Hostinger Review 2020: Cenově dostupný a bohatý na funkce


Nejlepší pro

Nejlepší za zvýhodněné ceny


logo hostinger

Celkové hodnocení

4 z 5 hvězdiček

Hostinger je nejlépe známý pro své dostupné ceny a širokou škálu funkcí, ale to má některé nevýhody stojí za zvážení. Čtěte dále a zjistěte, zda je hostinger správným poskytovatelem pro váš web.

Zvažujeme výhody a nevýhody tohoto evropského poskytovatele hostingu

Hledání poskytovatele hostingu se může cítit jako skličující úkol. Existuje tolik možností tam venku, a všechny vypadají docela podobně na povrchu. Náš tým odborníka na tvorbu webových stránek však provedl hluboké vykopávky, aby odhalil silné a slabé stránky každého poskytovatele. My’strávili hodiny zkoumáním a vzájemným porovnáváním jejich příslušných funkcí a pomáhali běžným lidem – ne technologickým odborníkům – připojit se online 10 let.

jestli ty’pokud uvažujete o použití hostingeru jako svého poskytovatele hostingu, přečtěte si pro odborný verdikt. Nejprve však stručné shrnutí:

grafika s vysvětlením hvězdičky

Hostinger Pros

 • Plány WordPress: silná zkušenost s palubou na většině plánů WordPress zajišťuje velké snadné použití
 • K dispozici jsou Windows i Linux hosting: Kromě konvenčních plánů Linux nabízí Hostinger také hostování Windows na plánech VPS
 • Vícejazyčná podpora zákazníků: Hostinger’Agenti podpory zákazníků jsou k dispozici v mnoha jazycích a jsou rozmístěni po celém světě

Hostinger nevýhody

 • Nízké procento dostupnosti: držel se průmyslových standardů, Hostinger’s uptime záruka prostě může’soutěžit
 • Žádný specializovaný plán: Hostinger ne’nenabízí žádné specializované plány hostingu
 • Žádná telefonická podpora: zatímco možnosti zákaznické podpory Hostinger ano jsou robustní, tento poskytovatel ne’t zatím nenabízejí telefonickou podporu

Hostinger ve stručnosti

Společnost Hostinger byla založena v Litvě v roce 2004 a v roce 2011 dosáhla milionového milionu uživatelů. Od té doby se společnost Hostinger rozrostla o řadu dceřiných společností; Společnost založená na datových centrech v sedmi zemích nyní obsluhuje více než 29 milionů uživatelů a každý den má přes 10 000 nových registrací.

Spolehlivost a výkon

Žádný webový hostitel nemůže zaručit 100% dostupnost. To bylo řečeno, vy’Chci se zaměřit na něco v rozmezí 99,97 – 99,99%, což odpovídá 50 až 150 minutám prostojů za rok.

Hostinger má nyní mnoho silných stránek, ale my’Budu upřímný: uptime není’jeden z nich. Tento poskytovatel zaručuje 99,9% dostupnosti, což znamená přibližně 7 hodin a 53 minut prostojů za rok. Toto číslo samozřejmě představuje nejhorší scénář, ale v ideálním případě vás’rád bych se vyhnul možnosti více než 1-3 hodin prostojů za rok.

Jak vážíte Hostingera’Vzhledem k silným a slabým stránkám by vás mohlo zajímat, o kolik bude méně než hvězdná doba provozu důležitá vaše konkrétní stránky. Uptime je zvláště důležité, pokud vy’opětovné hostování webu elektronického obchodu, protože čím více prostojů zažíváte, tím méně vás prodávají’Budu schopen. Dobrá dostupnost bez ohledu na to, jak fungují plošně, ale říkáme, že by to mělo být rozhodující faktor pro weby elektronického obchodu.

Potřebujete více elektronického poradenství?

 • Bezplatné webové stránky elektronického obchodu
 • Nejlepší software pro elektronický obchod

Typy hostování a funkcí

Hostinger nabízí čtyři různé typy hostingu: sdílené, WordPress, mrak, a VPS. Sdílený a cloudový hosting jsou nejlevnější a nejznámější možnosti pro začátečníky, hosting WordPress je vynikající pro blogování, zatímco hosting VPS (Virtual Private Server) je nejvhodnější pro větší weby, které vyžadují více zdrojů..

Myslete na každý typ hostingu jako na deštník. Pod každým z nich jsou různé plány, ze kterých si můžete vybrat, aby se váš web co nejlépe přizpůsobil’s potřeby. Funkce se liší podle plánů, ale my’Rozebral jsem hlavní body každého níže.

Funkce sdíleného plánu hostingerů

Sdílené plány jsou nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak hostit web. Hostinger’Sdílené plány jsou bezpečné a uživatelsky přívětivé a vyspělejší prvky se o vás postarají.

Single Shared Prémiové sdílení Sdílené podnikání
E-mailem Jeden účet Neomezené účty Neomezené účty
Šířka pásma 100 GB Neomezený Neomezený
Zálohy Týdně Týdně Denně
Doména zdarma Ne Ano Ano
Přístup k zabezpečenému prostředí (SSH) Ne Ano Ano

Hostinger WordPress Funkce plánu

Hostinger’s Plány WordPress jsou také spuštěny na sdílených serverech a nabízejí stejnou snadnost použití a dostupnost.

Jeden WordPress Prémiové WordPress Obchodní WordPress
E-mailem Jeden účet Neomezený Neomezený
Šířka pásma 100 GB Neomezený Neomezený
Automatické zálohování Ne Týdně Denně
Doména zdarma Ne Ano Ano
SSH přístup Ne Ano Ano

My’Viděl jsem mnoho pozitivních komentářů k Hostingerovi’s onboarding WordPress pro zákazníky, takže při přihlášení k plánu WordPress můžete také očekávat značné snadné použití.

Hostinger Cloud Plan Features

Zatímco sdílené plány znamenají sdílení více serverů na jednom serveru, cloudové plány znamenají, že váš web je hostován v cloudu – služba, která existuje na více serverech.

Všichni Hostingera’Plány cloudového hostingu zahrnují vyhrazenou IP adresu, bezplatnou doménu a neomezenou šířku pásma. Tady’s, kde se začnou lišit:

Zahájení podnikání Obchodní profesionál Cloud Global
Webové stránky 300 300 300
Úložiště SSD 40 GB 80 GB 200 GB
RAM 3 GB 6 GB 16 GB
CPU Core 2 4 8

Funkce plánu Hostinger VPS

VPS hosting vytváří virtuální prostředí, které napodobuje dedikovaný server – to znamená, že získáte mnoho výhod vyhrazených zdrojů, ale za nižší cenu.

Hostinger’s Plány VPS jsou dodávány s uživatelským ovládacím panelem, automatickými instalátory s oblíbenými webovými skripty a šablonami operačního systému a 128 GB RAM na server. Hostinger’s Plány VPS jsou roztříděny podle množství energie procesoru (centrální procesorové jednotky) dané serveru, uvedené v tabulce “vCPU” krabice níže. Plány jsou také rozlišeny podle rostoucího množství paměti, úložiště a šířky pásma:

1vCPU 2vCPU 3vCPU 4vCPU 6vCPU 8vCPU
Paměť 1 GB 2 GB 3 GB 4 GB 6 GB 8 GB
Úložný prostor 20 GB 40 GB 60 GB 80 GB 120 GB 160 GB
Šířka pásma 1 000 GB 2000 GB 3000 GB 4000 GB 6000 GB 8000 GB

Hostinger’Sdílené plány WordPress, cloud a VPS nabízejí vynikající řadu funkcí. Ale pokud ano’Měl jsem zkušenosti s jinými poskytovateli hostingu nebo už nějakou dobu nakupujete, možná by vás zajímalo, kde Hostinger’s vyhrazené plány jsou.

Toto je jedna hlavní nevýhoda Hostingera: není’nenabízejí specializovaný hosting, který většina ostatních poskytovatelů dělá. To samozřejmě učiní nebo poruší vaše rozhodnutí, pouze pokud’znovu hledám oddaný plán, ale je to’Je to také důležitý faktor, pokud chcete začít na sdíleném nebo VPS plánu a přesto chcete možnost nakonec se přizpůsobíme.

Dedikovaný hostingový plán je obecně považován za další krok po VPS. Ony’mnohem dražší a nejvhodnější pro velmi velké obchodní a elektronické stránky. Pokud si myslíte, že by pro vás mohl být vyhrazený plán, můžete se podívat na naše hodnocení nejlepších specializovaných poskytovatelů hostingu, kde se dozvíte více.

Ceny

32% lidí, které jsme oslovili, se jmenovalo “funkce” jako jejich rozhodující faktor při výběru poskytovatele “ceny” obsadila druhé místo s 27% hlasů. To je ideální, protože Hostinger vyniká v obou kategoriích.

Vzhledem k velkému množství typů a funkcí hostingu má každý plán hostingerů jinou cenu. Hostinger’s ceny jsou velmi konkurenceschopné se zbytkem průmyslu, pohybující se od 0,80 do 129,95 $ / měsíc.

Víme, co vy’přemýšlet – proč tak obrovský rozsah? Hostinger se neliší od ostatních poskytovatelů hostingu při používání lákavě nízké zaváděcí ceny. Čím více času se zavazujete během prvního nákupu, tím více peněz ušetříte – ale pouze při prvním nákupu. Při pokladně je třeba mít na paměti.

Například tento počáteční $ 0,80 / měsíc platí pouze v případě, že kupujete Single sdílený plán na čtyři roky předem, což znamená, že zaplatíte celkem 80 centů X 48 měsíců = 38,40 USD při pokladně.

Don’t starosti – ty ne’t mít zavázat se na čtyři roky dopředu! Můžete si vybrat platbu předem za: čtyři roky, dva roky, jeden rok nebo měsíc, a ceny se budou podle toho měnit. Doporučujeme zakoupit jeden rok předem, protože to’není to příliš závazek a ty’Stále ušetřím nějaké peníze.

My’Rozebral jsem Hostinger’s se pohybuje v níže uvedené tabulce, která ukazuje úvodní cenu jednoho roku zaplaceného předem a obnovovací cenu jednoho roku zaplaceného předem.

Přehled cen hostingerů

Typ hostování Úvodní cena Obnovuje se
Sdíleno 1,95–5,85 $ / měsíc 7,99 – 15,95 $ / měsíc
WordPress 1,95–5,85 $ / měsíc 7,99 – 15,95 $ / měsíc
Mrak 12,95 – 59,99 $ / měsíc 29,00 – 100,00 $ / měsíc
VPS 4,95 – 45,95 / měsíc 9,95 – 129,95 $ / měsíc

Hostinger také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, která se vztahuje na všechny jeho plány. To je docela standardní v celém hostování průmyslu, ale stále hlavní plus.

Také pokud’jsi student, ty’znovu se hodí pro hostinger’s 15% studentská sleva. K slevovému kódu se dostanete po ověření statusu studenta prostřednictvím Student Beans zdarma.

 • Náš průvodce po nejlevnější poskytovatelé webhostingu
 • Náš průvodce po nejlepší poskytovatelé webhostingu

Bezpečnostní

Hostinger’s Obchodní sdílený plán zahrnuje bezplatný certifikát SSL, který je ideální pro malé firmy, které chtějí udržet své klienty’ data v bezpečí. Pokud nejste’t o sdíleném plánu firmy, vy’Musím si zakoupit SSL certifikát zvlášť.

Je neobvyklé nakupovat SSL na základní úrovni odděleně od hostingového plánu. Pokud však chcete upgradovat na vylepšené zabezpečení, pak se hostinger nijak neliší od konkurence účtováním dodatečných nákladů.

hostinger ssl ceny

Aktivace certifikátu SSL je standardní certifikát SSL, který je u některých jiných poskytovatelů hostingu poskytován zdarma, zatímco certifikát Comodo PositiveSSL je zdokonaleným zabezpečovacím opatřením, které by stálo další poplatek u jakéhokoli poskytovatele hostingu. Certifikát Comodo je nejlepší pro elektronický obchod, protože vzbuzuje důvěru v zákazníky, kteří budou muset na vaše stránky zadat osobní údaje. My’d Doporučit standardní aktivaci SSL certifikátu pro menší, více osobní weby.

Hostinger také nedávno povolil pro své uživatele dvoufaktorové ověření, což znamená, že můžete použít oba své e-maily a telefonní číslo, které vás identifikuje jako vlastníka vašeho účtu. Dvoufaktorové ověřování přidává ke každému účtu další manuální úroveň zabezpečení.

Další informace

 • Další informace o tom, jak zabezpečit web, získáte pomocí našeho podrobného průvodce

Zákaznická podpora

Hostinger nabízí robustní možnosti zákaznických služeb, včetně znalostního centra, 24/7 živého chatu, e-mailu a vstupenek na podporu. Hostinger’Tým zákaznické podpory je vícejazyčný a je vybaven pro řešení otázek z celého světa.

možnosti zákaznické podpory hostinger

Ale Hostinger’Jeho jedinečnou nabídkou je rozsáhlá knihovna článků s návodem. Tito pokrývají vše od vytvoření rozbalovací nabídky až po duplikování stránky ve WordPress.

hostinger výukové nabídky

Ale jakkoli jsou tyto návody působivé, Hostingerovi stále chybí nutnost, pokud jde o zákaznickou podporu: telefonní číslo. Tento poskytovatel nenabízí telefonickou podporu, což může být frustrující, pokud shledáte živý chat trochu neosobní. Hostinger plánuje implementaci interní telefonické podpory někdy v roce 2020, ale do té doby je jejich živý chat 24/7 další nejlepší věc.

Přesto, pokud si myslíte, že Hostinger může být pro vaše stránky dobrým poskytovatelem, ne’Nechal vás to nedostatek telefonické podpory. “Telefonická podpora” vlastně svázané poslední místo, kde jsme se ptali uživatelů, jak by nejlépe chtěli získat podporu – live chat vyhrál s 32% hlasů, následovaný e-mailem s 26%.

Uživatelé Hostinger také velmi mluví o podpůrných službách ano nabídka. Jeden uživatel jménem Kay hovoří o bytí “opravdu ohromen tím, jak rychle byla odpověď na můj dotaz a jak rychle byla vyřešena,” zatímco web pro malé firmy dochází k závěru, že Hostinger’s tým podpory “není jen vodítkem, ale má skutečný zájem a motivaci pomáhat s výzvami, kterým čelí všichni v tomto odvětví.”

Sarah, další uživatel Hostinger, vysvětluje, jak její podpora pomohla jí rozvíjet její nezávislý podnik:

“Služba zákaznické podpory online chatu byla neuvěřitelně rychlá a efektivní a pomohla mi s několika počátečními problémy na mém novém účtu. Opravdu si vážím úžasné úrovně podpory pro mě jako nováčka. Je velmi uklidňující a pozitivní mít takovou vstřícnou a přátelskou podporu, která usnadní život novému nezávislému začínajícímu podnikání s tolika dalšími věcmi, které lze uspořádat, jakož i webovou stránku. Děkujeme vám, tým podpory klientů Hostinger!”

Další produkty

Windows VPS Hosting

Windows hosting je nejlepší (a často požadovaný) typ hostování pro weby, které používají jiné nástroje nebo jazyky Windows. Servery Windows jsou hlavní alternativou k populárním serverům Linux, které všichni Hostingerové plánují’dříve diskutované jsou spuštěny.

To’Je mnohem obtížnější najít poskytovatele hostingu Windows než poskytovatele hostingu Linux, ale Hostinger nabízí obojí.

Další informace o hostování systému Windows naleznete v naší recenzi 5 nejlepších poskytovatelů Windows hostingu

E-mail hosting

E-mail hosting je služba, která doslova provozuje e-mailové servery. Funguje to nezávisle na hostování webových stránek a umožňuje vašemu webu používat e-mailové adresy specifické pro danou doménu, jako například e-mailové adresy založené na doméně propůjčují důvěryhodnost webu, a pokud’Pokud znovu spustíte web elektronického obchodu, dává to zákazníkům další důvod k důvěře v vaše podnikání.

Hosting Minecraft

Tenhle poslední by mohl být nejúžasnější. Hostinger nabízí hosting Minecraft, který uživatelům umožňuje hrát populární videohru na serveru pro více hráčů. Můžete si vybrat z pěti různých plánů, z nichž všechny zahrnují okamžité nastavení, mobilní aplikaci a automatické zálohování mimo web.

Recenze hostingerů: Závěrečné myšlenky

Velká hodnota za peníze a velký výběr funkcí dělají z produktu Hostinger konkurenční výběr na trhu. Nízké procento provozuschopnosti a žádné vyhrazené plány hostování jsou však určitými nevýhodami, které je třeba zvážit před přijetím vašeho rozhodnutí.

Pokud ne’Nechci dělat kompromisy v provozuschopnosti, nebo pokud vás znáte’budete potřebovat dedikovaný plán, pak zkuste HostGator – nejen to, že je na prvním místě v našem výzkumu pro uptime, ale také vydělává vyhledávaný titul nejlepšího specializovaného poskytovatele hostingu.

FAQs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map