Recenzia Bluehost: Je to najlepší hostiteľ pre vaše stránky?


Najlepšie pre

Najlepšie celkové poskytovateľa hostingu


Celkové hodnotenie

5 z 5 hviezdičiek

Bluehost je poskytovateľom hostingu so silným zákazníckym servisom, bezporuchovosťou a kvalitou za peniaze. Ak hľadáte hostiť web WordPress, potom je to váš poskytovateľ. Niektoré z funkcií Bluehostingu sú však silnejšie ako iné – ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Je pre vás hosting Bluehostingu?

Strávte niekoľko minút skúmaním najlepších poskytovateľov webhostingu a Bluehost bude na vašom radare takmer okamžite – je to’je široko používaný a veľmi populárny. Čo však odlišuje Bluehost od balenia? Má to presne to, čo vy’znovu hľadáte, alebo by sa lepšie hodil iný poskytovateľ?

my’Najdôležitejšie rozhodujúce faktory si podrobne prečítam, ale začnem tu’s Bluehost v skratke:

grafika s vysvetlením hviezdičkami

my’Uskutočnili sme vlastné užívateľské testovanie popredných poskytovateľov hostingu a porovnali naše zistenia pre každého poskytovateľa s cieľom umiestniť každého čo najpresnejšie. Bluehost’mimoriadne silné stránky boli zákaznícka podpora, doba prevádzky serverov a hodnota za peniaze.

Pre koho je Bluehost najlepší?

Bluehost’Vďaka zákazníckej podpore, silnej dostupnosti a dostupným plánom pre začiatočníkov to robí spoľahlivý poskytovateľ hostingu. Ak ty’Pri hľadaní staromódnej spoľahlivosti je Bluehost vynikajúcou voľbou. že’to je dôvod, prečo sme’hodnotil som to ako najlepší celkový poskytovateľ hostingu na trhu. Bluehost je tiež tou najlepšou voľbou, ak môžete’hosťovanie stránky WordPress – to’s získal titul best pre hosťovanie WordPress v našom výskume a samotná WordPress.org odporúča Bluehost od roku 2005. Myslíme si to tiež’je to skvelé riešenie pre hosting webových stránok s fotografiami’je to tvoja vec.

Bluehost V skratke

Na scénu prišiel Bluehost v roku 2003. Od tej doby to bolo’sa stala jedným z popredných poskytovateľov webhostingových služieb av súčasnosti vlastní spoločnosť The Endurance International Group, ktorá vlastní aj konkurenčného hostgátora. Bluehost v súčasnej dobe právomoci viac ako dva milióny webových stránok po celom svete, predovšetkým zo svojho dátového centra v Utahu.

Klady a zápory

Bluehost Pros

 • Spoľahlivý čas prevádzky servera: Bluehost ponúka superkonkurenčnú záruku dostupnosti 99,98%
 • Bezproblémová integrácia WordPress: nemohla’t byť jednoduchšie nastaviť web WordPress prostredníctvom Bluehost
 • Ceny na úrovni rozpočtu: ceny sú stále konkurencieschopné aj po prvom roku a znamená to množstvo rôznych plánov tvorby cien’je cenovo dostupná voľba pre každú stránku

Nevýhody Bluehost

 • Dodatočné náklady: tony voliteľných doplnkov sa vkradnú do vášho košíka pri pokladni, a to’Je na vás, aby ste tieto položky pred zakúpením zrušili
 • skladovanie: Bluehost ponúka v porovnaní so svojimi konkurentmi malé množstvo úložného priestoru v základnom pláne

Spoľahlivosť a výkonnosť

Povedali sme, že Bluehost je spoľahlivý, a mysleli sme to vážne: Bluehost má veľkú záruku dostupnosti 99,98%. Žiadny webový hostiteľ nemôže poskytnúť 100% dostupnosti, takže 99,98% je silným ukazovateľom – to znamená približne jednu hodinu a 45 minút prestojov ročne. že’s sekunda iba na hostgator, ktorý ponúka 99,99% uptime.

percentuálna porovnávacia tabuľka bluehost uptime

Typy hostenia a funkcií

Bluehost ponúka šesť rôznych typov hostingu: Zdieľané, zdieľané WordPress, WooCommerce, VPS, Managed WordPress a Dedicated. my’podrobne sme rozobrali podrobnosti každého typu v našom hodnotení cien Bluehost, ale vo všeobecnosti si môžete predstaviť tieto rozdiely:

 • Zdieľané: najlacnejšia a najjednoduchšia všeobecná služba
 • Zdieľané WordPress: najlacnejší a najjednoduchší spôsob, ako hostiť web WordPress
 • WooCommerce: najlepší spôsob, ako usporiadať internetový obchod s WordPress
 • VPS: Nie je to tak drahé ako vyhradený hosting a stále dobré pre obchodné weby, ktoré musia ísť nad rámec základov
 • Spravované WordPress: ešte viac funkcií pre vaše hosťované stránky WordPress
 • Oddaný: najdrahšie, ale aj najsilnejšie hostingové služby

WordPress a Bluehost

WordPress odporúča Bluehost ako svojho najväčšieho poskytovateľa webhostingu – a to’to nie je malý výkon, pochádzajúci od spoločnosti, ktorá’sa zaoberal nespočetnými webovými hostiteľmi vo svojej dobe. Ak ty’keď už máte webovú stránku WordPress, Bluehost je najlepší webový hostiteľ, s ktorým by ste mali ísť. A ak vy’ak ste už nastavili službu Bluehost, určite by ste mali zvážiť nastavenie svojho webu pomocou WordPress.org – môžete ho nainštalovať pomocou hlavného panela Bluehost jediným kliknutím.

Ako nainštalovať WordPress na

Ďalšie funkcie Bluehost

Bezproblémová integrácia WordPress je Bluehost’s najpôsobivejšou vlastnosťou, ale určite nie jej iba vlastnosť. my’Zostavil som zvyšok Bluehosta’s najlepšie ponuky nižšie:

Registrácia doményBluehost ponúka niektorým používateľom bezplatnú doménu, keď sa zaregistrujú na ročný plán. Táto výhoda však nezahŕňa registračný poplatok za doménu (od 10 do 15 USD), ktorý vy’Za to musím platiť.
Tvorca webových stránoktam’s drag-and-drop staviteľ stránok pre tých, ktorí majú predstavu o tom, čo chcú vytvoriť, ale nie’Nemám dostatočne ostré zručnosti v oblasti HTML a CSS.
Prenos dátBluehost ponúka neobmedzený prenos dát na mnohých svojich plánoch. Bluehost však tiež poskytuje Ochrana CPU – viac informácií nižšie.
cPanelBluehost používa “cPanel” Ovládací panel, ktorý je populárnym systémom riadenia stránok. Spoločnosť tiež ponúka bezplatné zálohy, takže nemusíte’nestratíte žiadne kľúčové súbory stránok.
skladovanieV závislosti od plánu, ktorý používate, Bluehost ponúka pre súbory vašich stránok čokoľvek od 50 GB až po neobmedzený úložný priestor. Ak všetko, čo plánujete urobiť, je spustiť blog WordPress so slovami a obrázkami, potom bude plán 50 GB v poriadku, pretože použitie tohto veľkého úložiska bude chvíľu trvať..

Jednou z bežných funkcií webhostingu je Bluehost postráda je bezplatná migrácia. Ak ty’Ak sa chystáte migrovať existujúcu lokalitu na Bluehost, poskytovateľ to urobí len za cenu 149,99 dolárov. Dobrou správou je, že tento poplatok sa vzťahuje na migráciu až 5 webových stránok a 20 e-mailových účtov.

stanovenie ceny

Bluehost sa v našom výskume pre spoločnosť vysoko umiestňuje Hodnota za peniaze, so skóre 4,6 / 5. Najlepšia časť? Všetky plány spoločnosti Bluehost majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Zdieľaný hosting je Bluehost’s najlacnejším plánom, na 2,95 dolárov mesačne za prvý rok a 7,99 dolárov mesačne potom. Dedikovaný hosting je najdrahší plán, začínajúci na 79,99 dolárov mesačne.

ceny BluehostV spoločnosti Bluehost je vždy predaj

Počiatočné ceny Bluehost:

 • Zdieľaný hosting: 2,95 dolárov mesačne, obnovuje sa 7,99 dolárov mesačne
 • Zdieľaný hosting WordPress: 2,95 dolárov mesačne, obnovuje sa 7,99 dolárov mesačne
 • Hosting spoločnosti WooCommerce: 6,95 dolárov mesačne, obnovuje sa 13,99 dolárov mesačne
 • Hosting VPS: 18,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 29,99 dolárov mesačne
 • Spravovaný hosting WordPress: 19,95 dolárov mesačne, obnovuje sa na 29,99 dolárov mesačne
 • Dedikovaný hosting: 79,99 $ mesačne, mesačne sa zvyšuje na 129,99 dolárov

Ceny Bluehost vs Ceny konkurentov

Zdieľaný hosting poskytovateľa VPS Hosting vyhradený hosting Bluehost Hostgator V pohybe
$ 2,95 $ 18.99 $ 79,99 $ 2,95
$ 2,75 $ 29,95 $ 119 $ 5,95
$ 6,39 $ 29,19 $ 105,69 $ 6,99

Ktorý plán predstavuje najlepšiu hodnotu za peniaze?

Ak ty’nový webhosting alebo vaše stránky nie sú’t masívne, potom odporúčame začať s Bluehost’s Zdieľané alebo zdieľané plány WordPress. oni’sú najlacnejšie a stále ponúkajú slušnú škálu funkcií. Keď vaše stránky prerastú do týchto zdieľaných plánov, môžete vždy prejsť na drahšie, ale lepšie vybavené možnosti.

Bluehost Dodatočné náklady

Väčšina poskytovateľov hostenia bohužiaľ počas nákupu naplní váš virtuálny kôš doplnkovými položkami. Tieto kurzy a ciele zvýšia cenu vášho plánu, ale pred vykonaním nákupu ich môžete kedykoľvek zrušiť.

však, Niektoré z týchto doplnkových položiek budú stáť peniaze, v závislosti od typu webovej stránky, ktorú ste navštívili’znovu sa snažím dostať zo zeme. Tu’s prehľad najbežnejších doplnkov’Prídem do:

bluehost skryté náklady grafika

Prečítajte si viac informácií o týchto ďalších položkách a o tom, či ste, alebo nie’Potrebujem ich v našom úplnom prehľade cien Bluehost.

Zrušenie plánu Bluehost

Bluehost’s 30-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že budete mať čas vyskúšať platformu a zistiť, či je’s pre vás. Ale to’Je dôležité urobiť toto rozhodnutie v priebehu prvých 30 dní, pretože potom Bluehost nie’t ponuka akýkoľvek náhrady alebo zrušenia.

Náš sprievodca Najlacnejší poskytovatelia webhostingu

Najlepší poskytovatelia webhostingu

Zaujíma vás hosting Node.js? Objavte najlepších poskytovateľov Node.js

zabezpečenia

Najlepšou indikáciou zabezpečenej webovej stránky je certifikát SSL (Secure Sockets Layer). Certifikáty SSL informujú používateľov, že všetky informácie, ktoré zdieľajú na vašom webe, budú bezpečné a tieto certifikáty sú označené ikonou visiaceho zámku a ikonou “https” na začiatku webovej adresy.

Každý plán Bluehost prichádza s bezplatným certifikátom SSL, takže sa nikdy nemusíte obávať, že by návštevníci dostali upozornenie, že váš web je neistý. Pre pokročilejšie zabezpečenie si môžete kúpiť prémiový certifikát SSL za 49,99 dolárov ročne. Pre webové stránky elektronického obchodu alebo pre všetky stránky, na ktorých sa používatelia prihlasujú pomocou používateľského mena a hesla a / alebo poskytujú citlivé informácie (napríklad podrobnosti o kreditnej karte), by to bola hodnotná investícia..

Medzi ďalšie bezplatné bezpečnostné funkcie spoločnosti Bluehost patrí ochrana pred nevyžiadanou poštou, ochrana pomocou horúcich odkazov a prístup k zabezpečenému prostrediu. Bluehost v podstate obsahuje viac ako dosť bezpečnostných opatrení na to, aby sa štandardné stránky dostali z terénu – ale ak áno’Ak sa chystáte rozšíriť svoju stránku alebo predať online, môžete investovať do niekoľkých doplnkov.

Bluehost ponúka veľa ďalších bezpečnostných opatrení, z ktorých si môžete vybrať, ale môžu rýchlo pridať a zvýšiť váš účet, takže to bude možné’Je dôležité zvoliť si múdro. Napríklad služba SiteLock Find (pokročilá bezpečnosť pre elektronický obchod) stojí iba 1,99 USD mesačne, ale ak ju chcete kúpiť, musí sa fakturovať ročne vo výške 23,88 $ ročne. že’ešte stále nie je veľa na zabezpečenie ochrany vašich online nakupujúcich, ale môže byť ťažké necítiť sa pri pokladni slepo.

Pomoc a podpora

Bluehost sa radí na prvé miesto v našom výskume v oblasti podpory zákazníkov a zarába perfektných 5/5. Má a rôzne možnosti podpory, vrátane živého chatu, e-mailových podporných lístkov a telefonickej podpory 24/7. Jeden užívateľ ohodnotil Bluehost’s zákaznícka podpora ako “prvotriedny,” citujúc svoje vlastné skúsenosti s možnosťou živého rozhovoru:

“ja’Mal som niekoľko problémov spôsobených hlavne mojimi vlastnými chybami, a oni’Vždy som mi pomohol ich napraviť. oni’ľahko sa s nimi môžete spojiť prostredníctvom živého chatu a ja naozaj nemám’nemyslím si’Musel som s niekým počkať viac ako desať minút.”

Domovská stránka podpory služby Bluehost

Spoločnosť ponúka tri rôzne čísla technickej podpory v závislosti od vašich potrieb:

 • Všeobecné otázky
 • VPS a špecializovaný hosting
 • Pomoc WordPress

Pekná vec o Bluehostovi’s web je, že ponúka okamžité odpovede priamo na hlavnej stránke pomocníka pre niektoré z najbežnejších problémov. Povedzme napríklad, že môžete’t prísť na to, ako preniesť svoje stránky WordPress z iného hostiteľa – môžete kliknúť na tento problém na stránke pomocníka, potom sa zobrazí niekoľko spôsobov, ako vyriešiť problém, vrátane článku pomoci, live chat a konkrétne telefónne číslo, ktoré by ste mali zavolať.

Ak ty’cítim sa obzvlášť dôvtipne’Je dobré sa pokúsiť nájsť odpoveď na Bluehost’s fóra podpory. to’Často je rýchlejšie robiť nezávislý prieskum a v konečnom dôsledku bude lepšie porozumieť tomu, ako web funguje. Testovali sme Bluehost’s live chat sami, a zistil, že okamžité reakcie skutočne boli šité na mieru našim konkrétnym otázkam a neurobili to’t šetriť na kvalite.

vstupná stránka live chatu v službe Bluehost

Spokojnosť zákazníkov

Zákazníci spoločnosti Bluehost sú touto platformou najviac ohromení’s pomocné a podporné služby. Jeden používateľ menom Robin napísal:

“ja’Používal som Bluehost viac ako päť rokov na mojej webovej stránke WordPress. ja’Mal som niekoľkokrát, keď moje stránky klesli kvôli problémom s nainštalovaným doplnkom, a nemohol som’t zistiť, čo robiť. Zakaždým, keď mi pomohli problém rýchlo vyriešiť. Vysoko odporúčané.”

Michael, ďalší užívateľ Bluehost, mal toto povedať:

“ja’Nie som odborník na webové stránky, takže si myslím, že’Je lepšie sa niekoho opýtať skôr, ako kliknem a niečo rozbijem. Kedykoľvek som’Mám otázku, ja’Použil som live chat – s priemerným čakacím časom troch sekúnd, kým sa niekto ku mne pripojil. ja’Vždy som dostal rýchlu a jasnú odpoveď od priateľského zástupcu do piatich minút.”

rozhranie BluehostČisté a intuitívne rozhranie Bluehost je sen

Okrem zákazníckej podpory, uptime a WordPress integrácia sú tiež vynikajúce silné stránky pre Bluehost. Má tiež dobrú hodnotu za peniaze – ak si pamätáte, aby ste si pri pokladni nechali oči ošúpané kvôli dodatočným nákladom. Michael dokonca písal:

“Len si pozorne prečítajte všetko, aby ste vedeli, čo máte’znovu sa prihlasujete do služby. Venujte pozornosť aj plánom a doplnkom – viete, čo vaše webové stránky vyžadujú, a ostatným jednoducho vyhnite.”

A my’d musím súhlasiť!

obmedzenia

Mnoho zákazníkov spoločnosti Bluehost vyjadrilo frustráciu z nedostatku vopred nainštalovaných funkcií. to’je pravda, že Bluehost má čo ponúknuť, ale je to’je tiež pravda, že musíte aktívne vyberať a vyberať, ktorú z týchto ponúk chcete na svojich stránkach – a často za príplatok.

Ďalšie produkty

Teraz vieme o ďalších náklady ktoré musíte zakúpiť mimo plánu Bluehost. Existuje však veľa dodatkov robiť sú súčasťou každého plánu Bluehost. V skutočnosti najzákladnejší plán holých kostí, ktorý si môžete kúpiť v Bluehost (základný zdieľaný plán, úvodná cena 2,75 USD mesačne), stále prichádza s:

 • 50 GB úložného priestoru SSD
 • Nemeraná šírka pásma
 • Bezplatný certifikát SSL (pamätajte si na ne ?!)
 • Vrátane 1 domény
 • 5 parkovaných domén
 • 25 subdomén

A ak sa pustíte o jednu úroveň vyššie do plánu Plus Shared (za uvádzaciu cenu 4,95 dolárov mesačne), počet webových stránok, úložiska SSD, domén, parkovaných domén a sub domén bude neobmedzený. Plus Shared vám tiež ponúka 30 dní zadarmo s jednou poštovou schránkou Office 365 a filtrovanie nevyžiadanej pošty prostredníctvom expertov na spam.

Hlavy hore!

Bluehost nie je’t len ​​poskytovateľ hostingu – funguje tiež ako registrátor doménových mien, čo znamená, že môžete vyhľadávať a nakupovať doménu bez použitia služby tretej strany. Znamená to tiež, že môžete spravovať svoje registračné a hostiteľské služby z toho istého účtu.

Koľko by to malo stáť názov domény?

Začiatočník’s Sprievodca názvami domén

Záverečné myšlienky

V našom celkovom hodnotení hostingu, Bluehost je na prvom mieste, pred hosťovaním ťažkých váh, ako sú HostGator a GoDaddy. V jednotlivých kategóriách je Bluehost na prvom mieste zákaznícky servis, druhý pre uptime, a druhý za Hodnota za peniaze. to’je tiež najlepším poskytovateľom hostingu na správu WordPress stránka s.

Ak sú pre vás najvyššou prioritou plynulé funkcie, možno budete radšej pracovať s InMotion ako s Bluehost – ako my’Videl som, Bluehost’s doplnky a dodatočné náklady môžu byť mätúce.

Náš záver? Všetko záleží na cieľoch vašej lokality – ale ak áno’Pokiaľ ide o dostupnosť a spoľahlivosť, Bluehost je solídny poskytovateľ.

11

Najčastejšie otázky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map