Recenze 1 a 1 hostování IONOS: Je pro vás ten správný poskytovatel hostingu?


Nejlepší pro

Cloud hosting


1 a 1 IONOS

Celkové hodnocení

4 z 5 hvězdiček

1&1 IONOS je spolehlivý poskytovatel hostingu. Má působivou dobu bezporuchovosti 99,8%, zatímco jeho hostingové balíčky přicházejí s denními zálohami stránek, ochranou proti spamu a spoustou dalších užitečných funkcí. Některé z jeho nabídek jsou však silnější než jiné. Čtěte dál a zjistěte, jestli to tak je’je tím pravým poskytovatelem pro vaše potřeby.

Jaké jsou výhody a nevýhody 1&1 IONOS?

Klady

 • Jeden z nejlevnějších poskytovatelů hostingu na trhu
 • Každý zákazník dostává specializovaného asistenta podpory

Nevýhody

 • Datový a neintuitivní ovládací panel backendu
 • Není příliš přátelský pro začátečníky
 • Některé skryté / neočekávané náklady
 • Online recenze naznačují, že pomoc a podpora často chybí

Přehled 1&1 IONOS

1&1 se obchoduje od roku 1988. Stala se 1&1 IONOS v roce 2018, postupující vpřed s posláním zmocnit podniky prostřednictvím výkonných technologií.

Nabízí pět různých typů hostování webových stránek:

 • Sdíleno (webhosting)
 • VPS
 • Věnováno
 • WordPress
 • Mrak

S tak širokou nabídkou hostingu není překvapením, že 1&1 IONOS řídí 12 milionů domén a drží 8 milionů zákaznických smluv celosvětově.

Že’je spousta lidí. Ale 1&1 IONOS není’t pro každého. Takže je to pro vás to pravé?

Doporučujeme tohoto poskytovatele hostingu malé podniky s límečkem. Je to kvůli tomu všestranné balíčky, relativně levné ceny a silné zaměření na bezpečnost a spolehlivost.

To znamená: 1&1 IONOS’ online recenze jsou smíšené tašky. Spousta lidí zpívá jeho chválu, ale znepokojující počet si stěžuje na špatný zákaznický servis, záludné doplňky a těžko zrušit inkaso..

Nechat’s kopat trochu hlouběji zjistit, zda 1&1 IONOS’ slabiny převažují nad jeho silnými stránkami a zda vám může jiný poskytovatel lépe vyhovovat:

Další informace

 • Chcete vědět více o cloudhostingu? Přečtěte si náš článek o Nejlepší poskytovatelé cloudového hostingu najít nejlepší možnosti pro vás
 • Jste hned po tom nejlepším z nejlepších? Podívejte se na naši recenzi Nejlepší poskytovatelé webhostingu, kde porovnáváme tři nejlepší poskytovatele na trhu

Spolehlivost a výkon

Ty ne’Nechci to auto’s neustále se rozpadá – zejména pokud jej musíte používat každý den, abyste se dostali do práce az práce. Totéž platí pro vašeho poskytovatele hostingu. Potřebujete spolehlivou službu, která zajistí hladký chod vašeho webu.

Zde přicházejí uptime a prostoje. Uptime ukazuje, kolik času je web aktivní a spuštěný, a prostoje je to, jak často weby chodí “dolů” a jsou nepřístupné pro návštěvníky.

První věc, kterou je třeba říct, je’není to nic jako 100% provozuschopnost. Aktualizace a opravy znamenají, že vždy dojde k nevyhnutelným výpadkům. Ale chcete svého poskytovatele’s uptime být co nejblíže tomuto dokonalému skóre.

1&1 IONOS má skvělé skóre dostupnosti. Na svých webových stránkách tvrdí, že je má “téměř 100% provozuschopnosti”, a když jsme to sami vyzkoušeli, ukázalo se, že je to správné: 1&1 IONOS vyšel s 99,98% dostupnosti.

Spolehlivost iontů 1 a 11&1 IONOS nabízí svým uživatelům rychlost plus zabezpečení kombinující více datových center se zálohami a ochranou brány firewall.

Tak, že’má stabilitu, ale co rychlost? Dnes’s rychlost, web rychlost je nesmírně důležitá – zejména na mobilu. Pokud váš web trvá jen mezi jednu a tři sekundy načíst na mobil, tam’s 32% šancí o tom, že se návštěvník vzdal!

Návštěvníci jsou netrpěliví a časy načítání stránek mohou vaše webové stránky poškodit. Tam’Nemá smysl mít úžasný obsah, pokud se nikdo neobejde dostatečně dlouho, aby to viděl. 1&1 IONOS není’t nejrychlejší poskytovatel hostingu na západě, ale ne’Ani příliš špatně.

1&1 IONOS má 15 datových center – vy’obvykle dostanete ten, který je vám nejblíže, pokud nejste’znovu na plánu, kde si můžete vybrat své datové centrum. Výkon se bude lišit v závislosti na tom, které z 15 datových center se používá.

Celkově 1&1 IONOS ne’mít rychlejší pruhy soupeře, jako je HostGator. Ale to’to nezůstalo úplně v prachu. Váš web by se měl načítat poměrně rychle a nenechat návštěvníky klepat na nohy a natahovat se po tlačítku zpět.

Další informace

 • Spolehlivost a výkon jsou zvláště důležité pro podniky: přečtěte si naši recenzi na Nejlepší webhosting pro malé firmy abyste viděli přehled tří hlavních hostitelů malých podniků

Funkce hostování

Pokud jde o funkce, 1&1 IONOS je smíšený vak; jeho cloudový hosting a specializované hostingové plány jsou poměrně silné, zatímco jeho sdílený hosting a VPS hosting jsou dost špatné. V našem výzkumu 1&1 IONOS skóroval 3/5 za funkce, v pořadí 11 z 12 poskytovatelů jsme podrobně analyzovali.

Níže jsou uvedeny některé z hlavních funkcí – včetně úložiště – pro hostingové plány Sdílené, Cloud a VPS:

Hostingový plán Sdílený cloud VPS Linux nebo Windows SSL Úložný prostor Provoz E-mailové účty Doména
Linux hosting Linux hosting Linux hosting, Windows hosting volitelné
SSL zástupný certifikát SSL zástupný certifikát SSL zástupný certifikát
100 GB až 500 GB webového prostoru 50 GB až 160 GB SSD úložiště 50 GB až 160 GB SSD úložiště
Neomezený provoz Neomezený provoz Neomezený provoz
25 až 500 e-mailových účtů 10 000 e-mailových účtů 250 e-mailových účtů
1 bezplatná doména po dobu 12 měsíců 1 bezplatná doména po dobu 12 měsíců

Členění funkcí sdíleného hostingu

Pokud jde o funkce sdíleného hostingu, 1&1 IONOS v podstatě bomby. Pro začátek to není’Nemáte průmyslový standardní palubní panel cPanel, který místo toho používá vlastní neohrabanou alternativu. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí začíná společným hostingem, je celý zážitek pro ty, kteří to potřebují, nejsnadnější. My’Podrobněji jsem to popsal v části o snadném použití.

1&1 IONOS’ sdílené hostingové plány jsou levné, ale dostanete to, za co platíte. Úložiště, provozní povolenky a energie (CPU jádra) jsou směsí něco v pořádku a docela zklamáním. Jeho nízká cena se může lákat, ale upřímně, za $ 3,99 navíc měsíčně’s více než stojí za to pramenit pro plán InMotion (náš nejlepší poskytovatel sdílených hostingů).

Členění funkcí hostování VPS

Naší hlavní snahou od hostingových plánů VPS je, že jsou’jen trochu… slabý. Mají v průměru méně procesorových jader (energie) a méně paměti RAM (paměti) než konkurenti, takže vaše stránky mohou být pomalejší, než kdyby byly hostovány u jiného poskytovatele. Znovu, oni’znovu levné plány, a to’s kompromisem. V případě silného hostování VPS vám doporučujeme místo toho se podívat na InMotion nebo Bluehost, pokud máte web WordPress..

Členění funkcí cloudového hostingu

Cloud hosting je něco 1&1 IONOS si vede velmi dobře. Jeho síla spočívá v jeho rozšiřitelnosti; s osmi různými plány k dispozici’s super snadno upgradovat, kdykoli potřebujete. Začněte malým s plánem Cloud M za pouhých 10 $ / měsíc, poté uvolněte plán Cloud Flex (350 $ / měsíc), jakmile dojde ke zvýšení provozu.

Vlastnosti iontů 1 a 11&1 Cloud hosting společnosti IONOS je jeho nejsilnější službou

Členění vyhrazených funkcí hostování

To’je podobný příběh s 1&1 IONOS’ specializovaný hostingový plán. Tam’s dostatkem energie; pokud váš web má vážný provoz, je to’je ve velmi bezpečných rukou. 1&1 IONOS má k dispozici 15 datových center po celém světě – více než dvojnásobek počtu nejbližších konkurentů. Být schopen vybrat datové centrum, které’s blízko k vašemu publiku je zásadní pro co nejrychlejší udržení vašeho webu.

Další informace

 • Porovnejte nejlepší poskytovatele hostingu a jejich klíčové funkce náš srovnávací graf pro webhosting

Snadnost použití

Hosting může být skličující věc, k níž přistupujete, zvláště pokud vy’znovu k tomu nový. Dobrou zprávou je, že to opravdu není’nemusím být! Dobrý poskytovatel služeb vám usnadní život tak, jak je to jen možné. Jak tedy 1&1 IONOS se posílí, aby se jejich zákazníci cítili jako doma?

Jednou z klíčových věcí je zvážit zákaznické rozhraní. Ovládací panel je místo, kde spravujete svůj web a svůj účet, a rozhraní je, jak je ovládací panel rozvržen a jak s ním komunikujete..

Na ovládacím panelu můžete sledovat analytiku, nastavit marketingové kampaně nebo spravovat své e-mailové účty. Jak snadné je však navigaci? Koneckonců, to’Je opravdu důležité, že rozhraní není’Neposkytnu vám migrénu pokaždé, když otevřete ovládací panel.

Většina poskytovatelů hostingu, například HostGator a Bluehost, používá cPanel, což je oblíbený a spolehlivý ovládací panel. 1&1 IONOS přeruší tento trend pomocí vlastního vlastního nastavení.

To’Všechno je velmi dobře odlišné, ale pravda je, 1&1 IONOS by mohl dělat aktualizaci svého ovládacího panelu. To’je docela starý, a ne nejintuitivnější rozhraní tam. Může to být matoucí a zvyknout si.

Zvažování 1&1 IONOS je zaměřen na majitele malých podniků a na všechny od začátečníků po techniky, může udělat mnohem více, aby byla jeho služba uživatelsky příjemnější. Pro začátečníky nebo nervózní začátečníky to neděláme’t doporučuji 1&1 IONOS.

Zákaznická podpora

Skvělá podpora zákazníků může přinést všechny rozdíly a to’Je to zvláště důležité pro hostingové společnosti. Pokud se na vašem webu něco pokazí, chcete jej zpět co nejrychleji online.

1&1 IONOS nabízí nepřetržitou telefonickou podporu 365 dní v roce, stejně jako jasnou znalostní základnu, kde najdete časté dotazy a návody jak na to. Tam’je možnost živého chatu, ale ne vždy je k dispozici agent. Některé plány, jako je dedikovaný a hosting VPS, také nabízejí bezplatná emailová podpora.

Tyto služby jsou v pořádku, ale mohou být spíše zasaženy. Váš problém nemusí být vždy vyřešen tak rychle nebo efektivně jako vy’d, což je, když uživatelé najdou 1&1 IONOS nejvíce frustrující.

Naštěstí, protože společnost se stala 1&1 IONOS, tam’je nyní další funkce podpory. Nyní obdržíte bezplatnou podporu od osobního konzultanta.

1 & 1 ionosový nosič1&1 IONOS vám nyní dává svého vlastního osobního konzultanta, který vám pomůže odpovědět na všechny vaše otázky. To je zvláště užitečné při nastavování webu

1&1 IONOS jasně zavedl mnoho zákaznických zdrojů na místě, ale to se promítne do dobré služby? Ne vždy. A to’není to jen otázka rychlosti odezvy…

Jak jsme zmínili výše, 1&1 IONOS má spoustu skvělých recenzí – a, nech’Nezapomeňte, miliony pravděpodobně spokojených zákazníků, kteří nikdy neopustili recenzi. Existuje však několik opakujících se témat v negativních recenzích, o kterých jsme se trochu zajímali.

Zaprvé existuje několik zmínek o neslušných asistenčních službách pro zákazníky a o tom, že jsou zavěšeni. Don’Nechápejte nás špatně – mnozí z nás pracovali v zákaznickém servisu a my víme až příliš dobře, že zákazník není’t vždy v pořádku. Ale i tak’je znepokojující trend.

Zdá se, že velká část této frustrace pro spotřebitele i pomocníky pochází od některých mírně útržkovité Smluvní podmínky týkající se zrušení vaší smlouvy, kterou my’Pokryl jsem sekci níže.

Cenové plány

Peníze točí světem. To také způsobí, že se vaše hlava bude obcházet, když vy’znovu se snaží porovnat všechny různé ceny sdíleného hostingu, balíčků Pro a e-mailových doplňků.

1&1 IONOS je jedním z levnějších stavitelů. Je pravda, že’není to nejlevnější – v průměru jeho společný hostingový plán stojí o 36% více než HostGator – ale určitě má některé ceny, aby otočil hlavu (dobrým způsobem).

Cenové plány jsou rozděleny

Tady’s rozpis různých cenových plánů hostingu nabízených 1&1 IONOS. Většina plánů kromě cloudového hostingu má spuštěné dlouhodobé propagační akce, což my’včetně níže.

Sdílený hosting

 • Nezbytný: 4 $ měsíčně
 • Obchod: 8 $ měsíčně (Promo: $ 1 za první měsíc)
 • Expert: 14 $ měsíčně

VPS Hosting

 • VPS S: 2 $ měsíčně
 • VPS M: 10 $ měsíčně
 • VPS L: 20 $ měsíčně (Promo: 2 $ měsíčně po dobu 6 měsíců)
 • VPS XL: 30 $ měsíčně
 • VPS XXL: 40 $ měsíčně

Vyhrazený hosting

Plány SSD / NVMe:

 • A8i SSD: 75 $ měsíčně (Promo: 55 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)
 • L-16 SSD: 90 $ měsíčně (Promo: 70 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)
 • XL-32 NVMe: 140 $ měsíčně (Promo: 120 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)
 • XL-64 NVMe: 170 $ měsíčně (Promo: 150 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)

Plány HDD:

 • HDD A8i: 70 $ měsíčně (Promo: 50 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)
 • L-16 HDD: 80 $ měsíčně (Promo: 60 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)
 • HDD XL-32: 110 $ měsíčně (Promo: 90 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)
 • HDD XL-64: 140 $ měsíčně (Promo: 120 $ měsíčně po dobu 3 měsíců)

Hosting WordPress

 • Nezbytný: 9 $ měsíčně (Promo: 1 $ měsíčně po dobu 12 měsíců)
 • Obchod: 11 $ měsíčně (Promo: 5 $ měsíčně po dobu 12 měsíců)
 • Pro: 15 $ měsíčně (Promo: 9 $ měsíčně po dobu 12 měsíců)

Cloud hosting

 • Cloud Hosting M: 15 $ měsíčně
 • Cloud Hosting L: 25 $ měsíčně
 • Cloud Hosting XL: 35 $ ​​měsíčně
 • Cloud Hosting XXL: 65 $ měsíčně

Jedná se o velmi atraktivní nabídky. S 1&1 IONOS, můžete začít jen na chvilku 1 $ měsíčně! Nezapomeňte, že po skončení promo akce začnete platit běžnou cenu, tak se ujistěte, že víte, kolik vás’Budu účtován dále po řádku.

Nejlepší hodnota za peníze

Pro většinu lidí je sdílený hosting místem, kde začít. V tomto případě, obchodní plán 8 $ měsíčně nabízí nejlepší hodnotu za peníze pro běžné webové stránky.

Za pouhých 4 $ měsíčně navíc za měsíc v porovnání s plánem Essential získáte navíc 90 GB úložiště a dalších 15 databází a e-mailových účtů. Na tomto plánu vaše stránky zvládnou přibližně 100 návštěvníků za minutu.

Obchodní plán je vhodný až pro pět webových stránek. jestli ty’Když provozujete seriózní podnik a potřebujete víc než to, expertní plán 14 $ měsíčně vám poskytne skutečný třesk za vaši babku. Tento plán zahrnuje úložiště 500 GB, 500 databází a 500 e-mailových účtů – dokonce odemknete ochranu proti malwaru SiteLock, abyste zabránili jakýmkoli nepříjemným hrozbám.

Zatímco obchodní plán je vhodný pouze pro přibližně 100 návštěvníků za minutu, expertní plán zvládne kolem 300. To’Není to špatné za dalších 6 $ měsíčně!

Skryté náklady

1&1 IONOS je předem se svými cenami. Pokud dáváte pozor, když vy’pokud si vyberete svůj plán, neměli byste’Nezachytí vás žádné záludné náklady.

Alespoň teoreticky. Našli jsme několik recenzí online, které si stěžují na nevysvětlitelné poplatky. Po promazání 1&1 IONOS’ Smluvní podmínky, musíme předpokládat, že jde spíše o chybu, než o cokoli jiného. To znamená, že zrušení vaší smlouvy je docela složité – my’Brzy se na to podívám.

Tady je Zřizovací poplatek ve výši 50 USD za vyhrazený hostingový plán. Pokud chcete použít 1&1 Musíte vytvořit webový server IONOS MyWebsite nebo e-mailový marketingový software přihlaste se k plánu a zaplaťte měsíčně navíc. Některé plány také účtují malou částku za zálohy.

To je mírná nevýhoda 1&1 IONOS nabízející tolik různých služeb pod jednou střechou. Velká část je, že oni’vše se snadno integruje a hladce spolupracuje. Nevýhodou je, že lidé očekávají, že bude vše zahrnuto do jednoho cenového balíčku, a to vše není tak levné, jak jste původně očekávali.

1&1 IONOS také nabízí žádná riziková politika na tom sdílené a plány VPS, které vám umožní zrušit kdykoli, takže pokud’nejste spokojeni s jeho služby, ty ne’ztratit cent.

Celkově 1&1 IONOS vyhrál’t rozbít svůj bankovní účet. To’s jedním z nejlevnějších poskytovatelů hostingu na trhu a jeho propagace jsou konzistentní a nabízejí slušnou hodnotu. Existují doplňky, které si můžete zakoupit, ale ty’nebudu na tebe nuceni. Jen ne’Nebuďte překvapeni, když přijde doba obnovy a ceny se vrátí zpět k běžným cenám.

Zrušení vaší smlouvy

Jak jsme naznačili v částech výše, zrušení vaší smlouvy není’t vždy jednoduchý proces s 1&1 IONOS. Tady’je přímá nabídka od společnosti’s Podmínky:

“4.2 Smlouvu s námi můžete zrušit telefonicky, prostřednictvím ovládacího panelu, dopisem a e-mailem. Jakmile vaši žádost o zrušení přijmeme, obdržíte písemné potvrzení o zrušení. Žádosti o zrušení dopisem a e-mailem musí být doručeny nejméně tři pracovní dny před datem obnovení. Žádosti o zrušení nebudou považovány za přijaté a přijaté, dokud vám nebudeme vydávat naše písemné potvrzení.”

Písemné potvrzení’? Žádný problém. ‘Nejméně tři pracovní dny před datem obnovení’? Dost spravedlivé. ‘Žádosti o zrušení nebudou považovány za přijaté a přijaté, dokud vám nebudeme vydávat naše písemné potvrzení’?

Vydržte – tak to ne’Nechci zrušit mou smlouvu, dokud se nerozhodnete mou žádost schválit? A tam’není na to stanoven žádný časový rámec? To se zdá trochu pryč, správně?

Podle těchto smluvních podmínek by e-mail s požadavkem na zrušení mohl hypoteticky sedět nezodpovězený – buď omylem nebo na základě volby – a zákazník by měl nulovou oficiální pravomoc jej vymáhat.

Enes z Rancho Cordova, CA napsal:

“Žádám o zrušení služby v únoru. Vidím, že jsou mi stále účtovány v březnu a dubnu. Kontaktoval jsem je a oni řekli, “Ano, požádali jste o zrušení, ale není zrušeno.” Poté zrušili můj účet, ale nevrátili faktury za březen a duben.”

V praxi je většina žádostí o zrušení pravděpodobně vybavena profesionálním a včasným způsobem – let’Nezapomeňte, že se jedná o společnost s několika miliony zákazníků. Ale 1&1 IONOS rozhodně nechal v těchto situacích spoustu místa, aby zakryl záda, a ne’naplňte nás tunou důvěry.

Další informace

 • Didn’nenajdete ceny, které jste hledali? Přečtěte si náš článek o nejlepších levných poskytovatelích webhostingu najít kvalitní služby za přijatelné ceny

1&1 IONOS vs. její konkurenti

Každý, kdo hledá poskytovatele hostingu, ví, že tam jsou spousty společností, všichni se pohybují o pozici a pozornost. 1&1 IONOS je už dost dlouho na to, aby si získal místo v balení – ale přesně tam, kde to sedí?

V našem výzkumu jsme našli 1&1 IONOS sedí na 9. místě z 12 testovaných poskytovatelů hostingu. Mohlo by to udělat lépe, pokud jde o snadnost použití a zákaznický servis, ale nabízí širokou škálu typů hostingu a dobrou hodnotu za peníze.

Skutečnost poskytuje mnohem více než jen hosting opravdu dělá 1&1 IONOS vyniká z davu.

Při zvažování svých soupeřů 1&1 IONOS se mohl dozvědět několik informací od HostGator o zákaznické podpoře. My’d také doporučuji Bluehost pro všechny uživatele WordPress.

HostGator skóroval plné známky za pomoc a podporu v našem výzkumu, celkově druhé místo v našich hodnocení. Bluehost je doporučován samotným WordPress jako poskytovatelem hostingu kvůli svému prvotřídnímu hostování WordPress. Bluehost přišel v našem výzkumu na nejvyššího celkového poskytovatele, a je dobře zavedeným poskytovatelem hostingu.

Další informace

 • Pro bok po boku se podívejte na každého poskytovatele hostingu, podívejte se na náš srovnávací graf pro webhosting
 • Chcete se dozvědět více o HostGator? Přečtěte si naši úplnou recenzi abychom zjistili, proč to tak vysoce doporučujeme
 • Zajímá vás Bluehost? Podívejte se na naši podrobnou recenzi Bluehost a uvidíme, jestli’Je to perfektní volba pro vás
 • Máte web WordPress? Přečtěte si naši recenzi nejlepšího poskytovatele hostingu WordPress a objevte dnes nejlepší možnost

1&1 Recenze hostitele IONOS: Shrnutí

S řadou plánů a dalšího softwaru, jako je e-mailový marketing, registrace domén a platforma pro tvorbu webových stránek, 1&1 IONOS zatrhává spoustu krabic.

Stále ještě musí pracovat – jeho rozhraní je zastaralé a matoucí, zatímco jeho zákaznická podpora je zasažena a chybí (zejména ve srovnání s jinými poskytovateli, jako je HostGator.) 1&1 IONOS to ukázal’od svého rebrandu v roce 2018 podniká velké kroky správným směrem.

Tento poskytovatel doporučujeme pro malé firmy a jednotlivce, ale ne pro úplné začátečníky. Má dobrý cloudový hosting a specializované hostingové plány, ale kdokoli po sdíleném nebo VPS hostování by měl vypadat jinde.

1&1 IONOS má dostatek funkcí a plánů pro skutečné měřítko podnikání a nabízí konkurenceschopné ceny, které jsou skvělé pro ty, kteří začínají s rozpočtem. Nicméně, to’je nevhodný pro začátečníky kvůli náročnému rozhraní.

Mohl 1&1 IONOS bude tím, kdo vy chcete? Vyzkoušejte to ještě dnes, nebo se podívejte na naši srovnávací tabulku pro přední poskytovatele.

Našel náš 1&1 recenze užitečné pro IONOS?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map