Hodnotenie cien hostgátora 2020

Ak by ste Snap Up HostGator’s Plány?

hostgator predstavoval obraz malýHostGator je populárny poskytovateľ hostingu, ktorý si kladie za cieľ uľahčiť a cenovo dostupný hosting pre svojich používateľov.


Dali sme to cez náš prísny výskumný proces, aby sme videli, ako dobre si udržalo svoju povesť, a to’s bezpečnosťou povedať, HostGator nás ohromil, prichádzajúc ako druhý najlepší poskytovateľ hostingu v našich rebríčkoch, hneď za Bluehostom.

Ale urobil HostGator’Ceny dokážu na nás zapôsobiť?

HostGator ponúka šesť rôznych typov hostenia a každý typ hostingu poskytuje tri rôzne cenové plány. že’z čoho vyberať – s toľkými plánmi, cenami, zľavami, funkciami a typmi hostingu, ako ste chceli vedieť, ktorý z nich je pre vás skutočne najlepší?

Cena hostgátora: rýchly prehľad

Hostgator plány začínajú na iba 2,75 dolárov mesačne pre zdieľaný hosting – ponúka tiež VPS, WordPress, cloud, predajcu a špecializované hostingové plány. Dedikovaný hosting je najdrahší, začínajúc na 118,99 dolárov mesačne. Jedná sa o zľavnené ceny, preto dávajte pozor na náklady na obnovenie a ďalšie poplatky, ako sú domény, zálohy CodeGuard a ďalšie doplnky..

my’tu znova, aby ste pomohli. Tento článok rozoberá každého hostiteľa’s hostingové plány a ceny, dobre sa pozrite na akékoľvek ďalšie náklady, ktoré môžete očakávať, a presne vyložte, ako sa meria vedľa konkurencie..

Ak chcete začať, tu’s rýchle zhrnutie zhrnutia hostgator’s cenové plány:

 • Zdieľaný hosting: 2,75 až 5,95 dolárov mesačne
 • Cloud hosting: 4,95 až 9,95 dolárov mesačne
 • Hosting WordPress: 5,95 až 9,95 dolárov mesačne
 • Hosting predajcu: 19,95 až 24,95 dolárov mesačne
 • Hosting VPS: 29,95 dolárov na 49,95 dolárov mesačne
 • Dedikovaný hosting: 118,99 dolárov na 148,98 dolárov mesačne

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si naše Recenzia hostgátora pre úplný pohľad na HostGator’výkon v našom výskume, od funkcií po podporu zákazníkov
 • porovnať najlepší poskytovatelia webhostingu v našom hĺbkovom preskúmaní
 • Porovnajte viac ako 50 plánov v našom podrobnom preskúmaní Najlacnejší poskytovatelia webhostingu

1

Koľko stojí program HostGator?

Hostgator’Cenové plány začínajú spoločným programom Hatchling zdieľaného hostingu, ktorý za prvé obdobie stojí iba 2,75 dolárov mesačne a potom sa mesačne obnoví na 6,95 dolárov mesačne. Potom sa ceny zvyšujú, keď postupujete cez plány a rôzne typy hostingu.

Úplné rozdelenie nájdete v nižšie uvedenej tabuľke:

Základné lepšie najlepšie zdieľané mrak WordPress predajca VPS Oddaný
$ 2,75 $ 3,95 $ 5,95
$ 4,95 $ 6,57 $ 9,95
$ 5,95 $ 7,95 $ 9,95
$ 19.95 amerických $ 24,95 $ 24,95
$ 29,95 $ 39,95 $ 49,95
$ 118,99 $ 138,99 $ 148,98

Toto je súhrnný prehľad každého hostingového balíka, ktorý vám dá predstavu o tom, koľko každý stojí. Tieto ceny odrážajú zľavnené plány pre nových používateľov – my’Ďalej to podrobnejšie popíšem a potom sa ponorím do detailov hostgátora’Nižšie sú uvedené rôzne typy hostingu a ich náklady.

Nie ste si istí, aký typ hostingu potrebujete? Tu’s rýchly prehľad, ktorý vám pomôže pri výbere:

 • Zdieľaný hosting: najlepšie pre malé, základné weby s nízkou návštevnosťou, napríklad pre blogy s jednou stránkou.
 • Cloud hosting: najlepšie pre weby, ktoré zažívajú túry a poklesy v premávke, ako sú obchody prevádzkujúce online predaj.
 • Hosting WordPress: najlepšie pre webové stránky WordPress všetkých veľkostí.
 • Hosting predajcu: najlepšie pre tých, ktorí začínajú s vlastným hostingom.
 • Hosting VPS: najlepšia voľba pre väčšinu štandardných webových stránok’s odporúčanou aktualizáciou zo zdieľaného hostenia.
 • Dedikovaný hosting: najlepšie pre veľmi veľké webové stránky a internetové obchody, ktoré vyžadujú pokročilé prispôsobenie a zabezpečenie.

2

Ako funguje tvorba cien HostGator

vy’Všimol som si toho hostiteľa’Ceny sú veľmi prijateľné. Wow! Len 2,95 dolárov mesačne za hosting, možno si to myslíte’je úžasné! Čo ešte potrebujem vedieť, kedy to je’je to lacné?!

Je tu však jedna dôležitá vec – HostGator, rovnako ako väčšina poskytovateľov hostingu, ponúka zľavy pre nových používateľov. Tieto diskontné ceny sú ceny zobrazené na serveri HostGator’web, pretože to’Je to skvelý spôsob, ako začať s vašim plánom.

Táto zľava trvá počas prvého funkčného obdobia. To znamená, že ak sa zaregistrujete na jednoročný plán, dostanete prvý rok za zľavnenú cenu; Ak sa prihlásite na dvojročný plán, dostanete prvé dva roky so zľavou. to’Je tiež dôležité vedieť, že celkovú sumu zaplatíte vopred pri prvom prihlásení.

Čo sa stane potom, čo skončí váš prvý semester? dobre, váš plán sa obnoví bežnou sadzbou – to je to, koľko zvyčajne program stojí bez zľavy. Napríklad HostGator’s Hatchlingový plán stojí 2,75 dolárov na začiatok, ale po ukončení prvého funkčného obdobia sa obnoví na 6,95 dolárov.

Naplánujte si najlacnejšiu diskontnú cenu Najlacnejšiu cenu za obnovenie% Úspory za mesiac zdieľané mrak WordPress predajca VPS Oddaný
$ 2,75 $ 6,95 60%
$ 4,95 $ 8,95 45%
$ 5,95 $ 9,95 40%
$ 19.95 amerických $ 29,95 33%
$ 29,95 $ 89,95 67%
$ 118,99 $ 189 37%

Toto je bežná prax medzi webovými hostiteľmi a môže skutočne fungovať vo váš prospech tým, že vám dá veľa na váš prvý plán hostenia. Znamená to však, že musíte mať obe oči otvorené a vždy skontrolovať bežnú cenu skôr, ako skočíte na nohy, alebo skôr kreditnú kartu, najskôr do plánu.

Pomôže vám to vyhnúť sa tomu, aby sa obnovovacie ceny vysoké po oblohe neskôr vyhýbali!

Stále zmätený? Don’t starosti – odteraz my’Budem diskutovať o diskontných aj bežných cenách, aby ste vedeli, čo presne ste’znovu sa prihlasujete do služby!

Z programu HostGator máte najväčší úžitok’s zľavy, ak sa zaregistrujete na dlhší fakturačný cyklus. Avšak, vy’Mám na výber – HostGator poskytuje rôzne dĺžky predplatného:

 • 1 mesiac
 • 3 mesiace
 • 6 mesiacov
 • 12 mesiacov
 • 24 mesiacov
 • 36 mesiacov

Ak ty’som šťastný “zamknúť” na dlhú dobu potom ušetríte najviac peňazí výberom dlhšieho fakturačného cyklu – mesačné plány môžu znieť príťažlivo, pretože sa líšia’menej záväzku, ale oni’v dlhodobom horizonte sú drahšie.

HostGator zobrazuje ceny za 36-mesačný fakturačný cyklus na svojej stránke. Takže sa vráťte k plánu Hatchlingu’Najnižšiu cenu 2,75 USD získate, ak sa zaregistrujete na 36 mesiacov. Rovnaký plán bude stáť 10,95 dolárov, ak si vyberiete jeden, tri alebo šesťmesačné plány.

3

Zdieľané náklady na hosťovanie hostiteľa

Zdieľaný hosting je najzákladnejšou formou hosťovania – je to’je veľmi obmedzený, ale vďaka tomu je mimoriadne cenovo dostupný. Hlavnou výhodou zdieľaného hostingu je jeho lacnosť – vaše stránky zdieľajú server s inými webmi, čo znamená, že zdroje sa šíria medzi vami všetkými.

Ak iné webové stránky využívajú príliš veľa týchto zdieľaných zdrojov, potom vaše stránky trpia – napríklad by mohlo dôjsť k zlyhaniu, ak by iný web zaznamenal prudký nárast v návštevnosti.. Vďaka tomu je zdieľaný hosting najlepší pre veľmi malé a jednoduché webové stránky s nízkou návštevnosťou.

Hostgator’s Zdieľané plány hostenia

HostGator má tri zdieľané plány hostenia, od 2,75 do 5,95 dolárov mesačne (pre 36-mesačný fakturačný cyklus a s počiatočnou zľavou). Plány začínajú na:

 • Plán výlovu: 2,75 dolárov, obnovuje sa 6,95 dolárov mesačne
 • Plán dieťaťa: 3,95 dolárov, obnovuje sa 9,95 dolárov mesačne
 • Podnikateľský plán: 5,95 dolárov, obnovuje sa na 14,95 dolárov mesačne

hostgator zdieľané ceny hostinguHostgator’s plány zdieľaného hostenia sa pohybujú od 2,75 do 5,95 dolárov mesačne, čo z neho robí cenovo dostupnú alternatívu pre začatie online.

Tu’bližšie sa pozrieme na to, ako sa ich vlastnosti zvyšujú – my’Pod tabuľkou pôjdem podrobnejšie:

Hatchlingový plán Plán podnikania Počiatočná diskontná cena Normálna cena % zľavové úspory Miesto na disku Bandwidth Počet domén Zadarmo IP Funkcia zálohovania SSL zadarmo
$ 2,75 $ 3,95 $ 5,95
$ 6,95 $ 9,95 $ 14,95
60% 60% 60%
unmetered unmetered unmetered
unmetered unmetered unmetered
1 neobmedzený neobmedzený
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Pri pohľade na dostupné funkcie by vás mohlo zaujímať, aký je medzi nimi rozdiel nemerané a neobmedzené. nechať’rýchlo sa vyriešte, aby ste odstránili akékoľvek nejasnosti.

Nemerané znamená, že ste’za zdroje, ktoré používate, sa vám neúčtujú žiadne poplatky – stále však existuje limit, koľko môžete použiť. to’je veľmi nepravdepodobné, že by sa vaše stránky priblížili týmto limitom, a hostGator vám pošle e-mail, ak to vyzerá, že by ste mohli prekročiť ich limity..

Neobmedzene to tam naozaj znamená’s bez limitu – takže môžete mať ľubovoľný počet domén!

Ďalšou vlastnosťou’Uvidím, že veľa je SSL (Secure Sockets Layer). Toto šifruje informácie prenášané medzi vašimi návštevníkmi a vašimi webovými stránkami, ochrana údajov pred hackermi alebo únikmi. Google varuje návštevníkov, keď sú’vstupujete na nezabezpečené stránky, takže používanie protokolu SSL je skutočne nevyhnutnou súčasťou.

Odporúčame iba plán chovu hatchlingov na veľmi malé webové stránky – ako názov napovedá, jeho vlastnosti sú najlepšie pre weby, ktoré sa práve začínajú online. Môžete hostiť iba jednu doménu a môžete’t aktualizujte svoj SSL certifikát kvôli zvýšenej ochrane.

Plán Baby je dobrým stredobodom za 3,95 dolárov mesačne – môžete hostiť neobmedzený počet domén, a ak chcete upgradovať na súkromné ​​SSL, potom môžete. Vďaka tomu je lepšou voľbou, ak ste’prevádzkujete viac ako jednu webovú stránku alebo potrebujete lepšiu bezpečnosť.

Podnikateľský plán má najpokročilejšie funkcie, vďaka čomu má váš web väčší priestor na rast. to’je tiež najlepší plán, ak vy’prevádzkujete malý internetový obchod. Získate bezplatnú inováciu na pozitívny SSL (ktorý ponúka vyššiu úroveň bezpečnosti ako v základnej verzii) a nástroje SEO, ktoré pomôžu ľuďom nájsť váš web online..

Aký plán by ste si mali zvoliť? Ak potrebujete hostiť viac ako jednu doménu, program Baby je tou najlepšou voľbou. Ak chcete prevádzkovať malý internetový obchod, potom vy’Potrebujem podnikateľský plán. Jednoduchý hosting jedného webu’Keď začíname, Hatchlingov plán vás dostane na nohy.

Ďalšie informácie

 • Hľadáte lacný zdieľaný hosting? Vaše vyhľadávanie tu končí našou hĺbkovou kontrolou 6 najlepších lacných poskytovateľov zdieľaného hostingu
 • Prečítajte si našu recenziu 8 najlepších zdieľaných hostingových služieb nájsť najkvalitnejší zdieľaný hosting na trhu

4

HostGator Cloud Web Hosting Náklady

Cloud hosting je miesto, kde vaše webové stránky’Údaje sa ukladajú na viacerých virtuálnych serveroch namiesto fyzických serverov, ako je bežné použitie zdieľaného hostingu. To znamená, že ak zlyhá jeden server, vaša stránka vyhrá’t ísť dole, pretože iný server automaticky prevezme. Cloud hosting veľmi škálovateľný, spoľahlivý a univerzálny.

Ak potrebujete mimoriadne flexibilný hosting na zvládnutie prepätia v prevádzke, potom je cloud hosting skvelou voľbou – to’Zvyčajne to uprednostňujú internetové obchody, ktoré v dôsledku predaja a sezónnych trendov zažívajú veľké dopravné špičky.

Hostgator’s Cloud Hosting plány

HostGator má tri cloudové hostingové plány v rozmedzí od 4,95 do 9,95 dolárov mesačne:

 • Plán výlovu: 4,95 dolárov, obnovuje sa 8,95 dolárov mesačne. Získate bezplatný názov domény a certifikát SSL, nemeranú šírku pásma a môžete hostiť jednu stránku.
 • Plán dieťaťa: 6,57 dolárov, obnovuje sa na 11,95 dolárov mesačne. Získate rovnaké funkcie ako plán hatchlingu, ale môžete hosťovať neobmedzené stránky.
 • Podnikateľský plán: 9,95 dolárov, obnovuje sa 17,95 dolárov mesačne. Získate rovnaké funkcie ako plán Baby, plus nástroje SEO a lepší certifikát SSL.

Najväčším obmedzením najlacnejšieho plánu Hatchlingu je to, že môžete hostiť iba jednu webovú stránku a má malú kapacitu pamäte. HostGator odporúča miesto toho svoj 6,57 dolárov za mesiac, čo vám dáva viac priestoru pre rast pri zachovaní primeranej ceny.

hostgator cloud hosting plányHostgator’s cloud hosting plány začínajú na 4,95 dolárov za mesiac, a ponúkajú viac zdrojov, než je jeho obvyklý web hosting plány.

Hostgator’s cloud webhostingové plány sľubujú lepšie rýchlosti, spoľahlivosť a zdroje ako ich bežný zdieľaný hosting. Ale čo vlastne získate za svoje peniaze? V nasledujúcej tabuľke sú uvedené jednotlivé plány’s vlastnosti:

Hatchlingový plán Plán podnikania Počiatočná diskontná cena Normálna cena % zľavové úspory Miesto na disku Bandwidth Počet domén Zadarmo IP Funkcia zálohovania SSL zadarmo Pamäť Počet jadier CPU
$ 4,95 $ 6,57 $ 9,95
$ 8,95 $ 11,95 $ 17,95
45% 45% 45%
unmetered unmetered unmetered
unmetered unmetered unmetered
1 neobmedzený neobmedzený
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2GB 4GB 6 GB
2 4 6

vy’Všimnite si podobnosť medzi funkciami tu a funkciami uvedenými v zdieľanom pláne hostenia. Tak prečo zvýšenie ceny? Cloud hosting vám poskytuje lepší výkon, pretože máte prístup k viacerým serverom.

to’Je dobré vedieť, že zdroje sú stále zdieľané a nie venované vášmu účtu – ale ty’oveľa viac ovládate svoje zdroje a koľko vás’opätovné použitie, čo uľahčuje správu.

Hlavným rozdielom je tu pridanie pamäte a CPU jadier. Čím viac pamäte máte, tým lepšie bude vaše stránky v časoch vysokej návštevnosti – odporúčame, aby bol program Baby bezpečný, pokiaľ vaše stránky nie sú skutočne malé.

CPU znamená centrálnu procesorovú jednotku, a je súčasťou počítača, ktorý vykonáva väčšinu dôležitých akcií na zabezpečenie plynulého chodu vecí.

Našťastie nemáte’netreba sa príliš obávať, čo je jadro CPU. Musíte len vedieť, že čím viac jadier máte, tým viac údajov dokáže váš systém spracovať a tým vyšší výkon získa váš web. Jednoducho: čím viac jadier máte, tým lepšie!

Pre väčšinu webových stránok by mali byť medzi dvoma a štyrmi procesorovými procesormi v poriadku – ty’Potrebujem viac ako len ak’opätovné spustenie zložitých programov (napríklad pokročilých hier) prostredníctvom vášho webu.

Celkovo je program Hatchling v poriadku pre nováčikovské weby s nízkou návštevnosťou, ale plán pre deti vo výške 6,57 dolárov mesačne sa určite vyplatí. Poskytuje nástroje na zvládnutie väčšej premávky a poskytuje vášmu miestu rast. Väčšina ľudí vyhrala’Nepotrebujete doplnky, ktoré prichádzajú s obchodným plánom, pokiaľ nie ste vy’spustenie komplexnej webovej stránky.

Ďalšie informácie

 • Ste po tom najlepšom z najlepších? Prečítajte si našu recenziu Najlepší poskytovatelia cloudhostingu aby ste sa uistili, že získate prvotriednu službu

5

HostGator WordPress Hosting náklady

Existujú nejakí fanúšikovia WordPress? Pravdepodobne ste vy’použil – alebo aspoň počul – WordPress, keď videl, ako to funguje 34% internetu! A čo všetky tieto stránky WordPress potrebujú? Máte to – potrebujú hosting.

Hosting programu WordPress vyhovuje špecifickým potrebám, ktoré prichádzajú so spustením webovej stránky WordPress. Napríklad zvyčajne obsahuje lepšiu bezpečnosť a ochranu, migračné služby a aktualizácie, aby bola vaša stránka WordPress v bezpečí a hladko fungovala.

Hostgator’s Hostingové plány WordPress

HostGator má tri hostingové plány WordPress – najlacnejšie začína na 5,95 dolárov mesačne, zatiaľ čo najdrahšie prichádza na 9,95 dolárov mesačne:

 • Štartovací plán: 5,95 dolárov, obnovuje sa 9,95 dolárov mesačne. Hostujte jednu stránku vrátane bezplatného SSL a názvu domény. Podporuje až 100 000 návštev mesačne.
 • Štandardný plán: 7,95 dolárov, obnovuje sa 15,95 dolárov mesačne. Hosťujte až dva weby vrátane bezplatného SSL a názvu domény. Podporuje až 200 000 návštev mesačne.
 • Podnikateľský plán: 9,95 dolárov, obnovuje sa na 22,95 dolárov mesačne. Hosťujte až tri weby vrátane bezplatného SSL a názvu domény. Podporuje až 500 000 návštev mesačne.

Dobre vedieť… cena vášho programu bude ovplyvnená počtom stránok, ktoré chcete hostiť. Napríklad, v obchodnom pláne môžete umiestniť päť stránok, ale namiesto vyššie uvedenej ceny sa cena zvýši na 11,95 USD mesačne..hostgator ceny wordpress hosting plányHostGator má plány hostenia špeciálne navrhnuté pre weby WordPress, počnúc iba 5,95 dolárov mesačne.

Plán, ktorý si vyberiete, do veľkej miery závisí od počtu webových stránok, ktoré máte – napríklad, ak máte viac ako jedno miesto’Potrebujem najmenej 7,95 dolárov mesačný štandardný plán. Prezrite si nasledujúcu tabuľku, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní:

Štartovací plán štandardného plánu podnikania Počiatočná diskontná cena Normálna cena % zľavové úspory Miesto na disku Bandwidth Návštevy za mesiac Počet miest Doména zadarmo SSL zadarmo Bezplatné zálohy Záložné úložisko Automatické odstránenie škodlivého softvéru Automatické aktualizácie WordPress
$ 5,95 $ 7,95 $ 9,95
$ 9,95 $ 15,95 $ 22,95
40% 50% 57%
unmetered unmetered unmetered
unmetered unmetered unmetered
100.000 200.000 500.000
1 2 3
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1GB 2GB 3GB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Súčasťou všetkých plánov je aj bezplatná migračná služba pre všetkých používateľov, ktorí potrebujú preniesť svoje existujúce stránky WordPress na server HostGator’s servery.

Ak máte iba jednu webovú stránku WordPress, potom plán Starter 5,95 dolárov za mesiac má všetky základné funkcie, ktoré máte’Musím uspieť. Zahŕňajú bezplatné zálohy až do 1 GB, bezplatné doménové meno a automatické aktualizácie, aby bol váš život čo najjednoduchší.

Ak váš web získa v priemere mesačne viac ako 100 000 návštev alebo ak máte na hosťovaní viac stránok’Potrebujem pokročilejší plán.

Hlavnými výhodami štandardného plánu je to, že zvládne dvojnásobok objemu prenosu ako plán Starter a zdvojnásobí aj vaše záložné úložisko. to’je to dobre zaokrúhlený plán, ktorý vyhovuje väčšine bežných stránok WordPress, či už ste vy’znovu zväčšiť alebo len tikať spolu. V tomto pláne môžete umiestniť až dva webové stránky – dobrá voľba, ak’opakované spustenie viacerých projektov!

Podnikateľský plán zaznamenal veľký skok v počte návštevníkov, s ktorými sa dá mesačne stretnúť – do 500 000! To je najlepšie, ak ste’naozaj strieľajte pre dlhodobý rast a potrebujete svoj plán na podporu veľkého objemu premávky.

HostGator obsahuje všetky najdôležitejšie funkcie, ktoré si všetci užívatelia môžu vychutnať, takže váš výber skutočne spadá do dvoch hlavných vecí:

 • Počet stránok, ktoré musíte hostiť
 • Koľko návštevnosti tieto stránky generujú za mesiac

Svoje rozhodnutie založte na týchto faktoroch a mali by ste skončiť s dokonalým hostingovým plánom WordPress pre vás!

Ďalšie informácie

 • Zaujíma vás, či môžete získať lepšiu ponuku niekde inde? Pozrite sa na našu recenziu Najlepšie Lacné WordPress Hosting zistiť!
 • Prečítajte si naše porovnanie 8 najlepšie spravovaných poskytovateľov hostingu WordPress Ak ty’po skutočne profesionálnej službe

6

Hostiteľské náklady na hosťovanie predajcu

Ak ty’znovu sa chystáte založiť svoj vlastný hosting podnikania’Budem potrebovať hosting hostiteľa. Na tomto mieste platíte za hosting a potom ho ďalej predávate svojim vlastným klientom, aby zarobili peniaze. to’Je to skvelý spôsob, ako začať podnikať v oblasti hostingu, pretože nemáte’nemusím platiť režijné náklady, ako je údržba servera.

HostGator vám poskytuje výkon a technológie a svojim klientom poskytujete hosting, služby, podporu a ďalšie. to’je populárnou možnosťou u webových dizajnérov, nezávislých pracovníkov a začínajúcich webových hostiteľov – hosting hostiteľa je to, ako začalo veľa veľkých mien v hostiteľskom priemysle.!

Hostgator’s Hostingové plány predajcu

HostGator má tri plány hostenia predajcov, od 19,95 do 24,95 dolárov mesačne:

 • Hliníkový plán: 19,95 dolárov, mesačne sa obnovuje na 29,95 dolárov. Získate 60 GB miesta na disku a 600 GB šírku pásma.
 • Medený plán: 24,95 dolárov, obnovuje sa na 41,95 dolárov mesačne. Získate 90 GB miesta na disku a 900 GB šírku pásma.
 • Strieborný plán: 24,95 dolárov, obnovuje sa 59,95 dolárov mesačne. Získate diskový priestor 140 GB a šírku pásma 1400 GB.

To sú oveľa drahšie ako plány, ktoré my’Pozrel som sa doteraz, pretože obsahujú oveľa viac funkcií. Toto je prípad, keď sa musíte dôkladne pozrieť na náklady na obnovu – diskontné ceny znamenajú, že môžete získať Silverov program za rovnakú cenu ako Copperov plán, ale ich obnovovacie ceny odrážajú ich obvyklú hodnotu..

hostgator predajcu plány hostinguReseller hosting je určený pre tých, ktorí potrebujú predávať hosting klientom, a ceny začínajú na 19,95 dolárov mesačne.

Reseller hosting prichádza s docela technické vlastnosti – je samozrejmé, že ak potrebujete hosting iba pre svoju osobnú webovú stránku, potom tento typ hostingu nie je’t pre vás.

Hliníkový plán Medený plán Strieborný plán Počiatočná diskontná cena Normálna cena % zľavové úspory Miesto na disku Bandwidth Počet domén SSL zadarmo Zadarmo softvér WHMCS Automatické zálohovanie Počet databáz MySQL Ovládací panel WHM cPanelový ovládací panel
$ 19.95 amerických $ 24,95 $ 24,95
$ 29,95 $ 41,95 $ 59,95
33% 41% 58%
60GB 90GB. 140GB.
600GB 900GB 1 400 GB
neobmedzený neobmedzený neobmedzený
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
neobmedzený neobmedzený neobmedzený
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Hlavným rozdielom medzi plánmi je množstvo úložného priestoru a šírka pásma, ktoré získate pri každom z nich – to je najjednoduchší spôsob, ako sa rozhodnúť, ktorý plán je pre vás najlepší.

Dobre vedieť… Vždy si vyberte plán, ktorý vyhovuje vašim najväčším potrebám. Napríklad, aj keď potrebujete 900 GB šírku pásma, ale nie’Ak potrebujete 90 GB úložného priestoru, mali by ste ísť aj naďalej s horným limitom a zvoliť plán medi. V opačnom prípade sa obmedzíte od prvého dňa!

Najlacnejší plán z hliníka je najlepší pre tých, ktorí začínajú alebo na voľnej nohe predávajú malému počtu klientov. Môže to byť tiež vhodné pre tých, ktorí potrebujú viac serverov, pretože to môže byť lacnejšie a lepšie zvládnuteľné ako nákup niekoľkých balíkov webhostingu..

Pre obchodné spoločnosti štandardnej veľkosti, ktoré predávajú väčšiemu počtu klientov, by mal byť plán Copper pohodlný. Má viac úložného priestoru a šírku pásma, takže máte priestor na rast svojho podnikania.

Pokiaľ ide o ďalšie zdroje, je strieborný plán jasnou voľbou – po ukončení obdobia zľavy však môže byť dosť drahý, takže pred inováciou sa uistite, že vaše podnikanie skutočne potrebuje ďalšie funkcie..

V prípade, že ste’tu v tme o niektorých z týchto technických vlastností’s rýchly prehľad:

 • WHMCS je softvér na správu klientov, ktorý vám pomôže spravovať váš fakturačný proces
 • cPanel je obľúbený ovládací panel, kde spravujete svoje nastavenia webu a systému – to je to, čo vaši klienti použijú na spustenie hostingu’predal som ich.
 • WHM Ovládací panel (Web Hosting Manager) umožňuje vytvárať cPanely pre každého z vašich klientov. To je to, čo používate na správu všetkých svojich klientov’ účty.
 • MySQL je systém správy databáz, ktorý vám uľahčuje pridávanie a správu obsahu

Hliníkový plán je dobrým miestom, kde začať’nie ste si istí, koľko zdrojov potrebujete – aj keď možno nebudete chcieť začať s dlhodobým plánom. HostGator umožňuje bezplatnú a ľahkú aktualizáciu, takže môžete začať s najmenším množstvom úložného priestoru a šírky pásma a potom odtiaľ rásť..

Ďalšie informácie

 • Uistite sa, že si vyberiete najlepšieho hostiteľa pre danú prácu pomocou našej kontroly 5 najlepších služieb poskytujúcich služby hostenia predajcov.

7

HostGator VPS náklady na hosting

Zvyčajne raz’som prerástol zdieľaný hosting, ďalším krokom je VPS hosting. Toto je typ hostenia, na ktorom weby stále zdieľajú server, ale zdieľate s menším počtom stránok, takže každý z nich má vlastnú sadu zdrojov.. to’je to rýchlejší, bezpečnejší a spoľahlivejší typ hostingu, ktorý poskytuje lepší výkon ako zdieľaný hosting.

To je najlepšie pre bežné alebo stredne veľké weby, ktoré potrebujú konzistentnejší hosting, ako môžu poskytnúť zdieľané plány. Ak ty’napríklad spustenie firemnej webovej stránky, potom je hosting VPS šikovnou voľbou.

Hostgator’s Hostingové plány VPS

HostGator má na výber tri hostingové plány VPS, od 29,95 do 49,95 dolárov mesačne:

 • Plán Snappy 2000: 29,95 dolárov, obnovuje sa 89,95 dolárov mesačne. Získate 2 GB RAM, 120 GB miesta na disku a 1,5TB šírku pásma.
 • Plán Snappy 4000: 39,95 dolárov, obnovuje sa 129,95 dolárov mesačne. Získate 4 GB pamäte RAM, 165 GB miesta na disku a šírku pásma 2 TB.
 • Plán Snappy 8000: 49,95 dolárov, obnovuje sa 159,95 dolárov mesačne. Získate 8 GB pamäte RAM, 240 GB miesta na disku a šírku pásma 3 TB, plus ďalšie 2 jadrá CPU.

my’nebudem klamať – tieto ceny sú v porovnaní s inými poskytovateľmi na trhu dosť drahé!

hostgator vps hosting plányHostgator’s Plány VPS sú vybavené funkciami, čo z neho robí silnú voľbu – jediným úlovkom sú vysoké ceny.

Prečo hostgator toľko účtuje za svoje plány VPS? nechať’s Pozrite sa na funkcie, ktoré uvidíte, či to tak je’to stojí za vaše ťažko zarobené peniaze:

Plán Snappy 2000 Plán Snappy 4000 Plán Snappy 8000 Počiatočná diskontná cena Normálna cena % zľavové úspory Miesto na disku Bandwidth Počet domén SSL zadarmo Bezplatné zálohy Pamäť (RAM) Počet jadier CPU Rootový prístup Vyhradené adresy IP
$ 29,95 $ 39,95 $ 49,95
$ 89,95 $ 129,95 $ 159,95
67% 69% 69%
120GB. 165GB 240GB.
1.5TB 2TB 3TB
neobmedzený neobmedzený neobmedzený
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2GB 4GB 8GB.
2 2 4
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2 2 2

tam’S HostGator nie je nič zlé’s funkciami – poskytuje vám všetko, čo potrebujete’d je potrebné úspešne spustiť vaše stránky. Jediné miesto, ktoré tu spadá, je hodnota za peniaze kvôli jeho drahým cenám.

Našťastie ten najlacnejší plán je skvelým východiskovým bodom – získate obrovské množstvo šírky pásma, aby ste umožnili dopravné špičky, plus slušné množstvo pamäte a úložného priestoru na udržanie svojich stránok,’s hladký výkon.

Hlavným dôvodom pre upgrade na plán Snappy 4000 by bola potreba viac úložného priestoru, ako zvyšok zostane skoro rovnaký. Šírka pásma sa posunie až do 2 TB, ale vy’Prínos z toho budem cítiť iba vtedy, ak ste skutočne využili svoju šírku pásma na najlacnejšom pláne.

Pokiaľ ide o plán Snappy 8000, je to’Je ťažké odporučiť, pretože viem, že stojí 49,95 dolárov mesačne so zľavou. Napriek tomu, ak ste’Milovať spoľahlivosť a silu, ktorá prichádza s HostGator’s funkciami a nie’nevadí vám vystreliť’Vychutnávam si veľkú šírku pásma 3TB – ktorá by mala zvládnuť toľko premávky, koľko môžete na vaše stránky!

Všetky plány prichádzajú s plným prístupom root, ktoré vám umožňujú prístup na vaše stránky’s server. To znamená, že máte úplnú kontrolu nad svojím webom’s nastavenia – server si môžete prispôsobiť podľa svojich konkrétnych potrieb.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si našu recenziu Najlepší poskytovatelia VPS hostingu aby ste zistili, či zoznam HostGator vytvára
 • Hostgator’s VPS plány nie sú’t najlacnejšie – pre viac prijateľné ceny, prečítajte si našu recenziu Najlepšie lacné poskytovateľov hostingu VPS

8

Hostgator Vyhradené náklady na hosting

Dedikovaný hosting je najpokročilejší typ hostingu – a najdrahší! To je miesto, kde vaše stránky dostanú celý server sám o sebe, čo vám poskytuje najvyššiu úroveň výkonu, rýchlosti a bezpečnosti.

Väčšina stránok nie’Nepotrebujem túto extrémnu úroveň hostenia, ale je to’je to určite vhodné, ak vy’znovu spustiť obrovský internetový obchod, web s neobvyklou úrovňou prevádzky alebo s veľmi citlivými bezpečnostnými požiadavkami.

Hostgator’s Určené plány hostingu

HostGator vyšiel ako najlepší poskytovateľ špecializovaného hostingu v našom výskume. Má tri špecializované plány hostenia, od 118,99 dolárov do 148,98 dolárov mesačne:

 • Plán hodnoty servera: 118,99 dolárov, obnovuje sa 189 dolárov mesačne. Získate 4 procesorové jadrá a 8 GB RAM.
 • Plán servera Power: 138,99 dolárov, obnovuje sa na 249 $ mesačne. Získate 8 jadier CPU a 16 GB RAM.
 • Plán servera Enterprise: 148,98 dolárov, obnovuje sa na 289 $ mesačne. Získate 8 jadier CPU a 30 GB RAM.

Ako vidíte, jedná sa o veľký hosting navrhnutý pre veľké webové stránky s vysokými rozpočtami!

hostgator oceňovanie vyhradených hosting plányDedikovaný hosting je pokročilé riešenie, ktorého ceny začínajú na 118,99 dolárov mesačne.

Ak nie’Nemám veľa technických znalostí, mohli by ste sa snažiť čo najlepšie využiť špecializovaný hosting – jeho funkcie sú vyspelé a vy’Potrebujem nejaké skúsenosti, aby som sa s nimi vysporiadala. Odporúčame spravované riešenie hostingu pretože život uľahčuje!

Plán hodnoty servera Plán napájania Plán servera Enterprise Počiatočná diskontná cena Normálna cena % zľavové úspory Miesto na disku Bandwidth SSL zadarmo Pamäť (RAM) Počet jadier CPU Rootový prístup Vyhradené adresy IP
$ 118,99 $ 138,99 $ 148,98
$ 189 $ 249 $ 289
37% 44% 48%
1 TB HDD 2TB HDD
alebo
512 GB SSD
1 TB SSD
unmetered unmetered unmetered
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
8GB. 16GB 30GB
4 8 8
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
3 4 5

Dobre vedieť… ty nie’t získať zadarmo zálohy s niektorým z týchto plánov – to’je ponúkaný ako voliteľný doplnok, takže vy’Keď sa zaregistrujete, pravdepodobne to budete chcieť pridať.

Program Value Server vo výške 118,99 dolárov za mesiac je skvelým východiskovým bodom – nemá’t vás zaplaví funkciami, vďaka čomu je spravovateľnou voľbou. Pamäť RAM s kapacitou 8 GB má dostatok pamäte a mali by stačiť štyri jadrá CPU, aby vaše stránky fungovali bez problémov.

Jedinou nevýhodou najlacnejšieho plánu je, že používa úložisko HDD (Hard Disk Drive). Toto nie je’zlé, ale vyhral’• byť taký rýchly ako novší úložný priestor SSD (Solid State Drive) ktorý je dodávaný s pokročilejšími plánmi.

HostGator odporúča plán servera Power, a ak áno’Rozpočet som mal natiahnuť na 138,99 dolárov mesačne’je solídny výber. Môžete si vybrať medzi úložiskom HDD a SSD pre jednu vec, čo znamená, že si môžete vybrať rýchlejšiu možnosť, ak chcete.

Väčšina používateľov vyhrala’Nepotrebujem plán servera Enterprise Server a určite nie hneď – na tomto pláne sa treba usilovať. Osem jadier a 1TB SSD úložiska by sa premrhali “normálne” webové stránky – nezabudnite’výberom plánu získate hodnotu za svoje peniaze’Budem pre teba najťažšie pracovať!

Ďalšie informácie

 • Pozrite sa na Najlepšie vyhradený server hosting v našej hĺbkovej kontrole najlepších poskytovateľov
 • Dedikovaný hosting je najdrahší typ, ale stále môžete získať veľkú hodnotu za peniaze – odhalíme Najlepšie lacný dedikovaný server hosting v našom podrobnom prehľade

9

Hostgator Hosting plány vs konkurenčné hosting plány

my’Pozrel som sa na každého hostiteľa’s hosting plány podrobne, takže by ste mali mať celkom dobrý nápad, ktorý z nich by ste si vybrali pre svoje vlastné stránky. Ale predtým, ako to urobíte, pravdepodobne budete chcieť vedieť, či by ste inde mohli získať lepšiu ponuku, správne?

Hostgator’Ceny sa celkom dobre zhodujú s hlavnými konkurentmi InMotion a Bluehost. to’Nie je to najlacnejšie, ale celkovo dáva na stôl niekoľko atraktívnych obchodov. Vo všetkých hostiteľských plánoch tu’ako sa títo traja najlepší konkurenti pohybujú v cene:

 • Hostgator’s ceny sa pohybujú od 2,75 do 289 dolárov za mesiac
 • Bluehost’Ceny sa pohybujú od 2,95 do 209,99 dolárov mesačne
 • V pohybe’s ceny sa pohybujú od 3,99 do 589,99 dolárov za mesiac

HostGator sa nachádza celkom blízko spoločnosti Bluehost vo svojom celkovom cenovom rozpätí a môžete jasne vidieť, že ponúka oveľa lacnejšie ceny ako InMotion, pokiaľ ide o ich najlepšie ceny. Ako ich však porovnávajú podľa plánu? nechať’s Pozrite sa (všetky ceny uvedené v tabuľke sú len diskontné ceny):

HostGator Bluehost InMotion zdieľané mrak WordPress predajca VPS Oddaný
2,75 – 5,95 dolárov 2,95 dolárov – 13,95 dolárov 3,99 – 13,99 dolárov
4,95 – 9,95 dolárov N / A 21,04 USD – 69,34 USD
5,95 – 9,95 dolárov 2,95 dolárov – 49,95 dolárov 4,99 dolárov – 10,99 dolárov
19,95 USD – 24,95 USD N / A 15,39 USD – 89,94 USD
29,95 dolárov – 49,95 dolárov 18,99 – 59,99 dolárov 29,19 dolárov – 69,34 dolárov
118,99 dolárov – 148,98 dolárov 79,99 dolárov – 119,99 dolárov 105,69 USD – 519,49 USD

Aj keď spoločnosť HostGator nemusí ponúkať najlacnejšie ceny na trhu, má tendenciu mať dostupnejšiu hornú hranicu svojich cenových plánov.

HostGator ponúka lepšiu hodnotu za peniaze ako InMotion a jeho spoločné plány vám dávajú lepšiu hodnotu ako Bluehost’s. my’Už som videl, že HostGator nie je’• najlepšia voľba pre hosting VPS, ale okrem toho sú jeho plány celkom dobre zhodné s konkurenciou.

Ďalšie informácie

 • Urobil InMotion’s cenou upútať pozornosť? Ak áno, prečítajte si našu plnú Recenzia hostenia InMotion Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto top poskytovateľovi
 • Bluehost je známy pre svoj hosting WordPress – zistite, prečo v našom Recenzia Bluehost
 • Bluehost ponúka dosť konkurenčné ceny – pozrite si svoje plány v našich Bluehost Pricing Review
 • HostGator a Bluehost sú najlepšími súpermi – pozrite sa, kto v nás vyhrá Bluehost vs HostGator porovnanie

10

Ostatné náklady na premýšľanie

Keď sa zaregistrujete na hosťovanie, vy’Nájdem tam’Je to celý rad ďalších vecí, ktoré by ste mali, mohli alebo určite musíte dostať. Keď sa dostanete k pokladni, niektoré doplnky sa vyberú automaticky’pozrite sa, aké ďalšie náklady môžete očakávať od hostgatátora, ak sa zaregistrujete.

hostgator ceny extra náklady checkoutvy’Keď sa zaregistrujete na hosťovanie, na stránke pokladnice nájdete ďalšie služby. Niektoré prichádzajú automaticky vybrané, takže vždy svoj plán starostlivo kontrolujte!

1. Názvy domén

Niektoré z hostgator’s plány – napríklad jeho hosting WordPress – zahŕňajú bezplatné doménové meno. Je to skvelý bonus, ale nie všetky plány zahŕňajú doménu zadarmo. Našťastie si môžete kúpiť svoje doménové meno priamo od hostgator – ale koľko to stojí?

Hostgator’Ceny domén fungujú podobným spôsobom ako náklady na hosťovanie – v tomto prípade je zľava prvý rok a potom zaplatíte obvyklú cenu. Tu’s pohľad na niektoré z jeho cien:

 • .com: 12,95 dolárov ročne, obnovuje sa na 17,99 dolárov
 • .org: 12,95 dolárov ročne, obnovuje sa na 17,99 dolárov
 • .Webové stránky: 9,95 dolárov ročne, obnovuje sa za 15 dolárov
 • .net: 12,95 dolárov ročne, obnovuje sa na 17,99 dolárov
 • .me: 15 dolárov ročne, obnovuje sa na 19,95 dolárov

Jedná sa o veľmi vysoké ceny za obnovenie, ale má to výhodu, že váš hosting a názov domény sú na jednom mieste!

2. Certifikáty SSL

HostGator obsahuje zadarmo Let’s Zašifrujte SSL certifikát vo všetkých jeho hostiteľských plánoch. Poskytuje to základnú ochranu, ale ak chcete vyššiu úroveň zabezpečenia, môžete si prostredníctvom produktu HostGator kúpiť prémiové certifikáty SSL.

Na výber sú tri SSL:

 • Pozitívne SSL: 19,99 dolárov ročne (obnovuje sa 39,99 dolárov ročne)
 • SSL vo viacerých doménach: 79,99 dolárov ročne
 • SSL s predĺženou validáciou: 269,99 dolárov ročne

Ty nie’Nemusím si kupovať jeden z nich – to’väčšinou pre weby, ktoré potrebujú vyššiu úroveň dôvery a bezpečnosti, ako sú napríklad internetové obchody.

Dobre vedieť… Pri registrácii na hosťovanie si môžete kúpiť pozitívny SSL pri registrácii, ale potom to neurobíte’nezískajte štartovaciu zľavu.

3. Ochrana kódu

CodeGuard je zálohovací a bezpečnostný softvér, ktorý vám poskytuje ochranu pred prípadnými problémami. Spúšťa sa denne, automatické zálohy pre vaše stránky, informuje vás o akýchkoľvek neoprávnených zmenách a umožňuje obnoviť stránku na predchádzajúcu verziu, ak by sa niečo neplánovalo naplánovať..

Cena sa začína prvým mesiacom od 2 USD mesačne, potom sa obnovuje na 23,95 USD ročne. Toto môžete pridať ako bonus pri platbe, keď sa zaregistrujete pre hostingový plán. Heads up – často prichádza už vybraný, takže ak nemáte’nechcem, aby vás táto funkcia’d lepšie sa uistite, že toto políčko nie je’t začiarknuté.

4. Monitorovanie SiteLock

Toto je užitočná funkcia, ktorá každý deň monitoruje váš web a upozorní vás, či je váš web napadnutý hackerom alebo má škodlivý kód. Docela strašidelné veci, však? že’s prečo ho HostGator uvádza ako “vysoko odporúčané” doplnok pri platbe.

Monitorovanie SiteLock stojí 24,99 dolárov ročne – táto položka sa pridá do vášho plánu hostenia a je vopred vybraná spoločnosťou HostGator. Skontrolujte, či je správne’Je začiarknuté alebo sa vyhnúť akýmkoľvek prekvapeniam pri platbe.

5. Ďalšie doplnky

Ďalšie doplnky, ktoré môžete nájsť pri pokladni, zahŕňajú profesionálnu e-mailovú adresu, ktorá stojí 6 dolárov mesačne, a SEO nástroje HostGator, ktoré stoja 35,40 dolárov ročne. Tieto don’Obvykle sa automaticky vyberú, takže ak ich chcete pridať ako doplnky, jednoducho začiarknite tie, ktoré chcete!

Dobre vedieť… Hostgator’45-dňová záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje na jeho hostiteľský plán a súkromie domény. Nie’t rozšíriť na všetky názvy domén, ktoré ste si kúpili sami. Ak váš plán obsahuje bezplatnú doménu, hostGator odpočíta poplatok 15 dolárov, aby ste si mohli svoju doménu ponechať.

Ceny hostgátora: Zhrnutie

my’Pokryl som vstupy a výstupy hostgátora’s cenovými plánmi, od najlacnejších po najdrahšie balíčky, porovnaním s najlepšími konkurentmi a označením dodatočných nákladov, ktoré by ste mali hľadať.

Teraz by ste mali vedieť, či hostGator’s hosting plány sú pre vás to pravé – a na ktorý z nich sa chcete bližšie pozrieť. my’Hovoril som však o mnohých rôznych plánoch, tak nechaj’majú rýchlu rekapituláciu hostgátora’s plánmi…

Súhrn cien hostgátora

 • Zdieľaný hosting: 2,75 – 5,95 dolárov mesačne.
 • Cloud hosting: 4,95 – 9,95 dolárov mesačne.
 • Hosting WordPress: 5,95 – 9,95 dolárov mesačne.
 • Hosting predajcu: 19,95 USD – 24,95 USD mesačne.
 • Hosting VPS: 29,95 dolárov – 49,95 dolárov mesačne.
 • Vyhradený hosting: 118,99 – 148,98 dolárov mesačne.

Zdieľaný, WordPress a VPS hosting sú najbežnejšie zvolenými typmi hostingu, ale naozaj záleží na vašich individuálnych potrebách – a na vašom rozpočte!

Pamätajte, že počiatočná zľava vyhrala’t vydrží navždy, tak Pred registráciou vždy skontrolujte ceny obnovenia. Dajte si pozor aj na ďalšie náklady pri pokladni – Hostgator ponúka veľa voliteľných doplnkov, ktoré si môžete vybrať a vybrať, ako sú názvy domén, zálohovacie služby a nástroje SEO – preto si pred dokončením nákupu buďte opatrní, aby ste si skontrolovali svoj plán..

Náš konečný rozsudok HostGator’s cena je pozitívna. to’je veľmi silný poskytovateľ hostingu, takže aj keď jeho plány nie sú’t vždy najlacnejšie, viete’získavate kvalitné služby za svoje peniaze. Jeho zdieľaný hosting ponúka predovšetkým veľkú hodnotu za peniaze.

Najčastejšie otázky

Poskytuje spoločnosť HostGator bezplatné skúšobné verzie?

Bohužiaľ nie – poskytovatelia hostingu’t poskytovať bezplatné skúšobné verzie svojich hostingových plánov. Poskytujú však záruku vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať svoje hostingové plány úplne bez rizika. HostGator má 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo je dosť veľkorysé!

Svoj účet HostGator môžete kedykoľvek zrušiť?

Áno! Ak zrušíte program HostGator’s 45-dňová záručná doba vrátenia peňazí, vy’Dostanete úplnú náhradu za váš hostingový plán. Ak zrušíte po tomto období, váš plán bude zrušený k nasledujúcemu dátumu obnovenia, pokiaľ výslovne nepožiadate o zatvorenie svojho účtu skôr. to’to stojí za to povedať zrušenie vášho plánu nie’t automaticky zrušíte názov vašej domény.

Získate bezplatnú doménu s HostGator?

Áno, ale iba na určitých baleniach – buďte opatrní a pred registráciou ju skontrolujte. Všetko záleží na type hosťovania, ktorý si vyberiete. Napríklad programy WordPress a zdieľaný hosting poskytujú bezplatnú doménu, ale jej plány VPS nie’T.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map