Recenzia hostenia InMotion: bohatá na funkcie a zameraná na podnikanie

InMotion je jedným z najlepších poskytovateľov webhostingu v okolí. InMotion, ktorý je známy svojimi neobmedzenými funkciami a vynikajúcou podporou, je vynikajúcou voľbou pre akékoľvek začínajúce podnikanie.


Aj keď nie celkom na rovnakej úrovni ako Bluehost, V pohybe stále má čo ponúknuť. A v závislosti od vašich potrieb môže byť InMotion tou najlepšou voľbou vy.

Problém so službami webhostingu je, že ich je toľko. to’Je ťažké vedieť, ktorý z nich poskytuje správne služby pre vaše potreby za najlepšiu možnú cenu.

že’s, kam prídeme.

my’Uskutočnil sa porovnávací výskum popredných poskytovateľov webhostingu, ktorý zvážil všetko od dostupnosti po hodnotu za peniaze.

V tomto prehľade sme’Oboznámim sa s kľúčovými funkciami služby InMotion a ponúknem niekoľko porovnaní s inými webhostingovými službami. Pozrite sa, ako sa InMotion vyrovná konkurencii a či služby, ktoré ponúka, sú pre vaše potreby.

InMotion ProsInMotion Cons
 • Vysoko školený podporný personál – Zamestnanci spoločnosti InMotion absolvujú viac ako 160 hodín odbornej prípravy. Tým sa dostanú do bezkonkurenčnej pozície a ponúknu vám odborné poradenstvo a rady.
 • Neobmedzené miesto na disku a bezplatné SSL podľa základného plánu – to’Je takmer neslýchané, že hostingová služba ponúka neobmedzený priestor na disku podľa svojho najzákladnejšieho plánu, ale to’presne to, čo získate s programom InMotion.
 • Žiadna nepropagačná cena pod 5 dolárov – Môžete sa zaregistrovať do zdieľaného plánu hostenia InMotion pod 5 USD mesačne (ceny začínajú na 3,99 USD mesačne), je to však len pri ročnom predplatnom. Najlacnejšia cena na obnovenie potom bude $ 7,99 / mesiac.
 • Žiadne servery Windows – vy’Zistím, že väčšina poskytovateľov hostingu funguje na serveroch Linux. Niektorí tiež ponúkajú Windows hosting, ale InMotion nie’t jeden z nich.

InMotion v skratke

Spoločnosť InMotion začala svoju činnosť v roku 2001 a odvtedy sa rozrástla na spoločnosť s 300 zamestnancami a tromi kanceláriami v USA. Má tiež dve dátové centrá v Los Angeles a Ashburn vo Virgínii, ktoré sú domovom “tisíce a tisíce” serverov.

Spoločnosť tvrdí, že áno “stovky tisícov” zákazníkov, čo je ďaleko od miliónov, ktoré majú väčšie spoločnosti. Namiesto toho sa spoločnosť InMotion zameriava na poskytovanie takej vysokej úrovne služieb, aké môže konkurovať väčším spoločnostiam.

Jeho podporný personál napríklad absolvuje 160 hodín školenia, aby sa oboznámil so všetkými technickými aspektmi webhostingu, ako sú napríklad zásobník LAMP, e-mailoví klienti a operačné systémy Linux.. Nie ste si istí, čo je LAMP stack? Don’Nebojte sa, oni don’neočakávam od teba!

Spoľahlivosť & výkon

Ak ty’Prečítajte si naše recenzie a potom viete, že jednou z prvých vecí, ktorú musíte zistiť, je druh dostupnosti, ktorú poskytovateľ ponúka. Toto je kľúčové, pretože chcete, aby vaše webové stránky prešli do režimu offline čo najmenšie.

Čas prevádzkyschopnosti predstavuje množstvo času, počas ktorého je váš web aktívny a ktorý je na internete k dispozícii používateľom na prehliadanie. Väčšina poskytovateľov hostingu má tendenciu mať dostupnosť medzi 98% a 99,99%.

100% prevádzka jednoducho nie je’Je to možné – aj väčšie stránky občas klesajú. Cieľom by však malo byť dosiahnutie takmer 100% dostupnosti bez výpadku.

V pohybe’s uptime rating je v súčasnosti na základe nášho prieskumu 99,97%. že’je to veľké množstvo prestojov, čo je menej ako tri hodiny prestojov za rok. Vôbec nie zlé.

Ďalšou oblasťou, na ktorú sa InMotion hrdí, je rýchlosť servera. InMotion má dve dátové centrá založené na U.S umiestnené na oboch pobrežiach, ktoré sú domovom tisícov serverov.

Hoci InMotion’Rýchlosti serverov sú veľmi dobré na celom svete, samozrejme majú rýchlejšia doba odozvy, ak’znovu založená v USA.

Jediné oblasti, kde InMotion’Rýchlosti servera klesnú pod Google’Referenčné hodnoty sú v Ázii a Austrálii. Ak to’s kde si’od poskytovateľa sa možno budete chcieť pozrieť na iných poskytovateľov.

Čo sú funkcie InMotion?

Prvá vec, ktorú treba vysvetliť, je to InMotion má päť rôznych typov hostingových služieb:

 • Základné zdieľané obchodné hostenie
 • Hosting na WordPress
 • Hosting virtuálneho súkromného servera (VPS)
 • Dedikované servery
 • Hosting predajcu

Všetky majú rôzne vlastnosti, pretože sú navrhnuté pre rôzne potreby. Väčšina stránok pre osobné a malé firmy bude so zdieľaným hostingom v poriadku’je to najlacnejší spôsob, ako hostiť vaše stránky, a má schopnosti zvládnuť pravidelné vlny návštevnosti.

V pohybe’nazýva sa najzákladnejší účet Zdieľaný podnikový hosting. Tento plán zahŕňa neobmedzené miesto na disku a šírku pásma, čo je obzvlášť dobré. Neobmedzená šírka pásma je celkom bežná, ale neobmedzený priestor na disku pre váš web nie je, aspoň na základnej úrovni.

Miesto na disku je v podstate také množstvo ukladacieho priestoru, aké má váš web. Potrebujete miesto na disku, aby ste hostili všetko na svojom webe – čím viac stránok, obsahu a médií máte, tým viac miesta na disku máte’Budem potrebovať.

Šírka pásma je množstvo dát, ktoré je možné prenášať naraz. Šírku pásma považujte za most: v určitý čas môže prejsť iba určité množstvo áut. Ak most nie je’Nemám limit na autá, môže to dovoliť čo najviac kríženia naraz.

InMotion vám tiež poskytuje bezplatný certifikát SSL, ktorý zase poskytuje vášmu webu HTTPS. Toto je ďalšia vzácnosť na tejto cenovej úrovni, ale je to tak’je kľúčovou funkciou pre firmy, pretože spoločnosť Google uprednostňuje stránky zabezpečené pomocou protokolu HTTPS pred bežnými nezabezpečenými webovými servermi HTTP.

Tento základný plán sa vzťahuje aj na dva webové stránky, zatiaľ čo väčšina hlavných hostiteľov povoľuje vo svojom základnom pláne iba jednu webovú stránku. Rovnako ako iné služby, aj vy’Získam tiež bezplatnú doménu.

tam’s bezplatnou ochranou pred hackermi, bezplatnými zálohami a ochranou DDoS. Bezplatné zálohy sú naozaj pekné, pretože nie všetci hostitelia to ponúkajú zadarmo. Ochrana DDoS je tiež zaujímavá, hoci mnoho väčších webových hostiteľov je postavených tak, aby odolali akémukoľvek významnému odmietnutiu servisných útokov..

InMotion má, rovnako ako iné služby, aj vlastného tvorcu webových stránok typu drag-and-drop pre tých, ktorí nie sú’t ísť po ceste WordPress.

Svoj hosting budete môcť spravovať z InMotion’s cPanel. Toto je široko používaný a intuitívny ovládací panel’je ľahké sa s ňou vyrovnať.

V pohybe’s Pokročilé funkcie

Ak sa vaše požiadavky tiahnu o niečo ďalej ako zdieľaný hosting, existuje’s množstvom ďalších možností. V pohybe’Napríklad spravovaný hosting VPS sa dodáva správa serverov a automatizované aktualizácie zabezpečenia.

Dedikovaný hosting je ďalšou cestou, ktorá má ísť nadol, zvyčajne je však vyhradená pre veľké webové stránky alebo podniky na úrovni podniku. V pohybe’s vyhradený hosting prichádza s viacvrstvovým zabezpečením, 20x rýchlejšie načítanie s bezplatným SSD a vlastným asistentom pri spustení dostať veci zo zeme.

Zákaznícka podpora

InMotion má fórum podporného centra, ktoré sa zaoberá základmi a riešeniami často kladených otázok je hore. Toto sú všetky články napísané spoločnosťou, na rozdiel od populárnych riešení davových zdrojov napísaných členmi fóra.

Podpora InMotionNiektorí poskytovatelia hostenia webových stránok ponechávajú podporu svojej komunite. InMotion sám vytvára rozsiahlu dokumentáciu

Existuje však pravidelné fórum, kde môžete požiadať ostatných zákazníkov InMotion o pomoc alebo nájsť riešenia od ostatných’mal som rovnaký problém.

Nad rámec základnej úrovne podpory pre domácich majstrov, InMotion poskytuje živé lístky na chat, telefón, e-mail a podporu prostredníctvom hlavného panela vášho zákazníckeho účtu. InMotion tiež robí Skype chaty, ak máte’d uprednostňujú túto službu namiesto telefónu.

V pohybe’s Zamestnanci absolvujú viac ako 160 hodín podporného školenia pred nasadením na pomoc vy. Žiadny iný poskytovateľ hostingu sa nemôže pochváliť takým dôkladným školením pre svojich zamestnancov a kvalita skutočne prežije.

Ako je uvedené v časti InMotion’Vďaka pokročilým funkciám poskytuje svojim individuálnym hosťujúcim zákazníkom individuálnu podporu. Zamestnanci vám pomôžu uviesť vaše stránky online a sú pripravení odpovedať na všetky vaše prípadné otázky.

stanovenie ceny & Hodnota za peniaze

V pohybe’s zdieľaný hosting je rozdelený do troch plánov: odpálenie, Moc a pre.

Ceny zdieľaného hostingu InMotionInMotion má fantastické propagačné ceny za zdieľaný hosting a niektoré neuveriteľné funkcie.

Spustenie a napájanie začínajú na $ 3,99 / mesiac, táto ponuka je však k dispozícii iba pre tých, ktorí sa zaviazali k dvojročnému plánu. Bežné ceny sú 7,99 dolárov a 9,99 dolárov – uvažujte o tom ako o vernostnej zľave.

Maloobchodná cena energie je 13,99 USD mesačne za dvanásťmesačné registrácie a potom 15,99 dolárov. Tento plán predstavuje najlepšiu hodnotu za peniaze a umožňuje vám hosťovať neobmedzené množstvo webových stránok s 4x vyšším výkonom.

Ak ty’nie ste si istí, prečo to nevynechajte a presvedčte sa sami? InMotion má 90-dňovú úplnú záruku vrátenia peňazí. Ak teda’Ak nie ste spokojní so službou, ktorú dostanete, môžete získať úplnú náhradu kedykoľvek pred trojmesačnou značkou.

Hosting WordPress – ktorý, prekvapivo, ponúka lepší výkon pre weby WordPress – má šesť úrovní za cenu medzi 4,99 $ / mesiac a 114.99 $ / mesiac. Prvé tri úrovne si vyžadujú dvojročný záväzok na dosiahnutie nižšej ceny, zatiaľ čo drahšie plány si vyžadujú iba jeden rok.

VPS hosting začína na 19,99 dolárov mesačne s riadenými aj samosprávnymi službami. Spravované verzie začínajú na $ 27,99 / mesiac, zatiaľ čo nespravované začína na $ 19,99 / mesiac.

Ceny za hosting InMotion VPSSpravovaný hosting VPS je určený pre každodenných ľudí, zatiaľ čo cloud VPS je skôr pre vývojárov webu.

Samostatne riadený hosting vyžaduje dvojročný záväzok na dosiahnutie lepšej ceny, zatiaľ čo riadený hosting vyžaduje jeden rok. Každý typ hostingu VPS má tri cenové úrovne, od spravovaných od 27,99 do 64,99 dolárov a pre samosprávy od 19,99 do 64,99 dolárov.

Vyhradený hosting sa pohybuje od 105 USD / mesiac do 519,49 $ / mesiac naprieč šiestimi plánmi. Tri lacnejšie plány majú povýšenie na zdvojnásobenie pamäte RAM (Random Access Memory), zatiaľ čo všetky okrem najnižších vám umožňujú vybrať si, ktorý z InMotion’s dátových stredísk, na ktorých je váš server založený.

Ak je cena pre vás veľkým lákadlom, môžete inde získať lacnejšie ponuky. Hostgator, napríklad začína svoje zdieľané hostingové plány na 2,75 USD mesačne a ponúka vynikajúce služby.

Miesto InMotion vo vesmíre hostenia

InMotion ponúka veľkú cenu za svoje ceny a má niekoľko skvelých obchodov, pokiaľ ide o spoločné plány hostenia.

InMotion je určený pre podniky, ktoré chcú rásť, a pre osobné weby, ktoré potrebujú skvelé funkcie a podporu.

InMotion je obchod so systémom Linux, čo znamená, že neposkytuje servery založené na systéme Windows. Ak ty’Po serveri Windows potom InMotion nemá to, čo potrebujete.

Záver: Je pre vás InMotion to pravé?

InMotion je zaujímavá služba, ktorá ponúka viac zadarmo na základných úrovniach ako vy’Nájdem vo väčších hostingových spoločnostiach. Ale pre začiatočníkov nie je k dispozícii ultranízka úroveň.

Ak ty’ste ochotní zaplatiť o niečo viac, potom naozaj dostanete to, za čo platíte. V pohybe’Vysoko vyškolený podporný personál vám môže pomôcť upokojiť vašu myseľ a vás’Budeš vítaný v platforme s viacerými funkciami, ako si môžete potriasť paličkou.

my’d Odporúčame InMotion akejkoľvek malej firme, ktorá hľadá poskytovateľa hostingu. Jeho cPanel poskytuje ľahko použiteľné rozhranie a neobmedzené miesto na disku a šírku pásma by určite nemali’byť posmievaný.

InMotion je vysoko výkonná, spoľahlivá možnosť a jedna z najlepších v oblasti hostingu. Ak sa môžete pozrieť za cenu, je to’je v zátvorke s HostGator a Bluehost ako najlepšími poskytovateľmi na trhu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map