Hodnotenie hostingu A2 Je to najlepšie pre vaše stránky?


Najlepšie pre

Najlepšie pre služby zákazníkom


Celkové hodnotenie

4 z 5 hviezdičiek

A2 Hosting je poskytovateľ s vynikajúcou zákazníckou podporou a bezpečnosťou. Ak sú to vaše najvyššie priority, potom už nehľadajte. Čítajte ďalej, keď vážime silné stránky hostingu A2 proti jeho slabým stránkam.

Zákaznícky prvý poskytovateľ hostingu

Zaujíma vás, či by A2 Hosting mohol byť pre vaše stránky najlepším poskytovateľom? Máte dobrý vkus – z dvanástich poskytovateľov hostingu, ktorých sme študovali v našom výskume, A2 Hosting je na slušnom štvrtom mieste.

Pri hľadaní svojho najvhodnejšieho poskytovateľa hostingu to’Je ľahké, aby každá možnosť začala znieť rovnako. my’znovu tu, aby ste prerušili hluk a poskytli vám fakty, aby ste mohli urobiť čo najinformovanejšie rozhodnutie – koniec koncov, je to pre váš web veľký krok.!

Než sa dostaneme do buriny, tu’s A2 Stručný prehľad hostenia:

grafika s vysvetlením hviezdičkami

Pros & Zápory

Pros

 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek: môžete získať úplnú refundáciu v priebehu prvých 30 dní od registrácie účtu a pomernú refundáciu kedykoľvek potom. Toto masívne odlišuje hostenie A2 od konkurencie
 • Responzívny zákaznícky servis: Hosting A2’s “Guru Crew” tím služieb zákazníkom je vysoko hodnotený a vždy po ruke
 • Super bezpečné servery: A2 Hosting prijíma ďalšie opatrenia, aby zabezpečil, že jeho servery – a teda vaše webové stránky – sú digitálne aj fyzicky bezpečné

Zápory

 • Mierne neohrabaný proces registrácie: preplnená domovská stránka a pomalé odhalenie informácií o cenách sťažujú registráciu účtu, ako je potrebné
 • Nie najkonkurencieschopnejšia doba prevádzkyschopnosti na trhu: A2 Hosting má skvelú dostupnosť, ktorá bude fungovať dobre, ale ak je prevádzka najvyššou prioritou, ostatní poskytovatelia ako HostGator a Bluehost vám môžu zaručiť ešte lepšie percento

Hosting A2’s Kedykoľvek je záruka vrátenia peňazí hlavným profilom a časť dôvodu, prečo poskytujeme tomuto poskytovateľovi hodnotu za peniaze 3,9 / 5. že’Rozhodne nejde o kategóriu, ktorú by sme mali ignorovať – ​​88% ľudí, ktorých sme oslovili, uviedli, že pri výbere poskytovateľa hostingu uvádzali ceny ako najdôležitejší faktor.

Ďalšie informácie:

Najlepší poskytovatelia webhostingu – naša porovnávacia recenzia hostingu HostGator, Bluehost a GoDaddy

Stručne o hostovaní A2

A2 Hosting začal pod menom Inquinet v malej dvojizbovej kancelárii v Ann Arbor, Michigan v roku 2001. Spoločnosť je stále nezávislou prevádzkou so sídlom v Ann Arbor, ale rozšírila sa o dátové centrá v Severnej Amerike, Európe a Ázie.

Celkové poradie# 4 z 12 poskytovateľov hostingu
stanovenie cenyPočnúc 1.98 dolárov / mesiac (obnovuje sa na 5,99 dolárov / mesiac)
Hostingové plányZdieľané, WordPress, VPS, Cloud, Dedicated a Reseller
Pomoc & podpora24/7 tím služieb zákazníkom
VlastnostiOvládací panel cPanel, certifikát SSL, migrácia stránok zdarma
uptime99,90% záruka

uptime & rýchlosť

Prevádzková doba nie je’t A2 Hosting’s “Wow” Tento poskytovateľ však stále pokrýva všetky potrebné základy na poskytovanie štandardných služieb. V podstate A2 Hosting’s uptime nikdy neopustí vaše stránky za krivka – to’je to len priemer.

A2 Hosting si nárokuje 99,90% dostupnosti, čo znamená menej ako deväť hodín prestojov ročne. Z toho, čo sme’Videli sme, že poskytovateľ skutočne fungoval ešte lepšie, s priemernou prevádzkou 99,95%. Obidve tieto čísla sú pôsobivé, keďže nie je možné dosiahnuť 100% dostupnosť a žiadny poskytovateľ hostingu to nemôže sľúbiť.

a2 hosťovanie uptime záväzkov

Najkonkurencieschopnejšie doby prevádzky sú však v rozmedzí 99,97 – 99,99%, takže A2 Hosting je v tejto oblasti celkom stredným balíkom. Ak je vaša najvyššia priorita dostupnosť’oplatí sa dozvedieť viac o hostiteľovi, ktorý ponúka 99,99% dostupnosti.

Rýchlosť načítania je ďalším faktorom, ktorý treba zohľadniť pri výbere poskytovateľa hostingu. to’Je to tiež dôležité, pretože iba vyše polovica návštevníkov opustí stránku, ktorá sa načíta trvať dlhšie ako tri sekundy.

Aby ste zaistili veľkú rýchlosť načítania, hosting A2 poskytuje jednoduché nastavenie funkcie Cloudflare z ovládacieho panela cPanel. Cloudflare je sieť na doručovanie obsahu (CDN) odporúčaná serverom A2 Hosting a môžete si vybrať medzi jej službami “zadarmo” a “poistné” úrovne podľa vašich potrieb.

druhy & Vlastnosti

A2 Hosting ponúka šesť rôznych typov hostingu: Zdieľané, WordPress, VPS, Cloud, Dedicated a Reseller. Môže byť ohromujúce, keď sa rozhodujeme, ktorý typ je pre vaše stránky najlepší, takže my’Ďalej som načrtol základy každého typu:

 • Zdieľaný hosting je cenovo najdostupnejší a pre začiatočníkov najpriaznivejší typ hostingu, ale ak máte v pláne zmeniť veľkosť svojich stránok, môžete’Nakoniec to vyrastiem. Hosting A2’Zdieľané plány v našom výskume dosiahli v priemere 99,95% dostupnosti. Ceny začínajú na 1,98 dolárov mesačne.
 • Hosting na WordPress je prispôsobený webovým stránkam a blogom WordPress, takže ak už máte web s programom WordPress alebo ho chcete vytvoriť, je to najlepšia voľba. Hosting A2’s VPS plány priemerne 99,95% dostupnosti v našom výskume. Ceny začínajú na 1,98 dolárov mesačne.
 • Hosting VPS je ideálny pre webové stránky malých firiem. Prekračuje rámec zdieľaného hostenia, ale nie je’t tak drahé ako špecializované plány. Hosting A2’s VPS plány priemerne 99,95% dostupnosti v našom výskume. Ceny začínajú na 5 $ / mesiac.
 • Cloud hosting je vynikajúca škálovateľnosť a flexibilita. Váš web je uložený na viacerých serveroch, čo znamená, že môžete sťahovať zdroje z rôznych miest. Vďaka tomu je perfektné, ak vaše stránky zažijú túry v poklesoch v takých veciach ako je premávka. Ceny začínajú od 5 dolárov mesačne.
 • Vyhradený hosting je najdrahší, ale aj najrozšíriteľnejší a najvýkonnejší typ hostingu. Hosting A2’V rámci nášho výskumu boli venované plány v priemere 99,94% dostupnosti. Ceny začínajú na 99,59 dolárov / mesiac.
 • Hosting predajcu znamená, že si prenajímate miesto na pevnom disku a šírku pásma od hostingu A2 Hosting, ale na rozdiel od všetkých ostatných plánov hostenia to tak nie je’t tam zastav. Potom by ste si prenajali tento priestor tretej strane (napríklad malej firme), akoby ste boli poskytovateľom hostingu. Distribúcia hostingu je potrebná iba pre spoločnosti, ktoré vyvíjajú webhosting alebo vývojárov. Ceny začínajú na 9,80 dolárov / mesiac.

Potrebujete viac informácií o rôznych typoch hostingu?

 • Porovnanie VPS vs Zdieľaný hosting
 • Porovnanie VPS verzus vyhradený hosting
 • Porovnanie hostingu typu Cloud vs WordPress

Funkcie hostenia A2

Každý hostingový plán A2 je dodávaný s bezplatným ovládacím panelom cPanel a certifikátom SSL. vy’Vždy budete mať tiež možnosť bezplatnej migrácie stránok, čo je dosť veľkorysé vzhľadom na to, že niektorí poskytovatelia za túto službu účtujú viac ako 100 dolárov! A2 Hosting tiež ponúka ekologické riešenia “zelený hosting” riešenia a špeciálne zľavy pre neziskové spoločnosti.

Rovnako ako u všetkých poskytovateľov sa ďalšie funkcie líšia v závislosti od typu hostenia a cenového plánu. A2 Hosting získava skóre 4,3 / 5 v našom výskume funkcií, ktoré ho umiestňujú do stredu balenia – vy’Určite budete mať to, čo potrebujete, ale možno budete musieť zaplatiť trochu viac, aby ste posunuli svoje stránky na ďalšiu úroveň.

Všetky hostenia A2’Medzi zdieľané a WordPress plány patrí neobmedzené ukladanie a prenos SSD, ako aj ovládací panel cPanel. Jedná sa o celkom štandardné inklúzie v celom priemysle. Ako ste sa pohybovať hore cenovej hladiny zdieľaných a WordPress plány, vy’Získate tiež neobmedzené e-mailové účty a automatické zálohovanie stránok.

Hosting A2’s tromi plánmi VPS a štyrmi vyhradenými plánmi ponúka kombináciu prístupu root a ovládacieho panela cPanel a úplnú správu HostGuard.

stanovenie ceny

Keď sa zaregistrujete pre plán s hosťovaním A2, môžete’Budem mať možnosť:

 • Platiť do mesiaca
 • Platte jeden rok vopred
 • Platte dva roky vopred
 • Platte tri roky vopred

Tri roky sa javia ako obrovský záväzok – tak čo’je odvolanie? Čím viac času zaväzujete, tým nižšie sú ceny. Napríklad plán Lite Shared sa začína na 1,98 dolárov mesačne, keď platíte vopred na tri roky, oproti 3,30 dolárov mesačne, keď platíte mesiac. Stále si myslíme, že dva alebo tri roky je veľmi dlhá doba, ku ktorej sa musíme zaviazať vopred, ale prameň ročného vyúčtovania je pravdepodobne najmúdrejší pre vašu peňaženku.

to’Je tiež dôležité si uvedomiť, že poskytovatelia hostingu majú zvyčajne mätúce propagačné ceny a A2 Hosting nie je výnimkou. Propagačné ceny sú ceny v prvom roku, ktoré sa obnovujú výrazne vyššie. Napríklad, že 3,30 USD mesačne, ktoré sme už spomenuli, sa po prvom roku stáva 9,99 dolárov mesačne. To môže byť frustrujúce, ale len raz’uvedomte si to vy’Budem lepšie vybavený na výber najrozumnejšieho plánu pre váš rozpočet.

Typ hostenia Propagačná cena sa obnovuje o zdieľané WordPress VPS mrak Oddaný predajca
$ 1,98 – 6,27 / mesiac $ 5.99 – 18,99 / mesiac
$ 1,98 – 6,27 / mesiac $ 5.99 – 18,99 / mesiac
$ 5-25 / mesiac $ 5 – 99,99 / mesiac
$ 5-15 / mesiac
$ 99,59 – 141,09 / mesiac $ 119,99 – 192,99 / mesiac
$ 9,80 – 30,38 / mesiac $ 19,99 – 61,99 / mesiac

Ak ty’hľadáte najlacnejší spôsob, ako sa dostať na internet, pozrite sa na:

 • Najlepšie lacné poskytovateľov hostingu
 • Najlepšie Lacné WordPress Hosting
 • Najlepšie lacné VPS hosting
 • Najlepšie Lacné Dedikovaný hosting

Hosting A2’s ceny sú dosť štandardné pre toto odvetvie a na štvrtom mieste z 12 v USA “Hodnota za peniaze” kategórie nášho výskumu (dali sme mu 3,9 / 5). Pre porovnanie, špičkoví konkurenti ako Bluehost a HostGator majú cenové rozpätie 2,95 – 119,99 $ / mesiac a 2,75 – 148,98 $ / mesiac, resp..

Ostatní poskytovatelia, napríklad 1&1 IONOS sú lacnejšie ako hosting A2, ale dostanete to, za čo platíte. V takom prípade znamená investovanie trocha viac peňazí do hostingu A2 lepšiu službu zákazníkom a širšiu škálu typov hostenia, z ktorých si môžete vybrať.

Najlepšia časť A2 Hosting’s cena je jeho kedykoľvek záruka vrátenia peňazí. Iní poskytovatelia hostingu zvyčajne ponúkajú náhrady iba na jeden mesiac, takže A2 Hosting ďaleko prevyšuje konkurenciu s týmito pravidlami. Záruka vrátenia peňazí však prichádza s obvyklou jemnou potlačou: vyhrala’byť poctený, ak porušíte spoločnosť’s podmienkami služby, a to nie je’t pokryť registráciu domén, poplatky za nastavenie a poplatky za migráciu. Za prvých 30 dní získate úplnú refundáciu a kedykoľvek potom pomernú refundáciu.

zabezpečenia

Okrem bezplatného certifikátu SSL, ktorý je súčasťou každého plánu, spoločnosť A2 Hosting vytvorila aj vlastnú iniciatívu Perpetual Security, ktorá presahuje rámec zabezpečenia bezpečnosti vašich stránok. Súčasťou iniciatívy je bezplatná ochrana pred hackScan, ktorá pracuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sa zabránilo útokom na vaše stránky. Trvalá bezpečnosť hostingu A2 zahŕňa celok hostiteľ (si to?) ďalších opatrení, z vírusu skenovania vás’d) očakávať viac výnimočných vecí, ako napríklad:

 • Duálny hosting Firewall: Okrem celkového sieťového brány firewall obsahuje váš účet hostenia A2 ďalší serverový firewall, ktorý blokuje neoprávnených používateľov.
 • Obmedzený prístup na server: namiesto hesiel, A2 Hosting’Zamestnanci používajú kľúče na prístup k serverom. Klávesy sú bezpečnejšie ako heslá, pretože fungujú skôr ako konverzácia medzi počítačom a serverom, než ako jednoduchý kód (heslo), ktorý by mohol niekto uhádnuť..
 • Tvrdenie servera: to znamená posilnenie nastavení siete a sprísnenie riadenia prístupu na zvýšenie servera’s bezpečnosťou.
 • Posilnená ochrana DDoS: Distribuované útoky typu Denial of Service (DDoS) sa vyskytujú, keď sa na webový server vyšle veľký objem falošnej prevádzky, pričom sa server upotrebuje.’zdroje, aby k nemu nemal prístup oprávnený prenos.

A čo fyzické zabezpečenie?? vy’Pravdepodobne som už o tom trochu premýšľal digitálne bezpečnostné opatrenia vášho potenciálneho poskytovateľa hostingu. Ale to’Je tiež dôležité vziať do úvahy fyzický bezpečnosť vašich stránok’s server. Návštevníci hostenia A2’s dátové centrum vyžaduje dve rôzne bezpečnostné karty pre vstup do priestorov, ktoré sú vylepšené video sledovaním. Každý server je navyše úplne uzavretý v klietkach, kde sú na prístup k serveru potrebné kľúče.

Po zavedení všetkých týchto opatrení bude A2 Hosting’Servery sú dobre zabezpečené na i offline.

podpora

A2 Hosting nemá’nevyhral som “Najlepšie pre služby zákazníkom” titul bez dôvodu! Poskytovateľ získa perfektných 5/5 v našom výskume podpory zákazníkov. Posádka Guru – ako A2’s osobnými asistentmi, ktorých radi volajú – sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sa zaistilo hladké fungovanie vašich stránok. Získate tiež celý rad možností podpory – A2 Hosting poskytuje online vstupenky, prehľadávateľnú databázu znalostí, globálne telefónne linky a funkciu živého chatu, kde môžete počuť priamo od posádky Guru Crew..

a2 hosting vedomostnej základne

Z recenzií, ktoré sme’Po prečítaní sú používatelia s A2 spokojní’predovšetkým zákaznícka podpora. Jeden zákazník menom Shizane vysvetlil:

“ja’Položil som všetko od základných otázok po pokročilejšie a oni buď odpovedia ihneď, alebo za pár hodín.”

Používateľ menom Antonia mal podobné skúsenosti:

“Ich podpora je rýchla a veľmi užitočná pre nás, ktorí pracujeme v prostredí s rýchlym tempom.”

Myslíme si však, že John to zhrnul najlepšie:

“A2 má najlepší zákaznícky servis, aký som zažil v službe webhostingu. Sú oboznámení a sú schopní rýchlo vyriešiť problémy. ja’m rád, že som prešiel na ne pre všetky svoje webové stránky.”

Kým A2 Hosting svieti v zákazníckych službách, v ľahkom používaní mierne zaostáva. Akonáhle si vyberiete hosting plánu vás’Ak sa chcete zaregistrovať, spoločnosť A2 Hosting vás požiada o registráciu domény, použitie existujúcej domény, prevod domény z iného registrátora alebo použitie subdomény A2 Hosting. Táto sekcia nie’nezmieňte cenu, ktorú bude účtovať za novú doménu – je to menej ako ideálne, pretože pred vstupom do procesu registrácie sa môžete hlboko zapojiť.’preplatok za doménu.

a2 hosting doménová kontrola

Počas procesu registrácie sa nachádzate vy’Budem konfrontovaný so všetkými druhmi doplnkov (dabovaný “Konfigurovateľné možnosti”) vybrať si z. Na rozdiel od najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting, A2 Hosting nevie’t automaticky vybrať platené možnosti, ktoré musíte manuálne zrušiť, čo je výhodné. Ale to tiež znamená, že vyhrali dobré veci’buď sa preverím. Napríklad nezabudnite zvoliť voľnú úroveň A2’s vlastným tvorcom webových stránok’je to služba’zaujíma ma.

Ďalšou užitočnou konfigurovateľnou možnosťou je automatická inštalácia pre aplikácie ako WordPress alebo Drupal. Ich príprava v procese registrácie ešte predtým, ako sa dostanete na ovládací panel, je vynikajúcou možnosťou, ktorá odstraňuje ďalší krok – skvelá pomoc pre nových používateľov..

Prečítajte si celý náš text Recenzia WordPress dozvedieť sa viac o platforme

Zistite, od čoho môžete očakávať náklady na názov domény

Pozrite sa, ako cestovné A2 Hosting v našom rebríčku Najlepší poskytovatelia PHP

Záverečné myšlienky

Môžeš’S A2 Hosting sa naozaj pokazím, ale nie je to tak’nemyslím to’s najlepším poskytovateľom pre všetkých. Celkovo A2 Hosting’Skóre 4,3 z 5 v našich rebríčkoch je veľmi zaslúžené a má veľmi silné stránky.

A2 Hosting je pre vás, ak…

 • Zákaznícka podpora je pre vás veľmi dôležitá
 • Bezpečnosť je pre vás veľmi dôležitá
 • vy’znovu sa zaujímate o hosťovanie prostredníctvom cloudu alebo predajcu

A2 Hosting nie je’t pre vás, či…

 • Uptime je vaša priorita č. 1 – z tohto dôvodu by ste sa mali pozrieť na hostGator

Ak ty’Naozaj si nie ste istí, ako sa cítite v súvislosti s hostením A2, vďaka jeho záruke vrátenia peňazí z neho je skvelý poskytovateľ s nízkym rizikom, ktorý si môžete vyskúšať z prvej ruky..

Ak ty robiť máte silné názory na hosťovanie, zanechajte komentár a dajte nám vedieť, čo si v poskytovateľovi najviac ceníte!

Najčastejšie otázky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map