SiteGround Review: Solid Service, podpora kvality

Když uvažujete o zakázkových, řemeslných výrobcích, máte tendenci myslet na keramiku, oblečení a možná i kávu, ale webhosting? Jaký je takový bláznivý rozhovor?? SiteGround nabízí to, co nazývá webhosting “vytvořený opatrně.” Říká, že rychlost je její vášeň, bezpečnostní řešení, její specialita a technická podpora, jeho hrdost.


To jistě zní pěkně, ale jak se ve skutečnosti všechny ty marketingové řeči ve skutečnosti otřásají? Že’s cílem tohoto článku je zjistit, jak se procházíš nekonečným výběrem webhostingových služeb. Jak víte, který z nich je pro vás ten pravý nebo nabízí služby, které potřebujete? Co je rozumná cena a co’je šílené množství peněz, nebo to záleží?

Nechat’s ponořte se do podrobností SiteGround a zodpovězte některé z těchto otázek a pomozte vám lépe se rozhodovat o webhostingu. SiteGround je na 5. místě v žebříčku webhostingů a získává 80% skálu. Nechat’dostat se do proč.

Klady:

 • Automatizované denní zálohy zdarma
 • Automatické aktualizace WordPress pro všechny uživatele
 • Vynikající stránky znalostní báze

Nevýhody:

 • Nejlevnější webhosting kolem

SiteGround: Stručná historie

Společnost SiteGround se sídlem v Bulharsku byla založena v roce 2004 skupinou přátel z jejich univerzitních pokojů. Společnost má tři kanceláře v Evropě a jednu ve Spojených státech, která zaměstnává více než 400 lidí. Říká se, že hostuje více než milion domén.

Spolehlivost & Výkon

SiteGround má stránku věnovanou problematice uptime, což je míra (vyjádřená v procentech), jak často je síť aktivní a online.

SiteGround si nárokuje uptime 99,99 procent; náš výzkum však má toto číslo o něco nižší na 99,98 procenta. Ať tak či onak’je to velké procento prostojů. V průběhu roku činí obě procenta méně než dvě hodiny prostojů.

To’Je jednoduše nemožné udržet hladký chod sítě na 100 procent času. Nakonec dojde k problémům, které způsobí krátké výpadky – dokonce Google občas klesá.

Přesto chcete, aby toto číslo bylo co nejblíže 100 procentům a SiteGround to poskytuje.

Funkce

Pokud začínáte s webem založeným na WordPress, pak pro vás může být to místo SiteGround. Společnost nabízí spravovaný hosting WordPress ve všech svých plánech, což znamená, že společnost zpracovává základní služby, jako jsou automatické aktualizace pro WordPress. SiteGround také podporuje správu příkazového řádku WordPress (WP-CLI) u všech plánů, což není běžné.

Že’s neříkat, že SiteGround je určen pouze pro WordPress; Podporuje všechny druhy dalších systémů pro správu obsahu i statické weby na obecných serverech. Protože WordPress je oblíbenou možností pro miliony webů po celém světě, SiteGround věnuje některé zvláštní výhody zákazníkům, kteří jdou s otevřenou zdrojovou blogovací platformou..

Pokud přicházíte z jiného webového hostitele a chcete si s sebou přivést svůj web, SiteGround nabízí bezplatné převody webů u všech plánů, kde za vás převezme agent společnosti převod.

SiteGround’je základní StartUp sdílený hostingový plán podporuje jediný web, 10 GB místa na disku, neměřený přenos dat, bezplatný tvůrce webů drag-and-drop, bezplatné e-mailové účty, bezplatné denní automatické zálohování, ovládací panel hostování cPanel a instalační program na jedno kliknutí pro WordPress.

Zatímco SiteGround nabízí neměřený přenos dat, balíček StartUp podporuje pouze asi 10 000 návštěv měsíčně. Že’to není moc, ale je to’Je to více než dost pro web, který právě začíná.

GoGeek, plán nejvyšší úrovně také přidává inscenování WordPress, což usnadňuje testování změn na vašem webu před jejich zveřejněním. Balíček nejvyšší úrovně je dodáván s předinstalovaným systémem pro správu verzí Git. Git je nástroj pro zaznamenávání a řízení všech změn kódování a je páteří oblíbeného vývojářského webu GitHub. Git je pokročilá uživatelská funkce a je užitečná, pokud na vašem webu pracuje tým vývojářů.

SiteGround také nabízí cloud hosting produkt pro ty, kteří potřebují zvětšit své stránky na základě poptávky. Tato úroveň služeb je nejvhodnější pro weby s vysokým provozem, jako jsou firmy a oblíbené online destinace nebo služby.

Pro balíčky cloudového hostingu existují čtyři úrovně: Vstup, Podnikání, Plus, a Super Power. Všechny tyto plány se týkají hardwaru a šířky pásma. Položka nabízí linuxový kontejner (virtualizovaný operační systém) s 2 jádry CPU, 4 GB paměti, 40 GB SSD úložiště a 5TB přenosu dat. Špičkový plán Super Power nabízí 8 jader CPU, 10 GB paměti, 120 GB SSD úložiště a stejný 5 TB přenos dat.

SiteGround také nabízí přizpůsobená řešení podnikového hostingu.

Je SiteGround snadné použití?

Registrace do programu SiteGround je relativně snadná. Po výběru požadovaného hostovacího balíčku nabízí server SiteGround registraci nové domény .COM za 16 USD ročně nebo vám umožní použít jednu z vašich vlastních domén.

My’d doporučujeme přenést si vlastní doménu, i když ji nemáte’ještě jeden nemám. Faktem je, že můžete najít registrátora domény za levnější ceny než SiteGround. Pokud však ne’Nechci další potíže s nastavením domény od externího poskytovatele, pak se může stát, že to bude stát za to.

Jednou’V části domény vyžaduje SiteGround všechny podrobnosti o vašem účtu – jméno, e-mail, heslo, platební údaje atd.

Směrem ke spodní části této obrazovky v Informace o nákupu sekce SiteGround nabízí dva doplňky pro zákazníky balíčku StartUp. Prvním je přenos webových stránek, který je zdarma, a SiteGround’vlastní skener webů poháněný americkou společností zabývající se bezpečností webových stránek Sucuri. Posledně uvedený doplněk stojí automaticky 20 $ ročně, což vám výrazně zvyšuje cenu’při pokladně nevěnujte pozornost. To’Je vždy osvěžující vidět web hostitele, který nemá’nedělej to.

Zákaznická podpora

SiteGround’Možnosti podpory začínají několika stránkami znalostí. Primární je jeden je obecný web Knowledge Base s odpověďmi na obecné otázky uspořádané podle témat, jako je hosting, cPanel, aplikace, fakturace atd..

Každá část obsahuje články napsané společností, které pomáhají s mnoha nejčastějšími problémy. Pokud ne’t Nevidíte svůj problém na vstupní stránce znalostní báze, můžete hlouběji vrtat pomocí vyhledávacího pole v horní části.

Přehled znalostí databáze SiteGroundDatabáze znalostí SiteGround je jednou z nejlepších v okolí. I když nepoužíváte jejich služby, je to cenný zdroj pro všechny věci webhosting

Kromě hlavní znalostní základny existují i ​​specializované návody pro WordPress, Joomla, Magento a Drupal..

Pokud není trasa DIY’Pokud pro vás pracuje, SiteGround také nabízí nepřetržitou telefonickou a živou podporu chatu, jakož i potíže s lístky.

Ceny & Hodnota za peníze

Pro nové zákazníky vyžaduje SiteGround minimální závazek na jeden rok, aby získal svou nejlepší cenu. Ceny balíčku StartUp začínají na 4 $ měsíčně a můžete se zavázat k 1-, 2- nebo 3-letému plánu služeb za tuto cenu. Případně si můžete vybrat jednu měsíční zkušební verzi za 4 USD plus “instalační poplatek” 15 $.

Že’je to dobrá volba pro každého, kdo není’Určitě to nechtějí vydržet s SiteGround na dlouhou trať. Nevýhodou však je, že po tomto prvním měsíci musíte zaplatit ne-tak-zvláštní běžnou cenu 10 $ za měsíc.

SiteGround’s jiné cenové úrovně mají podobné možnosti. Balíček GrowBig je další úroveň a nabízí vícenásobné hostování webových stránek, 20 GB místa na disku a přibližně 25 000 návštěv měsíčně za 6 USD měsíčně – běžná cena je 15 USD měsíčně.

Nejvyšší plán, jak jsme již řekli, se jmenuje GoGeek a má počáteční cenu 12 $ měsíčně. Tento plán zahrnuje hostování více webových stránek, 30 GB místa na disku a přibližně 100 000 měsíčních návštěv. Dostanete také několik “podivínský” pokročilé funkce, z nichž některé jsme zmínili výše. Běžná cena GoGeeku je 34,95 $ měsíčně.

U cloudového hostingu je cena vstupního balíčku 80 $ za měsíc, Business je 120 $ za měsíc, Business Plus je 160 $ ​​za měsíc a Super Power je 240 $ za měsíc.

SiteGround’s Umístěte se do hostujícího vesmíru

SiteGround je pěkná služba s několika velkými proslulými doporučeními, jako jsou automatické aktualizace WordPress pro všechny. Zatímco to udělají jiní hostitelé’Je vzácné vidět to na výhodné úrovni hostingu v suterénu. To’je také skvělé vidět další webhostingovou společnost, která je v popředí s její cenou a která ne’t vás automaticky přihlásí k cenově dostupným doplňkům.

SiteGround však ne’nemají stejné výhody pro zákazníky nižší úrovně, jaké mají větší weboví hostitelé HostGator a Bluehost dělat. Mnoho z nich například don’• Omezit počet návštěvníků každý měsíc, alespoň do určitého bodu. Společnosti omezí přístup na vaše stránky, pokud používáte příliš velkou šířku pásma, abyste nepoškodili ostatní zákazníky používající stejný server jako vy. Ale neexistují žádné pevné limity, jaké existují u SiteGround.

Závěr: Je SiteGround pro vás to pravé?

SiteGround je dobrá služba, která nabízí slušnou hodnotu za peníze. Pokud je vaším hlavním problémem cena, určitě najdete levnější alternativy, ale to’Je běžné, že většina cenových nabídek vyžaduje 3letý závazek. Na rozdíl od toho vám SiteGround dá zvláštní cenu za jeden rok nebo dokonce za měsíc – i když ty’Po tomto počátečním měsíci zaplatím plný náklad. To vám umožní získat výhody levnější ceny bez neuvěřitelně dlouhého závazku.

Kromě ceny jsou některé ze základních spravovaných služeb, jako jsou automatické aktualizace WordPress, výhodou a bezplatné automatické denní zálohy jsou velkým plusem. Omezení šířky pásma jsou jednoznačnou nevýhodou, ale SiteGround je do značné míry konkurenční. Největší otázkou s SiteGround je, zda se chcete vzdát svých přidaných funkcí ve prospěch levnější ceny jinde.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map