Recenze hostování InMotion: bohatá na funkce a zaměřená na podnikání

InMotion je jedním z nejlepších poskytovatelů webhostingů v okolí. InMotion, známý pro své neomezené funkce a vynikající podporu, je skvělou volbou pro jakékoli začínající podnikání.


I když ne úplně na stejné úrovni jako Bluehost, V pohybu stále má co nabídnout. A v závislosti na vašich potřebách může být InMotion tou nejlepší volbou vy.

Problém s webhostingovými službami je, že jich je tolik. To’Je těžké vědět, který z nich poskytuje ty správné služby pro vaše potřeby za nejlepší možnou cenu.

Že’kde jsme vešli.

My’Provedli jsme srovnávací výzkum předních poskytovatelů webhostingu, který zváží vše od uptime po hodnotu za peníze.

V této recenzi jsme’Podívám se na klíčové vlastnosti InMotion a nabídnu některá srovnání s jinými webhostingovými službami. Podívejte se, jak se InMotion vyrovná konkurenci a zda služby, které nabízí, jsou pro vaše potřeby.

InMotion ProsInMotion Nevýhody
  • Vysoce vyškolený podpůrný personál – Zaměstnanci společnosti InMotion absolvují více než 160 hodin odborného školení. Tím se dostanou do bezkonkurenční pozice a nabídnou vám odborné vedení a radu.
  • Neomezené místo na disku a bezplatné SSL v základním plánu – To’Je téměř neslýchané, pokud hostitelská služba nabízí neomezené místo na disku na svém nejzákladnějším plánu, ale to’přesně to, co získáte s InMotion.
  • Žádná nepropagační cena nižší než 5 USD – Můžete se zaregistrovat do sdíleného hostovacího plánu InMotion za méně než 5 $ / měsíc (ceny začínají na 3,99 $ / měsíc), ale to je pouze na roční předplatné. Nejlevnější cena za obnovení poté je 7,99 $ / měsíc.
  • Žádné servery Windows – Vy’Najdu většinu poskytovatelů hostingu provozovaných pomocí serverů Linux. Některé také nabízejí Windows hosting, ale InMotion není’jeden z nich.

InMotion ve zkratce

InMotion začal život v roce 2001 a od té doby se rozrostl na společnost s 300 zaměstnanci a třemi kancelářemi napříč U.S .. Má také dvě datová centra v Los Angeles a Ashburn ve Virginii, které jsou domovem “tisíce a tisíce” serverů.

Společnost říká, že ano “stovky tisíců” zákazníků, což je daleko od milionů, které mají větší společnosti. Místo toho se InMotion zaměřuje na poskytování tak vysoké úrovně služeb, jaké může získat, aby konkuroval větším společnostem.

Jeho podpůrný personál například absolvuje 160 hodin školení, aby se seznámil se všemi technickými aspekty webhostingu, jako je LAMP stack, e-mailoví klienti a operační systémy Linux. Nejste si jisti, co je zásobník LAMP? Don’Nebojte se, oni ne’nečekám, že ano!

Spolehlivost & Výkon

jestli ty’Přečíst si naše recenze, pak víte, že jednou z prvních věcí, kterou musíte zjistit, je druh uptime, který poskytovatel nabízí. Toto je klíčové, protože chcete, aby vaše webové stránky byly v režimu offline co nejmenší.

Uptime označuje dobu, po kterou je váš web funkční a online, aby si uživatelé mohli prohlížet. Většina poskytovatelů hostingu má obvykle provozuschopnost mezi 98% a 99,99%.

100% uptime prostě není’Je to možné – dokonce i větší stránky občas klesají. To znamená, že cílem by měla být téměř 100% doba bezporuchovosti.

V pohybu’s uptime rating je v současné době na 99,97%, na základě našeho výzkumu. Že’je to velké množství provozuschopnosti, což je méně než tři hodiny prostojů za rok. To vůbec není špatné.

Další oblastí, na kterou se InMotion pyšní, je rychlost serveru. InMotion má dvě datová centra založená na U.S, umístěná na obou pobřežích, která jsou domovem tisíců serverů.

Přestože InMotion’Rychlosti serverů jsou celosvětově celkem skvělé, samozřejmě mají rychlejší doba odezvy, pokud’znovu založený v U.S.

Jediné oblasti, kde InMotion’Rychlosti serveru klesají pod Google’s měřítkem jsou v Asii a Austrálii. Pokud ano’s kde jsi’od uživatele, možná budete chtít podívat na jiné poskytovatele.

Co jsou funkce InMotion?

První věc, kterou lze vysvětlit, je to InMotion má pět různých typů hostingových služeb:

  • Základní sdílené obchodní hostování
  • Hosting WordPress
  • Hosting virtuálního soukromého serveru (VPS)
  • Dedikované servery
  • Hosting hostitele

Všechny mají různé vlastnosti, protože jsou navrženy pro různé potřeby. Většina osobních a malých firemních stránek bude se sdíleným hostingem v pořádku’Je to nejlevnější způsob, jak hostit vaše stránky, a má schopnosti zvládat pravidelné vlny provozu.

V pohybu’Je volán nejzákladnější účet Sdílený obchodní hosting. Tento plán zahrnuje neomezené místo na disku a šířku pásma, což je zvlášť dobré. Neomezená šířka pásma je docela běžná, ale neomezený prostor na disku pro váš web není, alespoň na základní úrovni.

Místo na disku je v podstatě množství úložiště, které váš web má. Potřebujete místo na disku k hostování všeho na vašem webu – čím více stránek, obsahu a médií máte, tím více místa na disku máte’Budu potřebovat.

Šířka pásma je množství dat, které lze přenášet najednou. Mysli na šířku pásma jako na most: v určité době může překročit jen určité množství aut. Pokud most ne’Nemám omezený limit na automobily, může dovolit co největšímu počtu přejet najednou.

InMotion vám také poskytuje bezplatný SSL certifikát, který zase dává vašemu webu HTTPS. To je další vzácnost na této cenové úrovni, ale je to’Jedná se o klíčovou funkci pro firmy, protože Google upřednostňuje weby zabezpečené pomocí HTTPS před běžnými, nezabezpečenými weby HTTP.

Tento základní plán zahrnuje také dva weby, zatímco většina hlavních hostitelů povoluje pouze jeden web ve svém základním plánu. Stejně jako ostatní služby, i vy’Také získáte bezplatnou doménu.

Tam’s také bezplatná ochrana proti hackerům, bezplatné zálohy a ochrana DDoS. Zálohy zdarma jsou opravdu pěkné, protože ne všichni hostitelé to nabízejí zdarma. Zajímavá je také ochrana DDoS, i když mnoho větších webových hostitelů je postaveno tak, aby odolaly jakémukoli výraznému odmítnutí servisních útoků.

Stejně jako jiné služby má InMotion také svůj vlastní webový tvůrce drag-and-drop pro ty, kdo nejsou’t jít po trase WordPress.

Budete moci spravovat svůj hosting z InMotion’s cPanel. Jedná se o široce používaný a intuitivní ovládací panel’je snadné se s nimi vypořádat.

V pohybu’s Pokročilé funkce

Pokud se vaše požadavky táhnou o něco dále než sdílený hosting, existuje’s spoustou dalších možností. V pohybu’Například řízený hosting VPS přichází správa serveru a automatizované aktualizace zabezpečení.

Dedikovaný hosting je další cestou, která má jít dolů, ale obvykle je vyhrazena pro velké webové stránky nebo podniky na úrovni podniku. V pohybu’s dedikovaný hosting přichází s vícevrstvým zabezpečením, 20x rychlejším načítáním s volným SSD a vaším vlastním spouštěcím asistentem dostat věci ze země.

Zákaznická podpora

InMotion má fórum střediska podpory, které pokrývá základy, s řešením často kladených otázek přímo nahoře. To jsou všechny články napsané společností, na rozdíl od populárních řešení založených na davu napsaných členy fóra.

Podpora InMotionNěkteří poskytovatelé webhostingu nechávají podporu své komunitě. InMotion sám vytváří rozsáhlou dokumentaci

Existuje však pravidelné fórum, kde můžete požádat ostatní zákazníky InMotion o pomoc nebo najít řešení od ostatních, kteří’Měl jsem stejný problém.

Nad rámec základní úrovně podpory pro kutily, InMotion poskytuje živé vstupenky na chat, telefon, e-mail a podporu prostřednictvím řídicího panelu zákaznického účtu. InMotion také provádí Skype chaty, pokud máte’d raději použít tuto službu místo telefonu.

V pohybu’s Zaměstnanci absolvují více než 160 hodin podpůrného školení, než jsou nasazeni na pomoc vy. Žádný jiný poskytovatel hostingu se nemůže pochlubit tak důkladným školením svých zaměstnanců a kvalita opravdu prosvítá.

Jak je uvedeno v InMotion’Díky pokročilým funkcím poskytuje svým zákazníkům specializovaného hostingu individuální podporu. Zaměstnanci vám pomohou uvést váš web online a jsou připraveni odpovědět na všechny dotazy, které můžete mít.

Ceny & Hodnota za peníze

V pohybu’s sdílený hosting je rozdělen do tří plánů: Zahájení, Napájení a Pro.

Cena za sdílené hostování InMotionInMotion má fantastické propagační ceny za sdílený hosting a některé neuvěřitelné funkce.

Spuštění a napájení začínají na $ 3,99 / měsíc, tato nabídka je však dostupná pouze pro ty, kteří se zavázali k dvouletému plánu. Normální ceny jsou 7,99 $ a 9,99 $ – uvažujte o tom jako o věrnostní slevě.

Prodej elektřiny za 13,99 $ / měsíc za dvanáctiměsíční přihlášení a poté 15,99 $. Tento plán představuje nejlepší hodnotu za peníze a umožňuje hostit neomezené množství webů s 4x rychlejším výkonem.

jestli ty’Nejste si jisti, proč to prostě nechat jít a přesvědčit se sami? InMotion má 90denní plnou záruku vrácení peněz. Pokud tedy’Pokud nejste spokojeni se službou, kterou obdržíte, můžete získat plnou náhradu kdykoli před tříměsíční známkou.

Hosting WordPress – což, překvapivě, nabízí lepší výkon pro weby WordPress – má šest úrovní cen mezi 4,99 $ / měsíc a 114.99 $ / měsíc. První tři úrovně vyžadují dvouletý závazek k dosažení nižší ceny, zatímco dražší plány vyžadují pouze jeden rok.

VPS hosting začíná na 19,99 $ / měsíc s řízenými i samosprávnými službami. Spravované verze začínají na 27,99 $ / měsíc, zatímco nespravovaná začíná na 19,99 $ / měsíc.

Ceny za hosting InMotion VPSSpravovaný hosting VPS je určen pro každodenní lidi, zatímco cloud VPS je spíše pro vývojáře webu.

Samostatně spravovaný hosting vyžaduje dvouletý závazek, aby bylo dosaženo lepší ceny, zatímco spravovaný hosting vyžaduje jeden rok. Každý typ hostingu VPS má tři úrovně cen, od 27,99 do 64,99 $ pro spravované a 19,99 do 64,99 pro samostatně řízené.

Vyhrazený hosting se pohybuje od 105 $ / měsíc do 519,49 $ / měsíc napříč šesti plány. Tři levnější plány mají povýšení na zdvojnásobení paměti RAM (paměť s náhodným přístupem), zatímco všechny kromě nejmenších vám umožňují vybrat si, který z InMotion’s datová centra, ve kterých je váš server založen.

Pokud je cena pro vás velkým nalepovacím bodem, můžete získat levnější nabídky jinde. HostGator, například začíná své sdílené hostingové plány na 2,75 $ / měsíc a nabízí vynikající služby.

Místo InMotion ve vesmíru hostování

InMotion nabízí spoustu hodnoty pro své ceny a má nějaké skvělé nabídky, pokud jde o jeho sdílené hosting plány.

InMotion je určen pro firmy, které chtějí růst, a pro osobní weby, které potřebují skvělé funkce a podporu.

InMotion je obchod pouze pro Linux, což znamená, že neposkytuje servery se systémem Windows. jestli ty’Po serveru Windows nemá InMotion co potřebujete.

Závěr: Je pro vás InMotion to pravé?

InMotion je zajímavá služba, která nabízí více bezplatných reklam na základních úrovních než vy’Najdu ve větších hostingových společnostech. Pro začátečníky však neexistuje žádná ultra-levná úroveň.

jestli ty’jste ochotni zaplatit trochu víc, pak opravdu dostanete to, za co platíte. V pohybu’Vysoce trénovaný podpůrný personál vám může pomoci uvolnit vaši mysl a vy’Budu vítáni v platformě s více funkcemi, než na které můžete zatřepat hůlkou.

My’d Doporučit InMotion jakékoli malé firmě, která hledá poskytovatele hostingu. Jeho cPanel poskytuje snadno použitelné rozhraní a neomezené místo na disku a šířku pásma by určitě nemělo’být posmíván.

InMotion je vysoce výkonná a spolehlivá možnost a jedna z nejlepších v oblasti hostování. Pokud se můžete podívat kolem ceny, je to’je v závorce s HostGator a Bluehost jako nejlepšími poskytovateli na trhu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me