitesi oluşturucu arayan orta ve büyük ölçekli işletmeler – en iyi seçenek değil.

Bir web sitesi istiyorsanız’işinizle birlikte büyüyebilir, Weebly bazı harika ölçeklenebilir araçlara sahiptir ve şu anda e-ticaret özelliklerini geliştirmek için çok fazla zaman harcıyor.

Shopify veya BigCommerce, yalnızca çevrimiçi satış yapmak için tasarlanmış iki platformdur ve rakiplerinizi parktan çıkarmanıza yardımcı olacaktır!

4

Site123’s Araçları

Yardım & Destek

Bir web sitesi oluşturmak bisiklet sürmeyi öğrenmek gibiyse, Site123 stabilizatörleriniz olacaktır ve sitenizin yayına hazır olduğu noktaya kadar sizi destekleyecektir..

Site123 Editör eğitimiSite123’ün inanılmaz bir yerleşik süreci var, size editör turu veriyorlar ve işlerin nasıl çalıştığını gösteriyorlar.

E-posta, sosyal medya ve bilgi tabanları aracılığıyla yardım sunarlar. Gerçi gerçekten parlıyor, canlı sohbet desteği.

Canlı sohbet 7/24 açıktır ve sizinle aynı sayfaya dayanır’sayfadan ayrılmak zorunda kalmadan hızlı ve anlaşılır yanıtlar alabilmeniz için.

Biz onu sevdi ve bu yüzden ürünü test etmek için neredeyse herkes var. Buraya’bunlardan birinden alıntı:

Çok sezgisel ve kolaydı. Bir soru sormak istediğinizde kiminle konuştuğunu konuşmaktan gerçekten hoşlandım. Süreç boyunca birinin elini tuttuğunu hissettim.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Site123, 25 farklı sosyal medya platformuna bağlanmanızı sağlar (resme bakın, sağ).

Ne yazık ki, web sitesi sayfalarınızın altbilgisinde yalnızca bir simge olarak görüntülenebilir, bu nedenle henüz’t canlı sosyal yayınları yerleştirme.

Sitenizde büyük bir rol oynayan sosyal medyayı planlıyorsanız, Site123 değil’senin için doğru değil.

Wix gibi bir şey çok daha iyi bir seçenektir’yeniden bakıyorum

sosyal medya ve web sitenizin birlikte iyi çalışmasını sağlamak için.

analitik

Analytics, herhangi bir sitenin önemli bir özelliğidir. Bir kullanıcıyı izlemek isteyip istemediğiniz’sayfalarınızdan birinde geçirdiğiniz zaman veya en son blog yayınınızdaki görüntülemelerin sayısı’her şeyin üstünde kalmak için harika bir yol.

Bazı web sitesi oluşturucuları kendi analizlerini sunar, ancak Site123 ile bu Google Analytics aracılığıyla sağlanır.

Bunun tersi, Google Analytics’in denenmiş ve güvenilir bir yazılım olup size doğru ve hızlı sonuçlar verir.

SEO & Pazarlama

Site123, web sitenizin Google gibi arama motorlarında mümkün olduğunca yüksek sıralama şansı olduğundan emin olmak için bazı temel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) araçları sunar.

Meta başlığı ve açıklamayı (Google’da görünen metin) düzenleyebilmek gibi şeyler’s arama sayfası), özelleştirilebilir URL’ler ve görüntülere alternatif metinler ekleyerek arama motorlarının ne olduklarını belirleyebilmeleri için hepsi yardım eder.

Don’t Bu biraz karmaşık geliyorsa endişelenmeyin, Site123 size bunların nasıl yapılacağını gösteren kılavuzlar sunar.

Site123 ne yapmaz’t Teklif, hangi anahtar kelimelerin veya SEO’ya özgü uygulamaların kullanılacağı ile desteklenir. Bu nedenle, sitenizden en iyi şekilde yararlanmak için önceden varolan SEO bilgilerinin bir formu gerekecektir.

Alanlar

Bir siteyi ilk yıl boyunca ücretsiz olarak herhangi bir Siteye bağlayabilirsiniz123’s Yıllık yenileme maliyetiyle 13 dolar sonra faturalanan prim planları.

Var 130’un üzerinde aralarından seçim yapabileceğiniz alan adı uzantıları, yani alan adınızı sektörünüze göre özelleştirebilirsiniz; örneğin, .com yerine .store alan adı uzantısını seçebilirsiniz.

Site123, mükemmel alan adınızı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlayan bir alan adı arama aracına sahiptir.

Zaten bir alan adınız varsa, herhangi bir Site123 sürümüne geçtikten sonra web sitenize yönlendirebilirsiniz.’alan adının DNS (Alan Adı Sistemi) ayarlarını değiştirerek premium planları.

Bu şekilde, alan adı mevcut barındırıcınız tarafından barındırılmaya devam eder, böylece orada yenilemeye ve yönetmeye devam edebilirsiniz ve yalnızca web sitenize yönlendirilir.

Eğer değilsen’t DNS ayarlarını nasıl değiştireceğinizden emin olun, Site123 bunu sizin için de yapabilir.

Güvenlik

Site123, web sitenizi tamamen ücretsiz korur güvenli SSL (Site Soket Katmanı) şifreleme protokolü adı verilen bir şey aracılığıyla.

Bir sürü teknik jargon gibi görünüyor, değil mi? Esasen,’web sitenizi tamamen gizli kılan teknoloji. Verileriniz en modern güvenlik prosedürleriyle korunur.

Tüm bunlar Site123 tarafından günde 24 saat gerçek zamanlı olarak sizin için yapılır, bu nedenle Site123 web sitenizin güvenliği hakkında asla endişelenmeniz gerekmez..

Yedekler & Restores

Kimse web sitesinin çökmesini istemiyor, ancak’Sahip olduğunuz her şeyin yedeklendiğini bilmek her zaman güvenlidir.

Site123’s kullanışlı otomatik kaydetme özelliği size sağlar’tüm sitenizi kaybetme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak’içeriği.

Web sitenizin yüksek bir performans gösterdiğinden ve kalp atış hızınızın iyi ve düşük kaldığından emin olarak, tüm içeriğiniz bir tıklamayla son otomatik kaydetmeye geri yüklenebilir.

5

Site123’s Fiyatlandırma ve Paranın Değeri

Site123’e bakarken dikkat edilmesi gereken ilk şey’s fiyatlandırma planları, ödediğiniz tutarın, ne kadar süreyle kayıt olduğunuza bağlı olarak değişmesidir..

Dört zaman periyodu vardır: 3 ay, 1 yıl, 2 yıl ve 3 yıl.

Senin gibi’Ne kadar uzun süre kaydolursanız, aylık faturanız o kadar ucuz olur. Bunu sadakat indirimi olarak düşün.

Aşağıda, Site123’ün her bir fiyatlandırma planı için ne kadar ücret alacağı, ne kadar süreyle kaydolduğunuza bağlı olarak maliyet farkı ve yüzde olarak kaydedebileceğiniz tutarın dağılımı bulunmaktadır:

Site123 planPay 3 aylık ($ / ay) Yıllık ödeme ($ / ay) 2 yıllık ödeme ($ / ay) 3 yıllık ödeme ($ / ay) Tasarruf (%)TemelileriProfesyonelAltın
17 $$ 10.80$ 7.30$ 6,45% 62
25 $$ 16.80$ 13.30$ 11.45% 54.2
33 $$ 22.80$ 17.30$ 14.45% 56.2
41 $$ 28.80$ 22.30$ 19.45% 52.6

Şimdi büyük soru üzerine: para için gerçekten ne elde edersiniz?

Yeni başlayanlar için, Site123 ücretsiz bir plan sunuyor. Bu, istediğiniz kadar web sitesi, 500 MB depolama alanı ve 1 GB bant genişliği oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanır. Fena değil.

Bununla ilgili sorunlar, sitenizde video istiyorsanız 500MB’ın çok küçük olması ve az miktarda bant genişliğinin içeriğinizi ve trafiğinizi sınırlayabilmesidir..

Bunun da ötesinde, web siteniz hem alt alanınızda hem de tüm sitenizin altbilgisinde Site123 markasıyla damgalanacaktır’s sayfaları.

Web sitenizin ciddiye alınmasını istiyorsanız, premium plana yatırım yapmak akıllıca bir fikirdir. Hangi plan ihtiyaçlarınıza bağlıdır ve aşağıdaki görüntü her birinin size sunduklarını tam olarak bozar.

Fiyatlandırma planlarıHer bir Site123 fiyatlandırma planıyla elde ettiğiniz değerin dökümü. Rakamlar 12 aylık kayıt olurken aylık ücrete dayalıdır.

Her plan gittikçe daha fazla depolama alanı ve bant genişliği sağlar. Bu, sitenize koymak için çok fazla medyanız varsa (örneğin bir fotoğrafçıysanız) veya çok fazla trafik bekliyorsanız daha yüksek planların daha uygun olduğu anlamına gelir..

Aynı şey e-ticaret için de geçerli. Eğer sen’yan tarafta birkaç ay, birkaç satmak için harika. Ama eğer sen’satış ve e-posta pazarlama konusunda ciddi iseniz, Altın ve Profesyonel planlara bakmalısınız.

6

Site123 Değerlendirmesi – Özet

Kısacası, Site123 tamamen basitlikle ilgilidir.

Web sitesi oluşturucu, tasarım destekli yaklaşımı sayesinde kullanımı kolaydır ve bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. Şablonlar mobil uyumludur ve hem bloglama hem de e-ticaret işlevselliği sunar.

Sizin için bu kadar çok şey halledildiğinden, birçok özel gereksinime sahip karmaşık bir siteyi gerçekten özelleştirmek veya oluşturmak zor olabilir.

Site123’nin diğer eksiklikleri ise özelliklerinin kalitesinde yatmaktadır. Özellikler’yine de yatırım yapıyoruz ve sürekli gelişiyorlar.

Piyasadaki en iyi yardım ve destek hizmetlerinden bazılarını sağlarlar ve canlı sohbetleri mutlak en iyisidir.’ve kullandım. Ayrıca test ettiğimiz kişilerden parlayan referanslarla ortaya çıktı.

Eğer sen’işinizi hızlı bir şekilde büyütme umuduyla orta ila büyük bir şirketiz, ancak’muhtemelen başka bir yere bakmak en iyisidir.

Site123, şirket bilgilerini ve iletişim bilgilerini sergilemek veya birkaç ürün satmak için çevrimiçi bir yer isteyen kişisel web siteleri veya küçük işletmeler için en uygunudur.

7

Site123 SSS

Neden Site123’ü başka bir web sitesi oluşturucusunun üzerine seçmeliyim??

Bir web sitesine hızlı bir şekilde ihtiyacınız varsa ama’Kodlama veya genel olarak bir web sitesi oluşturma konusunda herhangi bir bilgiye sahip değilseniz, Site123 mükemmel bir seçimdir.

Tasarım yardımı kullanımı – Site123 size ne tür web sitesi hakkında birkaç soru sorar’sonra ve sonra ilgili özelliklere sahip bir şablon oluşturur – inanılmaz sezgisel ve zaman kazandıran bir seçenektir.

Wix ADI ve GoDaddy gibi diğer web sitesi oluşturucuları da tasarım desteğinden yararlanıyor.’Son kararınıza gelmeden önce onları da kontrol etmeye değer.

Ne’Site123 hakkında en iyi şey?

Yardım ve destek, eller aşağı. Sen’Site123 ile hiçbir şey yapmadan birkaç dakikadan fazla takılmayacaksınız’7/24 açık olan samimi ve kullanışlı canlı sohbet. Yanıt süresi hızlıdır ve aldığınız cevaplar her zaman açık ve özlüdür.

Canlı sohbet değilse’Gerçekten de, e-posta desteği, sosyal medya tavsiyesi ve hem yazılı hem de görsel işaretçilerle dolu yararlı makalelerle dolu bir bilgi merkezi sunuyorlar..

Site123 için gelecek neye benziyor?

Tek kelimeyle, parlak! Site123 her zaman ürünlerini geliştirmek ve geliştirmek ve onu olabilecek en iyi web sitesi oluşturucu yapmak için çalışıyoruz.

Eğer sen’planlarından birine kaydolduysanız,’tüm yeni özellikler hakkında onlardan düzenli e-postalar alacaksınız’yeniden yaratma ve geliştirmeler’eskilere yaptım.

Site123 kesinlikle bir web sitesi kurucusudur.’s doğru yönde ilerliyor ve onlarla gitmeyi tercih ederseniz platformun ilerlemesine güvenebilirsiniz.

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map